Dodies uz kino par brīvu!

 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
1. novembrī plkst. 19.00 kinoteātrī KSUNS "Dzīvnieku brīvība" organizē ilgi gaidītās filmas "The Ghosts in Our Machine" pirmizrādi Latvijā. Filma tiks izrādīta angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Bezmaksas ieeja.

Vairāk par filmu un citām 1. novembra aktivitātēm lasi šeit - http://goo.gl/8AECA5

Ceru, ka izmantosiet iespēju, jo šo dokumentālo filmu patiešām ir vērts noskatīties :)
28.10.2014 13:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Šo jau ir iepriekš cilvēki teikuši citās šāda tipa diskusijās, bet es atkārtošu..

Kāds būtu rezultāts ja visi cilvēki uz pasaules pārtrauktu izmantot gaļu, pienu, olas un citus dzīvnieku valstības produktus?

Cilvēki būtu spiesti iznīcināt šos dzīvniekus, savādāk šie dzīvnieki savairotos un noēstu visus graudus, burkānus, gurķus, zāli utt ko cilvēks lieto uzturā. Ja šos dzīvniekus nenogalina tad agri vai vēlu cilvēks lai izdzīvotu būtu spiests atkal nogalināt šo dzīvnieku lai būtu paēdis.

Vispār paskatīties uz šo visu vajag no ekonomiskās puses, cilvēki attīstībā ir jau aizgājuši par tālu lai spētu atgriezties pie tā lai dzīvniekus spētu labos apstākļos audzēt, protams mazas/privātas fermas to var, bet lielās nespēj jo lai ko tādu darītu zvēriem vajadzēs LIELUS daudzumus ar zemi, kur ganīties un ēst, bet šādas platības reāli vairs nav, nu nebūs tev gana lielas platības lai uzturētu 1000 govis Latvijā. Otrkārt, ok ja zeme nepietiek, tad ar graudiem ir jābaro, bet graudi atkal ir jāaudzē bioloģiski, kas maksā DAUDZ dārgāk nekā ķīmiski audzētie/apstrādātie, Latvijā audzētāji nespēj iepirkt tādu daudzumu ar bioloģiski labiem graudiem lai uzturētu 1000 govis, godīgi sakot, pat nav tik lielas bioloģiskās audzētavas kuras spētu nodrošināt tādos apmēros bio pārtiku lai pabarotu visas pasaules cilvēkus, rezultātā atkal esam spiesti ēst gaļu lai izdzīvotu.

Un kamdēļ lai cilvēks prieka pēc piemēram ietu un tērētu milzīgas naudas summas lai vienkārši audzētu govis un viņām nodrošinātu pārtiku, bez nekāda labuma/ienākuma? Tas nav reāli.

Dzīvojot sapņu pasaulē ir viegli iedomāties cik skaisti tas viss varētu būt, bet realitātē ir pavisam cits stāsts.
29.10.2014 21:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nedot mazulim ēst, bet dot tikai krūti, tas nav nelaimes gadījums, bet tīša nolaidība. Bet izskatās, ka esi eksperte visas jomās - bioloģijā, dietoloģijā kā arī tieslietās.


+++

Vispār drausmīgi ka vecāki pat savu bērnu noved līdz nāvei jo pilnvērtīgi nebaro, šausmas.
29.10.2014 21:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 06.03.2014
par olām gan taisnība. nu, par to, kas tas tāds ir un kā rodas.
es nekad neesmu sapratusi, kāpēc visi brūk virsū gaļas neēdājiem (varat pabrukt arī man virsū, jo es arī nelietoju uzturā putnu un zīdītāju gaļu).
pat pret pīpējošām grūtniecēm netiek raidīta tāda sabiedrības nepatika :D
man ar citu viedokļu pieņemšanu gan nav problēmu, visi apkārt ēd gaļu, tai skaitā man vīrietis. mani netraucē viņa izvēle. viņu netraucē mana. arī pie viena galda ar gaļēdāju problēmas nav sēdēt.
cilvēki ir dažādi, dažādas ir viņu izvēles. un nav tāds pareizi vai nepareizi.
29.10.2014 21:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Zambia

Man personīgi nav iebildumi ka neēd kāds tos dzīvnieku valstības produktus, man ir pretenzijas par to ka savu izvēli cenšas uzspiest pārējai sabiedrībai, pietam darot to ar vizuāliem materiāliem, cenšoties iedragāt no vienas puses cilvēka psihi. Pietam godīgi sakot man šādi cilvēki kas cenšas uzspiest savu izvēli tiešām nedomā uz priekšu kas arī notiktu ja visa pasaule atteiktos no dzīvnieku pasaules produktiem, kā cilvēki izdzīvotu? Jo bio produkti bez dzīvnieku izcelsmes produkcijas nav tik daudz + viņi ir dārgi un reāli uz pasaules nav tādas platības lai izaudzētu tādos apmēros šos produktus lai vispār spētu uzturēt cilvēkus, par pilnvērtīgu uzturu vispār nerunājot. Tas viss novestu gan pie masveida nāvēm dzīvnieku pasaulē, gan cilvēku pasaulē līdz cilvēki salūztu un atkal ēstu dzīvniekus un dzīvnieku izcelsmes produktus, vai arī līdz pasaules populācija samazinātos līdz tādiem apmēriem ka spētu visi izdzīvot. Izklausās daudzsološi ne?
29.10.2014 21:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Neviens nekur nesavairotos, jo šie dzīvnieki nav nākuši pasaulē dabīgā ceļā. Ja pārtrauktu tos ražot, apēstu palikušos, to vairāk vienkārši nebūtu. Šīs sugas izzustu. Un nekas diži nemainītos, jo to dabā tāpat nav. Mežā govis un vistas nedzīvo. Tad zemi, kuru izmanto barības audzēšanai mājlopiem varētu beidzot izmantot ēdiena audzēšanai cilvēkiem un ēst pa taisno labību no lauka, nevis laist to cauri dzīvnieka zarnām un tad ēst dzīvnieku. Loģika. Vēl uzlabotos arī globālās sasilšanas situācija, jo dzīvnieku produktu ražošana ir viens no ievērojamākajiem šīs problēmas balstītājiem sākot ar govju gāzēm dabā, līdz pat dzīvnieku transportēšanai un ūdens izmantošanai. 9084 litri ūdens, lai iegūtu mārciņu gaļas, bet mārciņa kviešu prasa tikai 95 litrus.
29.10.2014 21:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vienmēr pasmaidu, kad lasu par šausmīgajiem gaļas neēdājiem, kuri uzspiež savu viedokli, it sevišķi, ja tas notiek internetā. Nu kā tad tā spiešana notiek? Pieskrēja un izrāva no šķīvja gaļas gabalu vai veikalā pie gaļas stenda grūda malā un neļāva pirkt karbonādi? Cik nestabilam savās domās jābūt, lai cita cilvēka komentārus uztvertu kā viedokļa uzspiešanu?
29.10.2014 21:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
pat pret pīpējošām grūtniecēm netiek raidīta tāda sabiedrības nepatika


Da labi , bez sāls gatavi apēst ,lai gan ne viņu cūka ,ne druva!
un ja gaļas neēdāja te nesludinatu savu taisnību un savu subjektīvo viedokli par gaļu tad šīs sarunas nemaz nebūtu !
29.10.2014 21:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un ko tad pasaule darīs ar tām govīm kuras nespēs vairoties? Šaut nost vai tomēr ļaut nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi vel vairākus gadus, kas nozīmē ka kamēr viņas neizmirst dabīgi, tikmēr ar tās zemes nevar izmantot priekš audzēšanas.
Un tik un tā, no vienas govs cik cilvēki var paēst? Un attiecīgi parēķini cik lielas platības vajadzētu lai viens cilvēks no tiem dārzeņiem un graudiem paēstu?

Kādas būtu izmaksas graudiem? Vai nu mēs ēstu ļoti sliktas kvalitātes graudus un pārtiku kura lai ātrāk varētu izaudzēt būtu apstrādāta smagi ar ķīmijām, kas nozīmē ka mēs uzņemsim vel vairāk sliktas kvalitātes produkciju + nepilnvērtīgu uzturu kas lielu daļu cilvēkus novārdzinās un padarīs slimīgus. Ja mēs audzējam bioloģiski, nu tad attiecīgi arī ļoti maz ēdīsim un cenas pārtikai būs milzīgas kuras pie mūsu vidējām algām īsti nebūtu iespējamas kuram katram.
Visu ziemu varēsim laimīgi ēst plikus kartupeļus.
29.10.2014 21:46 |
 
Reitings 25
Reģ: 06.03.2014
Miss Joker - redz, ir filmas, kuras varbūt vajadzētu redzēt, vai info, ko vajadzētu zināt. tikai zināšanai. kas īsti nav skalošana. piem, kā nosit mazos ronēnus ar koka nūjām, kā korejā spīdzina suņus, lai pēctam izvārītu, labi, ja nosit. mēdz mest dzīvus verdošā ūdenī.
es ticu, ka mēs dzīvojam civilizētā pasaulē un varam civilizēti iegūt tos pašus dzīvieku ādas izstrādajumus, gaļu utt., pat noziedziniekus nogalina humāni.

protams, dabā ir iekārtots tā, kā ir. kāds kādu ēd, kāds nē. mums ir dota iespēja - izvēlēties. un protams, mēs strauji iznīcinātu sevi (visi, gan dzīvnieki, gan cilvēki), ja tagad pēkšņi pārstātu ēst, rupji sakot, viens otru. uz tā visa jau tā ekoloģija turās - barības ķēde. tik cilvēkam bieži aizmirstas, ka viņš pašā augšā neatrodas.

šī vispār tāda jūtīga tēma par ko runāt. jo lielākoties no šādām tēmām sanāk kašķi.

un tomēr - ir tak forši, ka katrs esam citādaks, ar savādākiem uzskatiem un pieredzi. :)
29.10.2014 21:46 |
 
Reitings 25
Reģ: 06.03.2014
wee - atvaino, ja aizskāru. tas bija ātrais piemērs.
man, personīgi, netraucē.
man netraucē arī pīpētaji pieturās un citās sabiedriskās vietās, ja viņi ir tik laipni, un nedūmo virsū
29.10.2014 21:49 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nē Tu mani neaizskāri, tikai salīdzinājums bija īsti nevietā :) šeit pat forumā meitenes par to izsakās daudz asāk kā par gaļu .
29.10.2014 21:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Zambia

Es jau iepriekš minējusi biju ka esmu redzējusi daudz tāda tipa filmas un tas manus uzskatus nemainīja, es kā esmu gaļas ēdājs tā esmu, man varbūt nepatīk tā izturēšanās pret dzīvniekiem, bet to ka dēļ tā es atteikšos no dzīvnieku valstības produktiem, nē tā tas nebūs. Un kamdēļ atteikties no piena un olām? Nu kāds pamats ir neēst tās olas ziemā kad tās olas nav apaugļotas un tā pat no viņām cālēns neizšķilsies?

šī vispār tāda jūtīga tēma par ko runāt. jo lielākoties no šādām tēmām sanāk kašķi.

un tomēr - ir tak forši, ka katrs esam citādaks, ar savādākiem uzskatiem un pieredzi.


+
Vienkārši ir divas puses kuras līdz galam viena otru nespēj saprast, nē nu principā es saprotu to kāpēc negrib ēst šos produktus, bet tas ka cenšas savu viedokli iestāstīt citiem, kāpēc tas tā ir labāk un kāpēc tā nevajadzētu, nu tas man nepatīk, ja negribēšu ēst tās olas tad ar neēdīšu un man priekš tā nevajag skatīties filmas ar skatiem kurus daudzi cilvēki nespēj pat pavilkt un pēc tam tīri iedragātas psihes pēc pārtrauc ēst tos dzīvnieku izcelsmes produktus. Nu nav visur tie dzīvnieki nežēlīgi audzēti, lielajās fermās jā, bet mazās ir daudz cilvēcīgākas lielākoties, bet diemžēl vajag arī tās lielās lai varētu nodrošināt visiem cilvēkiem to pieeju gaļai.
29.10.2014 21:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Libra Jā atvainojos, tā ir man kļūda internetā nav tā tāda uzpiešana, bet dzīvē ir tādi vegāni kuri ja uzzin ka tu lieto uzturā gaļu un dzīvnieku izcelsmes produktus, viņi pa visām varēm centīsies pierādīt ka tas ir slikti un ka tevi nostāda tādā pozīcijā ka to esi zemisks un cietsirdīgs cilvēks. Es biju vairāk par tādiem biju domājusi.
29.10.2014 22:03 |
 
Reitings 25
Reģ: 06.03.2014
Miss Joker - tā pareizā viedokļa uzspiešana, ieskaidrošana - tas vērojams no abām pusēm. bet tā laikam dzīvē ir ar daudzām lietām. politika, reliģija.. ;D
29.10.2014 22:10 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Libra Tas drošvien man tēmēts.

Ja Tev ir laiks, pameklē google vai youtube tādus cilvēkus kā durianrider un FreeLee The Banana girl. Viņi tagad ir līderi milzīgai vegānu kustībai un viņu informācijas pasniegšanas veidu nekā citādāk par uzspiešanu nemaz nenosauksi. Rupja, vulgāra valoda, kurā sportistus, kuri ir kaut nedaudz ''muskuļaināki'' par viņiem, sauc par steroīdu rijējiem, gaļēdājus pataisa par muļķiem un noraksta pēc četrdesmit gadu vecuma. Viņi būtu tikai viens piemērs.

Ok, ''uzspiest'' varbūt nebūs tas īstais vārds, bet tomēr. Tā to visu nedara.
29.10.2014 22:15 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Un jā.. nemaz nemetu visus vienā maisā. Gribi ēst gaļu - ēd, super. Gribi neēst - SUPER, neēd, bet nenomelno tos, kas dara citādāk. Katram mums savs ceļš ejams.
29.10.2014 22:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Izlasīju pirmās divas lapas,un esmu nepatīkami pārsteigta par gaļēdāju nekompotentajiem komentāriem. Fuj....Lai tikai kāds man vēl pamēģina ieskaidrot,ka tie otri sāka pirmie!!!
29.10.2014 22:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kā jau paredzēju - gaļēdāji izvērsa strīdu. Atnāca meitene, MIERĪGI informēja par iespēju, bet Karma ielika bildi un citas piebalsoja stulbumam. Tā it kā jums spiestu iet uz šo filmu pirms tam izvemjot apēstos steikus. Agresīvas esat jūs! Pretīgi!
30.10.2014 09:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Domāju, ka tā kārdinošā steika bilde ir vnk atbildes reakcija uz konkrētās tēmas autori, kas atmiņā palikusi tieši ar smadzeņu skalošanu un citu viedokļu nepieņemšanu.


Nekur tēmas pieteikumā nemanīju nekādu smadzeņu skalošanu. Likt to bildi bija stulbi un nevietā.
30.10.2014 09:55 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nesaprotu, kāpēc gaļas u.c. dzīvnieku izcelsmes produktu nelietotāji tik bieži cenšas uzspiest savu viedokli un dzīvesstilu citiem? Nevajag man te tagad stāstīt, ka tā nav - ir un kā vēl. Ne visi, protams, bet liela daļa. Vai tad gaļēdāji iet un tādā veidā borē smadzenes tiem, kas izvēlas šos produktus neēst? NĒ.

--

Lol! Nopietni? Painformēt par kino = agresīvi uzspiest savu viedokli? Tālākie komentāri ir gaļēdāju uzbrukumu atvairīšana.

Labi, ka neizveidoju diskusiju ar info par Garīgās veselības dienu, izrādās, ka es šādā veidā uzspiestu savu viedokli citiem. Ok, augsim mucā bez informācijas! Nē, nopietni, tādi cilvēki, kas neko negrib zināt un visu uzskata sev par uzspiešanu, tiešām saistās ar neizglītotiem..
30.10.2014 09:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits