Dzelzceļa stacija/Origo

 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Kas tur notiek? Šodien atkal izlasīju ka saņemts anonīms zvans.
Cik tad var? Pēdējā laikā, liekas ka, reizi nedēļā kāds draud uzspridzināt. Agrāk tik bieži nebija, labi ja reizi pusgadā. Vai tad tiešām tos stulbeņus nav iespējams noķert?? Nabaga tie cilvēki kas ar vilcienu brauc uz Rīgu, nevari nemaz zināt vai laikā paspēsi uz skolu/darbu jo stacija atkal ciet, un plus vēl veikaliem zaudējumi, pārdevēji nevar izpildīt "plānu" un dabūt piemaksas.

Vajadzētu vienreiz vienu zvanītāju tā kārtīgi paņemt priekšā, uzlikt reālu cietumsodu un plaši to visu izreklamēt medijos, lai citi beidzot sarasaustās.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/rigas-centrala-dzelzcela-stacija-vilcienu-satiksme-atjaunota/670990
31.10.2014 23:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Artemzija,
nošāvi greizi. Tas, ka neuztraucos par tādiem sīkumien, man neirozes neveido. Tā veidotos tieši tad, ja es uztrauktos.
Hmm, bet tu padevi labu domu - varbūt es neuztraucos tieši tādēļ, ka manā dzīvē ir lielākas problēmas par peldkostīma nedabūšanu. :D Tas, protams, kaut kādā ziņā ir labi, ka cilvēkam šāda rakstura problēma šķiet kā pasaules gals, tas tikai nozīmē, ka citādi viņam dzìve ir bez problēmām. Tādas meitenes parasti arī raud par nolauzto nagu, piemēram.. Prāta dziļumu laikam nav jāskaidro.
--
Elzy,
Sēdvietas ir vienmēr. Vai gribi teikt, ka SAO veido speciālas biļetes Ādažiem? Tad tā varētu būt, jā! Jo visās citās biļetēs sēdvieta ir.
01.11.2014 09:00 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vispār jau tās nav sēdvietas, bet vienkārši iekāpšanas kārtas nummurs :D
01.11.2014 09:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, jo vairāk uztrauksieties par idiotiem, peldkostīmiem, noksvēto darbu utt., jo lielāka iespēja iegūt tās manas neirozes, ko Artemzija nosauca. Es arī reiz taisīju traģēdiju no kaut kā tāda, bet veselīga dzīvesveida atslēga ir MIERS un SPĒJA PIELĀGOTIES APSTĀKĻIEM.
01.11.2014 09:10 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu, nu.. Ja vēl šī diskusijs būs aktuāla, pirmdien varēšu nofotografēt Rīga-Jēkabpils, Rīga-Dobele biļetes. Skaidri zinu, par ko runāju.
01.11.2014 09:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Persephon, un riebīgi izteikties par šādām tēmām ir normāli?
Un starppilsētu autobusi nepiestāj bieži izdevīgās vietās, piemēram, uz Inčukalnu izdevīgāk ir braukt ar vilcienu, jo viņš piestāj centrā, nevis šosejas malā.
01.11.2014 09:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man vienkārši būtu bail tumsā iet pa tumšu mežu/šosejas malu tādu gabalu. Pavisam nopietni.


Nē nu to es saprotu, bet reāli kur tu minēji to ka pa tumsu būs jāiet gar šoseju iepriekš? Es biju tā kā domājusi ja runa iet par dienas gaišās puses laikā iešanu.

Un pat ja tas tiešām globāli ikdienu nemaina, tomēr - kādēļ kaut kādu idiotu dēļ ir jātērē savs laiks un jāmaina plāni? Par to jau ir tā neizpratne, ne par to cik viegli/grūti atrast alternatīvas.


A ko darīt? Nav ne pirmā ne arī pēdējā reize kad dēļ idiotiem būsim spiesti mainīt plānus, vienkārši jāatrod labākais alternatīvs šādos gadījumos un jāliekas mierā, jo kašķēties par to nav jēga.
01.11.2014 09:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Miss Joker, kaut kādā mērā Tev taisnība ir. Taču, mēs nekad nezinām, kurā mirklī kāds atkal izdomās pajokot. Būs cilvēki, kas steidzas pie ārsta vai uz darba interviju nopietnākam amatam un tur tie zvani ar kavējuma pieteikumu tāpat neko nelīdzēs. Pie kam, ja pieņemam, ka visiem pasažieriem ir nauda, lai pārsēstos pilsētas sabiedriskajā transportā, tad:
1) Viens vilciens parasti sastāv no 4 vagoniem. Laikos, kad cilvēki dodas uz vai no darba, šie vagoni ir piebāzti ne mazāk kā pilsētas sabiedriskais transports populārajos maršrutos. Tātad, ja visai šai masai pēkšņi ir nepieciešami RS pakalpojumi, fiziski tas tik un tā nav iespējams. Dažiem paveiksies un tie iesprauksies pārbāztajos pilsētas busos, citi gaidīs vēl ilgi.
2) Nav jau tā, ka tikai Origo ir ciet. Satiksmei slēgtas ir arī ielas ap to. Attiecīgi uz citām ielām sastrēgumi ir vēl lielāki. Es gan īsti nezinu, kā ir ar sabiedrisko transportu šajā situācijā - kā tam tiek mainīti maršruti, taču komfortu tas noteikt nerada. Un sabiedriskais transports stāv sastrēgumos tāpat un kustības nekādas.
3) Ninasskapis paziņojums jau pašā saknē ir nepareizs, jo tas iesaka boikotēt vilcienu kā tādu, taču, piemēram, maršrutā Ogre - Rīga (ik pa laikam lietoju šo maršrutu) dienas laikā kursē apmēram 30 reisu, kamēr autobusu ir vien 17 reisu un vienā autobusā, stāvvietas ieskatot, oficiāli vietas ir vien 50 cilvēkiem, kamēr vilcienā šis pats daudzums satilpst vienā vagonā. Ja ar vilcieniem vairs neviens nebrauks, zvanītāji sāks pieteikt spridzekļus autoostā. Un tad kas?

Viena no jums var man pateikt, kāpēc stulbi ir nevis tas, ka kādam ir gana maz smadzeņu, lai samaitātu dienu vairākiem simtiem cilvēku, bet gan tas, ka šie cilvēki, kuriem nākas mainīt jūtamu daļu savu dienas plānu, ir neapmierināti? Kāpēc jūs mēģināt pataisīt par idiotiem cilvēkus, kuriem kādas vienas personas 3 minūšu jautrība sagādā neērtības uz labu laiku?
01.11.2014 10:04 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Artemzija, šoreiz es Tev piekrītu, bet tās slimības piesaukt tomēr nebija smuki (s)

Miss joker, nu bet ja pa gaismu - liels gabals tāpat, smaga soma. Manuprāt, forši tā kā tā nav.
01.11.2014 10:17 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Diez kurā vietā es ieteicu BOIKOTĒT vilcienu? :D To es ieteicu kā alternatīvu.Nē, tiešām, savu fantāziju pataupiet daiļliteratūrai un kļūstiet elastīgākas sadzīviskos jautājumos.

Esmu n reizes braukusi pie ārstiem uz konkrētiem laikiem, skolu, dsrbu, darba intervijām, sagsidīt cilvēkus lidostā utt.utt. Nomiris neviens nav pat ja esmu kavējusies. Nav tā mirstsmā kaite, lai kā kādam gribētos to tā pataisīt.

Darbs Origo vispār kā tāds ir savdabīgs - bomži, trakie, narkomāni, dzemdētājas uz grīdas utt. Ar to visu jārēķinās strādājot tādā vietā. Tāds nu ir Origo šarms.
01.11.2014 10:30 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Atvainojos par s burtu a vietā.
01.11.2014 10:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss joker, nu bet ja pa gaismu - liels gabals tāpat, smaga soma. Manuprāt, forši tā kā tā nav.


Protams ka nav forši, bet sēdēt un gaidīt kamēr vilcieni sāks kursēt ir labāk? Nu jo nevar zināt cik tas ilgi būs arī, beigās tiešām paliksi iestrēdzis tai Rīgā līdz nākamajai dienai, atkarībā no tā cikos šī problēma ar vilcieniem būs.

Man interesē, a ja šī problēma notiek ir pēc tam iespējams dabūt naudu atpakaļ par biļeti stacijā, ja teurētiski ir jau nokavēta tā vizīte/tikšanās un nav vairs vajadzība braukt ar vilcienu?

Alexxa

Protams jā, mēs nevaram zināt kad notiks šī negaidītā stacijas pārbaude, bet piemēram ārsta vizītes var mēģināt pārcelt, kaut vai uz citu dienu, par svarīgām intervijām, jā protams ka tas ir čābīgi diemžēl, bet tur nu neko tā pat nevarēs padarīt jo tā pat, vai nu gaidi vilcienu, vai kavējoties mēģini braukt ar autobusu vai ko citu, cenšoties sazvanīt un pārliekot darba interviju ja iespējams.


Nu protams ka visi pasažieri nespēs salīst tajā autobusā utt, bet ja gana laicīgi ir pamanīta šī problēma tad vismaz ir vērts mēģināt aiziet līdz AO un noskaidrot vai ir iespējams tikt, jo ja pat biļetes uz autobusu ir izpirktas, tur arī uz vietas var pirkt stāvvietas un ja paveicas un pirmais tiec iekšā, tad ar var tikt, vienkārši jāmāk izslīdēt starp cilvēkiem :D
Par sastrēgumiem gan es nezināšu, tas viss atkarīgs cik lieli ir sastrēgumi, uz kuru pusi tas autobuss kursēs un cik ilgi stacija būs slēgta, tā kā pašai nav nācies iestrēgt stacijā tad nu ar nezināšu cik tas ilgi mēdz būt, vilcienā gan esmu iestrēgusi uz 40 min vienu pieturu pirms Rīgas stacijas, tiešām nepatīk tas ka neviens neko nepaziņo, kā ne kā pa tām 40 min es ar kājām varētu aiziet līdz turienei kur man vajag, vai ar aizbraukt ar sabiedrisko. Protams var vienmēr paprasīt vilciena biļešu pārbaudei, bet tiešām, tas vienkārši neienāk prātā tādā mirklī, it īpaši ka tai laikā es pat nebiju dzirdējusi par tādiem brīnumiem ka gandrīz katru nedēļu kāds muļķis zvanās un saka ka stacijā ir spridzeklis.

Protams tas ir ļoti neforši cilvēkiem ka nespēj tikt tur kur vajag laikā, bet lielākoties ja tiešām vajag tad visi ar kaut kā tiek kur vajag, vai ar tomēr kaut kā sarunā visu ka beigās viss ok un visiem prieks ka pārdzīvoja to neforšo dienu :)
01.11.2014 10:35 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Persephon,
viss ok par slimībām. Šoreiz tas bija pat smieklīgi, jo jebkuram skaidrs, ka tieši šī cepšanās noved pie VD utt. Savukārt es necepjos par tādiem idiotiem, līdz ar ko viņa ieskicēja iespējamo savu un citu diskusijas dalībnieku nākotni. Tak skaidrs, ka slimāk, nerviem nestabilāk un līdz ar to iedzīvoties tais kaitēs ir tad, ja pat tik elementāru lietu pārdzīvo.

Un nekur neesmu minējusi, ka nenosodu šos zvanītājus, vien to, ka pašām reaģēt vajag normālāk. :)
01.11.2014 10:38 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Smiekligi lasot :D
Ir tādas vietas,kur no autiņa jājiet liels gabals un no vilciena ir daudz tuvāk. Kapēc vecai tantiņai jāparsēžas autiņā un tad jājiet uz mājam gaisa gabals? Tapat ar darba vietām ir ka nevar ar autiņu noklūt tik ar vilcienu. Un pa kavēšanu ir daudzi darba devēji kuri uz to skatās ar baltu aci.Tapat skolniekiem kuri brauc uz skolu deļ kavēšanas var nesaņemt eiropas stīpu ja grib saņemt jājiet pie ārsta atkal klapatas. Kapēc cilvēkiem.jācieš dēļ tiem zvanitājiem? Tāpat pa darba interviju ja brauc un pasaka bumba un nevar ar autiņu nokļūt ko tad ?piezvanit patiekt ka kavē,bet tad rēķinies ka pirmais iespaids pa tevi slikts un diezvai vai darbā tevi paņems.
Un rīga ādazi nav vietas numurs cilvēki sēž kur grib!
01.11.2014 12:38 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
ninasskapi, saprotu, ka Tev ir būtiski pret visu attiekties ar maksimālu mieru, un zini - tas ir ļoti labi. Nerviem veselīgi, tā teikt :)
Bet. Šis ir forums internetā. Kāpēc man viss, kas mani neapmierina, būtu jātur pie sevis? Es šādas lietas pārrunāju ar ģimeni, draugiem, kolēģiem, kuri paši ir tādu gadījumu dēļ kavējuši darbu. Es neskrienu ar lāpām pa ielu bļaudama "Nolinčot tos zvanītājus!" Manuprāt šāda reakcija ir diezgan adekvāta. Tās situācijas - jā - visdažādākās. No peldkostīmu pircējiem līdz tantītēm, kas brauc atpakaļ uz saviem laukiem.
Man Londonā reiz uz darbu braucot šādi gadījās. Iekāpju metro, sākam braukt un pēc 2 pieturām viss sastāvs tiek apturēts, policijas pārmeklēts, seko paziņojumi, ka tālāk nebraucam un visiem ir jāpamet vagoni un stacija. Aizeju uz (par laimi) netālu esošo autobusu, piezvanu priekšniekam, ka kādas 20 min. kavēšu. Tālāk braucot autobusā, pamazām attopos, ka mēs uz priekšu kustam lēnāk un lēnāk. SMS priekšniekam, lai pieskaita vēl 10-15 min. Galu galā, aptuveni 2km no manas darba vietas, autobuss uz vietas stāv 15 minūtes, ik pa brīdim pakustoties par 20 metriem uz priekšu. Un stāv atkal. Aizeju pie vadītāja, prasu, lai laiž ārā. Atbilde - "Es nevaru, mēs atrodamies ielas vidū" Viss. Pēc brīža piegāja vēl pāris cilvēki, kam it kā bija kļuvis slikti, tiem pateica, lai spiež avārijas pogu durvīm un grūž vaļā, ja vēlas izkāpt. Tā arī izdarīja, es līdz ar viņiem. Uz darbu ar kājām, jo satiksme visā apkaimē bija paralizēta pateicoties tam, ka tika uzstādīti ielu rotajumi, plus traucēta darbība metro. Tātad, ne takši, ne citi autobusi, nekas. Darbā ierados ar pusotras stundas nokavēšanos, jo parastā pusstundas brauciena vietā ceļoju 2,5 h. Darbā, lai mani uz šo laiku aizstātu, bija jāizņem darbinieks no citas pozīcijas. Mans draugs tai pat laikā tā paša metro dēļ netika mājās, bija jāmeklē 3 autobusi un jāpārsēžas, jo pa taisno neviens neiet. Kā vēlāk ziņās lasīju, esot kādu izmukušu noziedzinieku pa metro sliedēm tvarstījuši. Viens lohs, bet ietekmē tūkstošiem cilvēku gaitas.
01.11.2014 12:44 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es par to tā teikt necepjos un ļoti mani tas nesatrauc, bet tomēr, kāpēc man būtu jāatiecas pret to ar vēsu prātu, ja man tagad ir jāpārsēžas vai jāpērk jauna biļete, vai kaut kas jākavē? nu kāpēc? kā jau Samaara minēja ar lāpām pa ielu neviens neskrien un nenolinčo, bet vispār vajadzētu to kaut kā vairāk nosodīt, jo savādāk zvanītājiem , manuprāt, tas liekas kā ikdienišķa parādība, neviens tak nenosoda, neviens necepjās, visi priecājas, kas man piezvanīšu vēlreiz.
01.11.2014 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
Es tieši iedomājos par tiem, kas piemēram Rīgu labi nepārzina un bija domājuši braukt līdz Stacijai, bet viņus izsēdina piemēram Torņkalnā jo vilciens līdz stacijai šādās situācijās neiet. Nu ja brauc no kādas tālākas pilsētas. Cilvēkiem tas taču rada liekas problēmas, liek kavēties, papildus tēriņi utt.
01.11.2014 14:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kaut kaads tizlums tas ir. kaut nokertu tos idiotus.

zel cilveku kas staraadaa sajaas jomaas un ari tos kuriem sanaak kaveet darbu un noklusanu majup del kaadiem idiotiem.
01.11.2014 15:18 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vajadzētu vienreiz vienu zvanītāju tā kārtīgi paņemt priekšā, uzlikt reālu cietumsodu un plaši to visu izreklamēt medijos, lai citi beidzot sarasaustās.

Tizlākais, kas var būt. Pirms bārsties ar vārdiem "cietumsods", padomā ar galvu.
Bet, ja pa tēmu - domāju, ka policija viņus noķer, beeet nekad nekur netiek pieminēts kāds sods tiek piemērots.. tāpēc tas viss arī turpinās.
01.11.2014 15:25 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man arī reiz nācās sastapties ar "spridzekli Origo".
Biju neizsakāmi dusmīga, jo tas konkrēti izbojāja tās dienas plānus!

Un arguments par braukšanu autobusā nav saistošs, jo visi tuvākie autobusi bija izpirkti, jo nebiju vienīgā , kuru vilciens "uzmeta"!!!! un šoferi atteicās ņemt "stāvošos". Tā nu tajā dienā es nekur netiku. Diena sabojāta, cilvēki nesatikti.

Kaut nu reiz tas beigtos, bet saprotu, noķerot vienu jokotāju, parādīsies arī citi. :(
01.11.2014 15:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pirms bārsties ar vārdiem "cietumsods", padomā ar galvu.

Vai tāpēc, ka cietumsods ir zīmogs uz visu mūžu? Par tādām stulbībām vajag arī. Jociņš? Tas jociņš:
1) Samaitā dienu simtiem cilvēku.
2) Novērš cilvēku uzmanību. Ar katru nākamo reizi, kad kāds tā "pajoko", cilvēki šīm sirēnām un lūgumiem pamest telpas, pievērš arvien mazāk uzmanības. Vienā dienā no tā var sanākt vēl viena Maximas traģēdija. Vai tiešām jāsagaida letālas sekas, lai kāds kaut ko iemācītos?
01.11.2014 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!