Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

internetveikals ''MELARO SHOP'' piekrāpj cilvēkus!

 
Reitings 4
Reģ: 23.10.2014
Vēlos pastāstīt par kompāniju ''MELARO SHOP''. Pasūtīju internetveikalā preci 24 augustā,uzreiz arī veicu priekšapmaksu par preci.Solija no 15-30 dienu laikā piegādāt preci,un pie tam vēl par velti...kas jau likās aizdomīgi,taču nu nespēju palaist garām iespēju pasūtījumam,jo reklamēja ļoti lielas atlaides.Taču pagāja tās 30 dienas,nekādu ziņu nav.Rakstīju viņiem uz e-pastu,jautāju;kad būs prece?Atbildes uzreiz nebija,apmeram pēc nedēļas atsūtija atbildi,ka prece esot aizkavējusies,un turpmāko 2 nedēlu laikā atgriezišot naudu,vai arī piegādās preciJja nekas nenotiek,lai es sazinoties ar viņiem!Jāsmejas gan!tad kā, lai es sazinos,ja pat kontakt tālrunis nav norādits,tikai viņu e-pasts un viss...Tas tiešām liekas aizdomīgi!Sākumā nepievērsu uzmanību tam,vai ir kāds talrunis,ja gadijumā kas,pazvanīt,bet nekā nav!pliks e-pasts,un nav zināms kam tas īsti ir...Pirmo reizi kaukas tāds arī jāpiedzīvo man,lai saprastu,ka nekad vairs caur internet veikalu neiepirkšos!Nu pavisam cūciski,diemžēl neesmu Rīdziniece,lai brauktu 200 km no savām mājām un meklētu juridisko adresi. Tā ka,mīļie pirms kautko pasūtiet,NEKAD neveiciet priekšapmaksu,un pārliecinieties par tās kompānijas patieso būtību!Tagad nezinu,ko man darīt,labi vismaz,ka prece nebija ļoti dārga,taču tāpat tie 20 eiro ir kautkāda nauda.....Varbūt kāds var ieteikt kā man rīkoties?
23.10.2014 09:31 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Man vienreiz kas līdzīgs notika- preci gaidīju 4x ilgāk, nekā šamējie reklamejās. Es- 1) vairāk arī viņiem nepinos (iztērētā naudu nebija lielā daudzumā); 2) nobrīdināju par viņiem visriņķil 3) palūdzos Dievam- aizsūtīju informāciju, tā teikt. Šodien tas veikals vairs neeksistē.
23.10.2014 09:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Par Patērētāju tiesību aizsardzības centru neko neesi dzirdējusi?
23.10.2014 09:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.10.2014
Zvanīju uz PTAC, tur man apskaidroja, lai arī es uzrakstu iesniegumu tai kompānijai, ar lūgumu atgriezt man samaksāto naudu.Taču tas jau ir smieklīgi, kam tad lai es rakstu?Uz viņu juridisko adresi, pie kam nav zināms, vai kāds vispar lasīs, un vai vispar pastāv tāda adrese!Ja es e-pastā neskaitāmas reizes esmu viņiem rakstījusi vēstules, lai atgriež naudu, taču nekādas atbildes!Tad par kādu iesniegumu vispār iet runa?Nav jau kam sūtīt, ne arī uzzvanīt.Sanāk pati priekš sevis uzrakstīt, un atbildi nesagaidīt, tam jau nav nekādas jēgas...Nesaprotu, vaitad tiešām PTAC tādās lietās ir bespēcīgi?...Policijā vēl neesmu griezusies, jo cilvēks kurš veica samaksu, patreiz atrodas ārzemēs, taču lai grieztos Valsts Policijā, nepieciešama kvīts, kā pierādījums tam, ka tika veikts maksājums.Patreiz nekā nevaru izdarīt, jāgaida cilvēks, kad atgriezīsies, un tikai tad varēsim doties uz Policiju.Nu visumā žēl, ka tā sanācis, apbrīnojami tas, ka tie nelieši nebaidās turpināt apkrāpt cilvēkus...:(:(:(
23.10.2014 11:16 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.10.2014
Ievācu informāciju par to cilvēku,kuram tika pārskaitīta nauda par preci....

Eduards Gabranovs - KRĀPNIEKS, kurs veic nereģistrētu uzņēmējdarbību! Uzņēmums reģistrēts 1. mēnesi atpakaļ, bet pats paspējis jau sašmucēties!

VID datu bāzē - Saimnieciskās darbības veicēji, VID reģistrētās juridiskās personas un citas personas - NAV reģistrēts.

SIA MELARO

Valdes loceklis Eduards Gabranovs, 240195-10809


Juridiskā adrese Rīga, Lāčplēša iela 41A LV-1011

Reģistrācijas numurs 40103823808

Nosaukums
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Melaro"

Tiesiskā forma
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Reģistrācijas datums
05.09.2014

Reģistrs
Komercreģistrs
Pamatkapitāls
EUR 2 790 pilnībā apmaksāts
SEPA kods
LV07ZZZ40103823808
Pēdējo reģistrēto statūtu datums
02.09.2014

PVN LV40103823808
Uzņēmums ir reģistrēts PVN maksātāju reģistrā: 13.09.2014
23.10.2014 11:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!