Kā tas tā nākas?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kā tas tā nākas, ka neesmu ne lelle pēc sejas,ne tuvu, ne ar lielām krūtīm, uzmanību pretējais dzimums var teikt man pievērš reti... BET puiši ar kuriem esmu tikusies bijuši ļoti simpātiski, ar trenētiem augumiem, kā saka "saldie"? :D

Bieži vien domāju...ja man nav lemts ar šādiem puišiem nekad ilgstoši būt kopā, kāpēc vispār liktenis saved mani ar tādiem kaut kādā momentā? Un ne 1 reizi vien. Nesaprotami. :)
24.10.2014 16:18 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani?

Šito jautājumu es nesapratu!?! Tjipa neuzksati sevi par pietiekoši skaistu un ko viņi tādā kā tevi atrod??? Nu ja gribi dzirdēt skaudro patiesību, tad tādas meitenītes ir viegls mērķis.. Uzreiz izkūst kā čalis ir smuks un pievērš uzmanību. Viņi zin ka meitenes ar šādiem kompleksiem nesaka nē un ātri vien iemīlas un ar tādām ir ļoti viegli manipulēt.
24.10.2014 16:45 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani? Tas ir tas, ko nesaprotu!


Ja godīgi, pirmais variants bija, lai dabūtu seksu! Vai arī lai iegūtu augstāku pašvērtējumu.
Bet ja par tēmu vispārīgi, nu kāpēc vispār nodarbināt prātu ar tādām muļķībām, katrs puisis ir savādāks un tāpat neuzzināsi no visiem, kāpēc tieši ar tevi vēlējās satikties.
24.10.2014 16:43 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
pati tādus piesaisti! negribi tādus čaļus, sāc ar sevi.


Protams, ka ir forši satikt tādus, ne jau negribu, vienīgi tas ir standarts, ka sanāk ciest. Tāpēc šobrīd pēc atkal tāda nenopietna tipiņa tagad kādu laiku negribu ne randiņus, ne pastāvīgas sarakstes ar kādu. Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani? :D Tas ir tas, ko nesaprotu!
24.10.2014 16:40 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Bet es jau nesāku ar viņiem koķetēt, vai viņiem rakstīt

Bet tev šāda tipa vīrieši patīk un tādejādi pievērs uzmanību tikai tādiem! Velreiz atkārtošu tas nav liktenis, bet gan tevis izvēlētais vīriešu tips. Es arī varētu tapat teikt, ak kāpēc man pievērš uzmanību tikai "tāda un tāda" tipa vīrieši, bet padomājot, saprotu, ka man šādi vīrieši patīk un citus nemaz neievēroju.
Izklausās vispār, ka tev ir kādi kompleksi par sevi un meklē mačo tipa vīriešus, kuri savukārt nemeklē ilgstošas attiecības. Sāc ar sevi, iemīli sevi un tad jau atradīsies arī normāls vīrietis.
24.10.2014 16:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Bet es jau nesāku ar viņiem koķetēt, vai viņiem rakstīt :D
...
Sjelo - Liktenim ticu, laikam vienkārši nav attiecīgais dzīves posms, lai to saprastu, kāpēc notika tā. Bet dīvaini gan. Un no otras puses sāpīgi, jo esot ar tādiem vīriešiem pati sajūties skaistāka, superīgāka, seksīgāka, tad sāk zust interese no viņa puses vai kaut kas sajūk, un tajā brīdī es tieku atmesta atpakaļ realitātē un domāju....ko tu vispār iedomājies, ka kļūsi par viņa sievu vai? attopies taču! :D
24.10.2014 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tapēc, ka tāda tipa vīriešus izvēlies tu un gribi ar tādiem satikties un tur ar likteni nav nekāda sakara.

pati tādus piesaisti! negribi tādus čaļus, sāc ar sevi.
24.10.2014 16:29 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Diemžēl es neesmu Liktenis, kurš spētu atbildēt uz Tevis izveidoto diskusiju. :) Tu izveido diskusiju, kuru es sasaistu ar, piemēram, šādu jautājumu: "Kāpēc dabā ir 4 gadalaiki nevis 5?"
24.10.2014 16:27 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Tapēc, ka tāda tipa vīriešus izvēlies tu un gribi ar tādiem satikties un tur ar likteni nav nekāda sakara.
24.10.2014 16:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits