jaunas attiecības/bērns

 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Sveikas. Varbūt te kādai ir pieredze kā aizsākās jaunas attiecības, ja ir bērns no iepriekšējām? Vai vīrietis uzreiz pieņem to faktu par bērnu, vai grib laiku pavadīt kopā/ iepazīties, vai gluži otrādi - no bērna tā teikt izvairās :D

Vienkārši ieinteresēja citu pieredze, jo pašai arī ir līdzīgām situācijām jāiet cauri. Protams nezuskatu, ka bērns ir kaut kam šķērslis, bet nu piekritīsiet, ka jaunas attiecības ir grūtāk izveidot.
30.10.2014 00:25 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man jau paziņu lokā arī ir pozitīvi gadījumi - viss ir forši, dzīvo kopā utt. :)

Pašai ir tā, ka arī uzreiz saku, ka esmu mamma, ja tas traucē, tad attā, ja nē, tad jau var runāt tālāk :D Man tagadējais draugs (ja tā var nosaukt) ir foršs cilvēks, pieņem, ka man ir bērns un nevaru skraidīt šurpu turpu, kad iegribas, bet ir tāda sajūta, ka tā kā nedaudz izvairās no mazā. Es protams, nekad neesmu spiedusi - davai visi 3 pavadam laiku kopā :D bet nu no viņa puses nekāds tamlīdzīgs piedāvājums nav bijis. Man nevajag, lai viņš tagad ņem un audzina, uztur vai vēl kko. Man ir svarīgi tikai tas, ka viņam jāsaprot, ka bērns ir daļa no manis. Nu tā kaut kā :D bet nu redzēs, kā viss izvērtīsies
30.10.2014 09:31 |
 
Reitings 67
Reģ: 07.09.2014
Labāk mirt nekā kko tādu, pilnīgi nopietni. Tērēt savu sūri, grūti pelnīto naudu lai uzturētu cita šmeku? Nē paldies.
Bet, kur ellē ratā šitās domas rodas?
Uzreiz vecis domā, ka bērns būs viņam jāuztur, un jāaudzina, nu wtf..kāpēc uz planētas ir tādi lohi?
Varu atbildēt kur. Man labam draugam uzradās tāda draudzene. Viņai dēliņš, viņš viņu pieņēma, Un tad pēc apm.pēc mēneša, pusotra draudzības, viņam jāved viņs uz dārziņu,(štrunts,ka starp abu dzīvesvietām un mazā dārziņu ir vnk nenormāls attālums + korķi) jāmaksā par pulciņu, jānopērk tas un jāsamaksā par to un tad vēl viss kkas.. Meitene nedaudz, manuprāt, par daudz atļāvās. nebija tas viņu šķiršanās iemesls, bet zinu,ka draugs bija diezgan aizvainots un jutās izmantots...
30.10.2014 10:04 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja es veidotu attiecības ar sievieti kurai būtu bērns vai bērni, tas nebūtu traucējošs iemesls.
30.10.2014 10:04 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Intresanti palasīt, ka vīrieši saka, ka bērns nebūtu šķērslis, man vienmēr licies, ka bērns būtu konkrēts šķērslis. Man ir bērns, un es uzskatu, ka vīriešu acīs es tomēr vairs neesmu simpātiska, ja tā varētu teikt. :)
30.10.2014 10:11 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Man ir labais piemērs. Vīrietis par bērnu tagad rūpējas pat vairāk nekā es un viņa ģimene bērnu uzskata par savu.

Protams, ka ir grūtie brīži, kad kāds no mums apmulst, kā jārīkojas un jāuzvedas. Bet vīrietis ļoti mīl mani un grib, lai es esmu pati laimīgākā uz pasaules.

P.S. Kontakts ar bērna bioloģisko tēvu nav.
30.10.2014 10:11 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Man ir bērns, un es uzskatu, ka vīriešu acīs es tomēr vairs neesmu simpātiska, ja tā varētu teikt.


Tiklīdz beigsi tā uzkskatīt, tad uzreiz būs apkārt vīrieši, kam būsi simpātiska.
30.10.2014 10:12 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Iespējams esmu egoistiska, bet man gribētos draugu, kuram nav bērnu, vienkārši tādēļ, lai tas pirmais bērns ir kopējs, lai mums tas viss ir pirmo reizi kopā. Protams, nekad jau nevar zināt kā dzīvē sanāks!

Es zinu vairākus pārus, kuros meitenēm ir bērni no iepriekšējām attiecībām un puiši tos ir pieņēmuši. Tā kā tas viss ir iespējams. Pēdējā laikā esmu novērojusi, ka bieži ir tā kā tieši meitenēm ir bērni un puišiem pat nopietnas attiecības līdz tam nav bijušas.
30.10.2014 10:27 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
jo liela iespējamība, ka dabūsi pats no viņas sīci un pēc tam maksāsi alimentus, kamēr šī lekās uz cita veča peņa...


It kā tikai sievietei būtu jādomā par izsargāšanos. Ja vīrietis negrib bērnu un viņu tas uztrauc, lai tad arī domā par to, lai nepaliktu stāvoklī. Diez gan stulba domāšana, ka tikai sievietei par to ir jādomā.
30.10.2014 10:39 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Manai labākajai draudzenei ir šāda situācija. Jaunais vīrietis iepazina viņu,kad viņas bērniņam bija 2 gadi un tagad pēc 2 gadu draudzēšanās,viņi gatavojas precēties. Vīrietis ir ļoti ļoti iemīlējis to bērnu, uzskata par savējo, arī uzvārdu taisīs viņa. Un viņiem ir pieteicies arī kopīgs bērniņš :)
30.10.2014 10:48 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Draugs ar manu mazo dāmu sadzīvo ļoti labi. Kad neesmu mājās, abi vienmēr kopā muļķības dara, veikalus izbraukā utt., tad sīkā izmanto izdevību, jo es neļauju pirkt štruntus, bet draugam tad ir labā sirds un ko tik abi nesapērkas :D
30.10.2014 10:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
+ tas bērns arī viņu sauc par ''tēti'' un principā tā jau arī ir.
30.10.2014 10:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sī ir tāda pasmaga tēma. Noteikti nav viegli. Tomēr es uzskatu, ka nekad nemīlēs to bērnu tā, kā savu. Protams, var iet uz kompromisiem, var censties darīt visu iespējamo, bet savs paliek savs. Ceru, ka man nekad tas nebūs jāpiedzīvo un kad mums būs bērni, tad tā arī paliks , ka esam abi viņa vecāki un vienmēr kopā. Loti tā vēlētos. Man pašai nav bioloģiskais tēvs un kaut gan viņš man blakus ir no bērnības un tiešām lieliski pret mani ir izturējies un audzinājis kā savējo, man nekad nekas nav trūcis, tomēr man liekas, ka kaut kādas bremzes mūsu starpā ir un nav man tik emocionāli tuvas attiecības, kā ar mammu. Kaut gan abi ir mani vecāki un abus ļoti mīlu un mana bērnība tiešām bija lieliska. Kā arī viņš man tiešām ir daudz devis, gan materiāli, gan emocionāli, tomēr es nespēju viņam tā atvērties līdz galam. Tāpēc es no visas sirds ceru, ka maniem bērniem būs īstais tēvs un mēs nekad nešķirsimies. Tas man ir ļoti ļoti svarīgi. Es pati laikam arī nespētu iemīlēt svešu bērnu, vismaz pašlaik man tā šķiet. Man skumīgi par vienu no savām draudzenēm, kas arī visu laiku saka, ka dēļ bērna, nespēj izveidot jaunas attiecības. Es tomēr ceru, ka viņai tas izdosies. Un vēlu veiksmi arī autorei šajā ziņā, tur jābūt tādam spēcīgam, ļoti atbildīgam vīrietim, kas spētu iemīlēt šo bērnu, kā savu.
30.10.2014 10:54 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man arī piemērs nav no sliktajiem :
Tagadējais draugs mierīgi pieņēma ka man ir bērns, un saka ka tēvs jau nav tas kas uztaisa, bet kas izaudzina. Dēliņs arī šad tad draugu par tēti nosauc, attiecības viņiem ir ļoti labas. :)
Viņš arī mēdz teikt ka mīl gan mani, gan manu bērnu... :)
30.10.2014 10:58 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Es domaaju, ka attieciibas nav gruutaak vai vieglaak izveidot, driizaak beerna esamiiba atsijaa nenopietnos kandidaatus.


Pilnībā piekrītu šim.

Šobrīd arī esmu kopā ar puisi, kurš nav mana bērna bioloģiskais tēvs. Un viss ir forši. To, ka man ir bērns, pateicu uzreiz. Mazo uzreiz pieņēma, abi ir ļoti sadraudzējušies :) Arī puiša vecāki ir pieņēmuši mazo.
30.10.2014 11:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Intresanti palasīt, ka vīrieši saka, ka bērns nebūtu šķērslis, man vienmēr licies, ka bērns būtu konkrēts šķērslis. Man ir bērns, un es uzskatu, ka vīriešu acīs es tomēr vairs neesmu simpātiska, ja tā varētu teikt.


Principā es domāju līdzīgi , respektīvi ja nu kas pajūk ģimenē un laulībā , būšu sieviete ar piekabi un ļoti labi to apzinos ... Lai gan liela daļa man apkārt esošo vīriešu uzskata , ka tā nav problēma , es pati tā neuzskatu . Rezumējums , acīmredzot , tie ir mani tarakāni ne vīriešu
30.10.2014 11:24 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man arī nav nekādu pretenziju pret sievieti ar bērnu, es pat teiktu, ka tas ir pozitīvi, bet piebildīšu, ka man nav pieredzes šajā jautājumā un grūti pateikt tā viennozīmīgi.

Mana māsa (pusmāsa) manu tēti, kas viņas patēvs skaitījās, mīlēja un cienīja kā savu miesīgo .. un es pat teiktu, ka vairāk kā es, kas ir miesīgais dēls. Piekrītu, ka svarīgākais ir tas, kas uzaudzina, nevis pamet. Jā, bija pusaudža gados teksti: "Tu jau neesi mans tētis", bet šie teksti ir tikai tajā pusaudža vecumā un jau pieauguša cilvēka vecumā tiek novērtēts vīrietis, kas uzaudzināja.
30.10.2014 11:41 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Es domaaju, ka attieciibas nav gruutaak vai vieglaak izveidot, driizaak beerna esamiiba atsijaa nenopietnos kandidaatus.

Savādāk sieviete tik lec virsū katram pēc kārtas, kas vietajā mazpisānu ballē ir pēc iespējas vairāk iedevis citiem pa bieti :D Jo viņš jau vis vīrišķīgakais :D
Pēcāk kad no pirmā prinča paliek ar bērnu uz rokām meklē kādu mierīgu pamuļķi...
Šādi notiek ar visām lauku šļuham :D Pilsēta jau analoģiski :D
30.10.2014 12:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja nu kas pajūk ģimenē un laulībā , būšu sieviete ar piekabi un ļoti labi to apzinos ...

+++
Man tas pats. Visas iespējas kļūt par "lauku šļuhu" pēkšņi. :D
30.10.2014 12:30 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Visas iespējas kļūt par "lauku šļuhu" pēkšņi.

Viena lieta ir šķirtene otra kaut kāda mazgadīga jaunā māmiņa, kam nekas vairāk neiteresē kā katru nedēļas nogali iedzert LOL :D Tās arī parasti raud ka nevar atrast īsto :D
30.10.2014 12:34 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Nedomāju,ka grūti ir izveidot :)
Tas atkarīgs no cilvēka.
piemēram mana gadijumā.. es esmu tā bremze.kas neko nevelas darīt.. :)
jauks vīrietis,bet nespeju parkāpt pāri-kā tas tagad būs ka viņš būs manam bērnam draugs,jo tētis jau viņam ir :)
es laikam nemāku vēl sadalīt mīlestību -diviem.. :)
bērnam visa mīlestība,uzmanība..vīrietim-drupačas.. :D
30.10.2014 12:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!