"Mīļākā" vecākam vīrietim

 
Reitings 141
Reģ: 27.07.2012
Šoreiz vēlētos dzirdēt pieredzi no meitenēm, kuras ir gājušas tam cauri un, kurām ir līdzīga situācija bijusi. Kā sākās un beidzās, labā un sliktā pieredze.
Nedaudz ieskicēšu savu situāciju. Nekā patiesībā nav, vienkārši nāca tāds interesants piedāvājums un aizdomājos par šo tēmu. Vīrietis, gandrīz uz pusi vecāks par mani, brīvs (tāpēc tēmā "mīļākā" ir pēdiņās) taču minēja, ka viņa "orientācija ir darbaholiķis" tāpēc vēlas sievieti ar kuru pavadīt kopā brīvo laiku, attiecības bez saistībām un tml, taču piedāvā arī finansiālu atbalstu, vēlas lutināt un tamlīdzīgi.
Atkal esmu pēc šķiršanās un man laikam iet ciet un liekas, ka visu varu izmēģināt kamēr jauna un brīva, no otras puses visam ir savas robežas. Ja šādās attiecībās tiek iesaistīta nauda, tad naudas pieņemšana man tomēr saistās ar kaut ko maucisku, no otras puses kā vīrietis pats minēja, savādāk uz pusi jaunākas meitenes taču nevarēs ieinteresēt, un sava daļa taisnības tur ir.
Man nevajag "palīdzību", lai izlemtu ko darīt, bet tikai, lai pastāstāt savu pieredzi līdzīgos gadījumos.
20.10.2014 22:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pagaidi. Tu treici: Prostitūcija ir sekss par naudu. Par patikšanu, nepatikšanu tur nav runa.

Patīk vai nepatīk - neesot būtiski. Sekss un materiāls labums = prostitūcija. Tā Tu esi uzrakstījusi.

Bez tā - kā Tu zini, ka viņam nav simpātiju? Tas, ka Tavs paziņa Pēteris ir slampītis un tādas pašas izmīlē nenozīmē, ka tā ir arī autores gadījumā.

Vēl - mūsdienu attiecības balstās uz simpātijām biežāk nekā mīlestību. Ar vizuālo iekāri (atsevišķi arī garīgo, intelektuāļoti) ir gana, lai liktos gultā un skrietu pa randiņiem. Tas mūs noved pie tā, ko tu raksti - viss ir prostitūcija.
21.10.2014 01:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pagaidi. Tu treici: Prostitūcija ir sekss par naudu. Par patikšanu, nepatikšanu tur nav runa.

Patīk vai nepatīk - neesot būtiski. Sekss un materiāls labums = prostitūcija. Tā Tu esi uzrakstījusi.

Žēl, ka tālāko neproti izlasīt.
Vai nav vienalga, viņai ir jūtas pret viņu vai nav, ja pret viņu izturas kā pret prostitūtu?


--

Bez tā - kā Tu zini, ka viņam nav simpātiju? Tas, ka Tavs paziņa Pēteris ir slampītis un tādas pašas izmīlē nenozīmē, ka tā ir arī autores gadījumā.


taču minēja, ka viņa "orientācija ir darbaholiķis" tāpēc vēlas sievieti ar kuru pavadīt kopā brīvo laiku, attiecības bez saistībām un tml, taču piedāvā arī finansiālu atbalstu, vēlas lutināt un tamlīdzīgi.


Ja tā mūsdienās izpaudās patikšana (vēlas kaut kādu jebkādu sievieti, ar kuru pavadīt brīvo laiku, attiecības bez saistībām jebšu brīvdienu sekss, piedāvā finans.atbalstu jebšu pērk par naudu), tad sorry, tiešām neko nesaprotu.
21.10.2014 01:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 12.10.2014
Komentārus neizlasiju, bet pastāstīšu par savu ''pieredzi''...
Man tepat facebooka bija piedāvajums no viena ārzemnieka kļūt par viņa draudzeni. Vīrietim nedaudz pāri 40, man nedaudz pāri 20 :D
Solija kopā apceļot pasauli un visu pārējo ko vien sirds kāro :D
Pēc bildēm arī izskatijās, ka diezgan turīgs utt...bet mani šadas ''attiecības'' neinteresē....nedaudz pačatojām un viss!

Vienreiz viena sieviete, nezinu, kā joku vai kā, pirms pāris gadiem uz draugiem.lv uzrakstija:
Bagāts vīrietis meklē sev jaunu, slaidu un skaistu draudzeni. Tu atbilsti šiem rādītājiem. Lūgums ar mani sazināties, ja ir interese...Kaut kā tā. Neatbildēju :D
21.10.2014 01:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
To, ka nav simpātiju tu izrāvi no nekurienes. Es arī esmu darbaholiķe, bet re - mana sestdienu izklaide i uz zagsu aizvilināja, i bērnu radīt pierunāja. Un situācija tā pati - laika nebija, attiecības nebija, bija jautri un abiem labi.
Tu to sauc par to, kas tas nebija - par prostitūciju. Jo sekss bija, izmaksāti pakalpojumi (kino, ziedi, taksis) bija - bet jūtu nebija. Pplikas simpātijas.
21.10.2014 01:24 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Lienīt, tavs cosmo profila url ved uz tavu draugiem.lv profilu.
Pagaidām nekā apkaunojoša neredzu. Redzu stulbu bet simpātisku meiteni no Valmieras ar uzmanības trūkumu.
21.10.2014 03:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
vari jau meginat tapat galu galaa pati beigas izlemsi kodarit neatkarigi ko mes sakam.

tikpat labi sadas attiecibas var beigtiesari ar iemilesanos un gadus tur neskaita.
21.10.2014 06:52 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Vot maucība.
21.10.2014 06:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja man vīrietis patiktu, būtu abi brīvi un viņš kā vīrietis interesētu, nevis kā naudas maks tad jā, es piekristu. Zinu kā ir darbaholiķiem, zinu ka viņi nevar uzņemties 100% atdevi attiecībās un ģimenē.

Cik es saprotu vīrietis jau tā nemaz neizklausās ka gribētu to mauķeli, viņš vienkārši godīgi pasaka ka laika attiecībām nebūs, un labāk tā nekā klusēt un pēc tam pazust.
Bet katram jau uzskati atšķirās, bet ir jāsaprot tomēr ka ar darbaholiķi tiešām kopīga nākotne ir tik pat kā neiespējama ja vien tu nepiekāpies.
21.10.2014 07:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
"Sadas elligi mauciskas" attiecibas visu laiku pastav. Ne tikai autorei planojas tadas.
Ja vins tevi saista un velies pameginat- kapec ne? Nepatiks aiziesi.
21.10.2014 07:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manī ir pārliecība, ka jēdziens ''darbaholisms'' ir tāds skaistāks iegansts, lai tiešāk nepateiktu ''es ar Tevi negribu neko nopietnu!'' (šoreiz rakstīju maigi :D )
Pieļauju, ka ne vienai vien cosmo meitenei ir vīrieši, kas ''strādā kā zirgi'' un kaut kā attiecības ir dzīvotspējīgas :)

No vīrieša puses laikam tas ir veids, kā atbrīvoties no atbildības pret 2. cilvēku..
Tiesa.. lai sieviete nejustos tāpēc apdalītāka un lai kompensētu to daļu no izniekotās jaunības (tā vietā varētu iet uz randiņiem ar potenciālo vīru).. sieviete var saņemt materiālu atbalstu.
Vismaz parādā nepaliks :D
21.10.2014 11:04 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jā, tā ir prostitūcija, pretīgi. Piektā profila bilde jau parāda tavu līmeni.
21.10.2014 11:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kad man bija 16 man bija vīrietis kuram bija 36 , nu es guvu diezgan lielu pieredzi , dažādās jomās , vienmēr apzinājos , ka viņš mani neprecēs , es pat negribētu :D Nu mēs kopā tusējām, kad viņam bija brīvs , īsumā kaut kā tā ...
Principā es neko sliktu par šo laiku nevaru teikt , tikai jaukas un pozitīvas atmiņas ...
21.10.2014 11:19 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nez, pat man kaa 30 gadiecei tie 50 gadiigie, ar visu Pitu priekshgalaa, neliekaas pievilciigi. Nespeeju teeva vecuma viirieshus uztvert kaa iekaarojamus objektus. Brrrr......

+++
tie visi vīrieši, kuru bildes te tika saliktas, jau sirmi. gribi negribi tas asociējas ar tēvu! uzskatu, ka uz ko tādu parakstās sievietes, kam bērnībā trūcis tēva.
Un tas komentārs par darbaholismu manā skatījumā ir atruna, lai uz nekādu izklaidi, teātriem, kino, restorāniem neceri, tikai pliku seksu, kad viņam sakārosies, un viss.
21.10.2014 11:23 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man savos teju 30 gados, satikties ar 40-45 gadus vecu vīrieti nešķiet nekas traks. Manam tēvam nav 50, iespējams, ka tur tā starpība. Bet pazīstu vairākus vīriešus pēc 40, kas izskatās pat ļoti tīkami, ir labā fiziskā formā, interesanti sarunu biedri, labi pelna. Es gan nezinu, vai kāds no viņiem izsaka šādus piedāvājumus :)
21.10.2014 11:26 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Tēmas jautājumu daudz nekomentēšu.
Īsi izsakoties - ļoti nekorekts un pazemojošs piedāvājums no vīrieša puses.

Bet kas mani mulsina - tā klaigāšana par to, cik pretīgi ir vīrieši tādā un šitādā vecumā.
Jaunas sievietes, bet TIK pilnas aizspriedumu un stereotipu.
Liela daļa vīriešu ap 40 sevi kopj daudz vairāk kā ~25 gadīgi jaunieši, kuriem liekas, ka jaunība ir mūžīga.
Vecums NAV vīrieša kvalitātes rādītājs. Ir daaaaudz citu faktoru. Un ļoti daudzas tādus saskata tajos, kam, teiksim, ~35 +. Un neviena no viņām taču nešausminās par to, kā var patikt 25 gadīgi kalsni puisīši, kuri tikko no mammas dzīvokļa izvēlušies, ja vēl vispār nedzīvo tur.

Nevajag bļaustīties ar saviem vispārinājumiem un censties pierādīt visas pasaules domu nepareizumu. ;)
21.10.2014 11:53 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es tādu piedāvājumu nekad neuztvertu nopietni. Pirmkārt, kādēļ tērēt manu dārgo laiku cilvēkam, ar kuru droši var izslēgt laimīgu nākotni. Otrkārt, apšaubītu šādu solījumu finansiāli atbalstīt. Sasolīt var daudz, tad pāris reizes izmantos un pazudīs kā nebijis, jaunu upuri meklēdams. Neticu tādiem.
21.10.2014 11:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ko pieaugušam, nobriedušam vīrietim vajag no jauna skuķa, kurai ne dzīves pieredzes vēl nav, nekā, kā tikai skaistums? to pašu skaistumu arī vajag, neko vairāk
21.10.2014 12:01 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
ko pieaugušam, nobriedušam vīrietim vajag no jauna skuķa, kurai ne dzīves pieredzes vēl nav, nekā, kā tikai skaistums? to pašu skaistumu arī vajag, neko vairāk


Lielākoties - jā.
Tāpat izskatās arī, ka šinī gadījumā. Bet te jau vīrietis savus nodomus nemaz neslēpj :)
21.10.2014 12:07 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Ja man pret to vīrieti būtu simpātijas un pati nebūtu gatava nopietnām attiecībām - gribētu vēl iztrakoties vai pievērsties savai karjerai, piekristu. Bet nevis tāpēc, ka viņš finansiāli atbalstītu, bet tāpēc, ka viņš aizpildītu to vīriešu trūkumu organismā un neprasītu no manis mūžīgo uzmanību. Arī vecumā nesaskatu nekādu problēmu. Ja cilvēks sevi ir kopis un uzturējis savā formā, viņš izskatīsies un jutīsies jaunāks par saviem gadiem.
21.10.2014 12:20 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
TG, laikam tev šī tēma tuva, ka atradi tik daudz šāda vecuma amplitūdas vīriešus, bet teikšu godīgi - neviens no viņiem mani nesaista
21.10.2014 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!