Pūce vai piespiedu putniņš?

 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Tātad, cikos ceļamies darba dienās? Cik ilgu laiku Tev vajag no rītiem, lai sataisītos(tas ietver pilnnnīgi visu - zobu tīrīšana, gultas saklāšana, kafija u.tt.) un dotos uz darbu/mācībām?


Par sevi varu teikt - kopš sevi atceros - mūžīgā flegma. Neviens nesaprot, kapē es tik ilgi taisos. Pat bez smiņķiem un brokastu ēšanas. Ja ēstu brokastis, tad vispār riktīga rasma(esmu lēnēdāja) ! Tātad, bez matu mazgāšanas(to daru vakarā) man nepieciešama stunda un mazliet vairāk. Nesaprotu sievietes, kas pieceļas un jau pēc 20 minūtēm iziet! Ak, mana flegmas būtība . . :D
30.09.2014 13:44 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Esmu pūce.
Vēlu eju gulēt. Ceļos kā nu sanāk - citreiz agri, citreiz normāli, citreiz vēlu.

Ar sevis savešanu kārtībā ir tieši tāpat - ir reizes, kad izlidoju no mājām 5 min,
tad ir reizes, kad (visregulārāk) ap 40 min (saģērbšanās, nedaudz make up, brokastis - duša un matu mazgāšana šādās reizēs vienmēr ir vakarā) un tad ir mani laiskie rīti, kad nekur nav jāskrien, neviens nesteidzina. Dievinu šos rītus. Tad taisīšanās un brokastošana aizņem 1.5 - 2h :)
01.10.2014 01:16 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Laikam esmu tas izņēmums kas ceļas 2 stundas pirms iziešanas no mājas.

Man tā pierasts, tā jūtos vislabāk, lēnam sataisos, rītus izbaudu pa pilnu programmu, kā arī nepatīk kavēt, kas šajā gadījumā ir gandrīz neiespējami.

Rītos ir sava burvība - skaļa mūzika pa visu māju, silta un stipra mājās gatavota kafiju, ko izdzeru sērfojot internetā, tad seko silta duša, kas liek piecelties gribot negribot. Saģērbšanas un sataisīšanās tad sanāk tāda pēc garastāvokļa. Kā arī kārtīgas un veselīgas brokastis ir neatņemama mana rīta sastāvdaļa, jo reizēm priekš manis tā arī paliek tā vienīgā ēdienreize :D
01.10.2014 08:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Esmu sikspārnis :D Viss labāk domājas un strādājas naktī :D
Tagad esmu piekopusi sistēmu ka ceļos apmēram 2 stundas ātrāk pirms man jāiet laukā , tas ir apmēram uz 5:30 - 6:00 lai varu mierīgi izdzert kafiju, palasīt ziņas un vienkārši kaut ko padarīt lēnā garā. Iepriekš gāju laukā agrāk un cēlos vēlāk, bet tad man bija tikai stunda vai pat pus stunda laika sagatavoties un tad es parasti pusi dienas jutos drusku nogurusi, bet ja ceļos divas stundas iepriekš tad paspēju kārtīgi pamosties, paēst, sakopties un svaiga kā gurķītis iet dienas darbos :)
01.10.2014 08:39 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es taisos moš ~ stundu, jo man ir pierasts vismaz kādas 30 min ēst pusdienas un čekot internetu (kā tagad) :D un tad paliek 30 min tīri, lai taisītos. Piecelties man ir ļoti grūti, bet kkā jau pierodu, kaut gan bieži pirmās lekcijas cieš miega dēļ.
01.10.2014 08:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!