Bēdīgi

 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Nevaru saprast kas notiek ar mūsu attiecībām. Esam jau labu laiku kopā, nekad viens otru neapvainojām, bet pēdējā laikā vai nu es esmu palikusi pārlieku jūtīga, vai nu no viņa tās frāzes paliek diezgan aizvainojošas un dzēlīgas.Mans draugs vienmēr ir bijis ar super lielu humora izjūtu, bet tie joki nebija tik aizkaitinoši un aizvainojoši. Pēdējā laikā apvainojos gandrīz par katru viņa teikumu, ja sākumā to neizrādīju, tad tagad izrādu gan savu neapmierinātību. Viņš nekad līdz galam vairs neko nepasaka kā nākas, nevar saprast vai viņš pa jokam ko saka vai nopietni. Rīt viņš brauks uz pilsētu, paprasīju -vai mani paņemsi līdzi, labi zinot, ka paņems, uz ko atbilde bija , ka es viņam traucēšu (pateica humora veidā), protams es sapūtos, viņš to centās pārvērst jokā, protams izejot noprasīja-nu tad cikos rītā brauksim.

Nevaru saprast priekš kam mani dien dienā tādā veidā kaitināt. Es saprotu, ka viņam patīk jokot un jebkuru situāciju pārvērst par "komēdiju", bet visam ir savas robežas. Vot tagad sēžu un somāju, braukt ar viņu rīt reizē vai tomēr atteikties un katram braukt atsevišķi ar savu mašīnu.
30.09.2014 15:21 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Tu konkrētā tekstā esi viņam teikusi, ka šādi joki Tevi aizvaino? Bez visādas dusmošanās un "likšanas manīt", un "man liekas, viņš saprot". Jo lielākā daļa vīriešu ne vella nesaprot no šādiem mājieniem. Vienkārši pateikt: "Šādi Tavi joki mani aizvaino! Lūdzu, nedari tā _____ (nekad, citu klātbūtnē, publiskās vietās u.c. varianti, kurš nu Tev labāk patīk), man tas nešķiet smieklīgi." Un ja pēc tā viņš turpina tā rīkoties, tad, jā, tad viņš ir dunduks (varbūt).
30.09.2014 16:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man liekas, ka viņš lieliski saprot, ka..

Manupraat, lielaakaa sievieshu kljuuda ir uzskatiit, ka viirietis bez tieshas teikshanas kaut ko saprot un nojaush... Veertiigaakais padoms - runaa tieshi un atklaati, skaidraa valodaa, iisiem teikumiem! :D Taa, diemzheel, ir ar tiem viirieshiem - vinjiem ir savaadaaka domaashana un vinji nav tik intuitiivi, kameer nepateiksi skaidri, tikmeer shiem pat praataa neienaaks...
30.09.2014 16:18 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Mēģināšu, vienmēr ka d viņš mani apvaino (vai man tā liksies) teikt to uzreiz, bet ne vienmēr uzreiz varu piemeklēt attiecīgos vārdus, lai nebūtu rupji, bet pieklājīgi, Un citu klātbūtnē jau tiešām negribas netīro veļu skalot.
30.09.2014 16:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Citu klaatbuutnee neski neko, bet veelaak pasaki savam puisim, ka pazemojot tevi publiski, vinjsh pazemo arii pats sevi, jo tad vienkaarshi apkaarteejiem radiisies logjisks jautaajums, ja riz tu kaa draudzene esi tik slikta, tad kaapeec vinjsh ar tevi ir kopaa?... Vai arii - meitenes no malas noveertees, re, cik slikti shis izrunaajas par savu draudzeni, pretiigs viirietis, es sev taadu negribeetu u.t.t.
30.09.2014 16:25 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Mēģināšu ņemt ieteikumus vērā. Skatīšos kāda būs reakcija no viņa puses. Vēl tikai domāju braukt rīt viņam līdzi vai tomēr pateikt stingru nē, ja jau es tā traucējot.
30.09.2014 17:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tu konkrētā tekstā esi viņam teikusi, ka šādi joki Tevi aizvaino? Bez visādas dusmošanās un "likšanas manīt", un "man liekas, viņš saprot". Jo lielākā daļa vīriešu ne vella nesaprot no šādiem mājieniem. Vienkārši pateikt: "Šādi Tavi joki mani aizvaino! Lūdzu, nedari tā _____ (nekad, citu klātbūtnē, publiskās vietās u.c. varianti, kurš nu Tev labāk patīk), man tas nešķiet smieklīgi." Un ja pēc tā viņš turpina tā rīkoties, tad, jā, tad viņš ir dunduks (varbūt).



+++
30.09.2014 17:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
varbūt vnk viņš tev ir apnicis ....un zemapziņā to saproti ,taču nevari saņemties un līdz galam tam noticēt un tad katru vārdu uztver saasināti,lai saņemtos un veiktu liktenīgo soli uz šķiršanos?
joki jau tie paši ,situācijas tās pašas. vnk tu un tava uztvere mainījusies
30.09.2014 17:23 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Atvaino, bet man šķiet, ka jūs viens otram esat bišķīt pieriebušies. Tas nav pasaules gals. Vajag vienkārši parakties dziļāk un pameklēt cēloņus, kāpēc vienam pret otru ir izveidojusies tāda nedaudz negatīva attieksme, kāpēc ir tā rīvēšanās. Un mēģināt savaldīties - vienam pievaldīt mēli, otram neapvainoties.
30.09.2014 17:32 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es arī esmu no tiem, kam pavilkt uz zoba vienkārši ir ikdienas nepieciešamība, jo būt nopiets un stīvs es paspēju un nogurstu darbā. Mājās es vēlos būt es pats un izbaudīt laiku kopā ar mīļoto. Un vispār - sieviete visskaistākā ir tad, kad viņa ir dusmīga :D Galvenais mācēt pēc tam viņu arī nomierināt .. Dzīvei vajag emocijas!!! Visas! Dzīvot stīvi un bez emocijām ir garlaicīgi ..

Piekrītu tam, ka vajag tiešā tekstā pateikt, lai par attiecīgām tēmām nejoko un stingri novilkt līniju, cik tālu var iet un cik tālu ir par daudz. Ja mana sieviete mani nostādītu situācijā un nopietni par tēmu runātu, es noteikti viņā ieklausītos un censtos robežas nepārkāpt (runāju iz pieredzes) .. tomēr atzīšos, ka reizēm tomēr gadās ..

Galvenais - neapvainojies un nedusmojies par daudz .. uztver to kā spēli. Kad abi nosēdīsieties pie galda un sāksiet nopietnā tonī runāt, tad viss ir jāņem nopietni, bet līdz tam - viss ir ikdienas bullšits :D
30.09.2014 17:46 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Tas psihologu mīļākais padoms izrunāties ne vienmēr līdz. Ja pa labam nesaprot , vajag pārmācīt. Ar boikotu , piemēram. G
30.09.2014 18:01 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Tieši tā- izrunāšanās ne vienmēr der. Mans vīrietis ļoti nelabprāt runā it sevišķi par jūtām, emocijām u.t.t.
Ir bijuši gadījumi, kad es viņam aizrādu, ka to un to ir teicis, viņš vienkārši pasaka-nu tad labāk vispār nerunāšu, ja tev nepatīk. Bet es atkal esmu tāds cilvēks, kas nevar ciest klusēšanu-labāk lamāties un strīdēties nekā klusēt.
30.09.2014 18:27 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Dažreiz man arī uznāk. Tad es pasaku, ka esmu ļoti jūtīga. Ka aizvaino daudz kas. Arī viņam dažreiz uznāk kaut kas līdzīgs. Bet pārsvarā es neņemu vērā, kad kaut ko tādu viņš pasaka, kaut citreiz uzmetu lūpu. Es zinu, ka viņš negrib speciāli mani aizvainot. Vienkārši tāds ir viņa humors. Savādāks. :)
30.09.2014 18:37 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
avene2, No vienas puses Tev viņš besī, no otras negribi, lai attiecības beigtos?

Tu vispār viņu mīli?
Vai šajās attiecībās redzi kaut kādu izaugsmi nākotnē, pozitīvu turpinājumu, iespējas viens otram palīdzēt, atbalstit, lai kļūtu labāki? :)
30.09.2014 18:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ir bijuši gadījumi, kad es viņam aizrādu, ka to un to ir teicis, viņš vienkārši pasaka-nu tad labāk vispār nerunāšu, ja tev nepatīk.

Tipiska viirieshu reakcija. Nekas neparasts. Vairumam viirieshu nepatiik runaashana un izrunaashanaas, vinji izvairaas un ignoree. Un biezhi vien vinju reakcija ir tieshi taada - kaa beernam, kursh taa vietaa, lai ieklausiitos vaardos, vnk uzmet luupu un apvainojas. Tachu tas nebuut nenoziimee, ka vajadzeetu paarstaat runaat un teikt patiesiibu. Es nerunaaju par kaut kaadu zaagjeeshanu, bet par nopietnaam sarunaam, probleemu risinaajumiem. Sievietes uzdevums attieciibaas ir "izvilkt" viirieti uz sarunu pat tad, ja vinjsh to negrib (un paarsvaraa vinji to tieshaam negrib). Tas noteikti nav viegls uzdevums, bet, ja vien attieciibas ir daargas - tas ir jaadara. Nevajag nokluseet to, kas slikti atsaucas uz juusu attieciibaam. Peec labas sarunas viirietis buus tikai pateiciigs.

Starp citu, manaas attieciibaas es esmu taa, kura biezhi paarshauj paar striipu ar saviem jokiem. Kad esmu nogurusi vai sliktaa noskanjojumaa - es joprojaam jokoju, bet shis humors meedz buut ljoti dzeeliigs un ass. Pat lielaas dusmaas es nemeedzu teikt taadas lietas, kuras pasaku caur jokiem... Diemzheel. Viiram ir lielisks humors, bet ir bijushas sarunas, kuraas vinjsh atklaati atzinaas, ka tomeer man vajadzeetu sevi vairaak kontroleet. Un es to ljoti labi apzinos. Nonaacaam pie taa, ka tikliidz es kljuusu paaraak sarkastiska, tas ir signaals, ka man vajadziiga atpuuta, eediens vai palikshana vienatnee. Tik vienkaarshi... Ne vienmeer tas uzreiz ir realizeejams, un ne vienmeer es sevi paspeeju laiciigi nobremzeet, bet labi redzu peec viira sejas izteiksmes, kad man ir laiks aizveerties un es apraujos vai vismaz "uzdodu pa bremzeem", jo man ir daargas vinja juutas un muusu attieciibas...

Jebkuram cilveekam buutu jaasaprot, ka ir lietas, kas otram cilveekam var nepatikt. Un normaali attieciibaas ir nonaakt pie kompromisa, nevis vienkaarshi sapuusties un iespiiteeties.

Par braushanu kopaa ar savu puisi - brauc ar vinju un izmanto braucienu veertiigai sarunai!
30.09.2014 20:53 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Paldies meitenes par atbildēm. Mēģināšu sekot ieteikumiem un nākošsreiz , ja mani kādi joki aizvainos, tad teikšu uzreiz.
Par braucienu- šodien, no mums abiem neatkarīgu apstākļu dēļ brauciens izpalika, pārcēlām uz rītdienu, bet tagad jau viņš pats man pajautāja un piedāvāja braukt. Tā ka varbūt nav tik traki, kā es iedomājos.
01.10.2014 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!