Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugi un draudzenes

 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Labrīt!
Jā, es arī esmu viena no tām, kas domājusi, ka nekad neizveidos šeit ar attiecībām saistītu diskusiju, bet tā diena nu ir klāt. :D
Sēžu pilna pārdomu. Vakar ar puisi bijām bārā, iedzērām, runājāmies par vis kaut ko un brīdī, kad teicu, ka, iespējams, šodien iešu uz picēriju ar kursabiedreni, viņš izteica domu: "Jā, es domāju, ka tev ar viņu būtu vairāk jātiekas. Un mazāk tev vajadzētu tikties ar draudzenēm tādām un tādām (vārdus minēt negribu - NP)."
Man manas draudzenes, lai arī savā starpā viņas visas ir ārkārtīgi atšķirīgas, ir ļoti dārgas, es labprāt tiekos ar visām. Varētu teikt - cita par citu trakākas. Bet puiša teiktajā es saskatīju ne tikai vēlmi mani pasargāt no konkrēti minētajām meitenēm, bet tādu kā vēlmi paturēt mani tikai sev, bailes, ka viņas mani kā mazu meitēnu novedīs no ceļa un vēl sazin ko. Piebildīšu, ka šī nav pirmā reize, ka viņš izrāda kaut kādu nepatiku, šaubas, aizdomas par manām draudzenēm un draugiem.
Es gribēju jautāt - vai arī jūsu puiši ir tik aizdomīgi? Kontrolē, ar ko jūs tiekaties, iesaka jums, ar ko tikties, draudzēties un ar ko nē? Vai tas ir normāli?
Vēl piebildīšu, ka mans puisis ir dažās jomās ārkārtīgi konservatīvs un es jau sen domāju, vai viņš ir cilvēks, ar ko vēlos būt kopā. Es esmu radoša, jauna un uzskatu, ka jaunība ir jābauda visos iespējamos veidos. Viņš savukārt uz tusiņiem, trakām ballītēm skatās ar aizdomām un nepatiku.
Kā ir jums?
30.10.2014 10:53 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mēs neballējamies vispār, bet laikam jau vairs neesam gluži jauni, veci arī nē.

Tikšanās ar draudzenēm aprobežojas ar pasēdēšanu kādā kafejnīcā vai iepirkšanos. Nekad neesmu dzirdējusi, ka kaut ko nedrīkstu darīt vai ka negrib, ka tiekos ar kādu konkrētu cilvēku.
30.10.2014 10:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Mans puisis nekontrolē ar kādām draudzenēm tiekos un kādām nē. Neko nesaka. Bet nav jau man viņas tik ''trakas'' :D
30.10.2014 10:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mums ir kopīgi draugi.
30.10.2014 10:59 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nekontrolē un nenosaka. Zinu, ka ir draudzenes, kas viņam patīk un kuras varbūt mazāk, bet tas jau tikai normāli...
Nav viņš man baigais ballētājs, kādreiz ir bijuši kaut kādi kašķi par to, ka man prasās vairāk ballēties...

Bet nu nekad neesmu sapratusi kā var otram kaut ko aizliegt vai tamlīdzīgi..
30.10.2014 11:03 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Man draugs arī neko nesaka par manām draudzenēm, jo tās ar mani ir bijušas jau pirms viņa, tādēļ nespēju iedomāties ka man neļautu ar kādu tikties. Protams, mums ir arī kopīgie draugi.
30.10.2014 11:05 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mans draugs nekontrolē. Viņš pat priecājas, ka tiekos ar draudzenēm. Tikai attieksme pret katru ir cita. Ar kādu draudzīgas attiecības, pret kādu ir pilnīgi neitrāls, un komunicē tikai tāpēc, ka tā ir mana draudzene. Bet viņš man to uzreiz pasaka, un es to akceptēju. Bet aizliegt neko neaizliedz.
30.10.2014 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Aizliegt jau vēl neaizliedz (bet man liekas, ka līdz tam varētu nonākt), bet izsaka savu viedokli. Viņš ir bijis greizsirdīgs uz vienu no manām draudzenēm, viņš vispār ir pārņemts ar domu, ka visu mūžu būsim kopā un nepieļauj domu, ka kaut kas varētu mūs šķirt. Smagi pārdzīvo, ja braucu brīvdienās pie vecākiem un viņš nevar doties man līdzi.
Man liekas, ka viņš saredz kaut kādu draudu mūsu attiecībām tajā, ka tiekos ar draudzenēm, kas viņam nepatīk. Vienā vārdā viņš saka, ka tic, ka es nedarīšu muļķības, bet zemtekstā paliek doma, ka viņš baidās, ka es varētu satikt kādu citu, kurš man iepatiktos labāk un blablabla. Man liekas, ka tās ir viņa lielākās bailes - zaudēt mani. Tāpēc nu tas ir skāris pat jautājumu, ar ko draudzējos un ar ko man vajadzētu draudzēties.
30.10.2014 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nekontrolē. Bet mēs arī neejam tusēties uz klubiem vai kaut kādām anormālajām ballītēm. Ja tiekamies, tad parasti pie kādas mājās, kādā kafejnīcā vai kopā ejam kaut kur(teātris, kino, vēl kāds pasākums).
Bet vispār tā tikai vēl trūka, lai iedomātos, ka sāks man norādīt ar kurām draudzenēm man vēlams tikties un ar kurām nē. Man manas draudzenes ir ļoti svarīgas - bijušas man blakus un palīdzējušas, kad tas bija ļoti vajadzīgs. Viņas man bija pirms drauga un viņas es vīrieša dēļ nepamestu.
Kaut kādas kontroles, aizliegumi, spiegošanas un tādas lietas man nav pieņemamas. Es kko tādu vēl varētu saprast padsmitgados un kkādās pusaudžu attiecībās: tjipa, nē, tu ar Anniņu nesatiksies viņa tāda un šitāda, bet nopietnās, pieaugušu cilvēku attiecībās...nē, man tas nav pieņemams. Pati arī nekontrolēju draugu un nenorādu, ar kuriem draugiem viņam tikties un ar kuriem nē.
30.10.2014 11:09 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Neviena no manām otrajām pusēm nekad ne reizi nav izteikusi pretenzijas/nepatiku pret manām draudzenēm/draugiem.
Man ar tādu puisi tad nebūtu pa ceļam.
Mani laiž satikties/ballēties ar jebkuru draudzeni/draugu(puisi)/paziņām/kolēģiem/ex-klasesbiedriem...
Ar to problēmu nav.
Arī puišus vienmēr esmu laidusi ballēt, kur vien sirds kāro.
Parasti nosacījums ir viens - ja zini, kur ej, tad pasaki. Nu, piemēram, "būšu xx klubā ar yy" vai "aizbraukšu sākumā pie x uz mājām, iedzersim kaut ko un tad domāsim, kur šaut".
Bet tas vairāk tāda drošībai - ja nepārnāku mājās (es runāju tieši par nelaimes gad., tpu, tpu, tpu), lai vismaz ir kāds pavediens ar ko biju, kur biju.
Parasti arī pastāstu no rīta, kur biju, ar ko, kā gāja. Atsevišķos gadījumus pat pastāstu, cik izdzēru. Ja atceros :D
Ir arī kopīgi draugi, dažreiz ejam kopā patusēt.
30.10.2014 11:11 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neiekarota pilsēta - kā viņam pašam ar draugiem, hobijiem un savām lietām?
30.10.2014 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nekad nav neko aizliedzis vai devis mājienus.

šausmas ar tiem kompleksainajiem cilvēkiem.
30.10.2014 11:12 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Mani draugi/draudzenes ātri vien kļūst arī par viņa un otrādi. Līdz ar to visi draugi mums kļūst kopēji, protams, ir arī atsevišķi meiteņu vai puišu vakari, bet nekad neesmu dzirdējusi, ka draugam nepatiktu kāds mans draugs.
30.10.2014 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Mums arī ir kopīgi draugi - viņa draugi. Pirms pāris dienām viņu uzaicināja ciemos, viņš aizgāja, bet visu laiku jautāja, vai nedusmojos. Pārnāca vēlu, par ko viņam nepārmetu, (jo es arī nemēdzu otram cilvēkam uzlikt sakas kaklā un norādīt, kad, kur viņš drīkst iet un kad nedrīkst), bet viņš atkal jautāja, vai nedusmojos. Man nebija, par ko dusmoties, es forši pavadīju vakaru pati ar sevi, savām domām. Uzticos viņam, nekontrolēju, nezvanos lieki.
Draugu viņam ir maz un ar tiem viņš tiekas reti. Jaunus draugos iegūt netiecas, par ko es brīnos. Acīmredzot, viņam tā ir labi. Viņš savos 23 gados ir ļoti patstāvīgs, domā par nākotni, grib pirkt zemi, celt māju, tusiņi un visādas ambarāžas viņam ne visai interesē. Ar mani gan kopā ir gatavs iet jebkur.
30.10.2014 11:18 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Mans draugs nekontrolē. Viņš pat priecājas, ka tiekos ar draudzenēm. Tikai attieksme pret katru ir cita. Ar kādu draudzīgas attiecības, pret kādu ir pilnīgi neitrāls, un komunicē tikai tāpēc, ka tā ir mana draudzene. Bet viņš man to uzreiz pasaka, un es to akceptēju. Bet aizliegt neko neaizliedz.

+++
Man draudzenei bija situācija, kad puisis par viņas labākajām draudzenēm ļoti skarbi un pārspīlēti izteicās, aizliedza viņai tikties ar viņām. Protams, daļa patiesības jau bija viņa teiktajā, jo dažreiz viņu izdarības bija uz tādas yolo robežas, bet kā cilvēki tās meitenes ir superīgas, viņš pat necentās viņas tuvāk iepazīt un beigās pats palika bez meitenes.
30.10.2014 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Pirms kāda pusgada mums izcēlās varens strīds, jo kādas pāris nedēļas man iekrita tā, ka es gāju uz dažādiem pasākumiem ar citiem cilvēkiem un viņu man nesanāca paņemt līdzi - braucu raudzībās, pēc tam uz teātri, jo man uzdāvināja biļeti, uz pasēdēšanu ar draudzeni u.tml.
Tad es varbūt izdarīju kļūdu - nopirku biļeti uz grupas koncertu, uz kuru viņš diez vai būtu nācis man līdzi. Nopirku biļeti un tikai tad viņam jautāju, vai viņš arī nevēlas nākt ar mani. Un tas viņam bija pa pušu - kāpēc nejautāju pirms tam, ko tad vairs, es jau vispār nekur ar viņu neejot pēdējā laikā. Es biju ļoti dusmīga - es taču nevaru likt, piemēram, lai man dāvina 2 biļetes tikai tāpēc, ka man ir puisis! Uz raudzībām viņš ierasties nevarēja, jo viņam bija darīšanas. Un pasēdēšana ar draudzeni - nu, būsim godīgi, viņš tur būtu lieks un mēs nevarētu izrunāt, ko vēlamies.
30.10.2014 11:23 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nē, nekontrolē, un tāda kontrolēšana galīgi nav normāla, tu neesi viņa īpašums.
30.10.2014 11:24 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jā... viņam gadījumā nebija kaut kādas iepriekšējās attiecības, kuras mazliet traumēja? Nu, tajā sakarā, ka viņš visu laiku tika atstāts novārtā, tāpēc tagad baidās?
30.10.2014 11:26 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Es biju ļoti dusmīga - es taču nevaru likt, piemēram, lai man dāvina 2 biļetes tikai tāpēc, ka man ir puisis!

Protams, Tu nevari likt, lai Tev dāvina 2 biļetes, bet, ja cilvēks, kurš dāvināja bija informēts, ka Tev ir puisis, tas būtu tikai normāli, ja dāvinātu divas nevis vienu biļeti..
Bet runājot par situāciju, varbūt viņam pašam trūkst ar ko nodarboties un aizpildīt brīvo laiku? Varbūt uzdāvini viņam biļetes uz kādu pasākumu, kuru viņš varētu apmeklēt ar draugiem?
30.10.2014 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Šarlote_: sākumā, kad novēroju viņā šo privātīpašnieciskumu, biju sašutusi un teicu, ka mani viņš nepiesies. Viņš man atbildēja: "Vai tad tas nav normāli, ka mani interesē, kur tu ej un kur tu esi?" Pēdējā laikā par šo visu jau izveidojies tāds kā joks - davai, es tev nosūtīšu precīzu ziemeļu garumu un austrumu platumu, lai esi drošs, ka tiešām eju pa Marijas, nevis pa Elizabetes ielu.
Jādomā, ko darīt.
30.10.2014 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Moonlady: Šīs viņam ir pirmās attiecības un domāju, ka tas arī ir tas iemesls, ka viņš baidās mani zaudēt.
Ddelirium: Biļetes dāvināja mana brāļasieva, kura sākotnēji bija nolēmusi iet tikai divatā ar savu draudzeni, bet kad teicu, ka arī jau sen vēlos to izrādi redzēt, viņa nosprieda, ka tā tad varētu būt kā dāvana uz manu vārdadienu. Biļešu bija palicis ļoti maz, es jau teicu puisim, ka kaut pati būtu piepirkusi klāt, ja vēl būtu blakusvietas. Nesēdēsim taču katrs savā zāles galā arīdzan.
30.10.2014 11:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits