Dzelzceļa stacija/Origo

 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Kas tur notiek? Šodien atkal izlasīju ka saņemts anonīms zvans.
Cik tad var? Pēdējā laikā, liekas ka, reizi nedēļā kāds draud uzspridzināt. Agrāk tik bieži nebija, labi ja reizi pusgadā. Vai tad tiešām tos stulbeņus nav iespējams noķert?? Nabaga tie cilvēki kas ar vilcienu brauc uz Rīgu, nevari nemaz zināt vai laikā paspēsi uz skolu/darbu jo stacija atkal ciet, un plus vēl veikaliem zaudējumi, pārdevēji nevar izpildīt "plānu" un dabūt piemaksas.

Vajadzētu vienreiz vienu zvanītāju tā kārtīgi paņemt priekšā, uzlikt reālu cietumsodu un plaši to visu izreklamēt medijos, lai citi beidzot sarasaustās.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/rigas-centrala-dzelzcela-stacija-vilcienu-satiksme-atjaunota/670990
31.10.2014 23:07 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Bija laiks, kad diezgan regulāri baucu ar vilcienu Rīga - Skrīveri, un, piedod, bet es nezinu nevienu citu veidu, kā tur nokļūt (jā, var braukt ar autobusu, bet tad vairāki km jāiet ar kājām - normāli?) Pieļauju, ka Skrīveri ir tikai viena no šādām vietām, kur ar autobusu nokļūt nav tik vienkārši.
31.10.2014 23:48 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kas ir operatīvāk, profesionālāk un cilvēcīgāk - vadītājam savā mikrafonā pateikt, ka mēs te tagad pastāvēsim, vai visiem vilciena pasažieriem skriet pa tiem 2 vagoniem un meklēt kādu no konduktoriem, kas viņiem pastastīs, kas pie velna, te tagad notiek?
31.10.2014 23:49 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Jūsu iztēle ir unikāla! Izdomājat visādas situācijas, kas var notikt, piemēram, reizi, divas reizes gadā - veca tantīte no Jpils, kamēr cilvēki, kas brauc katru darba dienu uz Rīgu (piemēram, es), ar tādām situācijām nekad nav sastapušies.

Starp citu.. Uz Jēkabpili pēdējais brauc autobuss.. Pati esmu braukusi un arī tikko pārbaudīju 1188.lv ;) Autobusi vispār biežāk uz Jēkabpili kursē.
31.10.2014 23:50 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kas ir operatīvāk, profesionālāk un cilvēcīgāk - vadītājam savā mikrafonā pateikt, ka mēs te tagad pastāvēsim, vai visiem vilciena pasažieriem skriet pa tiem 2 vagoniem un meklēt kādu no konduktoriem, kas viņiem pastastīs, kas pie velna, te tagad notiek?

Ja vadītājs neko nesaka, tad operatīvāk ir pajautāt konduktoram, nevis pēc vairākiem gadiem vēljoprojām atminoties to situāciju sēdēt neapmierinātai un par to runāt Cosmo. Tikai un vienīgi tavas komunikācijas problēmas.
31.10.2014 23:52 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Persephon
Protams, nav vienīgā. Manam miestam tepat Rīgas rajonā autobusa pietura ir Pleskavas šosejas malā, kas nozīmē iet ar kājām pa šoseju mežā apm. 8km līdz mājām, vienreiz tiku to darījusi, vairs gan neparakstītos pēc Justīnes pazušanas ejot pa šo pašu ceļu, neņemot nemaz vērā, cik mašīnas apstājās un gribēja mani pavest (vai negribēja).
31.10.2014 23:54 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
21.20 pēdējais autobuss. 21.10 pēdējais vilciens. Pirms rakstīju, pati paskatījos :D
Ok, nav jābūt vecai tantei. Kojinieks parastais piektdienas vakarā brauc pie mammas. Un ne sūda nekur netiek. Kraties vien atpakaļ uz savām kojām, grauz kartupeli un aizmirsti par mammas kotletēm līdz nākamajai nedēļai :D Nu nav forši. Protams, tikmēr tropiskām salām jāpārdzīvo cunami un zemestrīces, un tomēr - kāpēc samierināties ar citu cilvēku stulbumu?
31.10.2014 23:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
karinjo, jā .. kkāds Inčukalns noteikti, vai ne? Traki .. vispār katru reizi par to iedomājos, braucot garām 'Sēnītei' :(
31.10.2014 23:58 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
21.20 pēdējais autobuss. 21.10 pēdējais vilciens. Pirms rakstīju, pati paskatījos
Ok, nav jābūt vecai tantei. Kojinieks parastais piektdienas vakarā brauc pie mammas. Un ne sūda nekur netiek. Kraties vien atpakaļ uz savām kojām, grauz kartupeli un aizmirsti par mammas kotletēm līdz nākamajai nedēļai Nu nav forši. Protams, tikmēr tropiskām salām jāpārdzīvo cunami un zemestrīces, un tomēr - kāpēc samierināties ar citu cilvēku stulbumu?

Man tā, starp citu, vienreiz bija, tikai ne bumbas dēļ, bet vienkārši nokavēju par burtiski 2 min vilcienu. Aplauziens bija, bet nu neko, atgriezos no kurienes nākusi. :D
Kojiniekam ieteiktu iemācīties pašam pagatavot kotletes. :D
01.11.2014 00:00 |
 
Reitings 110
Reģ: 12.09.2014
Pēdējā laikā pārāk bieži šīs viltus trauksmes. Kas būs īsti spridzinātāji, nevienam nezvanīs, uzlaidīs visu ar visiem cilvēkiem. Bet dienestiem jau nav izvēles, jāpārbauda katrs tāds izsaukums, lai gan viņi jau droši vien brauc, zinot ka būs kārtējo reizi par velti atbraukuši.
01.11.2014 00:04 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
ninasskapis

Tev laikam nekad nav bijis precīzi jāierodas kādās vietā + bijuši apgrūtinājumi staigāt. Pēdējā laikā es uz staciju eju ar zināmām bažām (dēļ visiem trauksmes zvaniem), jo man ik pa laikam ir jābrauc uz Jūrmalas slimnīcu atrādīties pie ārsta. Tur ir konkrēts vizītes laiks. Nu būtu stulbi drošības pēc braukt stundu agrāk uz turieni.
Varu, protams, braukt arī ar starppilsētu autobusiem, bet tas man ir sarežģītāk. Vilciena stacija ir gandrīz pie pašas slimnīcas, un braukt ar vilcienu ir arī ērtāk - nekādas grūstīšanās, karošanas par sēdvietām utt.
01.11.2014 00:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nevilšus rodas sajūta, ka ninasskapis pati ir zvanījusi.
Nu nav normāli uzskatīt, ka ir normāli tādi jociņi un, ka nevienam nevar būt nekas gana svarīgs darāms, lai pat alternatīva transporta izvēle neradītu apgrūtinājumus.
ninasskapis, vai Tev tiešām liekas, ka tas ir tieši tik uzjautrinoši? Vai Tev šķiet, ka vilcienu izmanto tikai turīgi ļaudis, kas, lai nekavētu, var izsaukt taksi kur vajag? Nu tad iegaumē, ka daudzi no šiem cilvēkiem ir bez naudas vispār - viņi brauc ar mēnešbiļeti. Šiem cilvēkiem tādos gadījumos uz centru ir jāiet kājām. Tāpat pasažieru vidū ir ne mazums vecu cilvēku un mazu bērnu - viņiem šos attālumus no tām stacijām uz centru iet ar kājām nav viegli. 2gadniekam tie 2-3 km kājām ir vesels maratons. Sver tāds bērns 10-15kg, nest arī nav viegli. Ir slimie, ir nogurušie, ir kāds, kam neērtāki apavi, vēl kādam smagāks nesamais.
Tālāk tie, kas strādā Origo - kamēr viss tiek pārbaudīts, viņi stāv ārā uz ielas, neatkarīgi no laikapstākļiem. Nekur iet viņi nevar - nekad nevar zināt, pēc cik ilga laika būs jāatgriežas darba vietā. Mēs dzīvojam klimata zonā, kur laikapstākļi 3/4 gada ir briesmīgi, saslimt var ātri.
Specdienesti tiek vienkārši ķengāti, lai gan, iespējams, tajā laikā ātrā palīdzība, kas tur darbojas, gadījumam ja nu kas, varēja glābt kādu dzīvību un nav arī tā, ka policijai darīt nav ko. Pie kam, tas viss tiek apmaksāts par nodokļu naudu, tātad arī par to cilvēku naudu, kas šādu zvanītāju dēļ netiek uz darbu un attiecīgi zaudē peļņu gan sev, gan attiecīgi maksā mazāk nodokļos.
Gan jau ir vēl kaut kas, ko es momentā neiedomājos.
Tie ir vairāki simti cilvēku, kam viens šāds zvans sagādā problēmas. Par ko šiem cilvēkiem tas viss? Kāpēc šiem cilvēkiem ir jādomā par kādiem autobusiem vai kaut ko vēl? Vai nebūtu normāli, ka neviens vienkārši neuzvedas stulbi un nezvana ar tādiem "jociņiem"? Tāda dīvaina Tev tā attieksme - tā vietā, lai saprastu, ka tādu zvanītāju uzvedībai nav attaisnojuma, Tu uzbrūc tiem, kas ir reāli cietēji šajā situācijā. Tev kaut kā šķiet, ka nepareizi ir nevis zvanīt ar tām stulbībām, bet dusmoties, ka kāds tāds idiņš ir radījis kaudzi neērtību.
01.11.2014 01:28 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Sorry, nav laika atbildēt uz jūsu varen saturīgajiem komentāriem, jāiet gulēt, lai plkst. 5.00, kad sāk kursēt vairums vilcienu, būt gatavai zvanīt!
01.11.2014 01:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
By the way, nākotnei:
braukt ar vilcienu ir arī ērtāk - nekādas grūstīšanās, karošanas par sēdvietām utt.

autobusa biļetēm vienmēr ir noradīta sēdvieta. Ir maršruti, kur cilvēki sēžas uz buj duj, bet ir maršruti, kur šoferis sauc pēc numuriem iekšā. Taču jebkurā gadījumā tev ir tiesības iet un sēsties savā vietā.

Parasti gan es šādus cilvēkus nesaprotu, vieglāk taču ir apsēsties, kur ir brīvs, nevis konkrēti savā vietā, bet nu sēdēt jebkurā gadījumā būs kur (ja vien tev vispār ir paredzēta sēdvieta, nevis stāvvieta). Līdz ar to nav pamata uztraukumam un nav ne ar vienu jākaro. Ja tavā vietā kāds sēž - apsēdies citā. Ja tevi no citas met ārā, ej un apsēdies savā. Nav grūti pateikt pāris vārdus: "Atvainojiet, bet šī ir mana sēdvieta."

Nez, jo vairāk lasu šo diskusiju, jo vairāk rodas iespaids, ka tiešām cilvēkiem sabiedriskajos transportos ir grūti sarunāties.
01.11.2014 01:50 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Lai gan es pati ar vilcienu neesmu braukusi jau 5 gadus (vispār ar vilcienu tikai uz jūru esmu braukusi - ikdienā nekad neesmu izmantojusi), ninasskapis komentāri pamatīgi uzvilka. Tev liekas, ka cilvēkiem ir būtiski tikai tas, kas ir svarīgs un rada milzu naudu (darba piedāvājums Holivudā kā izteicies), bet ikdienas cilvēka dzīve un plāni nav svarīgi? Pirms mēneša es tieši biju Origo - Sportlandā gribēju nopirkt peldkostīmu, lai nākamajā dienā varētu iet uz baseinu. Stāvēju tieši pie peldkostīmu stenda, izvēlējos un bladāc - trauksmes sirēna un visi dodas ārā. Jā, protams, manā dzīvē nekas radikāls nemainījās, ka neaizgāju uz baseinu konkrētākā dienā, tomēr tie bija mani plāni, mana dzīve, kurā izmaiņas tika ieviestas kaut kāda morāla kropļa dēļ, kas izdomāja paspēlēties pa telefonu. Un tādu stāstu ir vismaz tūkstotis - visi cilvēki, kas konkrētajā dienā pēc pulksten sešiem vakarā atradās Origo/Stacijā.
01.11.2014 07:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Neizskatās, ka Tu ikdienā braukā ar vilcienu, jo tad varētu iztēloties, kas darās autoostā, kad cilvēki, kas citādi būtu braukuši 4-5 vagonos, metas uz autobusiem. Paskaidrošu: mazajā autobusā ir 16 sēdvietas + 6 stāvvietas. Var saspiesties un kādi 15 stāvēt kājās. Ja uz platformas stāv 50 cilvēki, ko iesākt pārējiem?
Sevišķi tāpēc, ka šie zvani ir vakara stundās, kad transports kursē retāk.
Protams, no jebkuras situācijas var atrast ideju, bet šādas mākslīgi radītas situācijas, kad jau tāpat pietiek problēmu apkārt, ir sviests.

Otra lieta, ka cilvēki notrulinās pret trauksmes zvaniem, jo domā, ka tie nav pa īstam. Tāpat kā notika Maxima.
01.11.2014 07:30 |
 
Reitings 160
Reģ: 21.10.2014
Ninasskapi- pamēģni pabraukt autobusā Rīga -Ādaži, un atrodi tur numurētu sēdvietu:D nav tur tādu.
Par bumbām- nu tizli, un pats tizlākais, ka nevar jau tos idiņus noķert. Man vienreiz paveicās- braucu majās, jau vilcienā lacu- stacija slēgta dēļ ārkārtas gadījuma. Nākamais vilciens esot pamatīgi kavējies
01.11.2014 07:32 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
pats tizlākais, ka nevar jau tos idiņus noķert
Ja? Man liekas, ka tos idiņus vienmēr vai tikpat kā vienmēr noķer, tikai par to neraksta, tāpēc tik bieži zvanās, viņiem liekas, ka to var darīt nesodīti. Varētu beidzot reiz sākt rakstīt par to cik viens tāds zvans izmaksā un par to kā tā summa tiek piedzīta no zvanītāja.
01.11.2014 07:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No vienas puses es tiecos piekrist ninasskapis, tas ka vilcienu darbība ir apturēta nenozīmē ka tu esi iestrēdzis un esi tikai spiests gaidīt, protams ja biļete jau nopirkta tad gan jāgaida vien ir, bet ja nav, tad tiešām var izmantot autobusu lai tiktu, tas tomēr no vienas puses liekas labāk nekā 2 stundas gaidīt vilcienu(nezinu cik ilgs viņiem tas stacijas pārbaudīšanas process ir)/ Ok ar autobusu braucot tevi nepievedīs tik tuvu kā ar vilcienu, bet vai tad laukos/nomalē nav neviens paziņa, radinieks vai kaut vai foršs kaimiņš kurš tos pāris km varētu atbraukt pretīm, kaut vai pa simbolisku naudiņu. Ja man kur vajadzētu tikt tad tāds nu būtu mans variants. Man ar tikt uz drauga laukiem ir grūti ja viņš mani nesavāktu, bet man kaut kā nav vajadzība čīkstēt par to ka būtu jāiet pāris km, nu jopcik vai tad tas būtu pasaules gals ja būtu jānostaigā tas gabals?
Aizbildināties ka autobusi ir pilni, nu nez, ja jau es piektdienā braucot varu tikt uz ekspresi, pērkot biļeti 10-20 min iepriekš, tad nu neticu ka ir tik traki, pietam es dabūju ar apsēsties, bet ja vajadzētu ar pastāvētu, galvenais ka tieku tur kur man vajag, kaut vai ar stundas nokavēšanos, jo priekš tā ir telefons lai paziņotu to ka kavēšos.
Un lielākoties cik redzu, šoferi cenšās visus līdz pēdējam dabūt autobusā iekšā, ir braukts gan kad pāris cilvēki stāv, gan arī kad reāli pusei autobusa jākāpj laukā lai vienu cilvēku izlaistu, un jā, tā man pat ļoti nesen bija gadījies braukt :D

Principā negribu kašķēties, vienkārši pateikt ka atsevišķos gadījumos var arī izmantot autobusu ja tiešām kur vajag tikt, kā ne kā tas tomēr liekas labāk nekā stāvēt un gaidīt kā muļķim, nezinot cik ilgi vel būs jāgaida.

Taksis gan ir ekstrēms gadījums :D Ak jā piemēram uz tuvākām vietām mikriņi ar kursē, tā kā tā ar ir opcija :)
01.11.2014 08:26 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
ninasskapis, nav brīnums, kāpēc tev ir neirozes, depresijas un VD. Nebrīnītos, ja Tu būtu zvanījusi, jo kaut ko tik stulbu nebiju lasījusi sen. Tev bail no vilcieniem dēļ savas VD? Elpa trūkst? Paārstējies un tad lien sabiedrībā.
01.11.2014 08:33 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Artemzija, tu esi reti riebīga - labi, meitene varbūt muļķīgi pateica, bet tādēļ bāzt acīs viņai slimību? nu, nu (s)

nu jopcik vai tad tas būtu pasaules gals ja būtu jānostaigā tas gabals?


Man vienkārši būtu bail tumsā iet pa tumšu mežu/šosejas malu tādu gabalu. Pavisam nopietni.

Un pat ja tas tiešām globāli ikdienu nemaina, tomēr - kādēļ kaut kādu idiotu dēļ ir jātērē savs laiks un jāmaina plāni? Par to jau ir tā neizpratne, ne par to cik viegli/grūti atrast alternatīvas.
01.11.2014 08:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!