Ēdienkarte nedēļai/iepirkšanās saraksts

 
Reitings 22
Reģ: 25.07.2014
Ir kāda kas veido ēdienkarti+iepirkšanās sarakstu nedēļai un spēj pie tā arī pieturēties? Labprāt dzirdētu pieredzi ar tāda veida pasākumiem.
Tikko iztīrīju virtuvi un ledusskapi un pat kauns sametās. It kā cenšamies ieplānot produktu patēriņu, bet ir attaisnojumi kāpēc nesanāk, no sērijas - esmu stāvoklī - domas/''punča'' iegribas, kas neatbilst ieplānotajam, nogurums utt.
22.09.2014 13:21 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Bieži gatavo ēdienu sanāk izmest, jo parasti sataisu pārāk daudz. Tas man vēl aiz pieraduma, jo, kad dzīvoju vēl pie vecākiem, katru dienu gatavoju, daudz cilvēku un tā arī pieradu.
Tagad sanāk mazāk izmest, bet, kad gatavoju, vienmēr domāju, ka labāk, lai paliek mazliet pāri nekā, lai draugs nebūtu paēdis kārtīgi. Tā kā viņš vēl ņem parasti to pašu vēl nākošajā dienā uz darbu līdzi priekš pusdienām.

Pēdējā laikā, kad darba grafiks ir jaukāks, sāku domāt (vēl iedvesmojoties no šīs diskusijas), ka varētu sagatavot sarakstu vismaz kādām 3-4 dienām. Tad man nevajadzētu katru dienu iegriezties Rimi, ko man nepatīk darīt, jo tad ieraugu visu ko, ja vēl kaut kam akcija, kas man kārojas, tad grūti noturēties pretī. Vienkārši arī nepatīk iepirkties.

Tā kā man ir problēmas izdomāt, ko gatavot, tad saraksta veidošana varētu būt diez gan laikietilpīga.
22.09.2014 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
mees vienmeer ieplaanojam uz priekshu, ko gatavosim un tad dodamies uz veikalu. varbuut ne visai nedeeljai, bet kaadaam 4 dienaam noteikti. nekad nav taa, ka nopeerkam 2 kg kartupelju un izmantosim tos tikai 1 eedienreizei. nekad nesapeerkam par daudz, lai vareetu paspeet visu izmantot kameer veel svaigs. draugs biezhi vien ir impulsa pirceejs, ko ierauga, to vajag :D tas gan besii.. un besii, ka vinjam biezhi vajag to, bez kaa arii var iztikt.. man nav probleemas pietureeties pie saraksta, jo man nepatiik paaraak teereeties uz eedienu. :)
22.09.2014 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)