Higiēnas līmenis taisot manikīru pie meistara, kurš strādā mājās

 
Reitings 3
Reģ: 30.09.2014
Gribu pamēģināt kaut ko jaunu un skaistu uz saviem nagiem, bet ir baili nākt pie meistariem, kuri strādā mājās, tomēr bildītes ar iepriekšējam darbiem man iepatikās (nav nekas zināms, cik labi viņas dezinficē savus instrumentus). Pastāstiet par savu pieredzi :) Var būt esmu vienīga tāda, un baidīties vispār nav jēgas...
30.09.2014 22:54 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
DalyLove,

tikai ir citi meistari, kuri ir pieradushi pie savaam kutikulu standzinjaam un panemot rokas citas - savadakas, nespej pierast un normali stradat, tadelj varbut pirms iegadajies, aprunajies ar meistari, kadus instrumentus pirkt.
30.09.2014 23:53 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manai manikīrie stāv aploksnēs saliktas katra klienta vīles, jo viņai lielākā daļa klientu patstāvīgie.

Lieku gēlu pie viņas, bija brīdis, kad pārtraucu, tad man vīli atdeva, jo tāpat būtu metusi ārā, kad atsāku, tad atkal jauna vīle tika man paņemta.
30.09.2014 23:58 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un kad nesen atjaunoju vienu reizi pie draudzenes, tad viņa arī man paņēma speciāli jaunu vīli, pārējais gan tika nopūsts, bet viņa ar šķērēm nestrādā vēl.
30.09.2014 23:59 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
kad esmu LV, dodos pie meistares uz mājām. Vinai ir viss dezinfekcijas aprīkojums.
Tas ir tikai normāli, zvanot vai aizejot apjautāties, ar ko instrumentus dezinficē, un izlemt vai Tev tas ir akceptējami
01.10.2014 00:12 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es personīgi neesmu tuvā sakarā ar visām šīm lietām, bet radās jautājumi..

Ir dezinfekcija - kad nogalina dažus mikroorganismus un sterilizācija, kad tiek nogalināti visi mikroorganismi.

Sanāk, ka viss, ko raksta uz dezinficējošiem, izsmidzinošiem līdzekļiem, ir meli? Nu, piemēram, šis
http://www.gilina.ru/product/dezinficirujushee-sredstvo-anios-ddsh/, kur rakstīts, ka nogalina daudzas baktērijas, vīrusus, tai skaitā hepatītus un HIV ?
Дезинфицирующее средство Anios D.D.S.H., 750 мл. Средство обладает антимикробной активностью в отношении бактерий (включая микобактерии туберкулёза, туляремии, легионеллеза и споры бацилл), вирусов (включая гепатит и ВИЧ), грибов рода Кандида, дерматофитов, плесеней, а также моющими и дезодорирующими свойствами, не портит обрабатываемые объекты. Средство предназначено для обезжиривания поверхностей, для дезинфекции.Дезинфекция очень высокого уровня.Раствор готов к применению. Срок годности 3 года. Пр-во Франция.


Ļoti iepatikās ideja - "Pastāv iespēja iegādāties savus instrumentus un dot manikīrei tos."

Man tas liekas kaut kā savādi.. Vai arī ne līdz galam sapratu. Noteikti, ka tie visi instrumenti arī ir atrodami gan labākās, gan sliktākās kvalitātēs u.tml., katrai manikīrei gan jau ir savi favorītvietas, kur tādus pērk, ar kuriem strādā.. Un vai jūs, piemēram, pirktu arī sava šī aparāta uzgaļus?
01.10.2014 00:52 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Man māsīca arī strādā mājās. Viņa gan neņem vienu klientu pēc otra, bet jebkurā gadijumā kādi 2-3 cilvēki dienā viņa apkalpo.

Vīles viņa katram klientam ņem jaunas. Vienmēr un nevar būt runas par to, ka atnāca divas draudzenes un var taču viņām ar vienu vīli novīlēt nagus. Nē, jaunas.
Un metāla instrumentus viņa bija iepirkusi kaut kādus 4 komplektus. Attiecīgi, katru dienu vakarā vai nākamajā dienā no rīta (pirms iešanas uz darbu) aiznesa uz blakusesošo salonu un tur lika autoklāvā. Par to viņai bija sarunāts un attiecīgi viņa salonam iedeva naudiņas par patērēto elektrību.
Šobrīd, viņa nav mainijusi savus paradumus uz klientu pieņemšanu, paliek tie paši 2-3 cilvēki dienā, max. Bet nu jau ir iegādājusies pati savu dezinfekcijas aparātu.

Sākumā mēs par šo esam runājušās, kāpēc viņa tik principiāli. Un atbilde bija tāda - šādi es pasargāju ne tikai savu klientu, bet arī sevi, jo es nekad nevaru zināt, vai man nesanāks arī pašai savainoties netīšām.

Pati personīgi savas frizieršķēres un ķemmes vāru - 1 stundu stiprā sālsūdenī. Man galvenais būtu kādu sēnīti vai uti iznīcināt, ja tādas gadās. Jo pirkstos vai ausīs griest nemēdzu. :) Bet arī, vienmēr nodezinficēju. Liekas kaut kā nepieņemami griezt un ķemmēt matus ar to pašu ar ko tikko ņēmos kādam citam pa matiem. Vismaz sev tā negribētu, tāpēc pati nedaru. Kad pati eju pie friziera, tad arī vienmēr prasu, lai vismaz nomazgā ar siltu ūdeni un ziepēm, ja nav otra dezinficēta komplekta.
01.10.2014 08:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits