Dodies uz kino par brīvu!

 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
1. novembrī plkst. 19.00 kinoteātrī KSUNS "Dzīvnieku brīvība" organizē ilgi gaidītās filmas "The Ghosts in Our Machine" pirmizrādi Latvijā. Filma tiks izrādīta angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Bezmaksas ieeja.

Vairāk par filmu un citām 1. novembra aktivitātēm lasi šeit - http://goo.gl/8AECA5

Ceru, ka izmantosiet iespēju, jo šo dokumentālo filmu patiešām ir vērts noskatīties :)
28.10.2014 13:16 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Man garšo gaļa. Un tas ir FAKTS nevis VIEDOKLIS.

:D

Eju cept vistas. :D
29.10.2014 19:26 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Daudz labu piemēru tam, kā Latvijas izglītības sistēma pieviļ sabiedrību.
29.10.2014 19:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Olas ir vistu menstruācijas un cilvēkiem pilnīgi nevajadzīgas –


Psc kaut ko tik absurdu es 100 gadus nebiju lasījusi !

Gaļa ir laba un garšīga tas ir FAKTS
tas ka filma ir skatāma ir tavs VIEDOKLIS
29.10.2014 19:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kāds sakars gaļas ēšanai vai neēšanai ar LV izglītības sistēmu? Bioloģijā būtu jāmāca Tevis paustie apšaubāmie fakti? Njaa...
29.10.2014 19:32 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kino par brīvu. Godīgi- pat, ja man maksātu, es neietu uz šāda veida filmu.
29.10.2014 19:33 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kāds sakars gaļas ēšanai vai neēšanai ar LV izglītības sistēmu? Bioloģijā būtu jāmāca Tevis paustie apšaubāmie fakti? Njaa...

Izrāvi vārdus no mutes.
29.10.2014 19:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es tieši kā ieliku vistu cepties krāsnī :D
Bet nu tiešām kas tās par unikālām pērlēm...

Olas ir vistu menstruācijas un cilvēkiem pilnīgi nevajadzīgas – FAKTS


Nē man tās vistu menstruācijas ir vajadzīgas lai varētu brokastīs ceptu olu ēst kas man liek justies pusi dienas paēdušai un labi. Saki ko gribi bet es no gaļas, olām un piena neatteikšos jo tie ir ļoti svarīgi mana uztura sastāvdaļas kuras man vajag kaut vai drusku lai būtu enerģija un spēks un tas ir fakts. Esmu redzējusi gana video, dokumentāras filmas par vardarbību, nežēlību utt. un ja tas man vel nav licis pārtraukt ēst gaļu, tad tas ar nenotiks pēc vel 200 filmām.
29.10.2014 19:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kino par brīvu. Godīgi- pat, ja man maksātu, es neietu uz šāda veida filmu.

Un ja tomēr kāds grib skatīties tad torrentos var arī nolādēt šo filmu angļu valodā un noskatīties.
29.10.2014 19:37 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Nesaprotu, kāpēc gaļas u.c. dzīvnieku izcelsmes produktu nelietotāji tik bieži cenšas uzspiest savu viedokli un dzīvesstilu citiem? Nevajag man te tagad stāstīt, ka tā nav - ir un kā vēl. Ne visi, protams, bet liela daļa. Vai tad gaļēdāji iet un tādā veidā borē smadzenes tiem, kas izvēlas šos produktus neēst? NĒ.
29.10.2014 19:41 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Ko brūkat virsū meitenei, ja viņa ir iestājusies par dzīvnieciņiem, kuri ir neaizsargāti. Nav daudz šādu cilvēku pasaulē, kam tiešām rūp, kas ar mazajiem zvēriņiem notiek. Arī man ir žēl, ka pasaulē ir tāda kārtība, bet, lai izdzīvotu, nākas patērēt uzturā arī dzīvnieku valsts produktus. :(
29.10.2014 19:47 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Nu loģika. Es kādam ar varu lieku uz šo filmu vai citām aktivitātēm? Es ieliku informāciju un tie, kam interesē, tie šo iespēju izmantos, bet no jūsu puses līdz šim ir nākušas tikai kaut kādas "gudras" bildes un apvainojumi par viedokļa uzspiešanu. Šeit neizskatās, ka kāda no jums vispār saprot, kas tā viedokļa uzspiešana tāda ir.
29.10.2014 19:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja olas salīdzina ar mēnešreizēm, tad es vairs nebrīnos par "vai es esmu stāvoklī" diskusijām :D :D
29.10.2014 19:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Tādā gadījumā būtu interesanti, ja jūs uzrakstītu un pastāstītu man, kas ir olas, kāpēc piens ir veselīgs un kāpēc cilvēkiem ir nepieciešama gaļa? Jo pašlaik neviens nav pamatojis to, kāpēc noliedz manis sacīto, vai arī kāpēc domā, ka manis teiktais nav patiess. :)
29.10.2014 20:01 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nevienu reizi neatvēru šo diskusiju. Bet, kad pamanīju, ka tā visu laiku tiek pacelta, atvēru. Jā..... :D

29.10.2014 20:06 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Visi dzīvnieki jūt sāpes – FAKTS - Tas ir tevis pieņemts fakts, tu nevari izmērīt šo un,tāpēc nevari apgalvot, ka tas ir fakts, tas ir tavs subjektīvais apgalvojums

Lai govs ražotu pienu, tā ir mākslīgi jāapaugļo – FAKTS Lai govs ražotu pienu to var apsēklot izmantojot bulli, tāpēc arī šis ir apgāžams apgalvojums


Olas ir vistu menstruācijas un cilvēkiem pilnīgi nevajadzīgas – FAKTS No kurienes šāda informācija?Vai no menstruācijām pēc tam dzimst bērni (šajā gadījumā cālēni)?


Neuzskatu, ka ir pareizi "pieņemt" nepatiesus un izdomātus faktus un es to arī nedomāju darīt. Es kādreiz arī nezināju labāk, bet tāpēc vajag izglītoties un vēlēties šo informāciju iegūt. Tā ir par brīvu. Bet taisnība jau vien ir, nevienu nepiespiedīsi mācīties, ja viņš nevēlas.


Palasot tavus komentārus man joprojām šķiet, ka tev ir jāizglītojās, bet tas jau ir tikai mans subjektīvais viedoklis.
29.10.2014 20:10 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
kas ir olas, kāpēc piens ir veselīgs un kāpēc cilvēkiem ir nepieciešama gaļa?
Zinu, ka bez tā visa var arī iztikt, bet, man personīgi, tie ir, var teikt, ikdienas pamatprodukti. Runājot par olām un pienu, tur vismaz dzīvniekiem netiek darīts pāri, bet, nogalināt kādu mīļu zvēriņu gaļas dēļ, atzīšos, ikdienā es cenšos par to nedomāt, ka tā bija dzīva radībiņa, kam arī ir ģimene, jo, ja parādās emocijas, tad sajūtos riebīgi, ka varu ēst citas radībiņas bez žēlastības. Ja man būtu teikšana, tad es gribētu, lai gaļai izmanto tikai tos zvēriņus, kas miruši dabīgā ceļā, ne kuri nogalināti tieši gaļas un ādas iegūšanas nolūkos.
29.10.2014 20:11 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ieteiktu autorei palasīt ne tikai smadzeņskalojamās lapas, bet arī elementāru info par uzturvielām, minerālvielām, vitamīniem un citiem vērtīgiem elementiem, ko satur minētie produkti.
29.10.2014 20:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un kāpēc piemēram ziemā, laukos tas būtu labāk izniekot olu nekā to izmantot, jo tā pat ziemā ne pārāk siltos apstākļos to olu varēs izperēt un viņā vienkārši aizies zudumā.
Vajag pasaulē līdzsvaru, ja pēkšņi ļausim visām vistām pāroties cik grib un vispār dzīvot brīvībā tad vienas ziemas laikā man liekas ka 90% ar vistām izmirtu, būtu beigti cālēni, jo lūk šiem muļķa putniem nav sajēga ka ziemā īsti nav jēga perēt olas.
Govij pašai ir vieglāk kad noslauc pienu, mana drauga laukos neviena govs nav mākslīgi apaugļota, visām dzimst teļi un viņus baro un paliek ar gana piens lai arī cilvēki varētu lietot. Vienīgā problēma ir ka nav vienkārši tik daudziem lopiem vieta un zema un tad piespiedu kārtā diemžēl ir jatbrīvojas no vājākā/vecākā vai nu aizsūtot nokaut vai arī kādam atdodot/pārdodot, lai gan nevienam tie vecie lopi nav vajadzīgi. Bet kāds būtu rezultāts ja visus šos dzīvnieciņus atstātu dzīvus? Viņi nomirtu badā, nosaltu ziemā..

Ir jābūt līdzsvaram, mēs uzturam šos dzīvniekus un viņi uztur mūs.
29.10.2014 20:12 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Ir jābūt līdzsvaram, mēs uzturam šos dzīvniekus un viņi uztur mūs.


Barības ķēde, viens otru apēd un izskauž, lai būtu līdzsvars. Viss rinķo pa spirāli.
29.10.2014 20:16 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Evolūcijas laikā, cilvēki vienmēr ir ēduši gaļu. Mēs esam visēdāji, nevis tikai zālēdāji. Cilvēku gremošanas sistēma ir daudz īsāka nekā zālēdājiem, tāpēc mēs nevaram pilnvērtīgi sagremot celulozi (viena no galvenajām šķiedrvielām augos) un citas lietas. Kas vēl? Gaļas iegūšanai mūsu senčiem vienmēr nācās izmantot daudz savu smadzeņu, tāpēc tās arī ir tik sekmīgi attīstījušās. Gaļa IR vērtīgs olbaltumvielu, dzelzs un citu minerālvielu avots. Gaļa satur kreatīnu, karnozīnu, kas ir ļoti vērtīgi elementi, sevišķi sportojošiem cilvēkiem. Tāpat gaļā ir arī DHA un EPA taukskābes, kuras galvenokārt atrodamas dzīvnieku izcelsmes produktos un ir organismam nepieciešamas.
Daudziem patīk teikt, ka gaļa u.c. palielina risku saslimt ar asinsvadu slimībām, sirds saslimšanām u.c., bet tas zinātniski nekad nav pierādīts. Tieši tāpat nekad nav pierādīts, ka gaļas neēšana kaut kādā veidā uzlabo veselību. Tiesa, pāris pētījumi parādīja, ka dažiem vegāniem bija mazāks slimību risks, tomēr to varēja novelt uz to, ka tie cilvēki sportoja un sekoja līdzi savam uzturam kopumā, uzņēma adekvātu daudzumu organismam nepieciešamo uzturvielu.

Es absolūti cienu cilvēka izvēli gaļu neēst, katrs izvēlas dzīvot tā kā patīk, bet nevajag stāstīt muļķības un nostādīt gaļu par kaut kādu ļaunumu. Tāpat neciešu visas tās fabrikas u.c., kur pret dzīvniekiem izturas kā pret kaut ko nedzīvu, bet es nedomāju, ka tur kādreiz kaut ko varēs mainīt. Gaļu ēdīs vienmēr.
29.10.2014 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!