Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mekleju dzivokliti

 
Reitings 9
Reģ: 23.09.2014
Sveiki cilveki! Sodien tiku loti neapskauzama situacija.. Riga ireju dzivokliti..viss bija jauki un skaisti..kaiminji vnk super duper..Bet runajot par dzivokli-Elle,*Virtuve nav apsildama
Ok ziema ieslegtu silditaju..
* Virtuve nav loga.
Ok ta nebut ne nebija mirstama kaite.
* Malkas apkure-Letak un veseligak.
*Udens tikai augstais..
Ok.. Bet beigu beigas izradijas ka komunalie sastadija cut vrk neka pati ires maksa:/ Nu ta reala ires maksa par dzivokli,ja neskaita cik vel starpnieks no manis iekaseja.. Ja nem vera ka dzivoklis ir sausmiga stavokli.. Bet pats galvenais ka..maja ir PRUSAKI,UN BLAKTIS..VISS..TAS MAN PIELIKA PUNKTU VISAM.. LIDZARTO ES VEROS PIE JUMS CILVECINI..VARBUT KADS ZINA KAS IZIRE RIGA LETI DZIVOKLITI? VIENISTABAS DZIVOKLITI,KUR UDENIM IR SKAITITAJS.OBLIGATI.. VAR BUT AR MALKAS APKURI..UN KUR VARBUT NEIEKASE PAR PEDEJO MENESI,UN DOD ARI IRES LIGUMU..? JA KADS VARBUT ZIN,PADODIET MAN ZINU UZ PASTINJU P.S. STARPNIEKUS NETRAUCET..
23.09.2014 01:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Blakis LV????????? oj trolli palasi infi pims muldi, te nav UK:D
23.09.2014 01:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kubiet, ir ir blaktis LV. Man viena paziņa iegrābās tādā dzīvoklī, kur blaktis bija.
Es gan gribētu zināt, uz ko tagad cer autore, jo blaktis ir tāda draza, kas bez speciālās ķīmiijas un cilvēkiem, kas prot ar to apieties, nav iznīdējama, taču tās dzīvo arī autores mantās, attiecīgi - pārvācoties nonāks jaunajā dzīvesvietā.
Pat, ja man būtu ko piedāvāt, pēc tādas infas... Ne, ne..
23.09.2014 01:42 |
 
Reitings 9
Reģ: 23.09.2014
Lieta tada ka 6dien visa maja indes tas kunas.. Un es jau sarunaju ka manas mantas pie x izindes,jeb appindes..Un visa visuma man tikai drebes vien ir..un tas var kimiskaja tiritava iztirit..taka tas nebut ne nav nekas sausmigs..un nepaveicams.. Kubiete.. Ka d raksti,vsmz vardu Blaktis uzraksti pareizi..tikko lasiju par tevi..duma zoss;) Good luck;)
23.09.2014 01:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiet, ir ir blaktis LV. Man viena paziņa iegrābās tādā dzīvoklī, kur blaktis bija.


Nopietni? Vai vienkarši ar mani strīdu gribi. Nu neticu. Jēz.. blaktis.. balktis..a šim vai ta nevajag siltumu un apkuri labu?
23.09.2014 01:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Lieta tada ka 6dien visa maja indes tas kunas.. Un es jau sarunaju ka manas mantas pie x izindes,jeb appindes..Un visa visuma man tikai drebes vien ir..un tas var kimiskaja tiritava iztirit..taka tas nebut ne nav nekas sausmigs..un nepaveicams.. Kubiete.. Ka d raksti,vsmz vardu Blaktis uzraksti pareizi..tikko lasiju par tevi..duma zoss Good luck



1.madām pirms aizrādi citiem trollēn mācies rakstīt :D
2. kas ir
indes tas kunas.. U
? tulkojumu studijā
23.09.2014 01:57 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Tas nav nekas neticams, ka Latvijā ir blaktis. Manai draudzenei koju istabā bija. Gan blaktis, gan prusaki. Es biju ciemos un savām acīm redzēju.
Arī paziņai vienā dzīvoklī bija. Viņa gan pie pirmās izdevības no tā dzīvokļa pazuda.
23.09.2014 02:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kubiete Ir ir Latvijā dzīvokļos blaktis, viss biežāk gan tas ir tiešām jauniešu mītnēs kā piemēram kojas, bet principā viņas jau var visur iekārtoties kur apstākļi atļauj. Nekas pārsteidzošs tur nav.
23.09.2014 02:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nopietni? Vai vienkarši ar mani strīdu gribi. Nu neticu. Jēz.. blaktis.. balktis..a šim vai ta nevajag siltumu un apkuri labu?

Nopietni, es kašķi galīgi nemeklēju.
Viņa Pļavniekos, Rudens ielā šitos brīnumus satika. Neteiktu, ka tur kāda baigi labā apkure būtu bijusi. Īsti nezinu, kādi apstākļi blaktīm vajadzīgi, lai viņas varētu dzīvot, bet tur bija tā, ka meitene noīrēja dzīvokli ar visām mēbelēm un tajās mēbelēs viņas dzīvoja. Viņa teica, ka gulēt tur vispār nebija iespējams, tie ķēmi tak kožot. Pateikusi saimniekam, tas arī pateicis, ka tā būt nevar un arī pašu kukaiņu uzrādīšana neko nedeva. Sauca pati tos indētājus, jo viņas tak salien arī drēbēs, grāmatās un visur citur - nav jēgas pārvākties viņas neindējot, jo viņas aizbrauc tad līdzi. Toreiz tie čaļi, kas viņai indēja, teica, ka visticamāk kāds no tās pašas Anglijas pirms tam tur dzīvojis un atvedis no ārzemēm līdzi. Jebkurā gadījumā, vājā Rīgas Siltuma apkure šīm galīgi netraucēja.
23.09.2014 02:08 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Toreiz tie čaļi, kas viņai indēja, teica, ka visticamāk kāds no tās pašas Anglijas pirms tam tur dzīvojis un atvedis no ārzemēm līdzi.
Nu okl. bet mūsdienās blakis LV.Man brinums.:d Aj jēzus... tagadin japrasa izirejot vai vislaik dzivo LV , tad tik jado savs dzivoklis.



Po, autors tāpat trollis:)
23.09.2014 02:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nu okl. bet mūsdienās blakis LV.Man brinums

Kas tur ko brīnīties? Tu saki, ka viņām siltums patīk. Bet pie mums jau kur tas laiks, kopš normālas ziemas nav bijušas, tādas, kā bērnībā bija, kad visu ziemu sals. Tropu klimats taču viņām nav vajadzīgs, nu tad attiecīgi arī dzīvo.

Nu, tas, ka autors trollis, tas gan. :D
23.09.2014 02:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits