Vīrieša domas par sievietēm

 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Atļāvos aizsākt šādu diskusiju. Jo interesē dažādi skaistā (un ne tikai) dzimuma pārstāvju viedokļi. Galu galā - noteikumos- ne ar vienu vārdu nav rakstīts, ka zēni un jau dzīvē apbružājušies džentlmeņi nedrīkst šajā portālā izsacīties:) Viss tālākais - komentāros.
23.10.2014 08:03 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
stellaglmr, mans vīrs arī nesen jautāja kolēģei, kas viņai par smaržām :D Jautāja, jo gribēja zināt, kas tas par smirduli, toties kolēģe gan palika pacilāta un glaimota - uztvēra kā komplimentu :D Nepārproti, es to vienkārši atcerējos situācijas sakarā - ticu, ka Tev ir jaukas smaržas :)

Iespējams, ka vīrieši uzvedas tā, kā pret viņiem attiecas :) Lasīt - atklāj to pusi, kuru no viņiem sagaida un kuru citi pieņem vislabāk. Neuzskatu vīriešus par izteikti racionāliem un sievietes - par izteikti emocionālām būtnēm. Viss ir līdzsvarā, arī vīrieši saprot raudāšanu utt. Dvēseliski mēs neesam nemaz tik atšķirīgi. Vismaz tie, kurus pazīstu es. Un es pazīstu ļoti daudzus, arī labākie draugi ir tikai vīrieši. Par hobijiem gan piekrītu, vai nu ir abiem, vai nav nevienam.
23.10.2014 13:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ar komplimentu izteikšanu es izprotu... Komplimentu izteikšanu, nevis apjautāšanos parastā manierē. :D
Saku, tikai situācijas sakarā.

Ļoti interesanti - jo arī man ir tikai vīriešu draugi. Ar sievietēm nekad nav bijis īsti pa ceļam. Un, katrs kādreiz raud, bet sievietes raudāšana ir ļoti atšķirīga no vīrieša raudāšanas vai izpratnes par to. Un manā paziņu lokā vīrietis meklē stabilu sievieti, līdzvērtīgu. Protams, ir atsevišķas nobīdes sievietes vīrišķīgan vai vīrieši, kuri meklē trauslo raudulīgo būtni. Bet tas ir izteikts retums. Bet mēs nerunājam par izņēmumiem, bet masu. Un masas mērvienība manā pieredzē vīrieši ir racionāli un ar raudāšanu impulsīvo samierinās tikai tādēļ, ka... Nu, tā ir sanācis.
23.10.2014 13:15 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Varbūt es uztveru vīriešus kā sievietēm līdzīgus, jo man pašai ir diezgan vīrišķīga domāšana :D Palikšu pie domas, ka mēs visi, katrs individuāli, esam ļoti atšķirīgi - gan sievietes, gan vīrieši, tāpēc nav iespējams nodalīt kaut kādu mistisko vairākumu. Katram sava gaume un prasības.
23.10.2014 13:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Vīrietim vienmēr ir taisnība,
Ja sievietei liekas ,ka tas tā nav , tad tas nav viņas vīrietis.

Ko grib vīrietis un ko grib sieviete?
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/730-chego-hochet-muzchinai-chego-hochet-zenshchina/
19.11.2014 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!