Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag treneri un lifecoach!

 
Reitings 9
Reģ: 07.12.2013
lūdzu iesakiet man kādu treneri sieviet, kas varētu sarakstīt gan treniņa plānu, gan uztura plānu.

Es kādreiz trenējos un biju ļoti labā formā. Cilvēki pat izteica komplimentus. Tagad, kad man ir vienkārši pārāk daudz darāmā, tas ir bijis par labu ieganstu lai uz trenažieru zāli neaizietu jau pusgadu. Redz, ka sāku apvelties. Bet man vienkārši nav spēka un pilnīgi nekādas motivācijas.
Neesmu pārliecināta par sevi, riebjos pati sev! Neciešu skatīties spogulī!

Bet motivācija....kur lai to gūst? Uz mani nedarbojas skaistās bildes instagramā, jo vienkārši zinu, ka tas viss ir blefss un arī, ja redzu kauko pa īstam, tad jāsāk raudāt, jo zinu ka nekad tāda nebūšu. Kautkāds grupu darbs? Galīgi garām....sāku salīdzināt sevi ar citiem un kad redzu, ka citas kļūst daudz daudz labākas par mani un kad saprotu, ka nekad to nevarēšu un atmetu ar roku. Jo ja nevaru būt augšgalā tad tas nav priekš manis. Draudzenes? Tādu man diemžēl nav! Nav mn nevienas tādas draudzenes, kas mani varētu atbalstī un vēl vairāk saprast mani.
Mērķis - varbūt tas man līdzētu. Bet kādu mērķi lai sev uzstādu? Lūk ar to ir problēma! Trūkst man mērķu dzīvē...vairāk pat kā laika!

Pat ar draugu nesatiekos vairs tik bieži un nav vēlmes mīlēties, jo negribas lai viņš redz cik pretīga un ļumīga esmu kļuvusi!

Bet nu jā tad es saprotu, ka man reāli vajag kādu cilēku, kas mani pieskatītu! Jo pati sev vienkārši neuzticos un neesmu tik stipra! Un nav jau tā, ka garšotu baigi ēst....tieši otrādi! Tieši tāpēc, ka ēdienam neredzu jēgu, garšu un labumu, es ēdu kautkādus draņķus tikai un vienīgi tāpēc lai tas vēdērs pārstātu gurkstēt. Nav man pat mīļākā ēdiena! Pat šokolāde jau sen vairs negaršo un kūkas ciest nevaru!. Bet tieši tas....motivācija un vēlme - trūkst.

Tāpēc varbūt kādai ir bijusi pieredze ar kādu labu treneri, kas varētu saprast mani un man palīdzēt?
Varbū varat ieteikt arī psihologu? Tas noteikti man arī noderētu, jo vienkārši šķiet, ka esmu saplīsusi!
25.10.2014 14:10 |
 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
Varu ieteikt šo treneri [email protected]

Vairāki mani paziņas trenējas pie šī trenera un ļoti labas atsauksmes... netikai labi trenē bet var arī labi pakomunicēt par dzīvi un par sarunāt relax masāžu ja vēlas jo ir iemaņas arī masāžas
25.10.2014 15:02 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.12.2013
šim cilvēkam ir arī vārds?
25.10.2014 17:14 |
 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
Māris
25.10.2014 19:24 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.10.2014
Tev vajag psihiatru.
25.10.2014 19:39 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Ja jau tev ēst negaršo, tad jau nevajadzētu būt grūtībām manipulēt ar uzturu, lai sasniegtu savus mērķus :)
25.10.2014 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
KateKate
Es Tev nosūtīju privātu vēstuli
25.10.2014 19:46 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.12.2013
Kristap... neko jaunu nepateici!
Bet labāk gan būtu psihologs, jo nejūtos īsti psihiski slima.... vai arī kāds koučeris!
Varbūt kādai ir pieredze ar dzīves koučingu?
26.10.2014 15:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!