Nedrīkstēs smēķēt arī uz daudzdzīvokļu māju lieveņiem.

 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
http://nra.lv/veseliba/127972-nedrikstes-smeket-ari-uz-daudzdzivoklu-maju-lieveniem.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Ko jūs par to domājat?
Manuprāt - lieliski!
Atceros, ka dzīvoju pirmajā stāvā, un pie korpusa durvīm regulāri uzturējās smēķētāji. Nevarēju logus atvērt, kā viss nāca iekšā.
30.10.2014 11:54 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr

Piekrītu tev. Visu var sarunāt, un arī es nekūpinu pieturā, blakus bērnam vai kāpņu telpās. Bet balkons gan ir mans īpašums, atnākot mājās, man ir visas tiesības smēķēt uz balkona, jo tas ir MANS balkons, es neatbildu par vēju, kurš iepūš tos dūmus kāda dzīvoklī.

Tie likumi citreiz aiziet līdz apsurdam, drīz būs tā, ka cigaretes pārdosies, bet smēķēt nevarēs NEKUR! Loģika?
30.10.2014 15:10 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Nu gan jūs smēķētājus par maitām pataisat. Nu neesam mēs visi tādi, kas speciāli ies kādam sejā dūmus pūst. Es vienmēr paeju prom no visiem, lai uzpīpētu, bet netaisos slēpties kanalizācijā. Tak cik nav redzēts, ka patizlie nesmēķētāji nāk un nostājas, kur jau kāds pīpē. Un nesakat, ka tā nav! Ok. Bērna klātbūtnē nevajag pīpēt, to es pati nevaru ciest, bet gribēšu redzēt, kā jums patiksa dzīve, kad vannā pagulēt nevarēsiet, jo kaimiņam būs vannas istabā atļauts tikai pīpēt.
30.10.2014 15:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
starpcitu par grūtniecēm , es kad biju stāvoklī arī saskāros ar to, ka ar manu "stāvokli" dažādās dzīves situācijās mēģināja speklulēt , redz citiem labāk zināms kas man traucē un kas nē :D
30.10.2014 15:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu paga , teiksim situācija izeju ārā no bāra , pīpēju un redzu , ka ielas otrā pusē ir bērns , tad kā tur īsti būs , būs klātbūtne vai ne !?
Vai es braucu ar ratiem un garām noiet pīpējoš onkulis , bet vējš ir uz otru pusi un dūmi man un bērnam nemaz netiek klāt !?

Karch sviests tas viss ir un praksē nestrādās ....
30.10.2014 15:07 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
stellaglmr. Plusiņš arī no manas puses.

Turklāt pārskrienot pāri likumamam, smēķēt uz balkona nav aizliegts.
30.10.2014 15:07 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Hone, piekrītu.

Lai gan neesmu grūtniece, bet vienreiz biju šādā situācijā, ka tante sāka aurot uz vienu džeku, ka šis pīpē, lūk, visiem tas traucējot. Mēģināja sakūdīt mani, lai arī es pasaku, ka man traucē. Es pateicu, ka netraucē, un nodomāju, ka vairāk man traucē Tu ar savu ķērkšanu.

Un par māmiņām un grūtniecēm...Kur garantija, ka viņa pati nav pīpētāja? +
30.10.2014 15:05 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Pilnīgi piekrītu stellaglmr teiktajam par nemācēšanu normāli komunicēt :)
30.10.2014 15:03 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Itkā jau likums izdomāts labs, bet no otras puses to taču izkontrolēt nevarēs. Kā jau te teica kamēr menti atbrauks pīpētājs jau paspējis būs puspaciņu izsmēķēt un aiziet prom :D Man vispār kopš nesmēķēju smēķētāji netraucē, lai tak smēķē uz saviem balkoniem un kāpņu telpu lieveņiem, kamēr nestaigā man pavisma tuvu līdzi un nepūš speciāli sejā dūmus, viss ok.
30.10.2014 15:03 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es pieturos pie tā, ka cilvēkam rīkle paredzēta ne tikai bļaušanai par savām tiesībām, bet arī normālai komunikācijas veidošanai. Nekad neesmu saskārusies ar smēķētāju, kurš iebilstu paiet malā, ja viņam to palūdzu. Lai viņš būtu - vienalga no kuras sociālās grupas. Kas attiecas uz smēķēšanas aizliegumiem to ir smieklīgi daudz. Par daudz, lai tos ievērotu.
Klātbūtne ir klātbūtne. Tas ir tad, kad bērns ir klāt. 10 vai 20 m bet viņš tur ir un viņam tur nav jābūt, kad vecāki nodarbojas ar saviem netikumiem.
Esmu smēķētāja. Riebjās dūmu smaka, patīk process. Smēķējot kāda klātbūtnē vienmēr apjautājos vai netraucēšu, masu vietās pieturas un tā tālāk nesmēķēju. Plauša no pagaidīšanas nekad nav izkritusi, stāžs man ir liels tādēļ tas nv arguments "pīpēju jau 20 gadus 2pakas diena".
Pīpēt uz balkona drīkst un drīkstēs, lai ko arī teiktu likums. Tas ir cilvēka īpašums. Bet gaiss nevienamatiem nepieder. Jo īpaši tiem, kuri gatavo savas reņģes un ko tur dzīvokļos. Ar visas drēbes pēc tam jāpārmazgā. :D fuuu.

Katrā ziņā, cosmo ir pilns ar meitenēm kuras nemāk komunicēt ar līdzcilvēkiem. Tām tad arī ir problēmas ar visu - pīpmaņiem, bērniem, vecākiem, darba devējiem, pārdevējiem utt. Īsumā - visiem. Nekā jauna. :D
30.10.2014 14:59 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un sabiedrība arī izliekas neredzam. Ja cilvēks redz, ka topošai, jeb jaunajai māmiņai kāds blakus smēķē, tad visi 90% gadījumos, cieš klusu. Tik pēcāk forumā sašutuši, kā tad tā?

Un kurš ir teicis, ka jaunajai māmiņai tas traucē? Īpaši prasu, jo redzēju tieši šādu situāciju - stāv pieturā topošā māmiņa, blakus meitene pīpē, pienāk veca superkašķīga kundze (kas arī ir kaut kas ko mēs nemākam - normālā, pieklājīgā valodā palūgt, uzreiz iet virsū ar lamām un aizvainojumiem - to gan mākam :D ) un sāk brēkt, ka kas tu akla, rekur jaunā mamma, pavācie snost ar savu smirdošo cigareti! Un jaunā mamma pagriežas pret smēkētāju un saka, nu ne taču, paliec, man netraucē (pēc tam gan viņa pati dabū dzirdēt no vecās vistas domu uzplūdus par to, cik drausmīga māte viņa būs, utt.). Līdz ar to tāda ''līšana tur, kur neprasa'' ir pilnīgi lieka. Es, piemēram, neesmu pīpmanis, bet, ja man pieturā blakus stāv kāds kurš smēķē, man tas pilnīgi netraucē.
30.10.2014 14:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Jaunajos grozījumos tapat ir daudz nepilnību http://m.likumi.lv/doc.php?id=41774 un protams daudz aizliegumi, kuri man kā smēķētājai ir pašsaprotami, bet citiem rada galvas sapes :)
30.10.2014 14:57 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
es komēr netieku gudra par to klātbūtni , ja au tas ir katra paša interpretējam lieta , tad ja es uzskatu , ka neesmu klātbūtnē , bet ments ka esmu , kā mēs risināsim šo konfliktu ? Kā viņš varēs man pierādīt vai pamatot savu taisnību ?


Vispār loģiski. Kā to var noteikt? Konkrētus metrus norādīs?
30.10.2014 14:56 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Klātbūtne manā skatījumā,ja iet ar bērnu kopā pa ielu un pīpē,ja stumj ratiņus un pīpē,nu aptuveni tā.
30.10.2014 14:54 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ja pieturā zem jumtiņa sēž grūtniece ar lielu (tiešām redzamu) punci, tad pašsaprotama lieta, ka smēķētājam būtu jāpaiet maliņā, ja viņš vēlas uzsmēķēt. Nesaprotu nu kā var būt tik nekaunīgi, ka izliekas to neredzam.


Un sabiedrība arī izliekas neredzam. Ja cilvēks redz, ka topošai, jeb jaunajai māmiņai kāds blakus smēķē, tad visi 90% gadījumos, cieš klusu. Tik pēcāk forumā sašutuši, kā tad tā?

Kas liedz cilvēkiem, pašiem iet klāt pīpmanim un aizrādīt, lai nepīpē?
30.10.2014 14:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es komēr netieku gudra par to klātbūtni , ja au tas ir katra paša interpretējam lieta , tad ja es uzskatu , ka neesmu klātbūtnē , bet ments ka esmu , kā mēs risināsim šo konfliktu ? Kā viņš varēs man pierādīt vai pamatot savu taisnību ?
30.10.2014 14:51 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Runājot par māmiņām ar zīdaiņiem - tieši tā pati situācija ar grūtniecēm. Ja pieturā zem jumtiņa sēž grūtniece ar lielu (tiešām redzamu) punci, tad pašsaprotama lieta, ka smēķētājam būtu jāpaiet maliņā, ja viņš vēlas uzsmēķēt. Nesaprotu nu kā var būt tik nekaunīgi, ka izliekas to neredzam.
Mīļā miera labad jau topošās un mazu bērnu māmiņas arī neko nesaka - labāk pašas iziet lietū un pastāvēs aiz pieturvietas.
30.10.2014 14:43 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man arī apakšā dzīvo pārītis, kurš aktīvi pīpē vannasistabā. Nezinu, cik viņi pīpē, jo smird pamatīgi.
Tāpēc mani neiepriecina likumi, ka nevajadzētu smēķēt koridorā(pie atvērtā loga), vai uz balkona. Labāk tā, nekā dzīvoklī.
30.10.2014 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
Haha, ja man tagad buutu jaapeerk cigas pa 10 Eur, man tieshaam par tiem aizraadiitaajiem buutu pilniigi vienlga..
Bet pa lielam piekriitu Aijai, katrss ruupeejaspar pats par savu veseliibu. Man teiksim nepatiik alkohola peregars sabiedriskajaa un ko es daru? paaeju taalaak un aizmistu. Cilvekiem tk dauz negaaciju iekshaa uz visu, ka shausmas.
30.10.2014 14:42 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Ja paceltu cenu uz kādiem 20 eiro par paciņu,nepīpētu vairāk,pagaidām tērēju paciņai 3.24 ta ka nesit pa maciņu. Runājot par kontrobandas cigaretēm tas nepīpēju un nevēlos pīpēt.
30.10.2014 14:36 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es pati smēķēju, bet, ja godīgi, nesaprotu dažreiz arī pašus smēķētājus. Redz, ka blakus ir bērns vai māmiņa ar zīdaini, nē, tāpat stāv blakus un kūpina bez maz vai tam bērnam sejā. Nu nekas ārprātīgs nenotiek, ja paiet dažus soļus tālāk. Tāpat arī autobusu pieturās - pieej pie miskastes un pīpē, nē, stāv iekšā un kūpina. Ja paši smēķētāji arī nedaudz padomātu par savu uzvedību, nedomāju, ka no nesmēķētājiem būtu tik lielas pretenzijas.
30.10.2014 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits