drauga tante

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vispirms gribu pateikt, ka neesmu trollis un mana problēma ir pavisam īsta, lai kādai nešķiet, ka izdomāta. :)

Drauga tantei šodien ir dzimšanas diena, jābrauc ciemos. Problēma tajā, ka viņa savā dzīvoklī smēķē turpat uz vietas, neejot ārā. Nekad. Rezultātā smaka tur ir drausmīga, elpot nav ko. Bijām pagājušo gadu uz jubileju, es sāku smakt nost jau pēc 10 min, nevarēju sagaidīt, kad dosimies prom, pēc tam visi mati un drēbes bija piesūkušies ar to drausmīgo smaku! Plusā mielasta trauki bija netīri, nezināju, kā atteikties no ēdiena, lai kādu neaizvainotu, bet tiešām neko negribēju no tā pagaršot! Es tikai sēdēju, smaidīju un biju pieklājīga.Negribu izklausīties pēc baigās dāmītes un caciņas, bet man vienai tas nešķiet normāli tā dzīvot? Nezinu, kā draugam pateikt, ka negribu braukt, lai viņu neaizvainotu, jo tiešām negribu braukt!
25.10.2014 13:18 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Neietu,un draugam pateiktu taisnību kāpēc. Nafig man jāsmird kā kūpinātam sprāgonim!
25.10.2014 14:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nazīc :D

Hahahahaha - kupinats spragonis :D :D :D kur veel labak var pateikt :D :D :D
25.10.2014 14:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
es brauktu tās taču ir 2h , neviens jau Tev neliek tur dienām tusēt
Tikpat labi tā tante var tās divas stundas iekšā nekūpēt kā skurstenis. Nav nekas pret smēķētājiem,bet ja iekšā pīpē,tas smird nenormāli,ja vēl nevēdina tad vispār pi*ģets.
25.10.2014 14:05 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Nu paskaidro arī varbūt, kāpēc negribi braukt. ;) Vai nu tā būs, ka viņš nesapratīs?
25.10.2014 19:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pateicu, ka nebraukšu. Draugs vaicāja kāpēc, es teicu, ka negribu, neko sīkāk nepaskaidroju. Žetons man par drosmi

Zhetons par drosmi? Es gan teiktu, ka esi paaraak gljeeva, lai normaali paskaidrotu iemeslu! Kur probleema pateikt taisniibu kaa ir draugam? Baidies no shkjirshanaas taapeec, ka atziisies, ka nepatiik smeekju smaka? Tu diivaina esi?... Un tavupraat pateikt, ka negribi braukt taapeec, ka negribi, ir normaala atbilde? Tieshi shaadas atbildes liecina par to, ka esi viizdeguniiga caca, kura pat paskaidrot normaali iemeslu nespeej...
25.10.2014 20:43 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Neons, chill. :) Es pajokoju. Cilvēki tā mēdz darīt, ja nezināji. Varbūt neprecīzi izteicos par žetonu un drosmi, so what? Tomēr lieliski, ka tik labi pārzini manu dvēseles stāvokli un to, no kā es baidos un nē. :)

Tiešām viss jāuztver tik burtiski?
25.10.2014 20:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tu jau no pashas diskusijas saakuma saskati probleemu tur, kur taas vispaar nav! :D Taapeec, ko gan citu es par tevi vareeju padomaat? Vienkaarshi diivaini shkjiet, ka ir tik nereaalaas probleemas ar kaut kaadu piipeejoshu radinieku. Saprotu tevi, es noteikti negribeetu pie taada radinieka braukt, jo cigareshu duumus vispaar nepanesu ne sekundi. Taapeec negribi braukt - nebrauc. Savam puisim paskaidro konkreetos iemeslus kaa normaalam sapraatiigam cilveekam. Savaadaak shkjiet, ka vai nu tu savu draugu par muljkji turi, ka shis nespees saprast, vai pati neesi gana gudra, ka uz liidzenas vietas izdomaa kaa sarezhgjiit tik vienkaarshu situaaciju.

Es bishku sacepos. Tas gan... Bet tu man pasaki, kur probleema pienaakt pie puisha un pateikt, klau, shoreiz negribu braukt pie tavas miiljotaas tantes, jo es nespeeju panest cigareshu duumus. Man paliek ljoti slikti un es neveelos bojaat savu veseliibu. Taapeec, luudzu, piedod, bet es nebrakshu shoreiz!? Vai liidziigaa tekstaa. Tik vienkaarshi... Bet, nee, tu izveido diskusiju cosmo, tad raksti, ak, vai, ak, vai, kaa gan es vinjam ko taadu pateikshu, ko gan vinjsh padomaas, kaa es taa vispaar u.tml.... Uzreiz rodas jautaajums - cik tev vispaar gadu? Taada tiinju probleeminja, Siirupa zhurnaala cieniiga... :D
Vsjo... Izteicos un miers! :D
25.10.2014 21:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hm.. nu es pateiktu kā ir, jo tas nav kaprīzes uz tukšās vietas. Es kā nesmēķētāja vnk nevarētu izturēt pat 10 minūtes, nerunājot par 2 stundām vispār, jo, ja virsū tiek laisti dūmi nemitīgi, tad tas ir kaput. Kāds vēl ēdiens tādā atmosfērā. Man jau sāktu galva plīst vai pūšu pēc īsa brītiņa.

es brauktu tās taču ir 2h , neviens jau Tev neliek tur dienām tusēt


Kā saka - paēdušam izsalkušo nesaprast :D

Man šajā sakarā nāk prātā viens bārs Turcijā, kur ar draudzeni aptumsuma brīdī iegājām. Vāaaks.. tur pīpē visi un'tālāk par 3 metriem redzēt nevar, jo viss ir dūmos. Nozvērējos vairs savu kāju nespert tādās vietās
25.10.2014 21:19 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Neons, redzi, man tā šķita problēma, Tev varbūt arī nē. Man tiešām uzturēties tādā vidē ir mokoši, tāpēc gribēju noskaidrot, vai šis piepīpētais dzīvoklis šķiet nenormāls tikai man. Izrādījās, ka tomēr nē. Šajā gadījumā vienas puses ir sava veida pienākums pret draugu, no otras puses- mana pašsajūta. Veidojot diskusiju, es nelūdzu meitenēm izdomāt, ko teikt, lai viņam attaisnotos, jo melot negribēju! Tāpat biju izlēmusi, kā rīkošos. Man svarīgāks bija "skats no malas", a varbūt tikai man tāds piepīpēts dzīvoklis šķiet nenormāli??
Godīgi sakot, es tiešām labāk nesaku neko, nekā skaidrā tekstā draugam pasaku: "Zini, es nebraukšu pie tavas tantes, jo tur ārprātā smird, man trūkst elpas un man negribas klausīties piedzērušās sievietes trulos spriedelējumus!" Tas, protams, būtu godīgi pret viņu, bet vai pareizi? Negribot aizvainot viņu, es izvēlējos neko sīkāk. Viņš tāpat saprata, to es zinu.
25.10.2014 21:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pat, ja tev vieniigajai shkjiet, ka tas nav normaali, tev ir tiesiibas un savaa zinjaa arii pienaakums buut godiigai pret savu puisi. Attieciibaas vispareizaakais ir izrunaaties un runaat skaidru valodu (taktiski) - tas ir gan godiigi, gan pareizi, gan nepiecieshami, ja veelies, lai attieciibas nesabojaatos kaut kad naakotnee visaadu tizlu paarpratumu deelj vai atsveshinatiibas deelj. Nav jau jaaska taa rupji un neiejuutiigi... Nu tak taa arii saki, ka neveelies aizvainot, ka saproti, ka varbuut puisim duumi netraucee un bla, bla, bla... Tieshama tev tik gruuti taa sirsniigi un atklaati runaat ar cilveeku, kursh teoreetiski ir tev vistuvaakais un miiljaakais uz doto briidi?
25.10.2014 21:31 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Neons, es Tev absolūti piekrītu par atklātību, taču otras pusītes ģimene vienmēr ir jūtīga tēma, ko labāk lieku reizi necilāt. Jā, man daži viņa ģimenes locekļi nepatīk, tam ir pamats, taču es nemūžam viņam to neteikšu, tāpat, kā viņš neteiktu to man! Kaut kādā sajūtu līmenī mēs to zinām, bet kamdēļ vēl vairāk visu saasināt?
25.10.2014 21:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja jau nojaush, tad jau pasakot nekaadam aizvainojumam nebuutu jaabuut, jo tak taapat nojaush... Kaads gan te saasinaajums? Saasinaat var tikai to, par ko nav ne jausmas un tad peekshkji naak klajaa teiktums, ka "es necieshu tavus radus".
Tieshi izrunaajot visu var nogludinaat visus negludumus un paarpratumus, jo pa lielam, tas, ka tu kaut ko noajut, ka vinjsh nojaush - tas ir tik slideni un biistami, jo tu nekad nevari buut 100% paarliecinaata par to, kas daraas otra galvaa... Var jau buut, ka vinjsh nojaush, bet iespeejams jutaas vainiigs, vai nesaprot, vai vaino tevi, vai veel kaut kas shai "nojautai" ir apakshaa... Kaa tu vari buut paarliecinaata, ka shii nokluseetaa nojauta veelaak nepaarveertiisies kaadaa skaljaa fraazee, no seerijas "es zinu, ka tu mani nekad neesi cieniijusi!", tikai taapeec, ka vinjsh tur savaa praatinjaa nojaushot kaut ko nelaagu bija papildus visu ko sadomaajies, kaa patiesiibaa nemaz nebija... Un visa pamataa buus tas, ka neesat runaajushi, bet paljaavaaties uz to, ka gan jau nojautiis, gan jau kaut kaa pieleks...

Tas taa, novirzoties gana taalu no teemas - nevajag baidiities runaat atklaatu valodu un nevajag paljauties uz to, ka otrs kaut ko sapratiis bez teikshanas... Varbuut sapratiis, varbuut nee, varbuut sapratiis pavisam nepareizi - paarliecinaaties par to vari tikai izrunaajoties.
25.10.2014 21:54 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Labi, Neons, mēģināšu sagremot Tavas domas un attiecīgi rīkoties. Varbūt tiešām gribot labāk, es sev izdaru lāča pakalpojumu. Šīs man ir pirmās attiecības, es vēl tikai mācos.
Paldies Tev par padomu, un to es tiešām saku no sirds. :)
25.10.2014 21:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Šīs man ir pirmās attiecības, es vēl tikai mācos.

Aaa, nu tad viss skaidrs. :D Veiksmi "maaciibaas"! ;)
Man jau n-tie gadi lauliibaa un pirms tam n-taas attieciibas ir bijushas, taapeec shii mana teorija ir paarbaudiita gadu gadiem... Vienmeer atduros pret to, ka ir jaarunaa, par visu, par jebko kas uz sirds (iznjemot teemas par bijushajiem un ljoti atklaatas teemas par visaada sexuaala rakstura "nepareizaam" fantaazijaam, sapnjiem, mirklja simpaatijaam ikdienaa - par sho var runaat, ja esi paarliecinaata, ka speesi tikt galaa ar sekaam, ko izraisiis taada saruna) - godiigi, atklaati un galvenais taktiski. Vismaz mana pieredze raada, ka pat shkjiroties ar kaadu, galvenais ir buut godiigai un visu izrunaat, lai otram cilveekam nav neatbildeetu jautaajumu, lai pashai kljuutu skaidraaki dazhi iemesli, un lai "dziedinaatu" otru cilveeku ar mieriigu konstruktiivu sarunu ar faktiem un skaidrojumiem.
Jebkuraa gadiijumaa - gan jau veel dabuusi apdedzinaaties, bet nu - taa jau rodas taa pieredze...

Atvaino, ka taa uzklupu tev! Malacis, ka meklee viedokljus! Diez vai tu gaidiiji ko taadu, bet nu... Vismaz naakoshreiz viedokli varbuut mekleesi pirmkaart pie sava puisha un tikai tad forumaa. :D
25.10.2014 22:11 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Kā jau minēju, es negaidīju padomus, kā rīkoties, jo jau biju izlēmusi. Man ir sava galva uz pleciem. ;) Vēlējos tikai uzzināt, vai man vienai šādi apstākļi ir nepieņemami.
25.10.2014 22:21 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Jocīgi, ka neērti DRAUGAM, ar kuru kopā ,cik noprotu , pavadīts kopā jau ilgs laiks, pateikt vnk lietu.. vienkāršu patiesību.
25.10.2014 22:34 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
T.i. nevar pateikt.
25.10.2014 22:37 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Laikam skolaa saacies ZPD rakstiishanas laiks un kaads plaano rakstiit par pasiivo smeekjeeshanu piesmeekjeetaas telpaas :)
26.10.2014 07:45 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
vispār jau pasīva smēķēšana ir sliktāka kā aktīva. Te nu tiešām nav kaut kādas cacas kaprīzes, bet nafig apdraudēt savu veselību tikai tāpēc, ka viena tante nevar iziet smēķēt pie loga vai ārā? Man, piemēram, nav pat patīkami, ja stāvu pieturā un man kāds blakus pūš dūmus , kurus es elpoju iekšā. Kāpēc man jāčakarē SAVA veselība uz CITA rēķina? Par sevi, kā es rīkotos.. es nezinu, atšķirībā cik svarīga mana draugam būtu tā tante un cik vispār svarīga būtu tā pasēdēšana, ja ķeksīša pēc, noteikti neietu... Jo esmu bijusi bāros/klubos, kur gaiss sapīpēts tā, ka cirvi var iekārt. tad pēc tam man nākamajā dienā pēc cigaretēm smird VISS - pat apašveļa..
26.10.2014 10:49 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Cik te citas jūtīgas
26.10.2014 10:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!