Pumpu spiešana!

 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Čau meitenes! Ķeršos uzreiz pie lietas. Mana sejas ādas lielākā problēma ir mana nenormālā apsēstība ar pumpu spaidīšanu. Es nezinu, kā, lai ar to cīnās. Katru vakaru apsēžos pie spoguļa un saspaidu pat tādas vietas, kur nekā spiežama nav. Līdz ar to sejas āda tiek bojāta 24/7. Esmu gājusi pie dermatologa, kosmetologa utt. Lietoju tikai un vienīgi aptiekas produkciju. Un es tikai beidzot sāku reāli saprast, ka es pati savu ādu čakarēju un varbūt, ja novāktu savas rokas nost un lietotu visus līdzekļus viss būtu ok. Esmu pat pamanījusi, kad saspaidu kādu vietu, otrā dienā jau ap to vietu ir daudz jaunas pumpiņas, jo pati esmu salaidusi iekšā infekciju :/ esmu izmisumā. Varbūt kādai ir kas līdzīgs un var dalīties ar pieredzi.
30.10.2014 16:08 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
PALUDZU DRAUGAM LAI IZSPIEZ? tas nopietni?!! kaut ko pretīgāku grūti iedomāties :D fuj, es justos ļoti bēdīgi,ja man draugs redzētu kā es spiežu pumpu kur nu vēl, lai viņš man spiež!
30.10.2014 16:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Nu pumpa nav nekas briesmīgs :-D Nu, ja dzīvo kopā, tad tas ir sīkums, jo gadās arī slimot un otrs rūpējas un redz ne to pašu smukāko. Jā, neesmu no tām meitenēm, kas baidās, ka dzīvesbiedrs redzēs bez kosmētikas un frizūras :-)
30.10.2014 17:06 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Rezultātā - uzacis pārraustītas
Lieki teikt, ka tiklīdz nebija šo mantu, neko tādu vairs nedaru.


Oo, jāā, dēļ šī es savas uzacis mēģinu ataudzēt dabīgas gandrīz gadu, kā nesanāk tā nesanāk.. :D

PALUDZU DRAUGAM LAI IZSPIEZ? tas nopietni?!! kaut ko pretīgāku grūti iedomāties fuj


Nu, es nevarētu otram izspiest pumpas, vai tas uz sejas vai uz muguras. Bet viņš labprāt man izspiestu kaut ko un, ja tas neliekas pretīgi, lai jau.. :D Viņš ir no pumpu spaidītājiem (pazīstu pāris meitenes vēl ar šādu niķi, tiklīdz ierauga sev vai kādam kādu pumpu, tā tiek momentā izspiesta, varbūt arī autore pieder pie spaidītājām?). Bet es nespiežu ne sev, ne draugam un neļauju spiest ne man, ne sev.
30.10.2014 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
PALUDZU DRAUGAM LAI IZSPIEZ

:D :D :D cirks pa velti.
Pumpas nedrīkst spiest, nedrīkst. Tā taču ir seja, nevis kāja. Katru dienu jāstaigā ar viņu un kaut cik tas absurdi neizklausītos , tā ir viena no tavām vizītkartēm dzīve.
Es personīgi spiežu tikai ārkārtas gadījuma, vai redzu , ka pumpa ir nogatavojusies ar saucamo saknīti un paskatos vai nav vēl pauguriņi. Un visu to daru ar dezinfekcijas spirtu varītēm :D. Man vienmer ir nenornāli bail ko saspaidīt ne tā. Sākuma pavērojis dažas dienas , lai saprastu , vai tiešam mirstama vaina.
Bet vispār āda ir jākopj, jāiziet pie kosmetologa un jāiztīra/ jāatīra sejā zonas , kur pata nevar tikt klāt un nodrošinat pilnība izcilu rezultātu. Es eju divas reizes gadā, kā norma, jo man vienmēr pēc vasaras kaitīgas saules izmetās alerģija , laimīgi minimāla.
30.10.2014 17:36 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
kashmira,
uz zoda man ir cistiskā jau 5 gadus
- kas tas?
30.10.2014 17:37 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
nu ja pupus nevar pačamdīt, tad nervu nomierināšanai atliek spaidīt pumpas.
30.10.2014 17:42 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Norah, es ar vīru arī dzīvojam kopā, bet man ne reizi nav ienācis prātā lūgt viņu izspiest pumpas. Tiešām pretīgi!
30.10.2014 17:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
RedColour, tagad meklēju bildi, bet grūti atrast, googlē rāda šausmīgus cistiskās aknes gadījumus, ka pilnīgi sākalikties - ai, ko es te pārdzīvoju, man vēl nekas nav! :D
Nu, īsumā tā ir akne, kas neveido t.s., baltos galus (spiežamās pumpas), bet, kad patausta, ir kā bumbiņa. Cistiskā akne ir kā aisbergs - redzamā daļa ir vismazākā, zem ādas ir liels bumbulis zem katras pumpas. Tā ir sarkana un nenoiet līdz pat 2 nedēļām. Uz zoda metoties hormonālās pumpas.
30.10.2014 17:54 |
 
Reitings 90
Reģ: 30.06.2013
Nespied pumpas, tev ir jātiet no šī sliktā ieraduma, padomā ka tava seja izskatīsies ap 40 , ja tu turpināsi spiest.
Ceru, ka tev izdosies pārvarēt šo slimību :)
30.10.2014 17:55 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Kaut kas taml., bet uz zoda man.

30.10.2014 17:56 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
wot cirks pa velti :D kas tad ir TIK nenormāls, ja draugs, ar kuru esi kopā nevarētu izspiest man pumpu, vai es viņam? :D kaut kāds dīvains uzskats :D varētu padomāt, ka liek dirsu noslaucīt pēc tualetes :D
30.10.2014 18:02 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
varbūt Tu vnk tiešam agresīvi to visu dari, vai arī Tu vnk nemāki izspiest, man mamma ar šitāda ir, kad viņai palūdzu kaut ko izspiest, nu ja uzmeties uz pleciem vai tā, viņa tur mocas tā ka man nenormāli sāp + neko neizspiež

Ar manu mammu tāpat un īstenībā draugam arī kad uzmetas kā pumpiņa, tad viņš tā saspaida, ka paliek vēl trakāk. Bet es savukārt arī mīlu paspaidīt pumpas, ja parādās, bet man viņas tā ātrāk pāriet un nekas trakāk nepaliek. Laikam jau arī tas atkarīgs kādas tās pumpas un cik dziļas.
31.10.2014 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits