Patiikami paarsteigumi!

 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cau, cau sajaa veesajaa un dreegnajaa rudens dienaa! Sagribeejaas parunaat par jaukaam un prieciigaam lietaam! :)
Sodien koleege darbaa sajuusmaa staastiija, ka vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. Vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci! :) Tad nu mees abas par to iesmeejaam un, iedomaajoties dazaadas situaacijas parunaajaam par visaada veida paarsteigumiem, ko muusu viiriesi vai draugi, pieluudzeeji mums sagaadaa.. :)
Un, visaam par paarsteigumu, ienaak koleeges pieluudzeejs ar milziigu kleepi ziediem un lielu, miikstu rotalu laaci!! :) Ahh, tas bija super! :)
Man radaas jautaajums.. Kaa Juusu viiriesi iepriecina Juus, vai varat cereet uz kaadiem taada veida paarsteigumiem, kas ir negaidiiti??
Padalamies ar pozitiiviem staastiem! :)
22.10.2014 11:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
čupakabra,

jā, pamanīju :D
22.10.2014 15:38 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
sabine29 Pilnīgi liekas,kas es pirmo teksta daļu būtu rakstījusi! Kā es tevi saprotu, man tas pats. Ja es nepasaku savam vīrietim, ka gribu, lai viņš man uzdāvina puķes, tad arī dabūšu puķes. Vēl viņš var pat piezvanīt no veikala un uzjautāt kādas tad es gribu puķes. Man arī šī ir sāpīgā tēma, jo no vīrieša neko nevar sagaidīt nekad. Bet tādi nu laikam ir tie vīrieši. Es dažreiz pat speciāli stāstu par darba kolēģiem- vīriešiem, kas velta man uzmanību, bet viņam ir vienalga. Nekādas greizsirdības.
22.10.2014 15:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es gan nedomāju, ka ziedus dāvina romantiķi :D Neteiktu, ka mans vīrietis ir romantisks, bet viņš rūpējas par mani visās jomās - gan ar vārdiem, gan darbiem, gan materiāli, gan emocionāli. Un normāls vīrietis zina, kas patīk savai sievietei. Ja man patīk tās sarkanās rozes, tad tādas arī saņemu, ja man patīk konkrētas smaržas, tad tādas arī saņemu. Ja man labāk patiktu, ka man uzdāvina saldumus, tad viņš to zinātu. Galvenais, ka vīrietis zina, kas vajadzīgs viņa sievietei un tādā veidā arī vēlas savu sievieti iepriecināt. Un tas ir tas svarīgākais. Ne jau paši ziedi, bet vēlme iepriecināt. Man nederētu tāds, kurš uzdāvinātu man dārglietas , mašīnu un milzu pušķus, bet tajā pašā laikā neizrādītu rūpes par mani, nepagatavotu man brokastis vai vakariņas nekad, nepienestu man ingvera tēju gultā, kad esmu slima un nesamīļotu cieši cieši , tad, kad jūtos slikti. Tad jau labāk, lai nedāvina neko. Galvenais, ka rūpējas un mīl mani. Bet es zinu tādus vīriešus, kas nedara neko, ne iepriecina, ne gatavo ēst, ne rūpējas, ne samīļo. Ar tādu man nebūtu pa ceļam.
22.10.2014 15:58 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Kad vakar pēc vakariņām pie TV mielojāmies ar viņa pirkto saldo ruleti, dzirdēju tekstu - vai tad rulete nav labāka par ziediem? :D
..jau sen sapratu ka manam vīrietim nepatīk naudu tērēt ziediem, tomēr vismaz 12 reizes gadā tos saņemu!
22.10.2014 15:58 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Tagad vismaz zinu, ka neesmu viena tāda - apdalītā :D
22.10.2014 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Vakar uzaicināja decembrī kopā braukt slēpot, bet uz pilsētu par, kuru jau kādus 4mēn runāju. Biju patīkami izbrīnīta.
Uzaicināja uz teātri un filharmoniju.
Tāds mazs, bet patīkams sīkums- brokastīs mani jau sagaidīja svaigi spiesta apelsīnu sula.
22.10.2014 16:18 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Man bija dzimšanas diena un mīļotais bija tajā dienā vel ārzemēs taču uz dzimšanas dienu man kurjers atnes ziedu pušķi un milzīgu lāci,pirmo reizi kko tādu saņēmu,ir bijuši daudz patīkamu brīžu ko mans mīļotais man sagādā:)
22.10.2014 16:24 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
atcerējos ka pirms 3dienām mans mīļotais braucot mājās no darba atveda čupačupus-sirsniņu formā:) mīļi:)
22.10.2014 16:31 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.07.2014
Kad mīļums bija Afganistānā uz pusgadu - noorganizēja man dzimšanas dienā milzu rožu pušķi. Bija plānojis, ka to man lekciju laikā atnesīs (gribēja pazīmēties. :) ), bet viņa brālis negribēja sev pievērst tik lielu uzmanību un atnesa man ziedus uz kojām. Mīļi.
Šad tad atstāj mājās mīļas zīmītes izlocītas dažādās origami formās.
Reiz, pēc garas un smagas darbadienas pārsteidza mani ar to, ka bija sarīkojis man kārtīgu relaksēšanos pārvietojamā pirtī pie jūras. Naktī. Mmmm. :)
Labi, ka viņš man nedāvina rotaļlietas, ko nu nekādi nespētu novērtēt. :D
22.10.2014 19:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
nesen kolēģei uz darbu vīrs atsūtīja rožu klēpi.. vakarā savējam mājās stāstīju un stingri piekodināju neko tādu uz darbu nesūtīt! es justos superneērti!


Es gan nejutos neērti, kad vīrs atsūtīja uz darbu ziedu pušķi ar kartiņu. Tai laikā bija ilgstošā komandējumā, tāpēc es biju dikti priecīga par pārsteigumu.

Bet tā ikdienā par ziediem es neesmu ļoti lielā sajūsmā. Vairāk priecājos, ja kaut ko garšīgu nopērk.
22.10.2014 19:57 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Nesen delfos bija lielisks raksts sieviešu sadaļā, par lietām kuras neglaimo dāmas iedzīvei, viena no tām bija kā reizi mīkstās rotaļu lietas. Tas protams ir jauki līdz zināmam vecumam, bet ne jaunas sievietes dzīvē :)

Mazie negaidītie prieciņi? Vakariņu vai vienalga kuras maltītes pagatvošana, zinot ka man nav laika, vai vienkārši leizī noskaņojums. Puķes podiņā. Pēkšņi brīvdienas rītā paziņõšana, sakārtot somas, pazudīsim uz dažā dienām. Ļoti novērtēju, ka varu vienkārši reizēm nedomāt un paslinkot ... izbaudīt.
22.10.2014 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nabaga lielie rotalu laachi, viniem tagad skumji ap sirdi! :D Jaa, man arii viens taads Latvijas maajaas ir, to man pie durviim atstaaja miils draugs, kura vairs nav shajaa saulee un tas laacis man, nebuut ne 13 gadus jaunai meitenei, ir loti miila lieta (arpraats, aarpraats!), kuru nedomaaju nevienam atdot, vismaz tuvaakajaa laikaa.

Man kaut kaa vienmeer sanaakusi dariishana ar taadiem romantish viirieshiem - saluuts aiz mana loga bijis, ar kraasu sniegaa ierakstiitas ziimiites pie loga, ai, nu visaadi pigori, tagad saaku ritinaat atminu kamoliiti un smaids liidz ausiim. :)

Bet peedeejais loti miilais briidis bija, kad pirms miega veelu, veelu vakaraa ar draugu runaajaam pa telefonu un es teicu, ka man galva mazliet saap. Peec divdesmit minuuteem shis zvaniija pie durviim ar visaam pretsaapju tableteem un lielu buchu, bija izviikshiijies no gultas, lai princesei atvestu zaales.
22.10.2014 20:30 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ir braucis no viena Rīgas gala līdz otram nedaudzaizRīgas galam, lai atvestu puķes un konču kasti. Turklāt ar taksi :D

Jā, ir bijis arī tāds pielūdzējs (kā pride and prejudice) - biju apslimusi un vēlā vakarā sāka kāpt temperatūra. Tak pusnaktī izvilkās no mājām, sameklēja diennakts aptieku, izlūdzās bez receptes recepšu Nimesil un citas zāles, atveda man, sabaroja ar zālēm, pagaidīja, kad paliek labāk un tad brauca prom. Puisim bija agri jāceļas nākošā dienā ( 5 vai 6 no rīta).
22.10.2014 20:43 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Draugs bieži mēdz sagādāt man dažādus pārsteigumus.
Viņš ir ļoti praktisks, tad pārsteigumi ir vairāk praktisku/izmantojamu lietu veidā, našķu veidā, kāda pasākuma veidā, tad veic praktiskus darbus mājās, kamēr esmu prom, lai netracinātu mani ar to visu, pārsteidz ar brokastīm gultā utt
Bet pēdējais pārsteigums:
pirms pāris dienām saņēmu sūtījumu - elektriskā/sildošā vilnas sega.
Pa cik, man vienmēr ir auksti, tad esmu stāvā sajūsmā :)
22.10.2014 21:08 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Bija man pirms aptuveni nedēļas pārsteigums no mīļotā. Braucām uz pasākumu ar kolēģiem un es (goda vārds,bez mājieniem) ieminējos,ka man beigušās smaržas,ar domu,ka ieiešu vēlāk vakarā (ja sanāks laiks) un nopirkšu. Pasākumā biki sapūtos uz viņu par to,ka viņš izmeta manus pēdējos metienus kamēr pīpēju (boulingā). Paziņoju,ka esmu apvainojusies,ka viņš tā izdarīja un pateicu,ka gaidu atvainošanos ar puķēm. Šis aizgāja. Pēc diezgan ilga laika šis atgriezās un paziņoja,ka puķu veikalu neatrada,bet tāpat kaut ko atnesa. Un iedeva man dāvanu papīrā glīti iesaiņotas smaržas. Tas bija tik mīļi,ka man palika kauns par savu princešu izgājienu. Bet tagad man vismaz ir jaunas mīļākās smaržas,ko mans mīļotais ir izvēlējies. :)
22.10.2014 22:55 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Pēc kā vīrieši izlemj, ka šo dāmu lutinās, bet citu nē. Kāpēc vienas ir pelnījušas pārsteigumus, bet citas nav?
22.10.2014 23:00 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Vakariņas, zinot, ka viņam īsti nepatīk gatavot.
Sagatavota vanna, ar daudz putām, kad dušas želeja ir izlieta vannā, daudz sveces..ahh
Ziedi tāpat vien.
Nāk pretī uz pieturu pat nebrīdinot.
Šokolāde uz galda pēc garas darba dienas.
Jaunais sims 4 uz viņa kompja :D
Ai, nu mīļš viņš man ir :)
Pēc nedēļas 5 gadus svinam (l)
22.10.2014 23:09 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man parasti miiljotais sagaadaa kaadus mazus,miiljus paarsteigumus.
Citreiz saliimee visur man liimlapinjas ar uzrakstiem gan angliski vai latviski pat censhas kko izrakstiit,vienu riitu ceelos ap 4 am un pie mazaa spoguliisha(kur kraasojos) pieliimeeta lapinja kur rakstiits "arlabunakti " perfektaa lv valodaa,es taa smeejos:D vins esot gribejis uzrakstit "labriit " ,bet sajuka,kas bija kas :D
Forshi bija kad vairaak kaa pirms menesha manaa vaarda dienaa bija aizbraucis pie mana teeta pakal neegjiem (tetis no lv atveda man) un ielika man ledusskapii,nu tiiiik prieciiga biju,teeti ar baigi sabuchoju jo Nebiju gaidijusi,bet neegji nu taa garsho(l)!
Vel pirms 2 Ned kkur atveda mani no darba maajaas un vaazee staav paari 20 baltaam ,garam rozeem,tapat vien. (l) dievinu ziedus.
23.10.2014 07:01 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Ļoti nepatīka, ja saka, ka rozes nākamajā dienā jau novīst. :D pašu audzētas rozes stāv līdz pat nedēļām. tas tā ne pa tēmu, jo tētis tās audzē :D

mani parasti iepriecina ar milzīgiem pušķiem, skaistu apakšveļu, smaržām, kādu lūpukrāsu, spa dāvanu kartēm un tādā garā.
viena no pēdējām dāvanām bija liels teddy lācis, nu tas pelēkais, man tikai tie patīk. :D un rožu pušķis. viens no jaukākajiem pārsteigumiem bija vanna ar daudz putām un svecītēm. par cik man bil no uguns es visu laiku stresoju, lai nekas neaizdegas :D
23.10.2014 07:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Mans vīrietis arī nav no romantiskajiem, tāpat kā es. Es vienmēr pukstu, kad man dāvina ziedus, jo man dikti žēl skatīties kā tie novīst. Tāpēc ziedi ir tikai uz kaut kādiem svētkiem un parasti tās ir dažas rozītes. Tagad viņš katru gadu dāvina man rožu krūmu manā vārda dienā ar piebildi, ka mēs pēc ašdesmit gadiem sēdēsim rožu dārzā un skatīsimies kā mazbērni pa sētu skraida. Divi krūmi man jau ir :D
Pārsteidz viņš mani ar praktiskām lietām - nopērk kaut ko garšīgu tieši, kas garšo man. Ja es pateikšu tikai tā, starp citu, ka man kārojas, piemēram, meduskūka, tad viņš ielēks mašīnā un apbraukās veikalus, lai tikai man to meduskūku dabūtu. Vakar izbojāju savu pārsteigumu. Vakar slikti jutos, bet kamēr meita guļ, ķēros taisīt vakariņas. Uztaisīju vakariņas, ieeju garāžā saukt vīru ēst. A viņš tik nelaimīgs - domājis, ka es guļu kopā ar meitu, gaidījis, kad es piecelšos, lai atvestu man manu mīļāko picu un desertu no Liepājas vakariņās. Palutināt gribējis, bet es visu esot izbojājusi :)
Ja mans vīrietis pēkšņi atstieptu mājās lielu, dārgu un nepraktisku dāvanu, es laikam būtu dikti nelaimīga. Un labi, ka viņš to zina...
23.10.2014 09:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits