Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alternatīvāka organisma diagnostika!?

 
Reitings 75
Reģ: 18.03.2013
Sveikas!
Esmu jau nogurusi no ārstu apmeklējumiem un nemitīgas naudas izdošanas, lai gan tā īsti nekas skaidrāks nav tapis.
Rakos tīmeklī un atradu visādas netradicionālākas diagnostikas : 3D datordiagnostika, biorezonanse, Folla diagnostika.
Varbūt izmēģināt? Lai gan manī vel runā maza klasiskās medicīnas piekritējas balstiņa... gan jau tāda naudas izmešana vien ir, bet varbūt ja tur pasaka vismaz uz kuru pusi skatīties un meklēt to kaiti?
Kādas ir Jūsu domas par šādām organisma diagnostikas metodēm? Varbūt pašas esat izmēģinājušas? :)
23.10.2014 14:39 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Esmu ļoti skeptiska pret šīm metodēm , jo viņi uzreiz piedavā pie viņiem iegādāties visādus pulverišus, kas izārstēs visas atrastās slimības, vienkārši apkrāpj cilvēkus.
23.10.2014 14:50 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Esmu ļoti skeptiska pret šīm metodēm , jo viņi uzreiz piedavā pie viņiem iegādāties visādus pulverišus, kas izārstēs visas atrastās slimības, vienkārši apkrāpj cilvēkus.

+++
23.10.2014 17:03 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Biju uz Folla diagnostiku. Interesanti.
24.10.2014 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2210
Reģ: 11.03.2010
Alternatīvāka organisma diagnostika!?

īsti neatbalstu, alternatīvās izmeklēšanas, ja tas attiecas , tīri izzināt organismu un intreses pēc.
Jo var atrast pēkšņi visvisādās kaites, kā arī lietas, kas nefunkcionē patreiz ( viņi tā parasti nesaka, bet pasaka, vienkārši ,ka nefunkcionē) Un tad sākas iekšēja panika.

Ja ir izteiktas kaites, šaubas, ko mūsdienu medicina, nevar palīdzēt, vai nesanāk pilnvērtīgi, tad liek cilvēkiem vērsties uz alternatīvo medicīnu, ja galīgi nē.
Bet tā priekškam?
Mazāk zināsi ,labāk gulēsi :) mana rekomendācija zinot, kas notiek, ja iet pētīt intreses pēc.
24.10.2014 13:45 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Cik dzirdēju no paziņas, tad tur viņai atklāja simtiem visādu kaišu un tikai sabaidīja, kā arī piedāvaja visādus brīnumlīdzekļus, lai tās kaites izārstētu. Pat teica, ka nu viss bez maz vai jāmirst viņai nost, ja neiedzers viņu brīnumtableti, bet re kā jau vairākus gadus dzīvo un pārbaudoties slimnīcā, neko tādu neatrada :D
24.10.2014 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits