Par gultu

 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Jautāju jau māmiņtēmā, bet tur maza atsaucība uz manu jautājumu, tāpēc pajautāšu visām.

Bērna gultiņa atradās pretī durvīm un viņš pret tām gulēja ar kājām. Atnāca ciemiņi, teica, ka tas ir slikti, bet neko nepamatoja.

Otrā iespēja, kur turēt gultiņu, ir pie loga, kas, manuprāt, ar nav pats labākais variants.

Viena meitene teica, ka tas saistīts ar enerģiju.

Ko darītu Jūs? Kur turētu gultiņu?
20.10.2014 12:59 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es nesaprotu, kā var patikt gulēt pretī spogulim? Es pat guļamistabā spoguļus neturu vispār, neomulīgi.


Man atkal ir tā, ka guļamajā istabā to spoguli vajag nu ļoti, jo man te ir skapis (varbūt citām tas atrodas citur, ja daudz istabu) un es nevaru iedomāties, cik neērti man būtu ģērbties, ja istabā nebūtu spoguļa .. tas pats ar krāsošanos, matu taisīšanu uuun tā tālāk :D

Bet nu vispār jā ... mazāk jālasa cosmo un jāiespringst uz tādiem sīkumiem, ticu, ka labas domas vairo labo (l)
20.10.2014 19:29 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Jēziņ, gandrīz visu savu mūžu esmu gulējusi ar kājām pret durvīm un līdz šai dienai pat nezināju, ka tas nav labi :D:D Gultu nekur nestumšu, tādām muļķībām neticu :)
20.10.2014 19:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits