Nedrīkstēs smēķēt arī uz daudzdzīvokļu māju lieveņiem.

 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
http://nra.lv/veseliba/127972-nedrikstes-smeket-ari-uz-daudzdzivoklu-maju-lieveniem.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Ko jūs par to domājat?
Manuprāt - lieliski!
Atceros, ka dzīvoju pirmajā stāvā, un pie korpusa durvīm regulāri uzturējās smēķētāji. Nevarēju logus atvērt, kā viss nāca iekšā.
30.10.2014 11:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad dzīvojām Juglā, tad tie smēķētāji bija milzīga problēma. Smirdēja gan tualete, gan kāpņu telpa. Un, nē, tām pārdzertajām sejām nebija jēga neko teikt, jo kļuva agresīvas. Paldies Dievam, tagad dzīvojot citur, kaimiņi ir normāli, jo šāda problēma nepastāv.
30.10.2014 23:15 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Man visvairāk ir traucējis, ka pīpē pieturas būdiņā, kad ārā līst vai snieg, un pati arī gribu stāvēt tur iekšā. Tas liekas galīgi garām - tur uzskatu, ka smēķētājam pašam jāpaiet nostāk. Par laimi, tā negadās bieži. Balkona man nav, bet pa atvērto logu ļoti bieži jūtu cigarešu dūmus, tas ne pārāk patīk, dzīvoklī ikdienā to smaku negribas. Kaut kā tā, ka, ja noskaņojos, ka eju uz ballīti, tad netraucē kaut vai, ja pie mana galdiņa pīpē, bet, ja gribu papusdienot āra kafejnīcā vai pabūt savā dzīvoklī vakarā, tad drusku traucē gan.
30.10.2014 23:04 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es nekad neesmu pīpējusi svešu cilvēku tuvumā. Ļoti reti pīpēju uz ielas, bet ja gadās, tad dūmus cilvēkiem sejā nepūšu kā arī izvairos no mammām, kuriem bērni pie rokas vai ratiņus stumj.
Pie trepju telpas vai tad jau sen nebija aizliegts pīpēt? (šajā gadījumā taču arī skaitās tie 10m no ieejas, ne?)
Lai vai kā - šie jaunie likumi manā ikdienā lielas korekcijas neviesīs, jo izrādās, ka esmu bijusi pieklājīga kūpinātāja. :)
30.10.2014 22:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es nesmēķētājs un smēķēšanu īsti neizprotu, tad atbalstu šādu likumu.
30.10.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Latvijaa jau nu tieshaam nav daudz smeekeetaaju. Kad biju vasaraa maajaas, tad man dienaa Riigaa pat bija taads kaa kauns piipeet. Piipeeju kaa taads pusaudzis, pa pusei sleepdamies. (balliites vakaros gan jau ir cita teema, tad gan pat lielie nesmeekjeetaaji uzvelk pa duumam un nevienam lielaakoties netraucee - un es zinu, ka tiem, kas man bija apkaart netrauceeja, jo es prasiiju vai varu aizdedzinaat cigareti). Bet es piekriitu tam, ka ja aizraada nekauniigam smeekjeetaajam, tad vinjsh taapat nepaies malaa, bet taadi kaa es paies, jo jau defoltaa censhos nebuut trauceejoshais piipmanis. Maajaas arii nekad nepiipeeju, protams, ar retiem balliishu iznjeemumiem, kad vakaraa pie loga uzvelku kaadu duumu. Ja satiekos ar savu draudzeni, kura ir staavoklii, arii nepiipeeju. Bet vispaar, esmu paargaajusi gandriiz vai tikai uz elektronisko, un taa jau tieshaam nevienam netraucee. Un pashai arii patiik, kad dreebes un mati nepievelkas ar duumiem.
30.10.2014 22:18 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Stulbs likums. Mani kaimiņi smēķēja virtuvē, pa ventilācijas šahtu viss gāja augšā, tieši uz musu virtuvi. Atrasties tur bija neiespējams, viss sadūmots. Un bija labi, ka tikai vieni kaimiņi smēķēja dzīvokļī, pārējie - uz balkona. Ja smaka būtu vēl stiprāka - nezinātu, ko darīt.
30.10.2014 21:58 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
teiksim situācija izeju ārā no bāra , pīpēju un redzu , ka ielas otrā pusē ir bērns , tad kā tur īsti būs , būs klātbūtne vai ne !?
Ai beidz par savu klātbutni. Klātbuushana buus tad, kad citi sajutiis tavus duumus. Ja pari ielai tie netiek, ko ķer kerņķi?
30.10.2014 20:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Par balkonu vispār izdomāja, es par balkonu maksāju, kvadratūrā balkons arī ir iekļauts, tas ir mans īpašums, ko gribu, to daru, ja kādam nepatīk uz 2 minūtēm var aizvērt logu, ja uztraucas par savu veselību, lai ver logu ciet, kamēr kāds smēķē, mani neuztrauc citu veselība, katrs rūpējas par sevi pats.

Oooo, mana vaarda maasa ir tikpat forshi domaajosha ka es. Piekriitu teiktajam.
30.10.2014 20:53 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Pievienojos tām, kas uzskata, ka labāk, ka pīpē uz balkona, ne iekštelpās.
30.10.2014 20:49 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Uz sava balkona darīšu,ko gribu. :D
30.10.2014 20:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man kā pīpētājai nav nekad bijušas problēmas ar apkārtējiem, ja man palūdz lai noeju malā es ar to respektēju un izdaru. Mums ar ja nemaldos pirmajā stāvā ir pīpmanis kurš WC pīpē, godīgi sakot man tas ļoti nepatīk jo tā kā mājās es cenšos pēc iespējas mazāk pīpēt, tad nu man nepatīk ka mans wc vai dzīvoklis smird pēc cigaretēm. Esmu ar vēlu vakarā pīpējusi pirms gulēt iešanas ar pus atvērtām balkona durvīm, godīgi sakot kamēr es istabu neizvēdināju no tiem dūmiem, es pagulēt nespēju.

Bet tomēr, protams viss labāk būtu ja mēs visi nepīpētu, bet tai pašā laikā, katram cilvēkam ir savas kaislības, citam zālīte, citam vīns, citam relaksējoša vannas pelde un citiem arī pīpēšana, man tomēr tas nepatīk ka aizliedz uz balkoniem pīpēt nu kā ne kā ja man ir gara darba diena tad tā viena cigarete mani ļoti labi relaksē, turpretī neviena cita darbība mani tik viegli nenoņemtu saspringumu un nervozitāti pietam tik ātri un ļautu man atkal domāt ar skaidrāku prātu.

Un es atvainojos visiem kaimiņiem saviem, bet godīgi sakot lasot šo tēmu, sagribējās aiziet uzpīpēt uz balkona.
30.10.2014 20:45 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ehh, man ar nav problēmu ar pīpētājiem. Lielāko daļu dzīves tētis pīpējis vannas istabā, ik pa laikam ar mammu to apkarojam, bet periodiski. Nekas traks, var izvēdināt.
Ja eju pa ielu un man kāds pa priekšu pīpē- vienkārši apdzenu cilvēkus.
Jā, kojās mums pagrabstāvā ir dušas un pīpētava- tas gan ir mazliet nepatīkami. Iznāc no dušas un sajūti cigarešu aromātu. Bet tajās divās minūtēs, kuras pavadu kāpjot augšā pa kāpnēm, ne mati sasūcas, ne dvieļi. Nevajag pārspīlēt.

Vēl nepatīkami ir no rītiem iet fakultātē iekšā, jo viss pagalms ir piepīpēts, vienmēr kādi 30 cilvēki minimums stāv ārā un pīpē. Bet es tak neiešu kā traka ome izgaiņāt visus un ar somu bliezt! Ieevelu elpu, izeju aši knaši cauri un skolā esmu iekšā...
30.10.2014 20:20 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Es pati arī šad un tad mēdzu uzsmēķēt. Godīgi sakot, nekad to nedaru, ja kādam no klātesošajiem ir iebildumi pret dūmiem un smaku, jo cienu otru. Kā arī nesmēķēju uz mājas lieveņa. Vispār man nepatīk smēķēt vietās, kur apgrozās man nepazīstami cilvēki, jo nevar zināt, kā katrs ir noskaņots pret šo visu.
30.10.2014 19:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā kā es emsu pīpētāja protams ka tas rada diskomfortu ka nevarēšu legāli uz sava balkona uzpīpēt to vienu cigareti dienā. Ārpus mājas vienmēr esmu gājusi ar līkumu bērniem un vispār cilvēkiem kad pīpēju, viss labāk nolienu kur maliņā un uzpīpēju. Man par tiem balkoniem nepatīk tas ka reāli man tad iznāktu pīpēt mājās, ko es neciešu, bet no otras puses man ar apkārt ļoti daudz kaimiņi pīpē un neviens necels kašķi dēļ tā. Ja kādam nepatīk tie dūmi, tak logu var aiztaisīt, es tā vienmēr daru kad dzīvoklī nāk dūmi no citiem kaimiņiem, jo man ar nepatīk dzīvoklī tā smaka.
30.10.2014 19:53 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ka es tur pīpēju , kamēr atbrauks menti es 5 cīgas paspēšu nopīpēt


Sasmējos.Bet tā nu tas ir. :D
30.10.2014 19:52 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Fufelis,manuprat,ne likums. Kas slikts var but,ka pipmanis pipe pie majas? Saprotu,ka pogiti,lifta nevajag pipet. Tapat ari par balkonu. Mani kaimini pipe uz balkona, kad logi vala var just , bet ne drausmigi un pec paris min ta smaka jau pazud. Nepipe tacu 24h/diennakti uz ta balkona.
Nepatik,ka pipe,piem.,kur daudz cilveku,pie luksaforiem kaa piem. uz origo pareju. To,ka kads pipmanis pipe pietura, kur daudz cilveku, maminas neesmu manijusi. Kka vini vienmer paiet malina.
30.10.2014 19:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tie likumi citreiz aiziet līdz apsurdam, drīz būs tā, ka cigaretes pārdosies, bet smēķēt nevarēs NEKUR! Loģika?


+++

Vispār kaut kāds murgs, nodokli cigaretēm vienmēr atceras pacelt, bet tajā pašā laikā izturas pret smēķētājiem kā pret spitālīgajiem, jo tagad reāli sanāk, ka, lai uzpīpētu, ir jāuzceļ būda mežā, bērnu nedrīkst būt un tad beidzot varēsi uzpīpēt.

Man gan liekas, ka tām, kurām tik milzīgas problēmas ar smēķētājiem, vai nu ir bagāta fantāzija vai arī vienkārši normāli nemākat palūgt tam smēķētājam paiet prom. Vai arī tiešām apgrozaties starp kaut kādiem īpašiem kadriem, jo es, piemēram, nezinu nevienu cilvēku, neesmu reāli dzirdējusi tādu gadījumu, kad cilvēks speciāli pūstu otram dūmus sejā un, palūgts paiet prom, sāktu izteikties trīsstāvīgiem vārdiem.
30.10.2014 19:45 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Es tad īsti nesaprotu, vienā vietā saka, ka varēs pīpēt, ja nevienam nav iebildumu, bet pa TV3 ziņām varēja saprast, ka vispār pīpēt nevarēs nekur, tik cietumā un armijā.
30.10.2014 19:34 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man ir kulturāli kaimiņi, tev liekas, ka nē. Un jā, dzīvoklī var darīt ko grib un šādi cilvēki kā Tu manas domas nemainīs. Ar kaimiņiem savu mūžu nav bijušas problēmas, tā kā. :D
30.10.2014 19:25 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Dzīvoklis ir īpašums, kurā daru ko vēlos un balkons ietilpst tā vienībā.

Ar tādu attieksmi tādiem kā Tev nekad nedrīkstētu tikt dota iespēja sūdzēties par kaimiņiem, kuri visu nakti klausās sliktu mūziku tik skaļi kā koncerti Arēnā Rīga vai kuri dzer un bļaustās katru otro nakti. No sirds novēlu Tev tādus kaimiņus. Ja nespēj cienīt citus, tad neesi pelnījusi, lai ciena Tevi.

No divu minūšu dūmiem neviens vēl nav nomiris.

Visā cilvēka mūžā tie pavisam noteikti nav tikai divu minūšu dūmi, liec lietā to, kas Tev uz pleciem.
30.10.2014 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits