slikti

 
Reitings 81
Reģ: 06.09.2014
Es visas briivdienas noslimoju ar temperatuuru 38, jo iepriekseejo nedeelju stradaju slima,arii ar temperatuuru. Prieksniecei bija vienalga. Es patiesam dariju darbu no sirds, kaut arii jutos drausmigi,gaju uz darbu,negribeju pievilt kolegus un darba deveejus.beigaas nodzinu sevi taa, ka shajaas briivdienas mociijos ar lielu temperatuuru un visaam no taa izrietoshajaam sekaam.
Vakar vakaraa temperatuura joprojaam bija liela, a man tak uz arbu pirmdien! Visi draugi, vecaaki teica, lai eju uz slimuubas lapas, taadaa tempaa turpinot, atstiepshu kaatus.
Es domaaju, ka nevajag taa dariit, jaastrada un tas ir galvenais, bet lai aatraak izaarsteetos, no riita ieskrieshu pie aarsta, lai izraksta man kaadas antibiotikas. Uzrakstiiju sms prieksniecei, ka buusu darba stundu veelak, jo ieskrieshu pie aarsta.
Shii no riita man zvana un dirsh virsuu, ko es iedomaajos no sevis, pa aarstiem skraidiit, ja es panemsu slimiibas lapu, varu uzskatiit, ka vairs tur nestraadaaju (vina zinaaja, ka slimoju).
Es nemaz netaisiijos slimiibas lpp nemt, bet peec taa kaa vina ar mani runaaja, es sapsihojos-kaa vina vsp uzdriikstas kko taadu man teikt, peec taa,, ka es straadaaju kaa trakaa, punkiem pa gaisu lidojot. Un es paneemu slimiibas lapu. Aiz dusmaam.
Piezvaniiju vinai, pateicu un shi man pretii - peec slimiibas lapas beigaam savaaksi savas mantinjas. Kaa reiz tu paarbaudes laikaaa (straadaaju tur 2,5 men), tad man nav jaskaidro kaapeec atlaizhu tevi. Manos skaidrojumos, ka labaak vesels darbinieks, kas straadaa no sirds, nevis slims, kas knapi kustass + veel aplipina citus, vina neklausijaas.

Tad nu esmu shokaa. Ko tagad dariit? Varbuut iet runaat ar "lielo prieksnieku"? Bet vai tas ko liidzees?
22.09.2014 11:29 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
a, ok, nezināju. Bet vispār cik adekvāta ir tāda uzvedība no vadības puses...
22.09.2014 13:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)