Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredze

 
Reitings 1
Reģ: 23.10.2014
Sveikas!

Daudz un dikti esmu lasījusi visādus rakstus un forumus par šo tēmu, bet vienalga jau liekas, ka ir savādāk..

Biju piecus gadus kopā ar puisi...attiecības bija labas, tad nebija..nu visādas.
Bija bildinājums un pēc 2 mēnešiem es aizgāju no viņa.
Pirmais jau tas, ka bildinājums bija īsti nekāds un reāli sanāca, ka kāzas tāpat nebūs kādu laiku un sanāca, ka darīja to tikai tāpēc, ka zinaja , ka to vēlos..

Bet nu stāsts nav par to, bet:

Es no viņa aizgāju un nu jau pēc vairākiem mēnešiem vēl nevaru pateikt kāpēc tā rīkojos.
Iespējams vienkārši pārāk daudz lietas bija sakritušas uz galvas visas reizē un nevarēju tik gala un vēlējos no kkā bēgt, bet ne no īstā aizbēgu..
Aizejot es strikti izturējos nevēlējos viņu uzklausīt un tā...un sāku pēc kāda laika satikties ar citu puisi (B) ..bet tas nebija nekas nopietns un arī ne ilgs.
Bet ar puisi no kur aizgāju visu šo šķiršanās laiku tāpat bieži tikāmies, daudz sarakstījāmies utt...

Bija visadi atgadījumi notikumi , kā rezultātā es viņu sāpināju ļoti.
Tagad man pa galvu kā ar mietu nāca apskaidrība, ka es viņu tomēr mīlu un vēlos veidot dzīvi opā ar viņu..Daudz pārdomāju un sapratu, ka nekad īsti nebiju viņu novērtējusi, bet tagad ir tā..ka viņš kko nedaudz sarakstās ar citas, taču arī ar mani gan sarkstās, gan tiekas..bet kopā nevēlas būt, jo nespej piedot..

Laot visādus rakstus visur rakstits, ka jāļāuj viņam iet un td viņš redzēs , ka vēlēsies atpakaļ, ja neskriesi pakaļ..\
Bet man liekas, ka tieši vajag viņu tā kā aplidot, lai redz cik daudz nozīmē..
vai arī tieši otrādi nelikties ne zinis, kaut arī ļoti sāp un ļāut viņam pašam saprast, ka viņš mīl mani..jo es to no viņa jūtu, taču zinu, ka baidās, ka atkal viņu sāpināšu..
un galvenais, viņš teica, a nekas nopietns nebus un ja kko izdaru, viņš pats piemin, lai nedaru to iespējamo attiecību atjaaunošanas dēļ, kaut nemaz neko tādā nolūkā nedaru,..

Varbūt kādai ir k''ada pierede..kā dabūt atpakaļ..es vnk jūtu no viņa , ka viņš mil mani un es mīlu viņu..
23.10.2014 16:45 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Pasaki, ka pieņem viņa bildinājumu, ja protams esi pārliecināta :)
23.10.2014 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits