Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazulis vēro

 
Reitings 4
Reģ: 31.01.2013
Sveikas, meitenes! :) man tāda jokaina sajūta...māsai pirms 5 mēnešiem piedzima meitenīte, un tā kā viņa tagad ir bērna aprūpes atvaļinājumā, tad viņa diezgan bieži brauc mūs apciemot. Bet runa nav par to - brīžos, kad atrodos mazuļa tuvumā, viņa sāk mani ļoti uzkrītoši pētīt. Tādos brīžos pat viņas mammīte nespēj pievērst viņas uzmanību, viņa tikai skatās uz mani ar savām lielajām, apaļajām ačtelēm. Kad izdaru kādu smieklīgu kustību, pašķobu seju vai izdodu dīvainas skaņas, viņa uzreiz pasmaida, bet tikpat ātri atkal paliek nopietna un tik turpina mani vērot. Māsa apgalvo, ka nevienu citu viņa tik izteikti nepēta. Man jau brīžiem paliek diezgan neomulīgi. :D varbūt kāda no jums zina teikt, kāpēc mazuļi tā dara? Man tiešām būtu interesanti uzzināt!!! :)
24.10.2014 17:21 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Viens variants - mazie "redz" vairāk nekā pieaugušie. Varbūt Tev interesanta aura? :)
24.10.2014 17:23 |
 
Reitings 110
Reģ: 12.09.2014
Varbūt tu nēsā kaut ko spilgtās krāsās, tas var piesaistīt bērna uzmanību. Vai arī bērns vienkārši iepazīst pasauli un tu šobrīd šķiet interesanta.
24.10.2014 17:31 |
 
Reitings 4
Reģ: 31.01.2013
Betsy - spilgtas krāsas reti nēsāju. Bet Tev varētu būt taisnība, ka bērns vienkārši iepazīst pasauli. :) man vienkārši liekās ļoti neparasti, ka man tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Laikam jau mamma izpētīta, tad jameklē citi pētamie objekti. :D


Sjelo - varbūt! Tiešām nezinu. :)
24.10.2014 17:59 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Dikti miliga diskusija. :)
24.10.2014 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits