Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sos! cuskas darba

 
Reitings 132
Reģ: 29.01.2009
Darbā, ofisu apvienošanas rezultātā, esmu vienā lielā kabinetā ar 5 konkrētām čūsku vecenēm. Un pamazām manas darbadienas sāk pārvērsties murgā. Pašas prastas, rupjas, skaļas, necilas, bet izliekas to neredzam, pirksti uz visu gaisā, visi apkārt lohi un kuces. (sory par izteicieniem, bet citēju ) TAS nav pieaugushu cilvēku kolektiivs, vnk aaaaa !!! Visu dienu tur valda kkads hajs. Esmu teikusi viņām lai savācās, uz brīdi tas darbojas, bet ja visas tur kopā sēž, vnk waste of time. PAti neesmu nekāda drūmā meiča, bet tiešām uz darbu nāku strādāt. Plānoju šajā darbā vēl apgrozīties kadus 3 mēnešus. Ir protams jauki un sakarigi cilvēki turpat, bet vinjas visiem brien pāri. No vadības puses tur neko negaidiit, dāmas šeit strādā jau neskaitāmus gadus ,kā ari regulāri sadzer ar priekšniecību ;p
Kādas jums attiecības ar kolēģiem? Ir kādi padomi, veiksmes stāsti? :D
24.10.2014 23:05 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Padoms - izmanto mūziku - austiņas ausīs un nedzirdēsi :D
Savādāk, ja vienā telpā jāuzturās, grūti būs. Var visādus viltīgos gājienus domāt, bet man nenāk prātā tagad.
24.10.2014 23:10 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man darbā ir viena kaza, kura uzskata, ka ir vislabākā no darbiniecēm, piekasās visam un par visu, māca visu laiku, mēģina uzspiest to, kā pašai liekas pareizāk. Šodien atklājās, ka viņa ir kļūdījusies, mums bija par to sanācis pat kašķis, bet, protams, viņa to nostādīja tā, ka nebūtu neko nepareizi pateikusi. Nu viņai ir dažas problēmas, kuras ir arī ārstētas, nesaprot jau viņa, cik grūti ir kopā strādāt. Tieku galā ar to tā, ka neņemu to vērā. Esmu laba darbiniece, viņai ir savas problēmas, tāpēc nav jēga arī strīdēties pretī, kaut arī ļoti gribās.
24.10.2014 23:15 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Varu iedomāties cik grūti ir normāli strādāt.
Par laimi man darbā kolektīvs ir super, esam aptuveni 80% sieviešu.

Bet, jā, mūzika austiņās būtu laba ideja kā novērst uzmanību no šīm čūskām. Nav iespējams Tevi pārcelt uz citu kabinetu?
25.10.2014 01:13 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Pēc darba iedod pa muti galvenajai no bara.
25.10.2014 01:27 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Ja jau tikai 3 mēnešus plāno, tad tiešām mēģini ar austiņām sēdēt, vairāk distancēties no tā visa. Tad nav jēgas kaut ko mēģināt sakārtot, risināt, sakasīties.
26.10.2014 01:28 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Jā, labāk turies drošajā pusē, savādāk, kad visas čūskas apvienosies, tad Tev var nākties iet prom ātrāk, lai tas viss neizvēršas karā.. Un tad, lai viņas tur dzīvo savā midzenī.. Sāks kaut kas nepatikt savā starpā vai nebūs vairs neviens, ko izēst, sāks ēst viena otru.. Man bija līdzīga situācija, ne darbā, bet dzīvojot kojās.. Es, protams, izvācos no tās istabas, pretējā gadījumā, tiktu noindēta, jo sākās jau darbības pāri normai..
26.10.2014 01:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits