Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans atradums, meklējot sev ideālo kosmētiku

 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Pēdējais laiks bija man atrast piemērotu kosmētiku, vecums tāds, ka jāpievērš savam izskatam un labsajūtai vislielāko uzmanību, galu galā es taču sevi mīli, vai ne? Tagad gribu padalīties arī ar jums, jo kosmētika ideāla piemērota visiem ādas tipiem, turklāt ir gan matiem, sejai, ķermenim, zobiem! Turklāt tai nav pievienotas nedz smaržvielas, nedz krāsvielas, tā satur vai nu augsti organiskās dūņas, vai arī dūņu ekstraktu. Protams, kāda jau nojauš, par ko runāju, bet citām varbūt tas būs atklājums. Cik noprotu, tad šeit nav atļauts, teiksim, reklamēt konkrēti, tāpēc mēģināšu iztikt bez tā.
Tātad, ko es nopirku: pirmkārt, jau sejas krēmu, jo man ir ļoti sausa un alerģiska āda, cik nav bijis, nopērku kādu bundžiņu, uzsmērēju, sarkani plankumi, nieze, izmetu! Tagad esmu aizmirsusi par sejas ādas vilkšanos čokurā, tas pats arī ar visu ķermeni! krēms ādai ap acīm - ideāli! manai tūskai un zilajiem riņķiem, turklāt izlīdzinās krunciņas. Zobu pastu - pārstāja asiņot smaganas, aptuveni 2 nedēļu laikā, lietoju to, smērējot uz aukstumpumpām, kā ari skaloju kaklu, kad tas sāp. Tad vēl anticelulīta krēms - no nosaukuma jau skaidrs, bet vēl iedarbojas uz strijām, var smērēt arī sāpošai mugurai.
22.10.2014 11:37 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Jā, aizmirsu vēl, gēls intīmai higiēnai! Tā kā mani mūždien mocījusi piena sēnīte, tad tagad arī tam ir risinājums! Iekopēšu:
Rezultāts: Maigi attīra, nekairinot ādu un gļotādu. Atsvaidzina, nomierina, palīdz mazināt iekaisumus un apsārtumus.
Nesatur parabēnus, minerāleļļas, dzīvnieku izcelsmes produktus.
22.10.2014 11:51 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Labprāt padalīšos ar info, ko zinu, bet par to, kur var nopirkt vai cik maksā, labāk gan sarakstē. Padomāšu, ko vēl var pastāstīt ātrumā.
22.10.2014 12:03 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Tad vēl tur var nopirkt tādu lietu, ko sauc par Skulpturējošo ķermeņa krēmu ar Afrodiziakiem. Citēju:
ķermeņa krēms ar augsti organisko Peloid Complex® palīdz nostiprināt ādu un padarīt siluetu slaidāku. Peloid Complex® palīdz aizsargāt ādu pret brīvo radikāļu radīto nelabvēlīgo ietekmi un sniedz antioksidanta iedarbību, kas novērš ādas novecošanos, mazina ādas novītumu un palīdz uzlabot mikrocirkulāciju. Olīveļļa un Šī sviests baro sausu ādu un uzlabo tās samtainumu. Rozmarīns enerģizē un izlīdzina sausuma līnijas. Kadiķa ekstrakts atjauno ādu un palīdz izlīdzināt ādas nelīdzenumu un grumbas. Afrodiziaku buķete no ingvera, zemenēm, kardamona un melnajiem pipariem uzlabo erotisko noskaņojumu, tonizē un uzlabo noskaņojumu. Zaļās tējas ekstrakts sniedz spēcīgu antioksidanta un nostiprinošu iedarbību.

Nesatur parabēnus, minerāleļļas, dzīvnieku izcelsmes produktus.


Šo gan neesmu mēģinājusi
22.10.2014 13:24 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
un vēl viens moments - ir arī vīriešiem domāta līnija! Tie taču ari jāpalutina!
22.10.2014 15:16 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Labi, ielikšu arī internetveikala adresi, skatos, ka citās tēmās meitenes arī likušas, ceru, ka admiņi nedzēsīs http://bdk.elierworld.com/registration/TS5274FN27

Starp citu, vai kāda man var izskaidrot, kā šeit var ielikt bildes. Cik saprotu, prasa URL, bet....kur tādu atrast, ja gribu vienu produktu attēlā, nevis produktu blāķus, vai mājaslapas? Laikam esmu par stulbu.
22.10.2014 16:38 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Logiski, ka vari reklameet cik tik gribi. Meitenes ta visu lauku dara.
22.10.2014 16:52 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Nu nez, man vienu tēmu jau izdzēsa, sazin ko tur ne tā biju izdarījusi:((
22.10.2014 16:54 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
gandrīz aizmirsu pašu galveno - augsti organisko dūņu masku, kurai ir plašs pielietojums - sejas maska, maska matiem, pirts procedūras, aplikācijas pret celulītu, cilvēki to ir lietojušu pret traumām, tā noņem tūsku. Sausai ādai lieto istabas temperatūrā, taukainai un normālai sejas ādai masku ar visu iepakojuma trauciņu sasilda diezgan siltā ūdens peldē un to var darīt atkārtoti, jo dūņām siltums patīk. 100 ml maksā 4.97 Eur. Lūk, kas par to rakstīts anotācijā:
Vizuāli samazina krunciņas
Pelēcīga un nogurusi āda tūlītēji atgūst veselīgo mirdzumu
24 stundu ādu atjaunojoša iedarbība
Stimulē ādas reģenerācijas procesus ādas skaistumam un jaunībai
Jau pēc vienas lietošanas reizes āda atgūst starojumu, gludumu, izlīdzinās smalkās krunciņas un tiek panākts nostiprinošs efekts
100% dabīgs sastāvs
22.10.2014 21:52 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
http://bdk.elierworld.com/index.php?r=wreg/shop

Links, kur uzreiz tiek pie produkcijas apskates
23.10.2014 00:47 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.10.2014
Uzspiežot uz produkta nosaukuma, atveras papildus logs, kurā būs informācija par iedarbību un sastāvs, kā arī lietošana
23.10.2014 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
23.10.2014 01:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ahhh, šaisē'!
23.10.2014 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits