Patiikami paarsteigumi!

 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cau, cau sajaa veesajaa un dreegnajaa rudens dienaa! Sagribeejaas parunaat par jaukaam un prieciigaam lietaam! :)
Sodien koleege darbaa sajuusmaa staastiija, ka vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. Vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci! :) Tad nu mees abas par to iesmeejaam un, iedomaajoties dazaadas situaacijas parunaajaam par visaada veida paarsteigumiem, ko muusu viiriesi vai draugi, pieluudzeeji mums sagaadaa.. :)
Un, visaam par paarsteigumu, ienaak koleeges pieluudzeejs ar milziigu kleepi ziediem un lielu, miikstu rotalu laaci!! :) Ahh, tas bija super! :)
Man radaas jautaajums.. Kaa Juusu viiriesi iepriecina Juus, vai varat cereet uz kaadiem taada veida paarsteigumiem, kas ir negaidiiti??
Padalamies ar pozitiiviem staastiem! :)
22.10.2014 11:32 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Vinsh vairk ikdiena savu milestibu izrada ar darbiem un palidzesanu man

Mans viirietis arii izcelas tiesi ar so! :) Kaut gan, ieprieks biju pieradusi pie dazaadiem paarsteigumiem utt. Tagad saprotu, cik labi ir, kad ikdienaa juuties apruupeeta, ka Tev [aliidz un ir blakus, tas pats svariigaakais! :)
22.10.2014 14:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man virs vnk bez iemesla neko ta nedavina, bet es par to nestresoju. Vinsh ir loti mils un gadigs ikdiena. Tas atsver jeb ko materialu. Protams, svetkos un ipashas dienas apsveic un sagada parsteigumu.
Aaa, kad sakam satikties, tad gan vinsh man katru reizi davinaja ziedus. Vinsh vairk ikdiena savu milestibu izrada ar darbiem un palidzesanu man, uz ko citi nemaz nav tik naski
22.10.2014 14:45 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Paaris gadus atpakal, kad ar bijuso draugu bijaam celojumaa, vins man parkaa uzdaavinaaja gredzenu (ne saderinaasanaas), visi cilveeki, kas atradaas apkaart un to redzeeja, saaka aplaudeet un priecaaties, jo domaaja, ka sis bildina mani!! Vot, tas tiesaam bija neerti!! :D
22.10.2014 14:38 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ėsmu sanjeemusii uz darbu , ar kurjeeru, kadaas tris reizees ziedus. sakot no daudz sarkanaam, garo kaatu rozeem,un beidzot ar lielu pušķi .. Un sūtītaji, nebija nekādi man oficiali viirieshi , ar statusu ''mans'' . Un iedomājaties, pat nēerti nebija. Uztvēru to kā skaistu žestu un priecajos, ka ir tādi vīrieši , kas vel ziedus dāvina ;)

Bet jaa, mums ir dazhadaas gaumes, citai patiik , bet citai nee..
22.10.2014 14:37 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Gadiijums par taam rozeem un paarsteigumu, atsauca man atminaa veel kaadu gadiijumu no savas dziives.. Kad ar draugu nedziivojaam kopaa (vinam bija atsleegas no dziivokla), vins man naktii suutiija sms ar jautaajumiem, ko daru vai gulu jau utt. Peec tam, kad nebija saneemis no manis atbildi, vins izleemis atbraukt un paarlieicnaaties, ka esmu maajaas un viss ar mani labi (atradaas vins tad kaadus 30km attaalumaa no manis). Klusaam sleedza valaa durvis, centaas visu dariit taa, lai es nedzirdeetu vinu.. :D Nemot veeraa, ka miegs man trausls, aatri vien pamodos, sapratu, ka tas ir vins, bet turpinaaju izlikties, ka gulu.. :D Ieliida pie manis sem segas un pie deguna pielika skaistu un smarziigu puku puski!! Tik forsi! :)
Vieniigi, kaadu taa arii liidz naavei var paarbiedeet.. :D Prieks, ka ne mani.. Par to visu biju prieciiga, nevis lamaajos, ka taa iezagaas dziivoklii! :D
22.10.2014 14:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
MoonLady,

ja tu palasītu citas šīs autores diskusijas, tad saprastu ;)
22.10.2014 14:27 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man arī vienreiz viens pielūdzējs uz darbu bija atsūtījis milzīgu pušķi. Man arī bija tik neērti un nepatīkami, īpaši ņemot vērā to, ka man pret viņu nekādu simpātiju nebija.
22.10.2014 14:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mans puisis ir galīgs neromantiķis, viņš vienkārši pasaka, ka viņš nav tāds, un pat nepacenšas tāpat vien uzdāvināt puķes, vai kaut pienācīgi atvainoties, viņš neesot tāds un viss...


++

Manējais nav pārsteigumu darītājs. Bet vienu rītu kad biju nakšņojusi pie viņa, viņš piecēlās diezgan agri. Es to pamanīju un sāku dusmoties, kāpēc viņš atstājis mani vien uun sūtīju dusmīgas sms.


Es nekad šo nesapratīšu... Kāpēc uzreiz jādusmojas un sms jāsūta... Pat nezinot iemeslu, kāpēc viņš tā rīkojies. Dusmojas un kad ieraugu iemeslu, tad uzreiz it kā nekas nebūtu noticis.
22.10.2014 14:24 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
nesen kolēģei uz darbu vīrs atsūtīja rožu klēpi.. vakarā savējam mājās stāstīju un stingri piekodināju neko tādu uz darbu nesūtīt! :D es justos superneērti!
bet kolēģe gan bija dikti laimīga un tas ir pats galvenais! :)

mani viņš mēdz pārsteigt ar ikdienas sīkumiem, kā somā slepus ieliktu konfekti vai tml.
un lai gan regulāri ēdam ārpus mājas un braucam kur atpūsties, tāpat saņemu ziedus, par lielāko lutināšu uzskatu pagatavotas brokastis un kafiju ik rītu! :)
22.10.2014 14:22 |
 
Reitings 213
Reģ: 27.02.2014
Manējais nav pārsteigumu darītājs. Bet vienu rītu kad biju nakšņojusi pie viņa, viņš piecēlās diezgan agri. Es to pamanīju un sāku dusmoties, kāpēc viņš atstājis mani vien uun sūtīju dusmīgas sms. Un tad negaidīti viņš ierodas ar 3 sarkanām rozēm un noliek vāzē man pie gultas, kā arī pienesa gardas brokastis- kapučino un kūciņas. Izrādās ka viņš ir bijis veikalā pa to laiku. :D Es viņu tad sabučoju un biju ļoti priecīga!
22.10.2014 14:19 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Es esmu floriste, man vienmēr licies, ka ziedi (nu tas ir vairumā, vairāk par 10 piemēram) ir izšķērdība un es no sākuma padusmošos un palamāšos, ka vai tad nav kur naudu likt un varbūt tad tik papriecātos :D Jo tā rupji sakot ir nauda izmesta vējā, bet īstenībā, ja tā padomā, tā ir ar daudzām lietām. Bet man tomēr žēl, itsevišķi rozes, no kurām nākamajā dienā gan jau puse nez kāpēc būs nokārušas galvas ...es nespēdu pārdzīvot :D
22.10.2014 14:09 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Protams ziedus dāvina bieži, bet man tas nerada tādas emocijas, tiešām, esmu no tā izaugus


Izaugusi no kā tieši?
22.10.2014 14:01 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Mans puisis ir galīgs neromantiķis, viņš vienkārši pasaka, ka viņš nav tāds, un pat nepacenšas tāpat vien uzdāvināt puķes, vai kaut pienācīgi atvainoties, viņš neesot tāds un viss...

Ehh, kā gribētu, lai mani arī kādreiz pārsteigtu, jo es viņu cenšos pārsteigt ik pa laikam pati.
22.10.2014 13:59 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Skaisti :)
Mani arī ļoti lutina, par ko es ļoti cienu un mīlu savu vīrieti, bet sīkumos neizplūdīšu.
22.10.2014 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ak jel, kāds cukursīrups :D
man manējais uzmanību šādi neizrāda. Viņš vispār ļoti neromantisks un nemīl taisīt pārsteigumus. Bet, ja man uz darbu atsūtītu ko tādu kā bildē, es arī būtu dusmīga un justos ļoti neērti kolēģu priekšā. Lai gan nekādu rotaļļietu nemaz neprasītu un ziedu klēpi ne tik. Man nepatīk tāda izrādīšanās. Kādai tas šķiet kruti un stilīgi, bet man nešķiet.
22.10.2014 13:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Laime ir ikdienībā, tieši tā es domāju jau kādu laiku. Tādēļ mans pārsteigums nav vērtējams naudā vai dāvanās, bet attieksmē, mīļumā. Ik reiz kad satieku esmu pārsteigta, pārsteigta ka man tā paveicies. Tas arī viss.
Protams ziedus dāvina bieži, bet man tas nerada tādas emocijas, tiešām, esmu no tā izaugusi :)

Pirms mazāk kā gada, man kāds puisis atsūtīja uz darbu lielu puķu pušķi, biju šokēta, nudien, jo nezināju sākumā - kurš, protams, ka beigās uzzināju, bet mani tas neaizgrāba, diemžēl, pateicu paldies par jauko pārsteigumu un viss.
22.10.2014 13:16 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Heh.. manejam pekshni iedeva stradat nakts mainjas... ta nu gaju negribigi majas, jo zinaju, ka nebus mani kas sagaida majas... ieveljos istaba um vinjsh bija man atstajis uz gultas super milju vestuliti un savu tkreklu :) wiiii... vnk biju parlaimiga taja vakara :)
Un pagaishgad noshokeja Valentindiena.. mes jau pirms tam njirdzam ka shaa bus parishi visos sturos... visi staigas ar sirsninjam acu vietas utt... kr4 nonjirdzam par shiem saldajiem svetkiem... bet - vakara no darba parnaku un shis gaida mani ar ziediem, vakarinjam, svecem... toriez vnk saku raudat hahaha... jo parasti Valentindienas nav nekadi svetki, nekas tads... un tad toriez bija tomer forshi, ka vinjsh pacentas...un shoks bija NENORMALAKAIS, jo vinjsh nav man tads baigais jutu izraditajs... :)
Ka ari shad tad atstaj majas lapinjas kadas uz galda vai kadu shokoladiti.. nu taa...

Bet vsp man pashai labak patik sagadat parsteigumus, neka sankemt, nezinu kadelj vienmer jutos neerti un nezinu kur likties un ka reagjet :D
22.10.2014 13:06 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kinetic, skan ļoti mīļi:)
22.10.2014 12:47 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Vējā, pilniigi noteikti piekriitu par to laika pavadiisanu kopaa. Maneejais peedeejaa laikaa tik aiznemts, ja esmu sajuusmaa par jatru mirkli, ko vins speciaali saorganizee, lai buutu ar mani!! :)
Nesen gaajaam uz kino.. Vins savam partnerim esot pateicis taa - so laicinu sadari lietas bez manis, jo es nevaru neiet uz filmu ar miilo! :D
22.10.2014 12:47 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pielūdzējus nomainījis vīrs, viņš lutina. Ziedi, vakariņas, man nopirkti apavi, kleitas ir ļoti bieži, es pat lamājos, ka tam visam tiek tērēts pārāk daudz. Viņš labprāt apdāvina arī manu māsu un mammu. Tas viss, protams, man patīk, taču daudz svarīgāk man ir tas, ka vīrietis ar mani kopā pavada laiku. Man tik ļoti patīk, ka viņš paņem brīvdienu, lai pabūtu kopā, atbrauc vakaros, jo vienam mājās mani gaidīt no darba ir garlaicīgi. Tieši kopā būšana man ir vislielākā dāvana.
22.10.2014 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits