Patiikami paarsteigumi!

 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cau, cau sajaa veesajaa un dreegnajaa rudens dienaa! Sagribeejaas parunaat par jaukaam un prieciigaam lietaam! :)
Sodien koleege darbaa sajuusmaa staastiija, ka vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. Vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci! :) Tad nu mees abas par to iesmeejaam un, iedomaajoties dazaadas situaacijas parunaajaam par visaada veida paarsteigumiem, ko muusu viiriesi vai draugi, pieluudzeeji mums sagaadaa.. :)
Un, visaam par paarsteigumu, ienaak koleeges pieluudzeejs ar milziigu kleepi ziediem un lielu, miikstu rotalu laaci!! :) Ahh, tas bija super! :)
Man radaas jautaajums.. Kaa Juusu viiriesi iepriecina Juus, vai varat cereet uz kaadiem taada veida paarsteigumiem, kas ir negaidiiti??
Padalamies ar pozitiiviem staastiem! :)
22.10.2014 11:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man arī vienreiz viens pielūdzējs uz darbu bija atsūtījis milzīgu pušķi. Man arī bija tik neērti un nepatīkami, īpaši ņemot vērā to, ka man pret viņu nekādu simpātiju nebija.
22.10.2014 14:26 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
MoonLady,

ja tu palasītu citas šīs autores diskusijas, tad saprastu ;)
22.10.2014 14:27 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Gadiijums par taam rozeem un paarsteigumu, atsauca man atminaa veel kaadu gadiijumu no savas dziives.. Kad ar draugu nedziivojaam kopaa (vinam bija atsleegas no dziivokla), vins man naktii suutiija sms ar jautaajumiem, ko daru vai gulu jau utt. Peec tam, kad nebija saneemis no manis atbildi, vins izleemis atbraukt un paarlieicnaaties, ka esmu maajaas un viss ar mani labi (atradaas vins tad kaadus 30km attaalumaa no manis). Klusaam sleedza valaa durvis, centaas visu dariit taa, lai es nedzirdeetu vinu.. :D Nemot veeraa, ka miegs man trausls, aatri vien pamodos, sapratu, ka tas ir vins, bet turpinaaju izlikties, ka gulu.. :D Ieliida pie manis sem segas un pie deguna pielika skaistu un smarziigu puku puski!! Tik forsi! :)
Vieniigi, kaadu taa arii liidz naavei var paarbiedeet.. :D Prieks, ka ne mani.. Par to visu biju prieciiga, nevis lamaajos, ka taa iezagaas dziivoklii! :D
22.10.2014 14:32 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ėsmu sanjeemusii uz darbu , ar kurjeeru, kadaas tris reizees ziedus. sakot no daudz sarkanaam, garo kaatu rozeem,un beidzot ar lielu pušķi .. Un sūtītaji, nebija nekādi man oficiali viirieshi , ar statusu ''mans'' . Un iedomājaties, pat nēerti nebija. Uztvēru to kā skaistu žestu un priecajos, ka ir tādi vīrieši , kas vel ziedus dāvina ;)

Bet jaa, mums ir dazhadaas gaumes, citai patiik , bet citai nee..
22.10.2014 14:37 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Paaris gadus atpakal, kad ar bijuso draugu bijaam celojumaa, vins man parkaa uzdaavinaaja gredzenu (ne saderinaasanaas), visi cilveeki, kas atradaas apkaart un to redzeeja, saaka aplaudeet un priecaaties, jo domaaja, ka sis bildina mani!! Vot, tas tiesaam bija neerti!! :D
22.10.2014 14:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man virs vnk bez iemesla neko ta nedavina, bet es par to nestresoju. Vinsh ir loti mils un gadigs ikdiena. Tas atsver jeb ko materialu. Protams, svetkos un ipashas dienas apsveic un sagada parsteigumu.
Aaa, kad sakam satikties, tad gan vinsh man katru reizi davinaja ziedus. Vinsh vairk ikdiena savu milestibu izrada ar darbiem un palidzesanu man, uz ko citi nemaz nav tik naski
22.10.2014 14:45 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Vinsh vairk ikdiena savu milestibu izrada ar darbiem un palidzesanu man

Mans viirietis arii izcelas tiesi ar so! :) Kaut gan, ieprieks biju pieradusi pie dazaadiem paarsteigumiem utt. Tagad saprotu, cik labi ir, kad ikdienaa juuties apruupeeta, ka Tev [aliidz un ir blakus, tas pats svariigaakais! :)
22.10.2014 14:50 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Mans vīrietis ir tāds pats kā Sany un Kinetic. :)

Manējais nav romantisks. Nedāvina man puķes bez iemesla, nedāvina dāvanas. Draugs neuzskata, ka mīlestībai ir kkāds sakars ar materiālām dāvanām. Viņš nesaprot, ka sieviete grib būt lutināta. :(
22.10.2014 15:05 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man draugs reizi mēnesī uzdāvina ziedus un biezi nopērk kaut ko garšīgu, piemēram raffaello vai kādu šokolādi, bet domāju, ka tas vēl tādēļ ka neesam pārāk ilgi kopā, mēnešus 5 :D Gan jau pāries :D
22.10.2014 15:08 |
 
Reitings 182
Reģ: 09.06.2014
Mans vīrietis gan mani iepriecina ar ziediem , pārsteigumiem pa laikam , gan izrāda mīļumu un rūpes ikdienā . Izskatās , ka dažas redzējušas tikai tādus , kuri dara vai nu vienu - vai nu otru .
Rūpes , mīļums ikdienā nav savienojams ar pārsteigumiem un ziediem ?
Vai arī tā ir kāda aizsargreakcija tajām , kuras puķes nav redzējušas no saviem vīriešiem ?
Ir iespējams arī atrast vīrieti , kas ikdienā liks justies īpašai un mīlētai , gan pa laikam jūs patīkami pārsteigs ar ziediem vai rotām !
22.10.2014 15:13 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Izskatās , ka dažas redzējušas tikai tādus , kuri dara vai nu vienu - vai nu otru .


arī biju par to padomājusi
22.10.2014 15:14 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
AAwwww... :) Kā jums, meitenes, ir paveicies! Kā dabūt to, lai puisis tā lutina?
Man puisis nav dāvinājis ziedus, dāvanas, nekādus pārsteigumus rīkojis.
22.10.2014 15:24 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Lielākie pārsteigumi ir bijuši kādos nozīmīgos datumos - jubilejās, sieviešu dienā, utt., bet ja runājam par ikdienu, tad mans vīrs mēdz mani pārsteigt ar ļoti gardām vakariņām (gatavo reti, bet, kad gatavo, tad ir wow), ar ziediem, brokastīm gultā un patīkamiem pārsteiguma randiņiem.

Gribēju pajautāt, kā jūs pārsteidzat savus vīriešus? Bieži vien, kad man gribas sarūpēt kādu jauku pārsteigumu savam mīļotajam, tad apstājos pie tā, ka grūti izdomāt, kā tieši pārsteigt. Šad tad protams, mēdzu kādu gardu aliņu atnest, tad vēl sarūpēt biļetes uz kādu kino vai teātri. Kādi ir jūsu pārsteigumi, kurus sarūpējat mīļotajiem?
22.10.2014 15:25 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Man lasot šo tēmu goda vārds saskrēja asaras acīs. Esmu ar vīrieti 3 gadus kopā, man tādus pārsteigumus nekad netaisa. Puķes TIKAI ja ir kādi svētki,niecīgas dāvaniņas bija attiecību pirmajā pusgadā. Tagad tikai ja es paprasu, ka gribu smaržas tad nopērk,pats pa sevi nekad neko neuzdāvinās... Man šī ir sāpīga tēma,tik bieži esmu saskumusi,raudājusi ,pat teikusi viņam kāpēc viņš nevar man pa retam ko uzdāvināt,nu nejau dārgu,bet ko mazu mīļu,vienkārši,kā uzmanības apliecinājumu. Nekā. Našķus nopērk pēc darba mums abiem, bet parasti tas ir kinder bueano,un kkas tāds kas viņam pašam garšo...
Atceros vienreiz darbā ļoti iepatikos vienam klientam,šis aizgāja uz veikalu un pēc 5 min atnāca ar lielu pušķi skaistām puķēm,nezinu pat kas tās bija,pirmo reizi redzēju. Mans draugs man tādu pušķi nekad mūžā nebija dāvinājis... Es biju tik priecīga,atnācu mājās ,domāju nu tik draugs būs greizsirdīgs Pastāstiju, ka man ļoti patīkami bija saņemt ziedus no kāda tā pat vien..bet viņam bija vienalga.
Nav jau tā,ka es mīlestību mēru naudā,bet gribās tomēr,lai draugs grib mani pārsteigt un uzdāvināt ik pa laikam, man tas daudz nozīmētu, justos uzreiz mīlētāka. .. Tāda tā mana sāpe :D
22.10.2014 15:26 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Meitenes mīļās, nu nevajag domāt, ka tie, kuri nedāvina jums sirsniņbalonus un mīkstās mantas, jūs mazāk mīl! Vienkārši ir cilvēki, kuri nav romantiski. Ja cenšās tādi būt, tad tas jau ir mākslīgi izspiests.
22.10.2014 15:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Izskatās , ka dažas redzējušas tikai tādus , kuri dara vai nu vienu - vai nu otru .


arī biju par to padomājusi

++
Bet tā jau ir, ja nav citas pieredzes, tad liekas,ka citādāk jau nevar būt. Vai nu viens vai otrs. Abi nevar būt.:D
Man nav jāizvēlas - vai nu ziedi un pāsrteigumi, vai mīlestība ikdienā - Man tiek tas viss.:D :D Un ir svarīgs gan viens, gan otrs.:)
22.10.2014 15:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Manurpāt, nevajag būt romatiķim, lai sievietei atnestu ziedus vai iepriecināt ar viņam mīļāko kūciņu.

Tās vēstulītes un tamlīdzīgi mīlas apliecinājumi, jā, tās ir tiešām ļoti romantisku vīriešu izdarības.
22.10.2014 15:32 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man līdzīgi kā sabīnei... dalu tavu bēdu :(
22.10.2014 15:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manējais arī, starpcitu, nav nekāds dzejoļu lasītājs un romantiķis. Bet kā viņš saka- lai noorganizēt kopīgu filmu vakaru ar šampi - nevajag būt romantiķim.
Tāpat uzskatu,ka nopirkt un pasniegt ziedus arī nekādu romantisko čali nevajag.
Vajag tikai to gribēšanu otru iepriecināt.
22.10.2014 15:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lancaster - es ar tevi uz vienas domas šodien :D
22.10.2014 15:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits