Draugi un draudzenes

 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Labrīt!
Jā, es arī esmu viena no tām, kas domājusi, ka nekad neizveidos šeit ar attiecībām saistītu diskusiju, bet tā diena nu ir klāt. :D
Sēžu pilna pārdomu. Vakar ar puisi bijām bārā, iedzērām, runājāmies par vis kaut ko un brīdī, kad teicu, ka, iespējams, šodien iešu uz picēriju ar kursabiedreni, viņš izteica domu: "Jā, es domāju, ka tev ar viņu būtu vairāk jātiekas. Un mazāk tev vajadzētu tikties ar draudzenēm tādām un tādām (vārdus minēt negribu - NP)."
Man manas draudzenes, lai arī savā starpā viņas visas ir ārkārtīgi atšķirīgas, ir ļoti dārgas, es labprāt tiekos ar visām. Varētu teikt - cita par citu trakākas. Bet puiša teiktajā es saskatīju ne tikai vēlmi mani pasargāt no konkrēti minētajām meitenēm, bet tādu kā vēlmi paturēt mani tikai sev, bailes, ka viņas mani kā mazu meitēnu novedīs no ceļa un vēl sazin ko. Piebildīšu, ka šī nav pirmā reize, ka viņš izrāda kaut kādu nepatiku, šaubas, aizdomas par manām draudzenēm un draugiem.
Es gribēju jautāt - vai arī jūsu puiši ir tik aizdomīgi? Kontrolē, ar ko jūs tiekaties, iesaka jums, ar ko tikties, draudzēties un ar ko nē? Vai tas ir normāli?
Vēl piebildīšu, ka mans puisis ir dažās jomās ārkārtīgi konservatīvs un es jau sen domāju, vai viņš ir cilvēks, ar ko vēlos būt kopā. Es esmu radoša, jauna un uzskatu, ka jaunība ir jābauda visos iespējamos veidos. Viņš savukārt uz tusiņiem, trakām ballītēm skatās ar aizdomām un nepatiku.
Kā ir jums?
30.10.2014 10:53 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
...bet tā nu sagadījies, ka sēžu jau mājās :D Nav party moods.
31.10.2014 00:19 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Es, pirmām kārtām, izvērtētu, cik tuvas ir šīs "nevēlamās" draudzenes, cik sen pazīstamas. Piemēram, ja tās ir nesen sastaptas sievietes, tad izvērtētu visādus par un pret, neizslēdzot iespēju, ka puisis grib tikai labu. Savukārt ja runa ir par bērnudārza laika draudzenēm, sirdsdraudzenēm u.tml., justos nepatīkami pārsteigta par vīrieša domu, ka viņš regulēs, ar ko satiekos, ar ko ne.

Sliecos piekrist dažām iepriekš komentējušajām: ne jau draudzenēs kā tādās ir vaina (ja vien tiešām nav sanākusi kāda nepatīkama vārdu apmaiņa, izteiktas antipātijas vienam pret otru), bet tava puiša nepārliecībā, kompleksos, tevis pašas minētajās bailēs tevi pazaudēt. Es gan aizdomātos par to, kas sekos šiem pirmajiem norādījumiem. Jo, galu galā, citu vīrieti tu vari sastapt arī pa ceļam uz darbu, benzīntankā vai pārtikas veikalā.

Apvainošanās, ka neņem viņu visur līdzi, runā pretī vienkāršai cilvēciskai loģikai. Nezinu, kā rīkojas citas, bet man šķiet normāli, ka, apciemojot vecākus, neņemam līdzi draudzeņu baru, ejot uz vecmetu ballīti atstājam mazos brāļus mājās un meiteņu vakarā piedalās tikai meitenes. Bet tas varbūt man vienai tā, bez ironijas, jo savas attiecības veidoju bez "salipšanas" un absolūtā "divi vienā" principa. Tāpēc šķiet normāli doties uz teātri ar citiem savējiem, otru pusi nepabrīdinot pusgadu iepriekš.

Pēc visa, iesaku izrunāties. Nevis Cosmo melns - balts stilā, vicinot puisim gar degunu atvadu koferi, bet mierīgi, gudri un civilizēti. Varbūt viņš nemaz nav ievērojis, ka esi pārdomās un diskomfortā.
Lai veicas.
01.11.2014 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits