Dodies uz kino par brīvu!

 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
1. novembrī plkst. 19.00 kinoteātrī KSUNS "Dzīvnieku brīvība" organizē ilgi gaidītās filmas "The Ghosts in Our Machine" pirmizrādi Latvijā. Filma tiks izrādīta angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Bezmaksas ieeja.

Vairāk par filmu un citām 1. novembra aktivitātēm lasi šeit - http://goo.gl/8AECA5

Ceru, ka izmantosiet iespēju, jo šo dokumentālo filmu patiešām ir vērts noskatīties :)
28.10.2014 13:16 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
. Gribi neēst - SUPER, neēd, bet nenomelno tos, kas dara citādāk

--

Un tagad palasi diskusiju vēlreiz un paskaties, kā Karma, Pīķa dāma un citas stulbenes uzbruka autorei. Kurš kuru noliek par citādo dzīvesveidu? Jēzus..
30.10.2014 10:00 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Drauginevisediens,

cerams, ka šo diskusiju neuztvēri nopietni. Cilvēki vēl nav gatavi šādas informācijas uzņemšanai. Tāpat kā vēsturē daudzas citas jaunas idejas - sieviešu tiesības, piem. - sākumā nopēla un atzina tikai pēc daudziem gadiem. Mūsdienu cilvēki vēl ir pārāk egoistiski un truli šai domai. Cerams, ka ar laiku taps labāk.
Malacis, ka izplati informāciju, tas ir labs darbs.
:)
30.10.2014 10:05 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vienmēr pasmaidu, kad lasu par šausmīgajiem gaļas neēdājiem, kuri uzspiež savu viedokli, it sevišķi, ja tas notiek internetā. Nu kā tad tā spiešana notiek? Pieskrēja un izrāva no šķīvja gaļas gabalu vai veikalā pie gaļas stenda grūda malā un neļāva pirkt karbonādi? Cik nestabilam savās domās jābūt, lai cita cilvēka komentārus uztvertu kā viedokļa uzspiešanu?


++
30.10.2014 11:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es tiešām nesaprotu, kāpēc gaļēdāji tik šaušalīgi saasināti uztver to, ka cilvēks kļūst par veģetārieti. Tieši dzīvē, to, kas notiek internetā, vispār nekomentēšu. To, ka vairs neēd gaļu, uztver teju vai par personīgu apvainojumu, lai gan es saviem draugiem un paziņām savu viedokli neuzspiežu un mana vienīgā vēlēšanās ir, lai mani liek mierā. Bet tomēr tas tiek uztverts kā apvainojums un sākas taisnošanās, ka viņi jau nu gan no gaļas atteikties nedomā, ka tas ir tik garšīgi, ka tas ir tik vajadzīgs, un visi standarta tekstiņi, kas tik labi novērojami arī šajā diskusijā. Tas liecina tikai par to, ka kaut kur viņos tomēr ir tā apziņa, ka nerīkojas pareizi, ja reiz par to ir jātaisnojas, kaut arī nekādus pārmetumus neesmu izteikusi.
30.10.2014 11:42 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014


Man nav nekas pret veģitāriešiem... tikai diemžēl tāpat kā piem kristīgie cilvēki viņi lielākoties ar putām uz lūpām mīl iekarst par šīm tēmām un mēģināt skalot smadzenes citiem...
30.10.2014 14:55 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Atzīšos, steika bilde tika ievietota, kā atbildes reakcija, konkrēti šai lietotājai. Jo, bija diskusija, kur meitenes, dalījās komentāros, kas šodien vakariņās. Un protams, drauginevisediens, tā neitrāli uzrakstīja, ka gaļa, kuru mes ēdam ir Fuj, tas ko viņa ēd ir super-duper labais.
Gaļu ēst augu bāzes produktu vietā nebūs vis labāk - http://goo.gl/lGgWVf - info par gaļas lietošanu uzturā.

Cik nu labi var būt ēst kaut ko šādu - http://goo.gl/dKxX1T (vājākiem cilvēkiem nav ieteicams vērt vaļā), kaut gan ļoti labi vakariņās var ēst kaut ko pagatavotu no šī -


http://cosmo.lv/forums/topic/169291-kas-jums-sodien-vakarinas/?sort=ASC&pnr=12
30.10.2014 15:02 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
ninasskapis, Spīdola Es nekur neesmu minējis konkrēti autori, bet vegānu kustību kopumā un reizes 3 minēju, ka visus nemetu vienā maisā. Jau laboju sevi, jā, viedokļa uzspiešana nebija īstā izvēle, bet MILZĪGA daļa vegānu ir 3x rupjāki pret gaļēdājiem nekā gaļēdāji pret vegāniem. Bļāviens, pilns internets ir ar rakstiem par to, kāpēc liela daļa vegānu ir tik neizturama cilvēku grupa. Autore arī prasīja reālus zinātniskos pamatojumus tam, kāpēc dzīvnieku izcelsmes produkti būtu nepieciešami un es tos sniedzu. Man nav nekas pret tiem, kas gaļu izvēlas neēst.

Kāpēc citas meitenes tā sāka runāt ar autori? Nevarēšu atbildēt, bet zinu, ka autore jau izcēlās kādā citā diskusijā.
30.10.2014 15:03 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, esmu pamanījusi, ka lielākajai daļai man zināmo veģetāriešu ir nopietnas saskarsmes un komunikācijas problēmas. Kā jau daudziem, kas ir totāli apmāti ar kaut kādu savu dzīves, reliģisko, sociālo pārliecību.
30.10.2014 15:10 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Šī diskusija ir informācijas sniegšana. Ja gribējās kašķēties par konkrēto autores izteikumu tai diskusijā, tad vajadzēja to darīt tur.
Katrā ziņā tas, ka gaļēdāji ir daudz agresīvāki par veģetāriešiem (utt.) ir fakts. Arī Rūu "spēcīgie" argumenti to nespēj apgāzt. Ja paskatās jebkuru Cosmo diskusiju par veģetārismu vai dzīvniekiem, vai jelko tādu, tad pirmās, kas uzsāk kašķi un to uztur, ir tieši gaļēdāji.
Es, tāpat kā Spīdola, domāju, ka tas ir tāds kā sevis attaisnošanas veids.
30.10.2014 15:10 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Es pat necentīšos te neko spēcīgi argumentēt, jo tas ir bezjēdzīgi un attaisnot man sevi arī nevajag.

30.10.2014 15:14 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja paskatās jebkuru Cosmo diskusiju par veģetārismu vai dzīvniekiem, vai jelko tādu, tad pirmās, kas uzsāk kašķi un to uztur, ir tieši gaļēdāji

Piemēram, rekur blakustēma par krokodilu, kur jau pirmajos komentāros sākās ņirgāšanās par dzīvnieku aizstāvēm, pieminot lapsas diskusiju (kur bija dzīvnieku aizstāves). Jāsaka, ka krokodilu tēmā neviena dzīvniekaizstāve nebija vēl (un joprojām, izņemot mani) neko ierakstījusi.

Šāda ņirgāšanās, aprēkšana utt. ir ļoti izplatīta, bet gaļēdāji, dzīvniekmocītāji utt. paši jau to neapzinās, jo.. kā saka, savas smakas jau nejūt.
30.10.2014 15:15 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Autores pieminētie FAKTI ir viņas un vegānu kustības subjektīvs viedoklis, ko viņi traktē kā FAKTU.
Man gaļa garšo, taču, iespējams, es pat spētu atteikties no gaļas lietošanas uzturā. Taču es nespēju iedomāties, ka, piemēram, grūtniecības laikā es grauztu salātlapas, izskaužot no ēdienkartes olas, pienu un piena produktus, gaļu, kas ir ļoti svarīgi mazulim.

Runājot par faktiem, cilvēki pēc uzbūves ir visēdāji, tad kāpēc bojāt kuņģi graužot salātus?!
30.10.2014 15:16 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, es pati neesmu veģetāriete. :) Tā kā piešūt man veģetārisma agresiju nevajag gan. Es vienkārši šos cilvēkus ļoti labi saprotu un lēnām eju uz šo virzienu. Arī tagad gaļu maz ēdu, man uznāk periodi, kad tīri fiziski un burtiski man nāk vēmiens no gaļas. Veikalos, kafejnīcās, par tirgu pat nerunāsim. Jā, arī kaut kādas asiņaina steika bildes man izraisa lielu nepatiku (protams, ne fizisko nelabumu), tāpēc nebiju iepriecināta šādā diskusijā to redzēt.
Tā kā visi tie debilismi "cilvēkam vajag gaļu, lai eksistētu" man šķiet smieklīgi. Es vemstoties gaļu netaisos ēst.
30.10.2014 15:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
izskaužot no ēdienkartes olas, pienu un piena produktus, gaļu, kas ir ļoti svarīgi mazulim.

A kas tur tāds ir? Mana mamma kopš bērnības neēd šos produktus, es arī - olas un gaļu reti, bet piens un piena produkti stabili nē. Mamma dzemdēja vairākus veselus bērnus un dzīvi esam visi.
30.10.2014 15:24 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Turklāt kāda te ieminējās par nepareizo Pasaules kārtību. Kas tās par muļķībām? Dabā pastāv zināma kārtība, tai skaitā barošānās ķēde. Agrāk kad pastāvēja saimniecības cilvēki lietoja uzturā gan pašu audzētus dārzeņus, augļus, dzēra pienu, ēda piena produktus un gaļu, reizēm arī medīt gāja. Tas pieder pie barošanās ķēdes. Tagad cilvēki iet galējībās ar visādiem jauninājumiem, kas kļūst par modes tendenci. Tagad gaļēdāji tiek pataisīti par baisākajiem slepkavām izdomājot faktus par vegānismu, cilvēkiem tiek uzspiests viedoklis par homoseksuāļiem uzstādot to par normu, kaut kāds androgīns Jaroslavs tiek slavināts par viņa orģinalitāti, nu piedodiet, man slikti paliek uz viņu skatoties. Pasaulē tiek izdomāts tik daudz muļķību traktējot to kā vienīgo patiesību.
30.10.2014 15:28 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu.. kā jau teicu.. Varu iedomāties, ka kādreiz teica arī šādi - Kas tās par muļķībām, ka sievietēm vajag tiesības? Dabā pastāv zināma kārtība, kur sievietēm nav tiesību. Viņām ir jākalpo vīriešiem!
vai Kas tās par muļķībām, ka "nigeriem" vajag tiesības? Dabā pastāv zināma kārtība, kur melnie kalpo baltajiem.
vai Kas tās par muļķībām, ka zemniekiem vajag tiesības? Dabā pastāv zināma kārtība, kur valda saimnieks, bet vergturs ir niecība!
utt.
Turklāt homoseksuālisms ir dabā, nav tas nekāds jaunizdomājums.

Vienīgi jācer, ka pasaule savā garīgajā attīstībā ies uz augšu.
30.10.2014 15:32 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
ninaskapis, tad jau Tu arī zini, ka cilvēki ir dažādi. Piena produktos ir daudz kalcija, kas nepieciešami augļa skeletam. Šis kalcijs tiek ņemts no mātes rezervēm. Šajā gadījumā man organismā lieku kalcija rezervju tik pat kā nav, rezultātā jau pēc pirmā bērna mani zobi būtu nobiruši. Man uzturā bija jālieto piens, piena produkti, katru dienu noteikta minimālā kalcija deva, kas visvairāk bija sierā. Kāpēc man no tā atteikties mana bērna labā? Kāds Tavai mammai un viņas kalcija rezervēm sakars ar mani? Lai viņa neēd olas, gaļu un nedzer pienu, bet vai man viņa jāņem par piemēru? Domāju, ka nē!
30.10.2014 15:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Taču es nespēju iedomāties, ka, piemēram, grūtniecības laikā es grauztu salātlapas,


Tāāādi stereotipi, ka tik turies. Veģetārs uzturs, tātad, ir tikai salātlapas. Ok, tagad zināšu, citādi laikam nepareizi ēdu, jo tiešām neatceros, kad pēdējo reizi tās vispār ēdu.
30.10.2014 15:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
cilvēki pēc uzbūves ir visēdāji, tad kāpēc bojāt kuņģi graužot salātus?!


30.10.2014 15:40 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un kāds sakars tam visam ar tevi? Mani vāji interesē tavs kalcija līmenis organismā. Taču tu savā komentārā rakstīji šo:
Runājot par faktiem, cilvēki pēc uzbūves ir visēdāji, tad kāpēc bojāt kuņģi graužot salātus?!

un sakarā ar grūtniecību es norādīju, ka citiem dzimst veseli bērni, kaut viņi "bojā savu kuņģi ar salātiem", tāpēc nevajag izplatīt baumas, ka grūtniecības laikā obligāti to visu herņu (gaļu u.c.) vajag un ka kuņģis bojājas "graužot salātus".
30.10.2014 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!