Ja vīrs aiziet pie citas

 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Sveikas!
Zinu,ka, varbūt, šī nav īstā vieta,kur vērsties, tomēr man tik smaga sirds,ka vēlos parunāt:(
Ar vīru esam kopā 6 gadus, ir dēls kopīgs. Jau vairākus mēnešus viņš no manis bija aizgājis, klasiskais variants-pabūt atsevišķi. Tomēr visu laiku nāca pie mums, palīdzēja, veda,kur nepieciešams,utt, un bija arī seksiņš ik pa laikam. Protams, ka jautāju,lai nāk mājās, lai beidz muļķoties, bet atbildēja, ka vēl nav gatavs.
Aizvakar uzzināju, ka jau 3 nedēļas viņš dzīvo ar citu, sieviete no darba vietas, noīrējuši dzīvokli kopā. Zvanīju, neatbildēja. Uzrakstīju sms, tik atbildēja, ka mums ir viss cauri, un lai lieku viņu mierā. Teicu, nu labi, un vai grasās šķirt laulbu. Atbildēja, ka nē, ka viņam tas neesot vajadzīgs. Pajautāju, kāds ir iemesls, ka nevēlas dzīvot ģimenē, atbildēja, ka nevēloties atcerēties visus strīdus un visu slikto. Atbildēju - nu labi, veiksmi tad jums. Par bērnu neliekas ne zinis.
Man viņš ir ļoti mīļš un man ir šausmīgi smagi:(
Nezinu,ka lai atgūstu pašvērtējumu:(
Ko pasākt ar viņa mantām?Atdot vai gaidit,kamēr pats paprasīs?
Vai man snegt šķiršanos?
Un draugiem.lv viņam ir vēl aizvien attiecību statuss,ka precēts ar mani un bildes mūsu. Vai man bloķēt viņu vai lai pats bloķē,ja vajag?
Es nezinu, esmu apjukusi:( Man ļoti sāp:( It īpaši,ka dēlam bez tēva būs jāaug:(
Kā jūs rīkotos? Varbūt kādai līdzīgi bijis?
20.11.2014 11:44 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Ja mans vīrs tā ar mani izrīkotos, tad saruna būtu īsa - šķiršanās un alimenti. Mantas savāktu un izliktu aiz durvīm, ja gribēs - paņems. Lai cik stipri viņu nemīlētu, tomēr tas man būtu liels pazemojums. Un tas, ka viņš šobrīd maksā bērnam uzturnaudu, nenozīmē kā kādā jaukā brīdī viņš nenozudīs un pārstās to darīt.
Un draugiem.lv viņam ir vēl aizvien attiecību statuss,ka precēts ar mani un bildes mūsu. Vai man bloķēt viņu vai lai pats bloķē,ja vajag?

Tā ir virtuālā dzīve, ne reālā, par to vispār galvu nelauzītu.
20.11.2014 12:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
negrib šķirties jo nav pāliecināts , ka vajag ... tik vienkārši ... ja šķirsies atpakaļ ceļa nebūs vai būs, bet nu nenormāli grūts ....
20.11.2014 12:09 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Aizusti tu viram SMS, ja jau esam izskirusies, ka velos ari visus papirus oficiali nokartot. Pateiktu, lai nedelas laika savac mantas ja ne vares meklet miskaste un, lai atnak un bernam izskaidro kapec vins tagad dzivo ar citu sievieti nevis ar mammu.

Bet tas viss jasaka nevis dusmigi vai raudot, bet lietiski.
20.11.2014 12:11 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
TalisQualis - es nedomāju,vai piedot, es jau zinu,ka piedotu, ja viņš prasītu:( No vienas puses, ja negrib šķirties, tas dod cerību, bet nu nezinu... Kā jau teicu - esmu apjukusi:(
20.11.2014 12:11 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Ļoti žēl, ka Tev tā sanācis. :(
Es Tavā vietā aizūtitu viņam sms, ka mantas rīt būs aiz durvīm lai savāc dienas laikā vai arī atdosi labdarībai. Šķiršanās un alimenti! Viss. Kam Tev krāmēties ar tādu, kurš pamet savu bērnu, protams, jūtas pret sievieti var mainīties, bet bērnu pamest ir pretīgi! Laid viņu prom!
20.11.2014 12:13 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tev arī vajag veci , lai viņā iezaugas greizsirdība a tā viņš zin, ka Tu sēdi mājās un gaidi viņu un nekur neliksies ....
20.11.2014 12:13 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
wee- neko viņš bērnam neskaidros, viņam tikai 3 gadiņi. Viņš pats to bērnu nemeklē, es nezinu, vai būtu pareizi, viņam ar varu viņu uzgrūst:( Varbūt tagad kādu laiku ieturēt pauzi, ja reiz ir pateicis, ka mums viss cauri un ignorē?
20.11.2014 12:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man šķiet, ka kaut kādi attiecību statusi sociālajos portālos ir pēdējais, par ko šobrīd uztraukties un domāt. Es cīnītos par laulības šķiršanu, lai tas nevelkas līdzi, kā arī domātu par bērnu - vai būs alimenti, vīrietis plāno tikties ar bērnu, palīdzēt uzturēt, audzināt, utt?
20.11.2014 12:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Piekrītu weee, izskatās, ka vīrietis vēl negrib šķirties, jo saglabā sev atkāpšanās ceļu. Ja jaunās attiecības neizdosies, atnāks sievu nolūgties un dzīvos ka līdz šim. Tikai autore padomā par vienu lietu - kamēr tu domā vai šķirties vai nē, tu esi uz pauzes. Labi, vēl maz laika pagājis un tev pret vīru ir jūtas. Taču laiks ies un tava dzīve tajā laikā stāvēs uz vietas, jo tu gaidīsi un cerēsi. Zinu sievieti, kas tā gaidīja 12 gadus, līdz pagāja jaunība. Tāpēc esi egoiste un izdomā ko tu vēlies, vai spēsi to savu blandoņu pieņemt atpakaļ (ja viņš nāks).
20.11.2014 12:15 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu ziniet, ja attiecībās ir bijusi mājās histēriska sieva, kas par katru sīkumu meta spalvas gaisā un bikstīja vīru pie katras darbības, tad diez vai pēkšņa iejūtība un rūpes man liktos, kaut kas ilglaicīgs, vairāk farss... Bet tomēr, ja jau ir būts kopā un ir pat bērns radies no šīs laulības, tad droši vien viss nebija tik sabiezinātās krāsas. Bet tur jau tā sāls, ka grūti jau ir dot padomu, nezinot otras puses stāstu.
Mēs jau te varam sastāstīt šo un to, bet kur garantija, ka Tu nedevi viņam ar pannu pa galvu un nekritizēji ik uz vārda? Jo tādā gadījumā, es būtu vīra pusē. Un tas, ka viņš šķiras ar Tevi, nenozīmē ka šķiras arī ar Tavu dēlu,protams, ja viņš par viņu rūpējas, tiekas un apgādā.
20.11.2014 12:16 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
weee - tur jau tā lieta,ka nevienu veci negribu, neesmu pilīgi it ne maz tam gatava, visi vīrieši šķiet pretīgi un nelieši, tad labāk viena. Bet nu nezinu, vai tas varētu ko līdzēt, ja reiz jau dzīvo ar viņu kopā, kas zina, cik ilgi viņi jau ir kopā...
20.11.2014 12:16 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
ja reiz ir pateicis, ka mums viss cauri un ignorē


Es tīri aiz lepnuma atpakaļ neņemtu! Pat ja mīlētu, ja vīrietis var tā izdarīt, tad neņemtu nekad atpakaļ!
20.11.2014 12:18 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Tev ir tik zems pašnovērtējums, ka domā nevarēsi citu atrast kaut kad?

Reāli fakts ir tāds, ka viņš Tevi PIEKRĀPA.
Un, kāpēc Tu vēl domā par piedošanu?
hellooouuu..
20.11.2014 12:18 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
No vienas puses, ja negrib šķirties, tas dod cerību, bet nu nezinu.

Viņš tikai izmanto tavu neizlēmību, lai viņam būtu atpakaļceļš, ja nu ar to sievieti nekas nesanāks.
Sieviete, sāc sevi cienīt! Ja viņš grib citas attiecības, lai sākumā ar cieņu izbeidz iepriekšējās.
20.11.2014 12:18 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
diezgan egoistiski no vīrieša puses - negribēt šķirties. Viņš sev patur rezerves variantu, ja nu ar jauno dāmu viss noies greizi, bet tev apcērt visas iespējas, jo tu sēdēsi, cerēsi un gaidīsi. Apdomā, vai tev to vajag - šeit izskatās pēc gadījuma "ja būs gājējs, tāpat aizies". Ja nesanāks ar šo, gan jau atradīs citu, bet diez vai atgriezīsies atpakaļ ģimenē. To apliecina kaut vai viņa vēsā attieksme pret jūsu kopīgo bērnu.
20.11.2014 12:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Nikoll - es rokas nekad nepacēlu, bet viņš gan. Par kašķiem runājot... Bija jau ik pa laikam, bet kā jau visiem, nekas tāds traģisks.
20.11.2014 12:19 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
bbw - jā,pašvērtējums u nulli, bet kā lai pašvērtējums nenokrītas,ja vīrs aiziet pie citas?:(
20.11.2014 12:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, precēties - šķirties - precēties ir krietni vienkāršāk kā salabot salauztu sirdi .. vai tas maz ir iespējams? Es krietni šaubos, ka spētu atkal būvēt laimīgo ģimeni ar cilvēku, kas tik ļoti neglīti izrīkojies. Pieļauju, ka vīrietis šobrīd neapzinās, kādu ļaunumu viņš nodarījis ģimenei, atvasei.. bet tas neattaisno rīcību.

Katrā ziņā.. traukus plēst jēgas nav.. esat pieauguši cilvēki, šķiršanās lietas var kārtot arī nosvērti..


Cik liels jums puika? Ja tas ir jau realizējams.. kā tēvs izskaidrot taisās (vai arī jau izklāstīja) viņam radušos situāciju?
20.11.2014 12:20 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
es rokas nekad nepacēlu, bet viņš gan


Un Tu vēl domā vai viņu atpakaļ ņemtu? :O
20.11.2014 12:20 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man šķiet, ka tev šobrīd ir tāds vājuma mirklis, kas ar laiku paies un pati paskatīsies no malas uz vīru un viņa rīcību un kārtīgi saņemsies dzīvot tālāk bez viņa.
20.11.2014 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits