Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

!!!!

 
Reitings 65
Reģ: 12.03.2012
ATpakaļ laiku nācās pamest savu darbu un dzīvesvietu-privātu iemeslu dēļ.
Tāpēc nācās pārvākties atpakaļ uz vecāku mājās,lai tiktu skaidrībā kas un kā.
Nelielā pilsētiņā,kur dzīvo viņi,nolēmu mazliet pastrādāt veikalā par pārdevēju,bet drīz man tika izteikts piedavājums no Vācijas sakarā par darbu,kur man vajadzēja braukt prom jau septembra beigās..
bet,man bija palicis laiks maz-tapec pec mates ieteikuma aizgaju prom no ta darba..un gatavojos uz Vaciju. Pec kadas nedelas-pazvanija man sieviete un pateica,ka tomer man vajadzes braukt decembri,ka nesmuki sanacis-loti atvainojas-bet tikai decembri vajadzes.
Protams es visu lieliski sapratu.
Bet nu jau ir pagajis kads laicins,ka es nespeju padzivot vecaku majas,jo visu laiku jaklausas mates parmetumi,ka es sezu uz vinas kakla,ka es tereju vinai visu,un vinai par mani viss jamaksa. Ka es to un so. Lai es mekleju darbu un beidzu sedet uz vinas kakla.
Es jau labrat stradatu un but laimiga seit neatrasties,bet seit nav darba..nav piedavajumi,lai stradatu,lai vismaz kkadu naudu iekratu un aizietu atpakal uz Rīgu.
Vairs nespeju,tik gruti dzivot. katru dienu parmetumi,ka es vinai esmu seit lieka.
nezinu ko iesakt,nak raudiens,nosledzos sevi...tada sajuta-ka ta bus dzives piemers-ka seit nevaru atgriezties,lai cik gruti ies.
Noteikti Jums nevienai sadas situacijas nav notikusas.
22.10.2014 17:06 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Noteikti Jums nevienai sadas situacijas nav notikusas.


Jā un tu esi tik īpaša, ka tā ir vienīgajai latvijā :)


Ja tiek meklēts strādnieku tipa darbs ārzemēs, tad jāsamierinās, ka ir iespējams 90 % uzmetiens.

Es tavā vietā dabūtu daudz maz stabilu darbu latvijā. Vietējā pilsētā vai citur. Un pagaidām nekur projām nebrauktu.
Decembrī atkal ārzemēs visiem būs brīvdienas, neviens nestrādās... atkal uzmetiens..
22.10.2014 17:13 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Bezdarnieki? Neesi kartojusi?
22.10.2014 17:13 |
 
Reitings 65
Reģ: 12.03.2012
Zelta black
Neprasīju uzbraucienus!

Story-nē,neesu mēģīnājusi-bet tie piedāvā tikai kursus.

šobrīd šajā vietā nav neviens darba piedāvājums sievietēm,vairāk vīriešiem.
22.10.2014 17:15 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Helēna, bezdarbniekus nokārtojot, maksā arī pabalstu.
22.10.2014 17:22 |
 
Reitings 65
Reģ: 12.03.2012
Bet,ja tev bija pašnodarbināto statuss uztaisīts iepriekšējā darbā, tad arī?
22.10.2014 17:24 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Protams, katram pašam sava galva, tātad savi lēmumi. Tomēr, ja, kā minēji, esi konsultējusies ar mammu šajā jautājumā. Un, ja viņa, kā rakstīji, ieteica aiziet no darba un esi paklausījusi, tad, lai mazliet atslābst. Īpaši dzīvesgudra jau neizklausās, ja iesaka doties prom no darba nekavējoties, vēl zinot kāds ir tavs finansiālais stāvoklis. Cik sen no darba aizgāji? Esmu bijusi ne šādā, bet diezgan līdzīgā situācijā, tomēr no darba devos prom zinot, ka būs, kādi līdzekļi (personīgie), ja nu viss noiet greizi, jo tad dzīvoju pie vecākiem. Tavā vietā būtu uzrakstījusi atlūgumu un, kad būtu jābrauc var visu ko sarunāt ar darba devēju. Pat, ja nevar, visu ko var dabūt gatavu, ja zin savas tiesības. Tomēr, pagātne ir pagātne, tur nekas nav maināms. Šajā brīdī, ko vari darīt.. Noteikti meklē jaunu darbu, arī man neizklausās ticami, ka Decembrī par tevi atminēsies. Un, kā ar iepriekšējo darba vietu, ja teici, ka pēkšņi aizgāji no darba, tad man jautājums, vai maz biji nostrādājusi vismaz 9mēnešus, kas nepieciešami, lai vispār stātos bezdarbniekos? Ja jā, tad 'marš!' piesakies bezdarbniekos un paralēli meklē darbu, ja mazāk par 9mēnešiem, tad atliek tikai meklēt darbu. Viss atkarīgs no tevis pašas, ja saņemsies un, ko darīsi lietas labā, nostāsies uz kājām, tiksi arī no mātes prom. Ja sēdēsi un lolosi cerības par Decembri, tā arī iestigsi un turpināsi čīkstēt. Izvēle tavā ziņā. Bet Vācijai 101 tāds kandidāts, ko viņi tur var paķert, tā kā labāk izvairies un neiekrīti uz šādiem piedāvājumiem. Veiksmi tev!
22.10.2014 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits