Patiikami paarsteigumi!

 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cau, cau sajaa veesajaa un dreegnajaa rudens dienaa! Sagribeejaas parunaat par jaukaam un prieciigaam lietaam! :)
Sodien koleege darbaa sajuusmaa staastiija, ka vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. Vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci! :) Tad nu mees abas par to iesmeejaam un, iedomaajoties dazaadas situaacijas parunaajaam par visaada veida paarsteigumiem, ko muusu viiriesi vai draugi, pieluudzeeji mums sagaadaa.. :)
Un, visaam par paarsteigumu, ienaak koleeges pieluudzeejs ar milziigu kleepi ziediem un lielu, miikstu rotalu laaci!! :) Ahh, tas bija super! :)
Man radaas jautaajums.. Kaa Juusu viiriesi iepriecina Juus, vai varat cereet uz kaadiem taada veida paarsteigumiem, kas ir negaidiiti??
Padalamies ar pozitiiviem staastiem! :)
22.10.2014 11:32 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Jā, ziedi vienmēr ir patīkami :)

Annie, ar tādu daudzumu tak vēl kolēģus var sacienāt :D
22.10.2014 11:56 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es nevienam nestāstu, kur strādāju un dzīvoju, kamēr tas ir tikai pielūdzējs, tādēļ man tādi pārsteigumi izpaliek. Pārāk daudz vajāšanas stāsti dzirdēti :D
22.10.2014 11:55 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lāci un puķes darbā es nesagaidītu, jo man nepatīk tādas lietas darbā visiem izrādīt, (un mīkstās rotaļlietas man liekas muļķīguma kalngals) bet ja runājam par darba vietu, bieži vien ir tā,ka viņš man atsūta sms ar tekstu,lai nonāku lejā, ka gaida. Un tur kāds patīkams pārsteigums man...vai kūciņas man un visām manām kolēģēm. Tad mēs taisam darbā kafijas pauzes un visas slavē. :D
Bet tā...viens no spilgtāk atmiņā palikušajiem pāsretigumiem, par kuru es biju pilnīgā šokā, jo tas bija absolūti negaidīti.
Pēc darba izbraukājam veikalus, sapērkamies visu ko..ienāku mājās un tur uz galda milzu lillija ar 1 izplaukušu ziedu (pārējie ziedi plauka vēl ilgi pēc tam un atgādināja par manu pārsteigumu) un kurpes.:) tās kurpes es jau sen biju nočekojusi, bet vienmēr nožēloju naudu, jo kurpju man ir gana. Un šeku reku kurpes man uz galda. Es nezināju, kur likties.
Bet ikdienā mazāki sīkumiņi...jauni auskari pie mana auskaru stenda..no rīta izvēloties auskarus tikai atstākrstu,ka ir kaut kas neredzēts pēkšņi uzradies.:D
22.10.2014 11:54 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. ....sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci!



:D Pārsteigums pēc pasūtījuma nav pārsteigums :D
22.10.2014 11:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Rakstīju vīram, ka ļoti kārojas kanēļmaizīti. Pusdienlaikā zvana vīrs, lai nonāku lejā - maisiņā 10 bulciņas. Bija apskrējis 3 konditorejas, jo pirmajās nebija.
22.10.2014 11:52 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
pušķi tāpat bez iemesla

Tas ir loti patiikami! :) Kurai gan nepatiktu sanemt ziedus taa pat vien! :)
Kas attiecas tiesi uz kaadaam miikstaam rotallietaam.. Gadiem jau neko taadu neesmu saneemusi! Godiigi sakot, buutu patiikami! :D
22.10.2014 11:49 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vakar no vīra saņēmu baltu krizantēmu pušķi tāpat bez iemesla :) tas ir pēdējais no pārsteigumiem manā ikdienā, kas šobrīd nāk prātā :)
22.10.2014 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits