bijusī

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kādas attiecības ir jūsu vīriešiem ar bijušajām un kāda ir jūsu attieksme pret to? Manējais kaut kā pārāk bieži, manuprāt, komunicē ar viņu.
30.09.2014 21:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nav bijusho - nav probleemu.


++
Mana situācija. :D
01.10.2014 15:43 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ar vienu no bijushajaam ejam kopaa uz BBQ un daudziem dazaadiem pasakumiem. Man galigi nekas nav pretii jo esam draudzenes. Nekad neprasitu vinjam partraukt kontaktus ar sho meiteni, jo taa ir vinja beernibas draugu grupa. Vinja ir bijusii tapec,ka nesadereeja kopaa. Es tagad esmu ar vinju un vinjai pashai savs puisis. Vinji ikdienaa nerunaa vai neapainaas epastiem utt, bet shajos pasakumos man pilnigi nekas nav pretii, kad vinji runaa :) sakumaa biju greisirdiga,bet paargaaja kad sapratu ka nav iemesla.
01.10.2014 15:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Agī situācija man liekas vairāk nekā dīvaina. Cepuri nost, ka var kaut ko tādu izturēt. Es zinu, ka nekad ar ko tādu nebūtu mierā. Ja esmu es, nekādas bijušās utt..
01.10.2014 15:49 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Ir svešie un ir savējie, bet tas nenozīmē, ka savējie var būt tikai tie, kurus gribi precēt un no kuriem gribās dzemdēt bērnus.


sliecos piekrist Milano viedoklim, arī pašai ir līdzīga situācija un mani tā pilnībā apmierina. pēc ļoti ilgām attiecībām tu ar to cilvēku, viņa ģimeni esiet kā savējie jau..

protams tas atkarīgs kāda bija šķiršanās un kāda iemesla dēļ. ja šķīrās dēļ tā,ka otram ir jauna mīlestība, varbūt šis variants nemaz nederun nav ieteicams.
01.10.2014 16:35 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Annie - neredzu neko dīvainu, jo pati bijusī nedzīvo pie mammas (un mazās māsas, pie kuras mans draugs brauc), bet arī tikai ciemojās tur ik pa laikam ;)
01.10.2014 16:37 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Agii
Vienmeer esmu apbriinojusi citaas sievietees to bezgaliigo naivumu :)
Ja tur viss buutu tik balti un nevainiigi, vai taa mazaa maasa nebuutu prieciigaaka par diviem rotalju biedriem? Ja bijushaas maate tik jauka un interesanta sarunu biedre, vai tev nebuutu intetese pashai iepaziitiea ar to izcilo personiibu un ar vinju parunaaties? Es gan nezinu cik ilgi esat kopaa, bet ja kaadam no paara ir kaads supertuvs cilveeks, tad labpraat grib iepaziistinaat ar savu otru pusiiti. Vismaz vinja draugus/ vecaakus/gimeni paziisti? :) Vai ar tiem arii tiekas bez tevis :)
01.10.2014 18:16 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Agii
Vieniigais logjiskais izskaidrojums tava drauga cieshajai saiknei ar bijushaas maasu ir apstaaklis, ka maasa patiesiiba ir vinja meita. Tad taadi apciemojumi buutu logjiski. Tikai tu zini visu iesaistiito personu vecumus un tikai tu vari pateikt, vai maasa var buut meita vai nevar. Bet par taadu variantu ir veerts padomaat.
01.10.2014 18:30 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienmēr esmu apbrīnojusi sieviešu paranoiskās fantāzijas, bet nu tagad pārliecinājos, ka sieviešu fantāzijai tiešām nav nekādu robežu...

klarack - Godīgi varu atzīt, ka man nav nekādas vēlmes iepazīties un satusēt ar drauga bijušo meiteņu ģimenēm/mammām/māsām utt...tā, ka nav intereses un visticamāk, ka es atteiktos, pat, ja draugs man piedāvātu braukt līdzi. Viņa draugus, vecākus, ģimeni, kolēģus utt pazīstu pietiekami.
Un tā Tava versija par meitu ir pilnīgs absurds un man pat nav ko komentēt.
01.10.2014 19:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Atvainojos, klarlack, ka gadījās drukas kļūda.
01.10.2014 19:55 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Pamatā nav nekādu attiecību, kontaktu. Mūs īsti neinteresē tērzēšana ar bijušajiem/bijušajām.
01.10.2014 22:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 01.07.2014
Draugs ar bijušo neuztur kontaktus. iesākumam jau tāpēc, ka viņa stipri viņu sāpināja, bet vēlāk, kad abi laikam viens otram piedevuši un katrs gājis savu ceļu uzrados es. šo meitenei es pati ļoti labi pazīstu un jau pirmstam ļoti nepatika. Vipār attiecību sākumā, par šo meiteni ļoti smējamies. zinu ļauni, bet nez kaut kā ta bija. :D tagad viņš zin, ka man ļoti sāp, ja viņš ar viņū sarakstās vai kaut vai jebkādu kontaktu uztur. Reizēm jau mēdzam ākstoties, bet tikai kad esam divata viņai uzrakstīt, bet tad arī no manis izskan pārak dzēlīgas frāzes un viss norimst ar manis pašu sagruzīšanoas, kaut vai tā ir mana ideja. :D laikam iekšā ir iekšējais dzinuls, kas vēlas lai meitenei arī ļoti sāp tikpat kā viņa sāpinājusi ir viņu. sarežģiti, bet nu katrā ziņā kontakta nav.
un vispār uzskatu, ka mīļotajam nevajadzētu uzturēt kontaktu ar bijušajām. es saprotu, ka var būt labi draugi tās bijušās, taču tik un tā, uzskatu, ka tādā gadījumā sieviete par visu sīki jāinformē, un jāņem līdzi, ja tiešam tik ļoti to vajag. Es nekādā gadījumā neļautu puisim vienam pašam nepārtraukti uzturēt kontaktus ar citu meiteni it īpaši bijušo..

Man pašai nav bijušo konkrēti tieši, tāpēc no problem. :) :D
01.10.2014 23:01 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
overdressed, manuprāt, diezgan slimas jums tās smiešanās un sarkastīšanās pēc tava ierosinājuma. njāā.. :D
02.10.2014 01:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varu pastaastiit liidziigu gadiijumu iz dziives. Beernu/pusaudzju gados daudziem vecaaki bija aiznjemti, tikaam biezji pamesti novaartaa, taapeec dazkaart taas mammas, kuraam vairaak laika, arii paruupeejaas par savu beernu draugiem. Taapat sagadiijaas ar manu klasesbiedru, kursh buutiibaa vairaak pavadiija laika ar manas klasesbiedrenes vecaakiem kaa ar saveejiem visus skolas gadus. Bija briidis, kad vinji kljuva par paari uz 2 gadiem laikam, bet attieciibas nesanaaca. Paskjiiraas draudziigaa gaisotnee. Peec skjirshanaas vinjsh turpinaaja ik pa laikam apciemot vinjas mammu, jo vinja bija vinjam kaa otraa mamma.
02.10.2014 01:33 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Es nepieļautu tādu variantu. Es diemžēl esmu egoiste un privātīpašnieciska drama queen :D
un es nevelku līdzi pagātni, ja ir ex, tad tam ir iemesls un lai arī cik bērnišķīgi būtu, es pārtraucu da jebkādu kontaktu (protams ja būtu bērns, tad savādāk būtu)
06.10.2014 15:27 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Es nepieļautu tādu variantu. Es diemžēl esmu egoiste un privātīpašnieciska drama queen

Uhh, tas arii par mani teikts :D
06.10.2014 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits