Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par tiem, kas meklē mājas

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Čau!
Domas man rosās ap TV3 jauno šovu "Suns meklē mājas", tā laikam to sauca. Būtībā netaisos pat atcerēties nosaukumu, lai arī tas raidījums pamatīgi palicis atmiņā. Taču- ne tai labākajā nozīmē, jo jau pēc pirmajām minūtēm es biju šokā- kā ir pieļaujama tik atklāta, konkrēta, legāla ņirgāšanās par dzīvniekiem? Tad varbūt būtu jāsāk arī taisīt šovs "Bērni meklē mājas", kur no bāreņu patversmes paņemtu vairākus bērnus, ievestu ģimenē un pēc tam izbrāķētos aizvestu atpakaļ, jo, redz, jūs tai ģimenei nederat, sorry.
Kādas jūsu domas par tādu necilvēcīgu attieksmi pret dzīvniekiem, kur, dažs labs, visu mūžu tup būrī, tad tiek paņemts un izmitināts skaistā miteklī, pamīļots, pabarots un sabučots, lai pēc tam atkal tiktu iegrūsts atpakaļ savā 2x2 metri kambarī un ATKAL mēģinātu atgūties un piedot cilvēkiem, kuri viņu nodevuši?
16.10.2014 19:37 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Es neesmu redzeejusi nevienu seeriju no sii raidiijuma un nemaz nedomaaju skatiities. Man vienmeer asaras aciis, kad redzu pamestus dziivniekus. Tavs aprakstiitais man skiet nezeeliigi. No otras puses, vismaz viens suniitis atrod maajas. Bet, kam vini iet cauri, lai beigaas izveeleetos tikai to vienu, skiet nezeeliigi, jaa!
16.10.2014 19:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man tas pats ienāca prātā, par bērnu šovu.
suņuks gan jau pilnīgi apjucis un bez pamata zem kājām jūtās, nesaprot, kas ir saimnieks un kas ir mājas - vai būs kāds cilvēks, kas paliks ar viņu uz mūžu.
ideja popularizēt dzīvnieku ņemšanu no patversmēm nav slikta, izpildījums gan. var arī savādāk.
16.10.2014 19:42 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Nu ideja jau tam šovam ir laba un pieļauju, ka kāds, ieraugot suni tv ekrānā, arī grib dot viņam mājas. Tikai liekas nežēlīga tā atsijāšana, kad paziņo, ka kāds suns brauks atpakaļ uz patversmi, kā tādā šovā, kur cilvēkus sūta mājās, tikai atšķirībā no suņiem, cilvēki paši tajos šovos piesakās. Bet, iespējams, tieši tāds ir šova veidotāju mērķis-iežēlinot skatītājus ar tādu prom sūtīšanu, panākt, ka kāds tomēr grib to suni sev. Tāpēc bija mazliet dalītas emocijas skatoties to raidījumu, bet, ja tas var panākt to, ka suņi tiek pie mājām-varbūt tā arī vajag..
16.10.2014 19:46 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Es to šovu skatijos un man asaras bira. It ipaši pa to suniti kuram 7 gadi un saimniece pameta.Bet tajā,ka dzīvnieki ir patversmes ir vainojami tikai cilvēki. Ja ņem dzīvnieku tad ir jauzņemas atbildiba ja nevar to,tad kapēc vispār jāņem? Man ir ļoti žel visus pamestos dzīvniekus labprāt gribētu novilkt ādu tiem kuri paņem dzīvienkus un tad aij viņs pa vecu utt un pamet uz ielas. Tik bezadbildīgi ir cilvēki nav jau brīnums kapēc arī bērni ir pamesti. Uzskatu,ka pret bērnu un dzīvniekiem ir jauznemas atbildība ja nevar nu tad totāls cūka!
16.10.2014 19:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nevēlos skatīties šo šovu. Piekrītu šim:
kā ir pieļaujama tik atklāta, konkrēta, legāla ņirgāšanās par dzīvniekiem? Tad varbūt būtu jāsāk arī taisīt šovs "Bērni meklē mājas", kur no bāreņu patversmes paņemtu vairākus bērnus, ievestu ģimenē un pēc tam izbrāķētos aizvestu atpakaļ, jo, redz, jūs tai ģimenei nederat, sorry.

ideja popularizēt dzīvnieku ņemšanu no patversmēm nav slikta, izpildījums gan. var arī savādāk.
16.10.2014 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neesmu skatījusies, jo jau kopš par to dzirdēju, zinot kāds ir līmenis vietējiem šoviem, nojautu, ka nekas labs nebūs. Un tagad izlasot, ka tur ņem vairākus un tad 1 atstāj, pārējos sūta atpakaļ - riebīgi palika. Tas sunītis pierod pie mājas, cilvēka un pēc tam viņu atkal izmet būrī... Turklāt, situācija ir nereāla un stulba principā - diez vai, ja es tagad ietu uz patversmi un teiktu, ka gribu paņemt suni, man ļautu paņemt 5, tad paskatīties, kurš foršāks, to paturēt un pārējos kā kko nederīgu sūtīt atpakaļ. Man labi ja vienu iedotu un arī pēc sarunas par to, ka es tiešām nopietni šo lēmumu esmu apdomājusi.
Ja grib popularizēt ideju, lai cilvēki ņem dzīvnieciņus no patversmes, to var savādāk. Kaut vai rādīt raidījumus, kur ar savu pieredzi dalās dažādi cilvēki, kuri ir paņēmuši suni/kaķi no patversmes un kā viņiem ir gājis. Rādīt videokartītes ar sunīšiem, kas meklē mājas, bet ne jau šitā raustīt tos nabaga suņus turp un atpakaļ.
16.10.2014 19:57 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Ar televīzijas starpniecību vismaz var cerēt, ka arī pārējos sunīšus paņems kāds gādīgs saimnieks.
Manuprāt, šis raidījums cilvēkiem liek vairāk aizdomāties un iedrošina ņemt mājdzīvnieku no patversmes.

Protams, skumji, ka visiem uzreiz neatrod mājas, bet labāk lai vismaz viens suns tiek milēts, nekā neviens!
16.10.2014 19:59 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja grib popularizēt ideju, lai cilvēki ņem dzīvnieciņus no patversmes, to var savādāk. Kaut vai rādīt raidījumus, kur ar savu pieredzi dalās dažādi cilvēki, kuri ir paņēmuši suni/kaķi no patversmes un kā viņiem ir gājis. Rādīt videokartītes ar sunīšiem, kas meklē mājas, bet ne jau šitā raustīt tos nabaga suņus turp un atpakaļ.


Kura patversme vispār piekrita šādai idejai?
16.10.2014 20:00 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
ninasskapis- es arī domāju, kuri "dzīvnieku speciālisti" ir pieļāvuši, ka tiek īstenota šāda ideja. Piekrītu, ka būtu tak izdomājuši, kā jēdzīgi parādīt visus tos jaukos, labos dzīvniekus tautai nedaudz savādāk. Un vēl jau tāda lieta, ko no tā mācās bērni? Nevis to, ka jāuzņemas atbildība par to, ko pieradini, bet gan- paspēlējies un aizmet prom. Neesmu skatījusies, varbūt ir kāds raksts portālos par šo visu?
16.10.2014 20:07 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Man arī pirmā doma bija, kā tā var... Galīgi saskumu ieraugot, kā vińi tur darās, nemaz nepadomā, kā suńi to pārdzīvo. Tā kā tādas mantas izvēlās, tak dzīvniecińiem arī ir jūtas.
16.10.2014 20:22 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Un man likās, ka es viena par to cepos! Tā parāva bimbu, kad pirmajā izvēlē suņi bija piesieti pie bluķīšiem un pa vienam gāja pakaļ. Katru reizi, kad cilvēks iet, katrs sunītis uzreiz gatavībā, luncina asti, priecīgs, bet paņem citu, vēl citu, vēl citu un tā nabaga kucīte tur palika pēdējā viena, bet viņa katru reizi tā gaidīja, ka paņems tieši viņu... nav taču stulbi viņi, saprot, kas notiek. Jau vienreiz atstāta un tad vēl tā demonstratīvi parāda, ka viņu negrib. Fuj.
16.10.2014 20:33 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es esmu redzējusi tikai reklāmu, bet tieši to pašu draugam pateicu, ko autore uzrakstīja. Man tā ideja liekas tik tizla. Nu kā tā var? Tās tak ir dzīvas radības. Tiešām skaitās, ka tā ideja ir cēlsirdīga?
Saprastu atvestu piecas mašīnas patestēt, kura labāka, bet tie taču ir dzīvnieki..Ehh....
16.10.2014 20:34 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Diversija, es pat līdz galam nenoskatījos, man vairs nervi neturēja, pēc tā ko tu pastāstīji man vispār gribas datoru aizsviest prom, nu i nafig tādus šovus. Ja viņi tur kāmīšus atlasītu, tad es vēl pieņemtu, bet suņus, SUŅUS, kas ir dzīvnieks ar intelektu un cilvēka mīlestība viņam vispār ir dzīves jēga!!
16.10.2014 20:38 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nejauši uzslēdzu raidījumu, kad tika izvēlēts starp diviem palikušajiem...tiiiik skumji! Arī cerēju, ka paņems abus, bet diemžēl nekā :( skumīgi palika :(
Ideja neslikta, izpildījums nežēlīgs..
16.10.2014 20:39 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
tikko sāku skatīties, tiku līdz pusei un asaras sāka birt, kad aizveda pirmo sunīti, tālak nemaz neskatīšos. šausmas, kā var kaut kam tādam piekrist. viņus atved, pieradina pie cilvekiem, mājām, un pēc tam ved atpakaļ. KĀ?? tomēr dzīva radība kā ne kā. :(
16.10.2014 20:41 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Varbūt var kaut kur atstāt atsauksmi TV3 par šo raidījumu? Meklēju, bet nekā tāda nav. Šķiet, vienīgā iespēja ir tas e-pasts [email protected], kur šaubos, ka kāds vispār izlasīs.
16.10.2014 20:43 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Kura patversme vispār piekrita šādai idejai?


+++ Mani tas arī interesē.
Un vēl mani interesē, kuri dzīvnieku ''draugi'' vai suņu ''speciālisti'' šādu izpildījumu uzskatīja par pieļaujamu un dzīvnieka nerviem nekaitējošu. Idioti, nekas vairāk.
Man tik žēl to sunīšu, jo viņi taču nav kaut kādi bezsmadzeņu radījumi, kuri nesaprot, kas notiek.
Ja šim raidījumam būtu jāmāca atbildība vai kas tamlīdzīgs, tad tas ir totāls fail, jo vienīgais, ko tas parāda ir, ka ar dzīvnieku var paspēlēties un pēc tam atdot atpakaļ kā tādu nederīgu lietu.
16.10.2014 20:44 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Man jau tagad lasot jūsu atbildes, asaras acīs..t
16.10.2014 20:46 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Piekrītu visam, kas šeit uzrakstīts. Noskatījos reklāmu un man ar to pietika. Domāju, ka ir jāraksta kādas atsaukmes.
16.10.2014 20:48 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Es aizsūtīju vēstuli uz bez tabu, varbūt kāds izlasīs. Varbūt, ja saņemtu vēstules no vairākiem cilvēkiem, kaut ko darītu
16.10.2014 20:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits