Pūkaina apkakle kapucei

 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Vai vispār kaut kur varētu būt nopērkama pūkaina apkakle kapucei? Mākslīgo, noteikti ne zvēriņu.
01.10.2014 00:02 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Man ir lapsas aste, to nu tad katru ziemu arī kabinu uz kakla pa virsu mētelītim :)
01.10.2014 14:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons - Hmm, bet kur tieši centrāltirgū skatīties, tirgus liels.

Nu ne jau starp paartikas produktiem... :D Taa arii sanaak - jaastaigaa pa visu tirgu un jaameklee. Pie tantinjaam aaraa, mazajos veiklalinjos, visur, kur var buut apgjeerbs un sevishkji - kazhokaadas, ziemas meetelji un ziemas aksesuaari. ;)
01.10.2014 15:59 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
pūkaina apkakle kapucei


tāpēc jau arī nesaprata, ko tieši gribi atrast. nav apakles kapucij, apmale gan.

Kapucei diez vai izdosies nopirkt apmali - tomēr jābūt precīzam izmēram, lai der kā orģināls.
Materiālu var nopirkt gandrīz jebkurā audumu veikalā, var pāršut veco apkakli / apmali no kāda humpalā atrasta pūkaiņa. Cenas ziņā + / - tas pats. Tādai pūkainai malai daudz nevajag. Var šūt pats vai nest šuvējai. Nekas sarezģīts tur nav - viena vakara darbiņš.
Pūkas diez vai var tīrīt ķīmiskajā (man vismaz vienmēr i likts noņemt), tāpēc labāk stiprini uz pogām vai šūj tā lai var atārdīt...


++ parasti lietotām jau ir slēdzējs, pogas vai caurumi ar ko bija piestiprināta pie iepriekšējās kapucei. bet ja ir labs gabals ar ko strādāt piešūt spiedpogas būtu visērtāk, man škiet.
01.10.2014 16:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vienkaarshi kaa variants - maniem meeteljiem shaadas apmales ir piepogaajamas t.i. uz kapucha pieshuutas pogas, uz puukainaas apmales - cilpinjas. Vispaar taas apmales nekad nenjemu nost. Vienu reizi nonjeemu un mati visu lauku kjeeraas tajaas pogaas uz kapucha...
01.10.2014 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits