Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tas tā nākas?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kā tas tā nākas, ka neesmu ne lelle pēc sejas,ne tuvu, ne ar lielām krūtīm, uzmanību pretējais dzimums var teikt man pievērš reti... BET puiši ar kuriem esmu tikusies bijuši ļoti simpātiski, ar trenētiem augumiem, kā saka "saldie"? :D

Bieži vien domāju...ja man nav lemts ar šādiem puišiem nekad ilgstoši būt kopā, kāpēc vispār liktenis saved mani ar tādiem kaut kādā momentā? Un ne 1 reizi vien. Nesaprotami. :)
24.10.2014 16:18 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Tapēc, ka tāda tipa vīriešus izvēlies tu un gribi ar tādiem satikties un tur ar likteni nav nekāda sakara.
24.10.2014 16:24 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Diemžēl es neesmu Liktenis, kurš spētu atbildēt uz Tevis izveidoto diskusiju. :) Tu izveido diskusiju, kuru es sasaistu ar, piemēram, šādu jautājumu: "Kāpēc dabā ir 4 gadalaiki nevis 5?"
24.10.2014 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tapēc, ka tāda tipa vīriešus izvēlies tu un gribi ar tādiem satikties un tur ar likteni nav nekāda sakara.

pati tādus piesaisti! negribi tādus čaļus, sāc ar sevi.
24.10.2014 16:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Bet es jau nesāku ar viņiem koķetēt, vai viņiem rakstīt :D
...
Sjelo - Liktenim ticu, laikam vienkārši nav attiecīgais dzīves posms, lai to saprastu, kāpēc notika tā. Bet dīvaini gan. Un no otras puses sāpīgi, jo esot ar tādiem vīriešiem pati sajūties skaistāka, superīgāka, seksīgāka, tad sāk zust interese no viņa puses vai kaut kas sajūk, un tajā brīdī es tieku atmesta atpakaļ realitātē un domāju....ko tu vispār iedomājies, ka kļūsi par viņa sievu vai? attopies taču! :D
24.10.2014 16:33 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Bet es jau nesāku ar viņiem koķetēt, vai viņiem rakstīt

Bet tev šāda tipa vīrieši patīk un tādejādi pievērs uzmanību tikai tādiem! Velreiz atkārtošu tas nav liktenis, bet gan tevis izvēlētais vīriešu tips. Es arī varētu tapat teikt, ak kāpēc man pievērš uzmanību tikai "tāda un tāda" tipa vīrieši, bet padomājot, saprotu, ka man šādi vīrieši patīk un citus nemaz neievēroju.
Izklausās vispār, ka tev ir kādi kompleksi par sevi un meklē mačo tipa vīriešus, kuri savukārt nemeklē ilgstošas attiecības. Sāc ar sevi, iemīli sevi un tad jau atradīsies arī normāls vīrietis.
24.10.2014 16:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
pati tādus piesaisti! negribi tādus čaļus, sāc ar sevi.


Protams, ka ir forši satikt tādus, ne jau negribu, vienīgi tas ir standarts, ka sanāk ciest. Tāpēc šobrīd pēc atkal tāda nenopietna tipiņa tagad kādu laiku negribu ne randiņus, ne pastāvīgas sarakstes ar kādu. Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani? :D Tas ir tas, ko nesaprotu!
24.10.2014 16:40 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani? Tas ir tas, ko nesaprotu!


Ja godīgi, pirmais variants bija, lai dabūtu seksu! Vai arī lai iegūtu augstāku pašvērtējumu.
Bet ja par tēmu vispārīgi, nu kāpēc vispār nodarbināt prātu ar tādām muļķībām, katrs puisis ir savādāks un tāpat neuzzināsi no visiem, kāpēc tieši ar tevi vēlējās satikties.
24.10.2014 16:43 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Bet jautājums par to - kāpēc viņi gribēja tikties ar mani?

Šito jautājumu es nesapratu!?! Tjipa neuzksati sevi par pietiekoši skaistu un ko viņi tādā kā tevi atrod??? Nu ja gribi dzirdēt skaudro patiesību, tad tādas meitenītes ir viegls mērķis.. Uzreiz izkūst kā čalis ir smuks un pievērš uzmanību. Viņi zin ka meitenes ar šādiem kompleksiem nesaka nē un ātri vien iemīlas un ar tādām ir ļoti viegli manipulēt.
24.10.2014 16:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Bet tev šāda tipa vīrieši patīk un tādejādi pievērs uzmanību tikai tādiem!

Nu jā, var būt, ka tā sanācis, ka tādiem esmu laipnāk atbildējusi, devusi iespēju sevi iepazīt tuvāk.

Izklausās vispār, ka tev ir kādi kompleksi par sevi un meklē mačo tipa vīriešus, kuri savukārt nemeklē ilgstošas attiecības.

Varbūt man ir kompleksi, bet kāds tam sakars ar to kā vīrietis izskatās? Ne jau uzreiz pēc izskata var pateikt- tas ir mačo! Protams, bieži no sākuma paskatoties, par dažiem var rasties tāds iespaids, bet nekad jau tomēr nevar zināt. Uzreiz atraidīt 100% visus, kas labi izskatās un labi ģērbjās, manā uztverē, arī būtu stulbi.
24.10.2014 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tev jāpārformulē savs pieteikuma jautājums, savādāk sanāk pārprast. Bet tāpat - ja visas šādas attiecības beigušās ar intereses zudumu tevī, meklē vainu sevī :D
24.10.2014 16:47 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
AHA - ticēt Liktenim nav nekas nosodāms. :)
Kurā brīdī sāk zust interese no puišu puses? Esmu dzirdējusi klasiskus piemērus iz grāmatām un iz dzīves, ka bieži vien meitenes ir tik ļoti izmisušas pēc tā vīrieša, ka momentā metas apskāvienos un ātri vien sevi visu "izliek". Tā teikt - neko neatstāj atklājamu... Šādos brīžos vīrieši zaudē par meiteni/sievieti interesi. Kā Tu rīkojies? Vai esi savā ziņā noslēpumaina attiecībās? Vai visu uzreiz atklāj un padari "iegūstamu"? Padomā par to.
Vēl kas... iespējams, ka šāda veida vīrieši tiek doti arī tāpēc, lai saprastu, kas notiek Tevī pašā iekšā?! Ja, piemēram, esot šim simpātiskajam puisim blakus, mēdz iedomāties: "Eh, ko tad es...Šovakar viņš tik labi izskatās! Visi atkal viņu pamanīs, bet es palikšu viņa ēnā...". Tā teikt, mazvērtības kompleksi. Ja tā, tad visticamāk jāpastrādā ar sevi. Jāpaaugstina sava pašapziņa nevis uz skaistā puiša rēķina, bet gan uz savas pašas vērtības. Redzi, kas ir par lietu... veiksmīgas attiecības nosaka ne tikai panākumi karjerā, finanses utt., bet arī tas, kas notiek Tevī pašā - Tev jājūtas pašpietiekamai, skaistai utt. Tā teikt, esot attiecībās katram no partneriem jābūt jau iekšēji laimīgam, apmierinātam, pilnīgam utt. IR ĻOTI KĻŪDAINI DOMĀT, KA OTRS TAGAD MANI PADARĪS LAIMĪGU, PILNĪGU.
24.10.2014 16:48 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Protams, ka ne visi kas izskatās labi, labi ģērbjas un vēl ir bagāti ir kretīni. Bet teikšu tā, ļoti labi mazliet parunājot ar meiteni var pateikt kāda viņa ir pēc rakstura un tu noteikti liecies jauka, naiva un mīļa meitenīte, ko viegli aptīt ap pirkstu (par šo es spriežu pēc taviem tekstiem, ka tie džeki tevi sāpina un apceres par likteni utt). Tas protams nenozīmē, ka tev būtu jākļūst par leduskaralieni, bet gan esi uzmanīgāka savā izvēlē un nesasapņojies uzreiz par daudz attiecībās, bet gan kārtīgāk izvērtē potenciālo partneri ;)
24.10.2014 16:50 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Vispār pēc tikai dažiem komentiem, tu man ļoti atgādini manu mazo māsīcu, kurai bija tāda pati problēma. Smuka meitene, bet komplekso šausmīgi, skatās tikai uz smukajiem džekiem, taču parasti viss beidzas ar sāpošu sirsniņu un gaudām par to kapēc viņai tā neveicas. Beidzot pēc vairākiem maniem centieniem ir manī ieklausījusies un sapratusi, ka ir jābeidz kompleksot, ka vispirms
jāpastrādā ar sevi. Jāpaaugstina sava pašapziņa nevis uz skaistā puiša rēķina, bet gan uz savas pašas vērtības. Redzi, kas ir par lietu... veiksmīgas attiecības nosaka ne tikai panākumi karjerā, finanses utt., bet arī tas, kas notiek Tevī pašā - Tev jājūtas pašpietiekamai, skaistai utt. Tā teikt, esot attiecībās katram no partneriem jābūt jau iekšēji laimīgam, apmierinātam, pilnīgam utt.

Un beidzot man ir prieks par viņu, ir satikusi savu lielo mīlu (un jā viņs ir smuks :D) un gatavojas kāzām :)
24.10.2014 16:55 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Vispār pēc tikai dažiem komentiem, tu man ļoti atgādini manu mazo māsīcu, kurai bija tāda pati problēma. Smuka meitene, bet komplekso šausmīgi, skatās tikai uz smukajiem džekiem, taču parasti viss beidzas ar sāpošu sirsniņu un gaudām par to kapēc viņai tā neveicas.


Essence - mums jāatceras viena lieta - reti kurš ieklausās savu tuvāko cilvēku padomos. Tādā gadījumā vienkārši ir jāļauj pašam izkulties cauri salauztas sirds purviem, asaru peļķēm līdz saprot, ka tuvajiem cilvēkiem bija taisnība... Diemžēl tā ir patiesība - nevienam nepatīk, ka viņu kāds māca vai dod padomus. ;)
24.10.2014 16:58 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Sjelo, tev taisnība :) Tā kā esam labākās draudzenes, tad mēgināju viņai attaisīt acis uz tiem viņas "smukulīšiem", bet tikai ar laiku viņa pati saprata un tagad jau viss ir super viņai :)
24.10.2014 17:01 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tev jāpārformulē savs pieteikuma jautājums, savādāk sanāk pārprast. Bet tāpat


Jautājums ir ,kā daudzas atbildēja neatbildams, neizdibināms -kāpēc var būt gadījumi, kad ne tām pamanāmākajām un glītākajām mēdz būt tikšanās ar tiem pamanāmākajiem džekiem? :D Daļēji tika atbildēts- tādas meitenes ir ar kompleksiem biežāk un viņas ir vieglāk izmantot. Bet kāpēc simpātiskam puisim neizmantot tik pat simpātisku meiteni tad? Nu kāpēc viņam vispār jāskatās uz tādām, kas nav skaistās?


Kurā brīdī sāk zust interese no puišu puses?

Ir bijis dažādi, bet visbiežāk jau laikam arī ir tā, ka vai nu ja nedabon to seksu, sāk apnikt ņemties un man atkal sākās jautājumi- kāpēc tu pret mani tā izturies? Kad loģiskas atbildes nav, tad arī saprotu, ka nav jēgas, nekas nopietns nesanāks. Bet ir arī bijis variants, kad esmu pārgulējusi ar tāda tipa vīrieti, pat diezgan ātri (3.tikšanās reizē), bet viņš turpināja komunicēt ar mani utt. bet ar laiku man gribējās ko nopietnāku, viņam atkal nē. Tā kaut kā...
24.10.2014 17:03 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Essence - man prieks, ka viņai prieks un laime! :)

AHA - ir tāds teiciens, ko paturi prātā: "Kādu dienu Tu sastapsi kādu, kurš Tev parādīs, kāpēc ar citiem nekas nesanāca!" :)
24.10.2014 17:04 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Bet kāpēc simpātiskam puisim neizmantot tik pat simpātisku meiteni tad?

Cenšas jau arī izmantot, bet tās "nesimpātiskās" (lasīt kompleksainās) taču ir vieglāk dabūt.
24.10.2014 17:05 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Bet kāpēc simpātiskam puisim neizmantot tik pat simpātisku meiteni tad?


Tāpēc, ka simpātiskais iekšēji ir nedrošs un uzreiz jau pieņem, ka tā skaistā meitene viņu atšūs. :) Tāpēc tuvojas klāt meitenei, kura ārēji it kā nav tik izteiksmīga vai skaista. Ārēji vienkāršiem cilvēkiem ir vieglāk tuvoties. Tā ir. ;)
24.10.2014 17:07 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Sjelo -he... zinu ;)

Vienkārši sāpīgi apzināties, ja godīgi.,,ka biju izmantota, kaut tādos gadījumos ja nepārgulēju ar puisi, bet ka tajā brīdī taču domāju, ka liekos viņam superīga, skaista un tā tālāk! Bet nekā tāda visticamāk nebija :(
Un essence- nē dzīvē es neesmu tāda čīkstētāja, drīzāk gluži prētēji, esmu vēsa un neticu nekam dēļ šādām mācībām, bet kaut kad uznāk tāds smagums sirdī par to aizdomājoties un tāpēc arī raks'tiju...
24.10.2014 17:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits