Ginekologs un grūtniecība

 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Sveikas! Nē, neesmu vēl stāvoklī, bet gribam ar vīru sākt ar to nodarboties :D Tā kā ļoti ilgi nebiju bijusi pie ginekologa, tad aizgāju, domāju profilaktiski analīzes uztaisīt un pajautāt par to vai nevajag jau kādus vitamīnus sākt dzert (esmu lasījusi, ka folskābi esot labi sākt jau pirms grūtniecības dzert). Bet sastapos ar īgnu dakteres seju un loti nelaipnu attieksmi, principā izskanēja teksts par to kapec esmu atnākusi ar neesošu problēmu. Pēc šī es pat aizmirsu gan par vitamīniem, gan vispār neko neuzdrīkstējos pajautāt :( Gribētos gan tomēr mazliet laipnāku attieksmi, savādak bail būs viņai kko jautāt, kad grūtnieciba iestāsies un būs jābūt pie viņas uzskaitē. Tad nu jautājums tām kuras bijušas grūtniecības laikā pie jaukām ginekoloģēm, padalīties ar info :) Protams ieteikt var arī tās, kas nav bijušas stāvoklī, vienkārši meklēju atsaucīgu un jauku dakteri, kas manu vēl neesošo grūtniecību nesauks par neesošu problēmu.
29.10.2014 15:42 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Biju pie Lukojanovas, ļoti patika, attieksme fantastiska, bet laikam jau tikai tad, ja pacientei nekas nopietnns nav. Es viņas "pieskatīta" līdz slimnīcai nonācu. Tāpat arī citos forumos slavētā Kampara lika lieki izmest naudu un izrakstīja zāles, ko man nevajadzēja nemaz lietot. Radās iespaids, ka ļoti draudzīga un visu dara rūpīgi, taču biju pārskaitusies, ka esmu velti zāles dzērusi, pārdzīvojusi un neskaitāmas analīzes taisījusi. Renemani arī noteikti neiesaku. Arī DzN ārstos esmu vīlusies, nav starpības vai ir nodaļas vadītāja, vai izslavēta ārste, visas ir pieļāvušas rupjas kļūdas. Šobrīd ienīgais, kas man tiešām visu izārstēja (un tas, kas bija, bija nepatīkami un nopietni), ir kāds ārsts privātklīnikā. Ieteikt grūtniecēm nevaru, jo viņš grūtnieces nepieņem. Un par standartapskatēm nejūsmo. Vizīte bez USG maksā 75EUR, jo tā ir tikai konsultācija. Rindas ir ļoti garas, manu vārdu/uzvārdu neviens grāmatiņā neredz, jo katram klientam ir piešķirts numurs (lai ērtāk strādāt un kāda ziņkārīga māsiņa/apkopēja nemeklētu pazīstamus vārdus), ārsts ir ļoti labs (sākumā bija aizspriedumi iet pie vīrieša), gādīgs, rūpīgs, daudz nepļāpā un nečivina, bet uz visiem jautājumiem atbild, visu uzzīmē un paskaidro. Ja gaidīšu bērniņu kādreiz, tad esam vienojušies, ka izvēlos kādu labu ārstu dokumentu kārtošanai un uzskaitei, bet paralēli eju pie viņa, lai nokontrolētu, ka ārsts visu izdara pareizi.
29.10.2014 20:30 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Esmu jau ieteikusi Kairišu mfd. Gan jauka un mīļa, gan zinoša. Neesmu ar viņu bijusi grūtniecības uzskaitē pati, bet draudzene jau ar otro bēbi pie viņas :)
31.10.2014 14:50 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ja vēlies iet pie maksas ārsta tad iesaku Inesi Martišūni, ļoti jauka un laipna strādā VC4, taču ļoti dārga.. biju pie viņas uzskaitē taču man bija apdrošināšana, tobrīd līdz ar to dārgums netraucēja jo nebija no savas kabatas jāmaksā.

Tagad eju pie dakteres Līgas Kozlovskas, kas ir vienkārši super, ar ideālu attieksmi, ļoti sakarīga un draudzīga, arī kompetenta. Viņai kabinetā ir arī USG utt. aparatūra. Taču viņa ir valsts ārsta un vizīte maksā vien nedaudz virs 4 eiro :) Pieņem, Možums 1, Bruņinieku ielā.
31.10.2014 14:57 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Man ir Larisa Antonova, ARSā. Par viņu varu teikt visu to labāko, lai gan esmu lasījusi arī pretējus viedokļus. Nav no uķi-puķi dakterēm, ar liekvārdību neaizraujas (kas man patīk) nav arī rupja vai nelaipna, visu saka kā ir, uz jautājumiem atbild. Latviski runā labi, bet ar akcentu.
Un jā, plānojot grūtniecību, arī viņa ieteica trīs mēnešus pirms palietot folskābi! Lielākam efektam to var darīt abi ar partneri.
31.10.2014 15:12 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Tagad eju pie dakteres Līgas Kozlovskas, kas ir vienkārši super, ar ideālu attieksmi, ļoti sakarīga un draudzīga, arī kompetenta. Viņai kabinetā ir arī USG utt. aparatūra. Taču viņa ir valsts ārsta un vizīte maksā vien nedaudz virs 4 eiro Pieņem, Možums 1, Bruņinieku ielā.

Jā, viņa forša dakterīte :)
03.11.2014 14:55 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Iesaku Vasaraudzes privaatpraksi. Tieshaam super!
03.11.2014 15:05 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Daktere I.Grazjule.
03.11.2014 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits