Par tiem, kas meklē mājas

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Čau!
Domas man rosās ap TV3 jauno šovu "Suns meklē mājas", tā laikam to sauca. Būtībā netaisos pat atcerēties nosaukumu, lai arī tas raidījums pamatīgi palicis atmiņā. Taču- ne tai labākajā nozīmē, jo jau pēc pirmajām minūtēm es biju šokā- kā ir pieļaujama tik atklāta, konkrēta, legāla ņirgāšanās par dzīvniekiem? Tad varbūt būtu jāsāk arī taisīt šovs "Bērni meklē mājas", kur no bāreņu patversmes paņemtu vairākus bērnus, ievestu ģimenē un pēc tam izbrāķētos aizvestu atpakaļ, jo, redz, jūs tai ģimenei nederat, sorry.
Kādas jūsu domas par tādu necilvēcīgu attieksmi pret dzīvniekiem, kur, dažs labs, visu mūžu tup būrī, tad tiek paņemts un izmitināts skaistā miteklī, pamīļots, pabarots un sabučots, lai pēc tam atkal tiktu iegrūsts atpakaļ savā 2x2 metri kambarī un ATKAL mēģinātu atgūties un piedot cilvēkiem, kuri viņu nodevuši?
16.10.2014 19:37 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Dee-jay, diemžēl jāpiekrīt katram Tavam vārdam :( Man vispār sirds sāp par tiem dzīvnieciņiem, kam dzīve darījusi tikai pāri, cilvēki riebīgi pret viņiem izturējušies, pametuši likteņa varā, vai tiem nomiris saimnieks, ko tie ļoti mīlēja, un vairs nav palicis neviens, un viss atlikušais mūžs jāpavada patversmē. Un katru reizi redzot, ka izvēlas kādu citu, nespēju pat iedomāties, kā tiem zvēriņiem sāp sirsniņa :(
Un man jautājums tām labajām sirdīm, kas iet uz patversmēm un staidzina sunīšus un apčubina - Jums nav žēl, ka mīļojot vienu suņuku, kāds cits žēlām actiņām tajā noraugās? Saprotu, visus uzreiz nevar samīļot, bet gribās palīdzēt visiem, jo dzīve tā jau viņiem darījusi pāri.
16.10.2014 23:26 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
šeit neliela viela pārdomām
http://labaidienai.blogspot.com/2014/10/pardomam.html
attiecināms gan uz bērniem, gan arī mīluļiem
16.10.2014 23:33 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
Viņi tos suņus uz vairākām dienām aizved uz kādu ģimeni dzīvot un pēc tam atsijā, kurš paliks, kurš ne?
16.10.2014 23:39 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Miranda_GO, laikam, jā, visu neredzēju, bet sāpīgākais brīdis likās, kad katram tam cilvēkam nācās izvēlēties vienu suni, bet suņu vairāk nekā saimnieku, un pie viena neviens nepiegāja. Domāju, ka vismaz vadītāja tad pieies, bet tā maita vēl kaut kādu riebīgu frāzi noteica, baigā suņu mīle skaitās :@
16.10.2014 23:48 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
A kas ir vadītāja?
16.10.2014 23:55 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Nezinu, kaut kāda parasta sieviete, nekur neredzēta.
16.10.2014 23:59 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Tā parastā sieviete ir aktrise.
Ja Tev šķiet nekur neredzēta, paskaties Amigo reklāmas par tiem alu cilvēkiem vai Ugunskrēka iepriekšējo sezonu.
17.10.2014 07:22 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
manas domas sakrīt ar autores domām.
17.10.2014 08:53 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Izpildījums raidījumam tiešām nežēlīgs. Es biju iedomājusies, ka ģimene dosies uz suņu patversmi, tur pavadīs laiku kopā ar sunīšiem un to, kurš iepatiksies, vedīs mājās, bet šis tiešām ir skarbi.
17.10.2014 09:08 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Es biju iedomājusies, ka ģimene dosies uz suņu patversmi, tur pavadīs laiku kopā ar sunīšiem un to, kurš iepatiksies, vedīs mājās


Es arī biju pilnīgi pārliecināta, ka tieši šāds būs raidījuma formāts.
Raidījums nežēlīgs, ļoti žēl tos suņukus, kas sapriecājas par jaunam mājām un še tev, beigās atkal tiek atsviests atpakaļ patvermei.
Pat nezinu ar kuru galu domāja TV3, kad šo "šovu" veidoja.
17.10.2014 09:17 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Neesmu suņu psiholoģe, bet ir bijusi darīšana ar astainajiem draugiem, nu, pieņemsim, ka nepieķeras viņi to dažu dienu laikā, ka tikai izpēta un iepazīst teritoriju. BET- viņi taču to teritoriju sāk pieņemt kā savējo, ne? Un ierauga, ka -ooo, ir kaut kas labāks par to, kas bija. Un es domāju, ka arī atkarīgs no suņa. Ir bijuši man tādi suņuki, kuriem tiešām vienalga, kas viņu mīļo un pabaro, bet ir bijuši tādi, kas ne soļa neatkāpās no tā, kuru pieņēma par saimnieku, un pieķērās tiešām ĻOTI ātri.
17.10.2014 09:49 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Lai būtu tā, ka patiešām suņiem tā ir brīnišķīga iespēja atrast mājas un savu laimi, bet -tad lai to pasaka kāds speciālists publiski, lai visām asarainajām acīm (mani,protams, ieskaitot), ir sirdsmiers!
17.10.2014 10:13 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Un es vēl bēdājos, ka tvplay neļauj šo raidījumu skatīties ārvalstīs, domāju, ka būs kaut kas sirsnīgs, tagad saprotu, ka nespētu uz ko tādu noskatīties. Kā vispār var ienākt prātā ideja izbalsot dzīvniekus? Nepietiek ar cilvēku izbalsošanām katrā šovā, tas laikam vairs nav gana dramatiski, jādomā kaut kas jauns.

Par to pieķeršanos-mani vecāki laika gaitā ir adoptējuši 3 suņus un tieši tie divi, kuri visvairāk bija cietuši no iepriekšējo saimnieku puses, visātrāk pieķērās janajai ģimenei. Nekad neaizmirsīšu kā mūsu daudz cietusī dobermaņu meitene pirmajā naktī ielavījās pie manis mazajā bērna gultā (man bija 6 gadi), ieritinājās kājgalī un ar dziļu nopūtu nolika galvu man uz kājām un tur nogulēja līdz rītam. Neviens man neiestāstīs, ka jau tajā brīdī viņa mūs visus nebija pieņēmusi par saviem sargājamajiem un viņai nemaz nesāpētu sirds, ja pēc dažām dienām viņu vestu atkal projām. Noteikti, ka ir suņi, kas adaptējas daudz ilgāk, bet kurš tajā šovā var tā pateikt, ka nevienam nesāp jau pēc tām dažām dienām.
17.10.2014 10:32 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es vēl saprastu, ja tās ģimenes brauktu uz patversmi un tur izvēlētos sev piemērotāko sunīti. Bet nu ne jau šitā, ka atved uz mājām, pieradina, tad kā tādu nevajadzīgu krāmu izmet ārā. Nu cik tieši stulbi ir tā raidījuma veidotāji???

Tas man atgādina manas kolēģes stāstīto. Šiem bija ideja, kā izmācīt viņu septiņgadīgo lutekli dalīties, rēķināties ar citiem. Pilnā nopietnībā viņi taisījās UZ BRĪVDIENĀM ņemt no bērnu nama bērnu, lai tā sīkā iemācītos sadzīvot un dalīties ar citiem bērniem. Kā tādu mantiņu. Protams, tas uz laiku. Kad vairs nevajadzētu, tad to bērnu atmestu atpakaļ.
17.10.2014 10:38 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
elisee, pilnīgi pareizi, kurš var pateikt, kas notiek tam suņukam dvēselē, cik ātri viņš pierod. Es pati esmu bijusi dzīvnieku patversmē (aiznesu sunīšiem kārumus), un redzēju, ar kādu izmisumu viņi skatās uz tevi, rej, slienas pie sētas, smilkst, lai tikai kaut nedaudz izpelnītos tavu uzmanību. Es nespēju iedomāties, ka kādam būtu iekšas paņemt kaut 1 no tiem krancīšiem, aizvest pie sevis, lai paciemojas, un tad atvest atpakaļ, zinot to, ar kādām ilgām suns gaida savu īsto cilvēku un kāds pārdzīvojums ir atklāsme, ka ar tevi kārtējo reizi tikai paniekojās. Un pēc tādas rīcības vēl iedomāties, ka ir paveicis labu darbu. Katram no tiem suņiem ir stāsts, labi, varbūt kāds tur ir no mazotnes un neko citu nemaz nezina un nepazīst kā tikai patversmes restes, bet kāds ir bijis ģimenē, nodots un atstāts tāda vai cita iemesla pēc, un te nu atkal kāds jauki pacenšas apčakarēt dzīvnieku. Tādas dusmas!!!
17.10.2014 11:12 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pilnā nopietnībā viņi taisījās UZ BRĪVDIENĀM ņemt no bērnu nama bērnu

Bērnu nama bērnu tā vienkārši paņemt nav iespējams.
Bet šovs debīlisma kalngals.
17.10.2014 11:16 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Šausmas. Asaras acīs vien no tā, ka izlasīju šo diskusiju!
17.10.2014 11:18 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Izlasot komentārus, pat neredzot radījumu, sirds sāp, cerams, ka veidotāji ieklausīsies un mainīs raidījuma formātu. Ja pašai būtu liela privātā māja, noteikti ņemtu un dotu mīļajām suņu dvēselītēm mājas. Patiesībā skumīgi par to cik cilvēki var būt nežēlīgi. Lai nu, kas bet es tad labāk atdotu visu savu iedzīvi, nekā pamestu savu mīluli/ģimenes locekli likteņa varā.
17.10.2014 11:19 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Selīna, nepārzinu likumdošanu, bet, man šķiet (vismaz atmiņā ir kas tāds), ka var gan nokārtot, ka bērns padzīvojas tikai pa nedēļas nogalēm, brīvdienām utt. Kaut kā to sauca, aizgādniecība, aizbildniecība... Neatceros.
17.10.2014 11:24 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Dee-jay , bet tāpat tur papīri jākārto. Gluži tā "aizbraukšu, paņemšu un brīvdienām" nevar.

Hm, interesanti vai BezTabu darīs kko šī raidījuma sakarā.. diez vai, ka ies pret šovu. Ehh..
17.10.2014 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)