Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša domas par sievietēm

 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Atļāvos aizsākt šādu diskusiju. Jo interesē dažādi skaistā (un ne tikai) dzimuma pārstāvju viedokļi. Galu galā - noteikumos- ne ar vienu vārdu nav rakstīts, ka zēni un jau dzīvē apbružājušies džentlmeņi nedrīkst šajā portālā izsacīties:) Viss tālākais - komentāros.
23.10.2014 08:03 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
DOMA nr.1. Es nekad neatļaujos Dāmas uzskatīt par kaut kādu "citu sugu". Katra Sieviete ir savdabīga, ar savām niansēm, ar savām domām, ar savu rīcību. Vienvārdsakot- individualitēte. Mani vīrietiskie kolēgi gan reizēm nicīgi, un arī visai bieži- ir domās "bābas visas vienādas ir". Šādi domājoši cilvēki nekādā gadījumā - nav mani draugi, vai tuvi paziņas.
23.10.2014 08:07 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
DOMA nr.2. Šeit bija diskusija - "Kā iepatikties puisim"... daudz komenti. Tagad no otrās puses pateikšu īso kursu: kā iepatikties man. Varbūt noder...
---------------
1. Ieskaties (un reizi vien) viņam acīs.
2. Mēģini atrasties pēc iespējas viņam tuvāk, kopā "vienā barā". Vai nu viena darbavieta, vai viens interešu pulciņš, utml.
3. Nēesi nevižīga - ne vizuāli, ne dvēselē.
4. Pacenties ar "savu odziņu", t.i. izlekt uz citu fona- labā nozīmē.
5. Ar punktu nr.4- gan nepārspīlē. Dāmas - supervarones gan vīriešus atbaida...
6. Uzvelc kājās fifīgas augspapēdenes, tas nostrādā 85% gadījumos: komplektā ar citām lietām.
7. Nepīpē atklātā vietā, un vispār centies tikt no šīs atkarības vaļā. Jaunas meitenes te kļūdās- cenšoties ar cigaretēm "ierādīt" sevi. Tā var dabūt (labākajā gadījumā) uz vienu nakti, ne uz ilgu laiku. Vīrieši kā mūža Sievieti izvēlas bez atkarībām.
8. Piedalies visās aktivitātēs - centies būt labākā- ko rīko iecerētais. Varianti: esi labākā fane tai grupā, kur solists ir Viņš. Esi labākā dejotāja konkursā, ko rīko Viņš. Utt 1000 variantos.
9. Uzraksti tiešu vēstuli (epastu)- kas gan strādā komplektā ar visu citu.
10. Reizēm nostrādā- arī smaržas. Tām jābūt vieglām, atkal- nepārspīlejot. Vīrieši mīl svaigumu, nevis parfimērijas veikalu.
11. Ja atrodi kādam vīrietim kādu novirzi (kas robežojas ar perversiju- kas ir "perversija", par to jau rakstīju dienasgrāmatā), tad ... izpildi so novirzi (vēlmi). Gan ne uz reizi, bet jau nelielā pazīšanas stadijā. Jāuzmina īstais brīdis - kad to darīt. Pirms laika veikt- tad varam iedzīvoties pretējāreakcijā.
12. Neatdodies uz reizi, padari intīmo tuvību kā svētkus, nevis kā ikdienu. Šeit tuvība kā "idienas darbs"- tas pasteidzina attiecību izbeigšanos, ja kas.
... tas iesākumam...
23.10.2014 09:32 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
DOMA nr.3. Un tagad- daži "antipadomi" - kā attālināt sevi no mērķa "dabūt Viņu"... arī varbūt noder.
--------------
1. Esi (pirmām kartām) ārēji līdzīga vīrietim. Staigā dzinsos, krosenēs- pat tad, ja tas ērti pašai ikdienā ir...
2. Izsaki "kopējas domas" par vīriešiem. Vispopulārākā ir- "visi vīrieši ir stulbeņi".
3. Rupji lamājies, lieto "mātes vārdus".
4. Neizrādi tieksmi tikt vaļā no atkarībām.
5. Kādā tusiņā nodzeries līdz "grīdai" (vīrietim tas ir signāls- ka nezini mēru).
6. Ja Viņa vēlmes taisnvirzieniski nosauc par "perversām" (par vēlmēm ir jārunā smalkākā valodā).
7. Ja pamanījies runāt "ne Tu pirmais man esi"...
8. Ja esi nevīžīga, neprecīza - kavē tikšanās reizes.
9. Uzmanīgs vīrietis vāc arī iepriekšēju informāciju par Tevi, un Viņam nepatiks, ja:
- Tev ir sliktas attiecības ar radiniekiem;
- ja kaut kādā reizē esi kādam atriebusies;
- ja esi par iemeslu kādam skandālam (kādā saietā vai pasākumā);
- ja esi impulsīva, t.i. iepriekš nepadomā par kādiem vārdiem vai rīcību, tā sekām;
- ja esi kādreiz precējusies un ātri izšķīrusies (dzīvē gadās jau visādi, taču piesardzību vīrietim tas palielina);
- ja slikti attiecies pret dzīvniekiem;
- ja gadījumā Tev ir skaļa balss- un Tu to izmanto kā priekšrocību.
- ja tieksmi komandēt- izmanto kā priekšrocību.
- ja baumo par citiem.
10. Ja esi uzbāzīga (ir gadījies novērot- ka dažai sievietei tas notiek "jautrā prātā").
11. Ja eksperimentē ar Vīrieti, kā ar izmēģinajuma trusīti. "Es parunāšos, izdarīšu un tad pavērošu reakciju".
12. Ja daudz lieto "nē" vārdu vai citus vārdus ar "ne-" priedēkli (nedarīšu, nerunāšu, neiešu...).
... arī tas iesākumā...
23.10.2014 10:25 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Reizēm nostrādā- arī smaržas. Tām jābūt vieglām, atkal- nepārspīlejot. Vīrieši mīl svaigumu, nevis parfimērijas veikalu.

Kļūdies - no pieredzes saku, vairumam patīk saldas un diezgan spēcīgas smaržas, nevis svaigie puķūdeņi.

Esi (pirmām kartām) ārēji līdzīga vīrietim. Staigā dzinsos, krosenēs- pat tad, ja tas ērti pašai ikdienā ir...

Kļūdies - daudziem patīk meitenes, kuras ģērbjas tā, kā ir ērti, nevis spīdzina sevi vīriešu dēļ.

Viņam nepatiks, ja:
- Tev ir sliktas attiecības ar radiniekiem;
- ja kaut kādā reizē esi kādam atriebusies;
- ja esi impulsīva, t.i. iepriekš nepadomā par kādiem vārdiem vai rīcību, tā sekām;
- ja esi kādreiz precējusies un ātri izšķīrusies (dzīvē gadās jau visādi, taču piesardzību vīrietim tas palielina);


Kļūdies. Par radiem parasti visiem ir nospļauties, atriebību vīrieši uztver veselīgi, impulsivitāte daudziem pat patīk, bet šķirtenes statuss netraucē.
23.10.2014 10:35 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ak, tas bija, kā iepatikties TEV un kā izraisīt TAVAS antipātijas :D Nu, tad jau neko, dīvainīšiem mēdz būt dīvainas prasības :D
23.10.2014 10:39 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Atbildot Delusion... nekļūdies, ja runa ir par "vienu nakti", kļūdies- ja gribas kļūt kādam par mūža Sievieti :)
23.10.2014 10:39 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Atbildot Delusion/2 - te ir pieredze no kādiem 20 cilvēkiem.
23.10.2014 10:40 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man iepatikšanās recepte ir vienkārša:
1) Lai es pamanītu sievieti, viņai ir jābūt "manā gaumē" vizuāli. Šī gaume katram vīrietim būs savādāka. Sievietes, kas nav "manā gaumē" diemžēl automātiski tiek ievietotas manā "cilvēku" plauktiņā un es šīs sievietes vienkārši uztveru kā personas.
2) Savstarpējā ķīmija - ķermeņa smarža - ja man nepatīk, kā šī sieviete dabīgi smaržo, tur nekā nebūs. Un tas nekādi nav ietekmējams ar parfimēriju. Visideālāk to just ir dejojot vai sportojot.
3) Intelektuālā saderība - es esmu dīvainis un mani nav viegli paciest .. tāpēc man vajag tādu pašu dīvaini pretī, lai mēs varam kopīgi nodarboties ar dīvainībām, kas citiem liekas "wtf", un lai es brīvi jūtos viņa sabiedrībā ar savām dīvainībām.

Viss pārējais principā ir pieskaņojams vai risināms caur kompromisiem, gan sliktie ieradumi, gan rakstura iezīmes, gan kaut kādas spējas, ko var attīstīt, piemēram, ēst gatavošana vai kreklu gludināšana.
23.10.2014 10:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nekļūdos, mīlīt, nekļūdos - laikam jau uzturos vīriešu sabiedrībā, kuri nav tik aprobežoti, kā Tu un Tavi paziņas :)
Tad jau mana pieredze būs stipri lielāka, jo pat kolektīvs, kurā strādāju, sastāv praktiski tikai no vīriešiem :)
23.10.2014 10:47 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Jā, dabīgā smarža (bez kosmētikas), arī tā ir "svaiguma" jēdziena daļa. Iepriekš neskaidri izteicos.
23.10.2014 10:49 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Par radiem parasti visiem ir nospļauties, atriebību vīrieši uztver veselīgi, impulsivitāte daudziem pat patīk, bet šķirtenes statuss netraucē.


Visumā ļoti loģiski- ja darām kā teikuma pirmajā daļā teikts, tad nonākam līdz tam- kas otrajā daļā pavēstīts.
23.10.2014 11:00 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
DOMA nr.4. Trīs vīriešu piegājieni- "runči", "prinči", "neitrālie". It kā pats sev pretī runāju- jo arī vīriešus uzlūkoju kā individualitātes: ar savām domā, piegājieniem un attieksmi. Un tomēr- cilvēce dalās apmēram 3 vienādās daļās.
------------
"Runči". Vispamanāmākie, viņi uzdarbojas soc-tīklos ar ievadteikumiem "Čau, ko dari...?" Viņi visvairāk sastopami klubos, festivālos un citos saietos. Viņi ir līderi sieviesu savaldzināšanā. Daba viņiem devusi vislielāko spēju - sagādāt nākamo paaudzi. PLUSS: pateicoties viņiem, cilvēces kopējais skaits pieaug ātrāk. MĪNUSS: grūti izveidot stabilas attiecības, jo "runčiem" iekarota Sieviete vairs nešķiet interesanta...
------------
"Prinči". Kā jau pie "karaliskajām" asinīm pieņemts - viss tiek gaidīts, kad pienesīs klāt. Tostarp arī "otro pusi". Gaidīšanas pēc rodas vērtības- māksla, mūzika, dizais un vēl daudzas smalkas lietas. Tieši attieksmē pret "prinčiem" sievietes ir aktīvā puse. Sastopami visvairāk: savās darbnīcās, savos elitārajos klubos vai kā darbaholiķi ofisos arī vēlās vakara stundās. PLUSS: cilvēce tiek aplaimota ar smalkajām vērtībām. MĪNUSS: visai nestabila ģimene te ir, jo ģimeniskās vērtības ir otrā plānā aiz savām ambīcijām.
------------
"Neitrālie". Viscaur ap viņiem ir stabilitāte un samērā konservatīvs dzīvesveids. "Otrā puse" atrodas ir kā pati no sevis un netiek "mainīta". Paši ne ar ko neizceļas. Sastopami darbavietās, kur strādā vienā vietā ilgu laiku. Ārpus darba - mājās pie tv/pc ekrāniem. PLUSS: ir stabilas gimenes, kā rezultātā pasaulē tiek palaisti gudri un par sevi parūpēties spējīgi bērni. MĪNUSS: ne ar ko neizceļas, kas būtu ārpus ģimenes dzīves.
----------
Vai piekrītam?
23.10.2014 12:21 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es nezinu kāda ir tā vīriešu kompānija, kurā uzturas Delusion, bet manā paziņu lokā vīriešiem, kuri veido attiecības ar meiteni ir svarīgi, lai viņa ir savaldīga (impulsīvs (spontāns) brauciens ir labi, impulsīvs raksturs ne gluži), jo tas sevī ietver strīdus par neko un mūžīgo PMS. Tāpat, svaigs aromāts ir patīkamāksti par saldu, kas asociējas ar kaut ko lipīgu. Ja meitene piekopj aktīvu dzīves veidu (ko parasti meklē vīrieši), tad dienas otrajā pusē tas saldais aromāts vairs nav tik patīkams.
Par šķirtenes statusu - tas katram ir ļoti individuāli, bet arī vecums ir noteicošais. Vīrietim ar pagātnes bagāžu, tas netraucēs ; vīrietim, kuram nav bijušas nopietnas attiecības, tas būs nozīmīgi.

Es gan nevaru teikt, ka piekrītu visam. Vienkārši, likās ka Delusion īsti nesaprata konkrētās rindiņas. :D
23.10.2014 12:27 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
stellaglmr, es sapratu ļoti labi :) Impulsivitāte nenozīmē strīdus un PMS, starp citu, nevajag uz visu skatīties no negatīvās puses. Un par aromātiem kategoriski nepiekrītu - komplimentus vīrieši izsaka tieši par saldajiem vai orientālajiem aromātiem, sajūsminās, ka sieviete smaržo garšīgi, svaigās smaržas vispār neievēro un neatšķir. Kā smaržu kolekcionāre esmu daudzas testējusi uz vīriešu reakciju, tā ka šajā jautājumā esmu labi informēta. Kas attiecas uz aktīvu dzīvesveidu, tad tas nav tik būtisks - ok, ja ir, bet speciāli sportisku meiteni parasti nemeklē, pat tie, kuri paši sporto.
23.10.2014 12:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Te pacēlās smaržu tēma... Manuprāt, gan vieglos.. gan arī saldos aromātus var sapūst tā, ka deguns šausmās jārauc :D

Līdzīgi kā dabīgā ādas smarža - Jānim patiks, Jurim - ne... arī gaume uz parfīmiem ir individuāla abiem dzimumiem :D

Muļķīgi būtu izvēlēties smaržas, kas pašu neuzrunā, tikai tāpēc, lai iepatiktos pretējam dzimumam :D :D
23.10.2014 12:40 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Protams, smaržu tēma - nav vienīgā nianse šīs sarunas tēmā...
23.10.2014 12:43 |
 
Reitings 24
Reģ: 04.01.2013
Kā reiz nesen ar draugu runājām par smaržām. Viņš arī teica, ka vislabāk viņam patīk tā svaigā, pēcdušas smarža, nevis, kad esmu sasmaržojusies. Un tādas izteikti saldas, spēcīgas smaržas viņam vispār nepatīk, labi, ka es esmu "puķūdeņa" lietotāja. :D
23.10.2014 12:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jā, es saprotu ko Tu domā. Bet Sikernieks to impulsivitāti vairāk minēja ikdienas rutīnas sakarā. Un es nezinu nevienu vīrieti, kuram patiktu sieviete ar laika degli. Hormonu vētras un neprognozējama ricība neuzrunā vīriešus ikdienas solī. Jo viņi ir racionāli, viņiem tāda raudāšana un puķu runas nav saprotams. Kas attiecas uz aromātiem - spriežu pēc sevis. Manas smaržas ir vieglas, vijīgas, neuzbāzīgas, taču pamanāmas. Un vīrieši vienmēr izsaka par tām komplimentus. Nereti painteresējas, kur var nopirkt. Ar domu uzdāvināt savai dāmai. :D
Dzīvesveids ir būtisks. Histērisku sportotāju meklē tikai paši sportotāji, bet ikdienā ir būtiski, lai viņa kam pievērstu uzmanību - vai tā būtu skriešana, staigāšana, dejošana... Bet ar aktīvu dzīves veidu saprotam ne tikai fiziski aktīvu. Tas var būt intelektuāli aktīvs - dziedāšana, rakstīšana, mākslas nodarbības. Īsumā, sieviete bez hobijiem interesanta būs tikai tam vīrietim, kurš pats ir bez hobijiem.

Un kā es varu par to spriest? Ooo. Pazīstu ļoti daudz puišu un vīriešu ar amatiem, bez tiem - jaunus un vecus un visus pa vidu. :D

Bet jau minēju - ka tiešām nezinu, kas tev tur par kolektīvu.
23.10.2014 12:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt arī ar gadiem nedaudz uzskati par pagrozīties. Piemēram, šī patīk/nepatīk liste varētu atšķirties vīrietim 20 gadu vecumā un vīrietim pēc 30.. :)

Bet tā iedalīšana tipos (runcis/princis utt.) kaut kā nešķiet pārliecinoša.. :) Ģimenisks cilvēks var būt arī ar odziņām un rozīnītēm. Tā ir tāda pamatvērtība.. kas ir vai nav primāra, neatkarīgi no temperamenta.. manuprāt :D
23.10.2014 12:54 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Protams, es tos minētos tipus nenodalu kā ar nazi, domāju- ir arī dažādi citi cilvēki "pa vidu". Kopumā nemīlu sievietes un vīriešus iedalīt. Runāju vien par tendencēm...
23.10.2014 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!