Draugi un draudzenes

 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Labrīt!
Jā, es arī esmu viena no tām, kas domājusi, ka nekad neizveidos šeit ar attiecībām saistītu diskusiju, bet tā diena nu ir klāt. :D
Sēžu pilna pārdomu. Vakar ar puisi bijām bārā, iedzērām, runājāmies par vis kaut ko un brīdī, kad teicu, ka, iespējams, šodien iešu uz picēriju ar kursabiedreni, viņš izteica domu: "Jā, es domāju, ka tev ar viņu būtu vairāk jātiekas. Un mazāk tev vajadzētu tikties ar draudzenēm tādām un tādām (vārdus minēt negribu - NP)."
Man manas draudzenes, lai arī savā starpā viņas visas ir ārkārtīgi atšķirīgas, ir ļoti dārgas, es labprāt tiekos ar visām. Varētu teikt - cita par citu trakākas. Bet puiša teiktajā es saskatīju ne tikai vēlmi mani pasargāt no konkrēti minētajām meitenēm, bet tādu kā vēlmi paturēt mani tikai sev, bailes, ka viņas mani kā mazu meitēnu novedīs no ceļa un vēl sazin ko. Piebildīšu, ka šī nav pirmā reize, ka viņš izrāda kaut kādu nepatiku, šaubas, aizdomas par manām draudzenēm un draugiem.
Es gribēju jautāt - vai arī jūsu puiši ir tik aizdomīgi? Kontrolē, ar ko jūs tiekaties, iesaka jums, ar ko tikties, draudzēties un ar ko nē? Vai tas ir normāli?
Vēl piebildīšu, ka mans puisis ir dažās jomās ārkārtīgi konservatīvs un es jau sen domāju, vai viņš ir cilvēks, ar ko vēlos būt kopā. Es esmu radoša, jauna un uzskatu, ka jaunība ir jābauda visos iespējamos veidos. Viņš savukārt uz tusiņiem, trakām ballītēm skatās ar aizdomām un nepatiku.
Kā ir jums?
30.10.2014 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Manējais neko nekontrolē un neierobežo. Es pat nevaru iedomāties, kā manas tikšanās un komunicēšana ar atsevišķiem cilvēkiem varētu attiekties uz viņu. Tāpat arī es nekontrolēju to, ar ko viņš tiekas. Protams, ar kopīgajiem draugiem ir citādāk..
30.10.2014 12:04 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Esam kopā jau diezgan ilgu laiku un lielākā daļa draugu mums ir kopīgi. Bet ar to daļiņu, kas ir tā saucamie "tikai mani draugi" mīļotais pat iedrošina atrast laiku, lai biežāk tiktos.
30.10.2014 13:18 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
sākumā, kad novēroju viņā šo privātīpašnieciskumu, biju sašutusi un teicu, ka mani viņš nepiesies. Viņš man atbildēja: "Vai tad tas nav normāli, ka mani interesē, kur tu ej un kur tu esi?"


Nu mums līdzīgas situācijas un strīdi par šo ir bijuši pašā attiec. sākumā, ka uzskatīja, ka, kad esmu ar saviem draugiem, es par viņu aizmirstot, nerakstot utt. Sava daļa taisnības jau tur bija, jo es nemāku uzmanību sadalīt vienmērīgi un vispār attiec. sākumā daudz sprēgāju un vispār uzvedos cūciski (paldies viņam, ka ir pacietis manas izdarības, līdz es sapratu, ka vairs tā darīt nevar un mainīju attieksmi un strādāju ar savu raksturu). Ar gadiem jau esmu gan labojusies. Bet nu - mēs abi divi tādi privātīpašnieciski un uzmanību griboši esam, tā kā vieglāk vienam otru saprast šādos gadījumos :D
30.10.2014 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kashmira, mēs kopā jau pusotru gadu, viņš joprojām spīd ar visādām dīvainībām.
30.10.2014 13:26 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Neiekarota Pilsēta mēs 3,5. Un es vēl joprojām mēdzu paspīdēt :D
30.10.2014 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kashmira, es gan domāju, ka jūsu gadījumā vēl neviens nav zaudējis pārliecību par nepieciešamību tikties ar draugiem un citiem cilvēkiem. Es to sāku zaudēt. Sāku baidīties tikties ar cilvēkiem, pēdējā laikā izdomāju visādus iemeslus, lai neietu nekur, lai viņam nerastos aizdomas. Pati pret savu gribu kļūstu sociofobiska.
Ir bijuši arī smieklīgi pārmetumi, ka klausos mūziku, kas viņam nepatīk, tas beidzas ar viņa apvainošanos.
30.10.2014 13:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man tāda ierobežošana nebūtu pieņemama un es ar tādu cilvēku negribētu būt kopā.
30.10.2014 13:57 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Neesmu bijusi ierobežota un ļauj tikties ar visiem, ko vēlos,. Protams,ir izteikti dažādi komentāri, daži mazāk patīk, daži vairāk, bet nu kas ir mani draugi-ir arī viņa draugi.. :)
30.10.2014 14:05 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Kashmira, es gan domāju, ka jūsu gadījumā vēl neviens nav zaudējis pārliecību par nepieciešamību tikties ar draugiem un citiem cilvēkiem


Neiekarota Pilsēta, nu.. Kā lai saka. Šobrīd man tādu īstu draugu nav (2, bet reti tiekamies, kad esmu Latvijā). Šeit ir viņa draugi, kas kļuvuši arī par maniem draugiem. Bet es īsti neizjūtu nepieciešamību draudzēties, veidot kontaktus, nezinu, nevelk kaut kā vairs. Palieku antisociāla, kaut gan dažreiz pietrūkst, ka būtu vēl kāds "savējais" ar kuru kaut kur kopā aiziet. Tagad nevaru saprast - tas no mūsu strīdiem, ka, kad esmu ar draugiem, aizmirstot par viņu utt. un es palēnām esmu mainījusies tādēļ? Nezinu. Varbūt.
Bet es arī viņam esmu tieši to pašu teikusi par būšanu ar draugiem un manis atstāšanu novārtā (vai tā ir taisnība vai man mālējas, nemāku pateikt :D).
Nezinu, cik mums veselīgas attiecības, bet nu arī ar visu šo jūtos laikam laimīga.
Bet, ja tavā gadījumā tevi tas nospiež un jūties, ka kāds tev apgriež spārnus, ir jāsāk kaut ko mainīt.
Starpcitu, man arī nepatīk sava vīrieša muzikālā gaume (power metal, smagais metāls), un esmu aizrādījusi, ka lai neliek no paša rīta vai arī tik skaļi, jo man vnk besī tā mūzika :D Ak, es briesmone, teiks vidējā cosmiete.
30.10.2014 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Gan jau vaina ir manī, jāmeklē tikai.
Par mūziku, es domāju, ir jāatrod kompromiss, jāsarunā, ka klausīsies uz austiņām vai kā citādi. Nevis pagriežoties un apvainojoties.
Paldies visām! :)
30.10.2014 14:19 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Aizliedzis nav nekad neko, bet ir draudzene par kuru viņš ir izteicies negatīvi. Vēlāk viņam izrādījās pilnīga taisnība par to meiteni. Interesējas gan viņš, protams, ar ko es tiekos. Nesaskatu tajā neko īpašu, jo arī mani interesē ar ko viņš tiksies.
Es esmu viņam teikusi, kuri viņa draugi man nepatīk, man nav ko slēpt. Nav jau tā, ka aizliedzu satikties, bet esmu teikusi, kuri, manuprāt, viņu ietekmē negatīvi. Ir pats arī palūkojies uz to no mana skatu punkta un šad tad atzinis, ka man ir taisnība. Galvenais, manuprāt, ir neuzstādīt muļķīgus nosacījumus - tu nedrīksti ar viņu satikties, jo viņš man nepatīk un tml. Ja sākas reāli aizliegumi, tad ir vērts padomāt par attiecību kvalitāti, pārējos gadījumos - uzklausīt, padomāt un izrunāties.
30.10.2014 14:23 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Nu, varbūt mums arī ir savādāk, jo tā gan nav bijis - tur ar Anniņu J. nedrīksti tikties/man nepatīk, ka satiecies, jo xxxxx. Bet Zanīte K. gan jā, vajadzētu ar viņu tev biežāk. Mums ir vienkārši pats fakts, ka reizēm liekas, nepietiek uzmanības no otrās pusītes, kad esam ar draugiem. Bet ir gan vienreiz teicis -man nepatīk tavs draugs Jānis, jo viņš ir vīrietis un tu tiecies ar viņu biežāk nekā vajadzētu :D Greizsirdīgs :D Viss mainījās, kad viņš iepazina viņu beidzot :) Tāpat par otru draudzeni ir teicis, ka kad esi ar viņu, esi savādāka un man tas nepatīk. Likās, ka viņa vēlas mani attālināt no viņa. Neesam vairs par to runājuši, nezinu, vai vēl tā pat domā, jo ar to draudzeni ļoti sen nav nācies tikties.
30.10.2014 14:24 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Vēlāk viņam izrādījās pilnīga taisnība par to meiteni


Man arī kaut kā līdzīgi bija
30.10.2014 14:25 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Jā .lasot uzreiz uzausa atmiņā tādas attiecības..
tas nav normāli.
katram cilvēkam ir sava pagatne un savi draugi un ja man ir labi ar tiem tad turpināšu tikties-bet teikumi no viriešu puses-bij..man šī un tā nepatīk-izvelies...bāc..fui..pašam itkā būt vislabākie draugi-bet es klusēju-jo virietis ar viņiem tusēj tikuntā..
tad kapec viņš var un es ne...
lai gan tagad daudzas draudzenes no tās dzīves man nav-aizgājušas pasaulē lavīties :D
vairāk es tādus komentārus negribu dzirdēt :D
tagad man ir divas draudzenes-dullas kā es un man pilnīig pietiek un lai šis vīrietis pamēģin kautko teikt-lai tur savu sakamo kabataa :D
30.10.2014 14:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienā vārdā viņš saka, ka tic, ka es nedarīšu muļķības, bet zemtekstā paliek doma, ka viņš baidās, ka es varētu satikt kādu citu, kurš man iepatiktos labāk un blablabla. Man liekas, ka tās ir viņa lielākās bailes - zaudēt mani.


+ par to, ka aizliegt arī neko neaizliedz, ne viņš man, ne es viņam, bet vienkārši ir lietas, kas mums abiem nepatīk un otrs to zina ;)

Manas draudzenes viņš nešķiro, tikai vīriešu kārtas pārstāvjus... Un vispār pašā sākumā viņam bija vienaldzīga attieksme, kas vēlāk pārslēdzās uz greizsirdības režīmu. Viņam ir tikai divas galējības :D
30.10.2014 14:42 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Neiekarota Pilsēta, biju dušā tikko un apdomāju vēlreiz tevis teikto
Bet puiša teiktajā es saskatīju ne tikai vēlmi mani pasargāt no konkrēti minētajām meitenēm, bet tādu kā vēlmi paturēt mani tikai sev, bailes, ka viņas mani kā mazu meitēnu novedīs no ceļa un vēl sazin ko


Man liekas, ka viņš saredz kaut kādu draudu mūsu attiecībām tajā, ka tiekos ar draudzenēm, kas viņam nepatīk. Vienā vārdā viņš saka, ka tic, ka es nedarīšu muļķības, bet zemtekstā paliek doma, ka viņš baidās, ka es varētu satikt kādu citu, kurš man iepatiktos labāk un blablabla. Man liekas, ka tās ir viņa lielākās bailes - zaudēt mani.
Izklausās pazīstami. Vai nu tavs draugs ir control freak vai arī viņam ir taisnība un, iespējams, vaina ir tavās draudzenēs. Ar vēsu prātu, ar skatu no malas tagad palūkojies uz savām draudzenēm. Vai nekad nav tā bijis, ka viņas tevi slikti iespaidojušas?Vai viņām ir attiecības? Jo visādi var gadīties, kā pēc manas pieredzes - vīrietim bija taisnība sakarā ar manu vienu drudzeni - tā kā viņa ir forever single (bet pēc pašas izvēles, jo attiecības viņu nesaista un garlaikojot, esot tam par jaunu utt.), kad ir Latvijā, ir baigā tusētāja utt. Un mans draugs viemēr uzskatīja, ka viņa mani pavedina uz sliktām lietām, ka es ar viņu paliekot kā no ķēdes norāvies suns, ka ejot ar viņu ballēties pa klubiem, es varētu satikt citu vīrieti utt. Jā, greizsirdība un nedrošība par sevi arī, bet nu viņam par draudzeni taisnība bija. Draudzene arī man teica, ka es, kad esmu ar savu draugu, neesot es pati - paliekot par tādu ģimenisko, mājas minku. Visiem par mani bija savs viedoklis, kāda es esmu un kādai man ir jābūt.. Kā viņam, tā draudzenei. Bet tikai tu pats vari izlemt, kāda tu esi un kāda tu vēlies būt.
Tavā gadījumā vēl tas, ka viņš ir jauns - 23 gadi un pirmās nopietnās attiecības.
Pirms rīko izrunāšanos ar viņu vai ko taml., apdomā - vai vaina ir tavās draudzenēs vai puisī. Bet katrā ziņā, ne tevī. Bet es domāju, viņš nemainīsies. Tev ir jāmaina vai nu apstākļi, vai draugs. Lai veicas un atvainojos par palagu.
30.10.2014 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kashmira: Jā, kad es raugos uz savām draudzenēm, tad redzu, ka viņas patiešām mana puiša izpratnē ir "novedušas", "noved" un gan jau arī turpmāk "novedīs" mani no ceļa. Jo es atļauju tam notikt un nekā briesmīga tajā nesaskatu. Man ar to nav problēmu. Esmu viņam arī teikusi, ka nespēju tik nepārtraukti atskaitīties. Man nekad neviens to nav licis un, ja arī ir, tad tas ir novedis pie tā, ka daru pa spīti. Varbūt manī problēma ir tā, ka es neprotu rēķināties ar otru un sev atļauju pilnīgi visu.
30.10.2014 23:54 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Neiekarota Pilsēta
Tu man atgādini kad man bija kādi 20... :) Nedaudz stūrgalvības, brīvības mīlestība..
Nemāku neko ieteikt, tikai to, ka ar laiku viss pats saliekās par plauktiņiem. Tikai atkarīgs, cik ilgi ir vēlme gaidīt. Un nesaku, ka apmierinās rezultāts. Bet tas, ka viss agrāk vai vēlāk nokārtojas, tiesa.
31.10.2014 00:07 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Viņš neko nav teicis par manām draudzenēm un man viņa draugi patīk.
31.10.2014 00:10 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Mani draugs MUDINA satikties ar draudzenēm, piemēram šovakar. Teica, lai pēc koncerta ejam uz barčiku, lai viņas nesāk uz mani piktas palikt, ka es ar viņām tik maz laika pavadu pēdejā laikā.
31.10.2014 00:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits