Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja vīrs aiziet pie citas

 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Sveikas!
Zinu,ka, varbūt, šī nav īstā vieta,kur vērsties, tomēr man tik smaga sirds,ka vēlos parunāt:(
Ar vīru esam kopā 6 gadus, ir dēls kopīgs. Jau vairākus mēnešus viņš no manis bija aizgājis, klasiskais variants-pabūt atsevišķi. Tomēr visu laiku nāca pie mums, palīdzēja, veda,kur nepieciešams,utt, un bija arī seksiņš ik pa laikam. Protams, ka jautāju,lai nāk mājās, lai beidz muļķoties, bet atbildēja, ka vēl nav gatavs.
Aizvakar uzzināju, ka jau 3 nedēļas viņš dzīvo ar citu, sieviete no darba vietas, noīrējuši dzīvokli kopā. Zvanīju, neatbildēja. Uzrakstīju sms, tik atbildēja, ka mums ir viss cauri, un lai lieku viņu mierā. Teicu, nu labi, un vai grasās šķirt laulbu. Atbildēja, ka nē, ka viņam tas neesot vajadzīgs. Pajautāju, kāds ir iemesls, ka nevēlas dzīvot ģimenē, atbildēja, ka nevēloties atcerēties visus strīdus un visu slikto. Atbildēju - nu labi, veiksmi tad jums. Par bērnu neliekas ne zinis.
Man viņš ir ļoti mīļš un man ir šausmīgi smagi:(
Nezinu,ka lai atgūstu pašvērtējumu:(
Ko pasākt ar viņa mantām?Atdot vai gaidit,kamēr pats paprasīs?
Vai man snegt šķiršanos?
Un draugiem.lv viņam ir vēl aizvien attiecību statuss,ka precēts ar mani un bildes mūsu. Vai man bloķēt viņu vai lai pats bloķē,ja vajag?
Es nezinu, esmu apjukusi:( Man ļoti sāp:( It īpaši,ka dēlam bez tēva būs jāaug:(
Kā jūs rīkotos? Varbūt kādai līdzīgi bijis?
20.11.2014 11:44 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Aija47 - arī to es novērtēju :D
20.11.2014 20:21 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.11.2014
Brīnos, cik liela nozīme ir sociālajiem tīkliem. Tavs bērns var uzaugt bez tēva, bet tam pa vidu jautājums, kuram kuru pirmajam bloķēt draugiem.lv! :o
Varbūt vienkārši izdzēsies no tā portāla un visiem citiem arī, varēsi skaidrāk paskatīties uz lietām. Tas, ko mēs liekam sociālajos tīklos, ir labi, ja tikai aisberga redzamā 5% daļa, un pat tā ir sagrozīta. Kāda starpība, kāds viņam tur statuss un bildes?!
20.11.2014 20:24 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vienalga vai šis ir trollis vai nav,bet tādas sievietes reāli eksistē.Un es viņas nesaprotu.Kā var tik zemu nolaisties,kā var sevi tā necienīt?
Reāli zinu meiteni,kuru puisis vairākus gadus sita,spārdija kājām,krāpa to pat neslēpjot.Un nevar tādām atvērt acis.Pārstāju ar viņu kontaktēties,jo vienkārši nespēju to vairs izturēt,klausīties tajās viņas ciešanās,pārdzīvojumos,žēlot,tikt lūgtai dot padomu,kuru nekad neuzklausa.Es nezinu cik gadi pagāja,līdz viņa izšķīrās un sagāja kopā ar citu un spēja pateikt tam pirmajam "nē",kad viņš uz ceļiem rāpoja lūgt piedošanu un solijās nekad vairs tā nedarīt.
20.11.2014 21:59 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.11.2013
Visu nelasiiju, bet mans viedoklis- sievietes lielaakoties ir nenoteiktas (savu riiciibu balsta uz emocijaam, nevis logjiku).
Ja veel ir iipashaas dienas vai kaads cits iemesls satraukties, tad biezhi vien vinjas ir gruuti izturamas.
Ja bonusaa veel viirietis ir vieniigais apgaadnieks gjimenee (sieviete nestraadaa vispaar vai sapelna tikai solaarijam), tad patiesiibaa vinja konstanti atrodas savaa iedomu realitaatee (kur viss ir rozaa un pukains), nevis reaalajaa pasaulee ar taas noteikumiem un likumiem. Un ja veel vinja visu laiku gauzhaas par kaut ko, tad attieciibas diemzheel ir nolentas.

Domaaju viiru atguut nereaali, bet ja veel savaa dziivee veelies ilgstoshas UN laimiigas attieciibas, tad iesaku vairaak straadaat pie savas attiistiibas (pilnveidoshanas), jo laimiigas attieciibas veido 2 personiibas.
21.11.2014 05:32 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Nu re, salieliju vinu laikam par tiem alimentiem-2dienas jau kave maksajumu, solija sodien, bet tel izslegts: (
21.11.2014 20:46 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Nu re, salieliju vinu laikam par tiem alimentiem-2dienas jau kave maksajumu, solija sodien, bet tel izslegts: (
Loti labi! Turpini vinju miileet taalaak.
21.11.2014 20:59 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Aija47-butu jau labi, ja varetu ta parstat milet uz pasutijuma.
21.11.2014 21:05 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
butu jau labi, ja varetu ta parstat milet uz pasutijuma.

Būtu labi, ja tu ieslēgtu prātu un piebremzētu ar savām emocijām.
21.11.2014 21:06 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Tas ir pavisam pašaprotami-ka joproj'm mīļš..tie jau nav daži mēneši kopā-bet 6 gadi..
Dīvaini no vīriešu puses ka negrib šķirties,ja jau šķiras tad līdz galam..varbūt satiksi Tu kādu pēc laika un tad tajā ziņā vis būs tīrs..
bet šobrīd es pat tajos draugos vispar neietu..saņemtos dēļ bērna-jo viņš tak jūt ka Tev ir slikti,ja gribi raudāt dari to lai berns neredz,naktī-spilvenā ..
es sakrāmētu mantas un saliktu visu vienā vietā uzrakstitu sms ka ir sakrāmets un lai nāk pakaļ..
un lai viņš uzvedas kā virietis un bernam paskaidro pats kas notiek-ka nebūs katru dienu kopa(ja berns ir liels)
21.11.2014 21:10 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
ParslaKo-censos.
21.11.2014 21:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu re, salieliju vinu laikam par tiem alimentiem-2dienas jau kave maksajumu, solija sodien, bet tel izslegts

Ak, vai! Kas gan to buutu domaajis?!...
21.11.2014 21:14 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Roko, ai beidz te troļļot. Slikti metas no šitiem muļķiem.
21.11.2014 21:22 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
KevinaMamma-par kadiem paskaidrojumiem no vina puses var but runa,ja ar bernu pilniba vins nekontaktejas???Turklat, nu jau pat alimentus neskaita un tel visu dienu izslegts. Domaju, nakamnedel sniegsu uz alimentiem.
21.11.2014 21:22 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Aija 47-tici vai ne, bet stasts reals. Ari man apkartejie soketi gan par vinu, gan mani.
21.11.2014 21:25 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Roko
negribēju Tevi satraukt.. arī es audzinu bērnu viena.. sākums vnmēr ir grūts..
21.11.2014 21:26 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Aija 47-tici vai ne, bet stasts reals. Ari man apkartejie soketi gan par vinu, gan mani.
jaa jaa jaa, tad ej aarsteejies, ja 15 lapu garumaa neesi naakusi pie praata.
21.11.2014 21:32 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Tad ir jāpiebur.. http://www.astral-temple.com/ru/discussion/pieburt-virieti-sievieti/
25.11.2014 18:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Pieburt vīrieti un sievieti-vai tas ir labi vai slikti?

Viduslaiku pieburšana ar asinīm un citiem šķidrumiem ,protams ir krimināla metode,kas nav ilglaicīga, ļoti viegli anulējama.
Vairāk vajadzētu domāt par čakru, enerģētisko ķermeņu, biolauka, auras defektu novēršana un enerģijas apmaiņas atjaunošanu starp partneriem.Indijā to sauc par tantru.

Pieredze rāda ,ka ar čakru attīrīšanu,kā to saka un dara sertificētie dziednieki, bioenerģētiķi, būs par maz.

Uzskatu, ka pakalpojuma «popularitātē» vainojama cilvēku enerģētiskā nesakārtotība:

Pirms pieburt vai atburt, jāzin mērķis, citādi efekta nebūs.

Kriminālā pieburšana kā bumerangs nāk piebūrējam atpakaļ - sods. Bet likteni var mainīt. Daudziem ir vienkārši jasakārto čakras un jādod rekomendācijas, kā mainīt domāšanu un apziņu, jo daudziem pāriem uzvedība un domāšana ir aplama.

Strīdu un nesaskaņu cēlonis – nav savienotas kakla čakras. Lai būtu attiecības un nevajadzētu pieburšanu, jābūt brīviem, katram jādara savs, un nedrīkst noniecināt otru.

Vīrieša u sievietes attiecības ir pakļautas noteiktiem energo-info apmaiņas likumiem.

Rakstiet [email protected]
12.01.2015 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits