jaunas attiecības/bērns

 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Sveikas. Varbūt te kādai ir pieredze kā aizsākās jaunas attiecības, ja ir bērns no iepriekšējām? Vai vīrietis uzreiz pieņem to faktu par bērnu, vai grib laiku pavadīt kopā/ iepazīties, vai gluži otrādi - no bērna tā teikt izvairās :D

Vienkārši ieinteresēja citu pieredze, jo pašai arī ir līdzīgām situācijām jāiet cauri. Protams nezuskatu, ka bērns ir kaut kam šķērslis, bet nu piekritīsiet, ka jaunas attiecības ir grūtāk izveidot.
30.10.2014 00:25 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Tām, kuras ar bērnu, derētu aizdomāties, kā jutīsies pats bērns šajās attiecībās. No sava diezgan plaša paziņu loka pieredzes- tie, kas ņēma par sievu sievietes ar bērnu, pirmkārt, centās no bērna tikt vaļā, aizsūtot dzīvot pie vecvecākiem vai arī ja finanses atļāva-sūtīt uz ārzemju koledžām. Otrkārt, pati attieksme pret bērnu bija labākajā gadījumā laipni vienaldzīga, pie tam, savu bērnu mīlēja daudz vairāk, kas arī uzreiz krita acīs. Un kā šādā situācijā jutās pats bērns? Drausmīgi, taču mātes šādu attieksmi tīri mierīgi pacieta- ka tik vecis būtu blakus. Pati māte būdama, šitādu drausmīgu egoismu nu nekādīgi nevaru saprast.
Protams, ka ne jau visi ir šādi, un milzīgs respekts tiem vīriešiem, kas pieņem un audzina kā savus un vientuļajām māmiņām, kas kā jau visi, ir pelnījušas laimi, un kam šādos gadījumos bērna izjūtas ir primāras.
31.10.2014 16:04 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tām, kuras ar bērnu, derētu aizdomāties, kā jutīsies pats bērns šajās attiecībās


un tev shkjiet, ka bernam veseligaak ir dzivot gimenee, kur vecaaki viens otru neciesh???????
31.10.2014 16:10 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.10.2012
Principā, ja attiecības ir beigušās, tātad berns ir jānodod bērnu namā, lai neradītu traucēkļus jaunām attiecībām vai arī vienkārši neveidot jaunas attiecības.
31.10.2014 16:25 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.10.2012
Tas tā, es cenšos saprast, vai man ir jēga tērēt savus nervus&naudu un iet uz tiesu, vai tas būs par velti izmests laiks&nauda, bērna vazāšana un tā tālāk.
Lai gan, viņš jau man katru reizi sola, ka tiesāsies ar mani, ja nelaidīšu pie bērna.


Tādam procesam ir labi jāsagatavojas, jo parasti, ja ir labs arbitrs otrai pusei, tad parasti šī puse uzsāk pretprasību par DNS analīzēm un pierādījumiem, ka tas tik tiešām ir viņa bērns.
It kā nekas liels, bet tam ir sava nozīme, jo šāda prasība pazemo sievieti, kas bieži vien noved pie iesnieguma paņemšanas par uzturlīdzekļiem.
31.10.2014 16:29 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu vins ir dz.aplieciibaa. Ja vins uzsktu kk tml, ta arii pateiktu, tad ejam uz b.t. un atsakies no tiesiibaam labpraatiigi.
Pazemojoshi tas butu gadijumaa ja sieviete shaubiitos vai vina beerns, man par ko shaubiities nav, takaa, pats vien vareetu teereet savu naudu tam visam un aplauzties beigaas.
31.10.2014 16:49 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Armands_ - vienreiz tieši iedomājos par šito, ka gan jau būs jaunas attiecības un vīrietis gan jau gribēs arī kopīgu bērnu (Kaut kad). Tajā brīdī domāju, ka vairāk bērnu man noteikti nebūs, jo negribas atkal palikt vienai, bet šoreiz ar 2 bērniem. Bet tās domas bija , kad tikko biju palikusi viena. Bet tagad domāju savādāk - ja man tiešām izveidosies lieliskas attiecības, tad arī kopīgs bērns nebūtu nekāda problēma :)

Bet nu es domāju, ka to jau var redzēt pašā sākumā vai čalis pieņem, ka ir bērns vai nē. Ja jau būtu kategoriski pret, tad taču vairāk randiņu nesekotu :D

un es arī nenosodu tos cilvēkus, kas ir pret bērniem no citām attiecībām. Jo tas tomēr ir pavisam savādāk un sarežģītāk, nekā, ja bērna nav. Tāpēc arī vīriešiem, kas vēlējušies iepazīties, uzreiz arī pastāstu savu situāciju.
31.10.2014 20:28 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
ja viena pati ar bērnu dzīvo, tad tikai normāli, ka prasa palīdzību bijušam vīram, t.i. bērna tēvam.


Skatoties kādu palīdzību: ja kaut ko salabot, saskrūvēt u.t.t. tad ok, bet ja jāzvana pus2 naktī, jo TV pultij baterijas jāsamaina, tad nu nē- lai tiek pati galā:D
31.10.2014 23:15 |
 
Reitings 31
Reģ: 14.11.2013
Kad manas un berna teva attiecibas jau bija uz skirsanas robezas,tad vins vienmer uzsvera,ka nevienam.nevajadzrs mani ar bernu un cits vins bernu neaudzinas.Saku kontakteties ar senu draugu,kurs morali mani atbalstija un palidzeja domat labak.Vins uzsvera,ka berns parada,ka meitene/sieviete ir pieaugusi,patstaviga utt,ka viriesi,kam nav berna biezi tiesi to vien mekle,ari vins pats.Satiekamies vel tagat un viss ir kartiba.Ir ari man labs draugs,kuram draudzene ar bernu un vinjs mil to un uzsver,ka audzinas kaa savejo,jo ari pats audzis ar audzutevu.
01.11.2014 08:39 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
Vins uzsvera,ka berns parada,ka meitene/sieviete ir pieaugusi,patstaviga utt,ka viriesi,kam nav berna biezi tiesi to vien mekle,ari vins pats


Kur ellē tādi lohi rodās? 100% no vientuļajām matēm, jo jebkurš vīrietis savam dēlam tādas domas ar žagariem izsistu, pat ja viņam būtu jau 30.
01.11.2014 08:55 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Saku kontakteties ar senu draugu,kurs morali mani atbalstija un palidzeja domat labak.

lohs no freindzone :D

Vins uzsvera,ka berns parada,ka meitene/sieviete ir pieaugusi,patstaviga utt,

Tas neko nepierāda, tikai to ka kaut kad pagātnē pīzda ļoti niezēja :D
(tas ir par tām 20+ gadniecēm, nevis par pusmūža kundzēm, kas ir šķirtenes :D )
01.11.2014 09:33 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Tas pierāda gan, ka sieviete ir atbildīga. Jo večiem jau ir visvieglāk aizlaisties lapās un pēc tam gudri runāt. Tas parāda, ka sievietei ir galva uz pleciem un viņa nav no tādām, kuras sīkos atdod vecvecākiem un pašas skraida tālāk.

Nav jau svarīgi kādā vecumā sieviete ir māte, bet gan kāda attieksme ir viņai pret bērnu, vai viņa pati audzina, cīnās, vai, kā jau teicu nogrūž omām.
01.11.2014 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!