Patiikami paarsteigumi!

 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cau, cau sajaa veesajaa un dreegnajaa rudens dienaa! Sagribeejaas parunaat par jaukaam un prieciigaam lietaam! :)
Sodien koleege darbaa sajuusmaa staastiija, ka vinai uzradies jauns pieluudzeejs.. Vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci! :) Tad nu mees abas par to iesmeejaam un, iedomaajoties dazaadas situaacijas parunaajaam par visaada veida paarsteigumiem, ko muusu viiriesi vai draugi, pieluudzeeji mums sagaadaa.. :)
Un, visaam par paarsteigumu, ienaak koleeges pieluudzeejs ar milziigu kleepi ziediem un lielu, miikstu rotalu laaci!! :) Ahh, tas bija super! :)
Man radaas jautaajums.. Kaa Juusu viiriesi iepriecina Juus, vai varat cereet uz kaadiem taada veida paarsteigumiem, kas ir negaidiiti??
Padalamies ar pozitiiviem staastiem! :)
22.10.2014 11:32 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
bet ne tikai materialaas lietas paarsteidz :) Kad vienreiz man bija skumiigs praats darbaa , ierados veelu maajaas, miljotais sagaidija ar karstu teeju un teejas sveciiteem, kas saliktas sirsninjas formaa :) .. Negaidiitas masāžas, kāds mīļākais našķītis, utt , tas viss liels justies patiesi jauki :)
22.10.2014 12:26 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
vaards pa vaardam un sii vinam aizsuutiija sms, ka patiikami buutu sanemt ziedus un miikstu rotalu laaci!


ja es būtu puisis, kas skaitās tikai pielūdzējs, tad pēc šādas īsziņas es kļūtu par bijušo pielūdzēju. Nekad nesapratīšu kaut ko tādu. Un vēl tā vēlme pēc rotaļu lācītis pieaugušam cilvēkam...

Ziedi bez iemesla majās ir bieži, tāpat kā citi sīkumi. Ir bijis arī, ka noskatu kādu smuku somu, bet pažēloju naudu, bet nākamajā dienā tā mani sagaida mājās. Protams, ka tas viss ir ļoti patīkami.
22.10.2014 12:30 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Kaa vienmeer.. Cik cilveeku, tik viedoklu! :)
Es gan pavisam noteikti buutu prieciiga par to pasu laaci.. Ziedi un cita veida daavanas (somas, kurpes, auskari) ir kas cits un, ja visu laiku tiek daavunaatas tikai taadas lieta, tad paarmainas peec gribeetu pavisam ko citu! :)
22.10.2014 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Protams, ir patīkami, ka reizēm mīļotais ierodas mājās ar puķēm tāpat vien. Bet tas notiek reti. Daudz labāk un mīļāk man šķiet ir visādi ikdienas sīkumiņi.. kad viņš savā vienīgajā brīvdienā agri no rīta speciāli pieceļas, lai aizvestu mani uz darbu; kad vakarā vienkārši pazvana, pasaka:" Taisies, drīz būšu!" un aizved pārsteiguma randiņā, vakariņās. Nu visādi tādi brīži ikdienā arī ir tie, kas liek smaidīt un regulāri iemīlēties no jauna.
22.10.2014 12:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man ir viena pazīstama meitene, kas raudāja, jo gribēja lielu rotaļu lāci, ko redzēja veikalā (abi bija kopā), un, kad draugs to nopirka (viņai blakus esot), šī uzreiz sabildējās un lika draugos - negaidīta dāvana no mana mīļā... :D

Mans draugs neaizraujas ar ziedu dāvināšanu, bet retu reizi sanāk. Patīkami. Pārsteidz ar ikdienišķiem nieciņiem, piemēram, brokastis gultā, regulāras masāžas, no rītiem, kad ieeju virtuvē, tēja jau gatava, zina, ka, jau kaut kas man iepatīkas, bet man negribas tam tērēt naudu, tad bieži ir bijis, ka nopērk man. Bet tas tāpēc, ka viņš zina, ko vēlos, jo parasti šopingojam kopā. :D Ai, tik daudz visa kā, ka grūti uzskaitīt. Bet ļoti novērtēju. :)
22.10.2014 12:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Rotaļu lāci man uzdāvināja tad, kad man bija 17 :D Tagad ir tādas sievišķīgākas lietas, smaržas, apakšveļa, somiņa. Ikdienā ir kaut kādas zīmītes, puķes, vakariņas restorānos vai mājās sveču gaismā ar vīnu. Pēdējā laikā abi esam ļoti pārguruši un tāpēc nedaudz mazāk tas viss palicis, pat neatceros, kas bija pēdējais. Laikam , kad pirms dažām dienām sadusmojos, ka vīrs aizkavējās darbā par pus stundu un es biju tik pārgurusi, ka biju dusmīga, ka man nebrauc pakaļ laicīgi, tad nu viņš ieradās ar ziediem un savu mīļo bērna smaidiņu, kad es jau neapmierināta taisījos iet uz sabiedrisko. Protams, dusmas bija prom :)
22.10.2014 12:36 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Pēc darba dienas - aiz mašīnas logu tīrītāja iebāzta lapiņa ar uzzīmētu buču. Joprojām to lapiņu esmu saglabājusi un pasmaidu, kad atceros... Tas likās tik sasodīti mīļi, jo čalis nav nekāds pūkainais un romantiskais. :)
22.10.2014 12:40 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pielūdzējus nomainījis vīrs, viņš lutina. Ziedi, vakariņas, man nopirkti apavi, kleitas ir ļoti bieži, es pat lamājos, ka tam visam tiek tērēts pārāk daudz. Viņš labprāt apdāvina arī manu māsu un mammu. Tas viss, protams, man patīk, taču daudz svarīgāk man ir tas, ka vīrietis ar mani kopā pavada laiku. Man tik ļoti patīk, ka viņš paņem brīvdienu, lai pabūtu kopā, atbrauc vakaros, jo vienam mājās mani gaidīt no darba ir garlaicīgi. Tieši kopā būšana man ir vislielākā dāvana.
22.10.2014 12:41 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Vējā, pilniigi noteikti piekriitu par to laika pavadiisanu kopaa. Maneejais peedeejaa laikaa tik aiznemts, ja esmu sajuusmaa par jatru mirkli, ko vins speciaali saorganizee, lai buutu ar mani!! :)
Nesen gaajaam uz kino.. Vins savam partnerim esot pateicis taa - so laicinu sadari lietas bez manis, jo es nevaru neiet uz filmu ar miilo! :D
22.10.2014 12:47 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kinetic, skan ļoti mīļi:)
22.10.2014 12:47 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Heh.. manejam pekshni iedeva stradat nakts mainjas... ta nu gaju negribigi majas, jo zinaju, ka nebus mani kas sagaida majas... ieveljos istaba um vinjsh bija man atstajis uz gultas super milju vestuliti un savu tkreklu :) wiiii... vnk biju parlaimiga taja vakara :)
Un pagaishgad noshokeja Valentindiena.. mes jau pirms tam njirdzam ka shaa bus parishi visos sturos... visi staigas ar sirsninjam acu vietas utt... kr4 nonjirdzam par shiem saldajiem svetkiem... bet - vakara no darba parnaku un shis gaida mani ar ziediem, vakarinjam, svecem... toriez vnk saku raudat hahaha... jo parasti Valentindienas nav nekadi svetki, nekas tads... un tad toriez bija tomer forshi, ka vinjsh pacentas...un shoks bija NENORMALAKAIS, jo vinjsh nav man tads baigais jutu izraditajs... :)
Ka ari shad tad atstaj majas lapinjas kadas uz galda vai kadu shokoladiti.. nu taa...

Bet vsp man pashai labak patik sagadat parsteigumus, neka sankemt, nezinu kadelj vienmer jutos neerti un nezinu kur likties un ka reagjet :D
22.10.2014 13:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Laime ir ikdienībā, tieši tā es domāju jau kādu laiku. Tādēļ mans pārsteigums nav vērtējams naudā vai dāvanās, bet attieksmē, mīļumā. Ik reiz kad satieku esmu pārsteigta, pārsteigta ka man tā paveicies. Tas arī viss.
Protams ziedus dāvina bieži, bet man tas nerada tādas emocijas, tiešām, esmu no tā izaugusi :)

Pirms mazāk kā gada, man kāds puisis atsūtīja uz darbu lielu puķu pušķi, biju šokēta, nudien, jo nezināju sākumā - kurš, protams, ka beigās uzzināju, bet mani tas neaizgrāba, diemžēl, pateicu paldies par jauko pārsteigumu un viss.
22.10.2014 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ak jel, kāds cukursīrups :D
man manējais uzmanību šādi neizrāda. Viņš vispār ļoti neromantisks un nemīl taisīt pārsteigumus. Bet, ja man uz darbu atsūtītu ko tādu kā bildē, es arī būtu dusmīga un justos ļoti neērti kolēģu priekšā. Lai gan nekādu rotaļļietu nemaz neprasītu un ziedu klēpi ne tik. Man nepatīk tāda izrādīšanās. Kādai tas šķiet kruti un stilīgi, bet man nešķiet.
22.10.2014 13:26 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Skaisti :)
Mani arī ļoti lutina, par ko es ļoti cienu un mīlu savu vīrieti, bet sīkumos neizplūdīšu.
22.10.2014 13:54 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Mans puisis ir galīgs neromantiķis, viņš vienkārši pasaka, ka viņš nav tāds, un pat nepacenšas tāpat vien uzdāvināt puķes, vai kaut pienācīgi atvainoties, viņš neesot tāds un viss...

Ehh, kā gribētu, lai mani arī kādreiz pārsteigtu, jo es viņu cenšos pārsteigt ik pa laikam pati.
22.10.2014 13:59 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Protams ziedus dāvina bieži, bet man tas nerada tādas emocijas, tiešām, esmu no tā izaugus


Izaugusi no kā tieši?
22.10.2014 14:01 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Es esmu floriste, man vienmēr licies, ka ziedi (nu tas ir vairumā, vairāk par 10 piemēram) ir izšķērdība un es no sākuma padusmošos un palamāšos, ka vai tad nav kur naudu likt un varbūt tad tik papriecātos :D Jo tā rupji sakot ir nauda izmesta vējā, bet īstenībā, ja tā padomā, tā ir ar daudzām lietām. Bet man tomēr žēl, itsevišķi rozes, no kurām nākamajā dienā gan jau puse nez kāpēc būs nokārušas galvas ...es nespēdu pārdzīvot :D
22.10.2014 14:09 |
 
Reitings 213
Reģ: 27.02.2014
Manējais nav pārsteigumu darītājs. Bet vienu rītu kad biju nakšņojusi pie viņa, viņš piecēlās diezgan agri. Es to pamanīju un sāku dusmoties, kāpēc viņš atstājis mani vien uun sūtīju dusmīgas sms. Un tad negaidīti viņš ierodas ar 3 sarkanām rozēm un noliek vāzē man pie gultas, kā arī pienesa gardas brokastis- kapučino un kūciņas. Izrādās ka viņš ir bijis veikalā pa to laiku. :D Es viņu tad sabučoju un biju ļoti priecīga!
22.10.2014 14:19 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
nesen kolēģei uz darbu vīrs atsūtīja rožu klēpi.. vakarā savējam mājās stāstīju un stingri piekodināju neko tādu uz darbu nesūtīt! :D es justos superneērti!
bet kolēģe gan bija dikti laimīga un tas ir pats galvenais! :)

mani viņš mēdz pārsteigt ar ikdienas sīkumiem, kā somā slepus ieliktu konfekti vai tml.
un lai gan regulāri ēdam ārpus mājas un braucam kur atpūsties, tāpat saņemu ziedus, par lielāko lutināšu uzskatu pagatavotas brokastis un kafiju ik rītu! :)
22.10.2014 14:22 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mans puisis ir galīgs neromantiķis, viņš vienkārši pasaka, ka viņš nav tāds, un pat nepacenšas tāpat vien uzdāvināt puķes, vai kaut pienācīgi atvainoties, viņš neesot tāds un viss...


++

Manējais nav pārsteigumu darītājs. Bet vienu rītu kad biju nakšņojusi pie viņa, viņš piecēlās diezgan agri. Es to pamanīju un sāku dusmoties, kāpēc viņš atstājis mani vien uun sūtīju dusmīgas sms.


Es nekad šo nesapratīšu... Kāpēc uzreiz jādusmojas un sms jāsūta... Pat nezinot iemeslu, kāpēc viņš tā rīkojies. Dusmojas un kad ieraugu iemeslu, tad uzreiz it kā nekas nebūtu noticis.
22.10.2014 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits