Lielās pakas

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Sveiki!
Esmu kritusi azartā un cītīgi šiverēju pa ebay, un tā kā gaidāmas drīzumā vairākas paciņas, tad esmu neziņā- kā ir ar lielāku paciņu piegādi uz māju? Man ir šaura pastkaste :D Bet gaidāma diezgan paplata paka. Vai tad jādodas uz pastu? Ceru, ka netiks nomesta pie durvīm, kur kāds centīgs garāmgājējs varētu atvieglot man darbu un paņemt to sev.
01.10.2014 20:38 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tev pashai nav bail ar neaizsleegtaam durviim dziivot? Es nekad taa neuzdroshinaatos, vienalga, Riigaa vai ne Riigaa. Zaglji taa reizeem kjer muljkjus. Draudzeni taa reiz apzaga, durvis dziivoklim nebija aizsleegtas, pati ar gjimeni bija maajaas, visistabaa, priekshnamaa staaveejushas somas ar makiem, veel kaut kaadas lietas, viss pa tiiro un klusaam aiznests prom.
01.10.2014 22:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kāpēc vispār kāds tur durvis vaļā????


Es arī nesaprotu :D Bet, kad dzīvoju komunālajā dzīvoklī, dzīvokļa biedri tā regulāri darīja. Dažas reizes pie mums ieklīda kaimiņiene ar kaut kādām garīgas dabas problēmām, kura bija ieņēmusi galvā, ka mani pazīst no savas pagātnes. Vispār labi, ka tikai tas, jo mums kāpņu telpā narkomāni arī mēdza špricēties.
01.10.2014 22:32 |
 
Reitings 109
Reģ: 08.04.2013
Foruma tēma ir domāta nopietni vispār? It sevišķi izbrīna daļa -vai man tagad jādodas uz pastu?
01.10.2014 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits