Teikt/neteikt

 
Reitings 10
Reģ: 22.09.2014
Sveikas šajā vēlajā stundā.
Saku uzreiz, mana problēma ir gana stulba, ņemot vērā ka esmu pieaugusi sieviete,bet kas izdarīts izdarīts :D
Tātad pagājušajās brīvdienās biju ballītē, protams, tika lietots alkohols, kura rezultātā saņēmu drosmi un aizsūtīju bijušajam draugam ziņu, ko noteikti nevajadzēja darīt, bet ko nu vairs. Ziņa bija par to, ka man vēl ir jūtas pret viņu. Viņš šo ziņu ir uztvēris pārāk nopietni vai kā, bet jau otro x raksta un grib zināt vai šī ziņa ir tiešām nosūtīta viņam un, ka viņš jūtas diezgan apmulsis. Pirmo noignorēju, tagad sežu un domāju- moš jāpasaka. Bet kas? :D Godīgi teikt, ka dzērumā aizsūtīju, nu baigi negribas. Melot ka sajaucu? :D Vai skaisti noignorēt? Es viņa vietā ignorētu to,bet viņš neliekas miera. Ak, meitenes, varbūt kāda jaunības dullumā ir ko tādu darījusi- kā atrisinājāt? :D
22.09.2014 00:21 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Es tavā vietā uzrakstītu, ka tas bija stulbs draudzeņu jociņš, kuras domāja, ka tas ir ļoti smieklīgi. It kā nebija domājušas pa īstam sūtīt, tikai paķircināt tevi sakot, ka tūlīt nosūtīs.

Izdomā kādus pus-ticamus melus, neko baigi neattaisnojies, lai neradītu iespaidu, ka tev ļoti rūp notikušais. Jo kāda gan jēga no tā, ka atzīsies viņam jūtās? 99% viņam pret tevi jūtu nav. Varbūt jūs pat satiksieties, un viņš nodomās ''jā, patiešām man pret viņu jūtu nav.'' Un tu paliksi vēl sliktākā situācijā, nekā esi.

Godīgi sakot, ja tu pēc viņa ilgojies jau 3 gadus, tad man šķiet, ka drīzāk nevis viņš tev patīk, bet kāda idealizēta ideja par to, kāds viņš ir. Un realitāte tev liktu vilties. Labāk aizmirsti viņu.
22.09.2014 12:19 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Izdomā kādus pus-ticamus melus
Kādēļ jāmelo? Kāpēc gan nevar pateikt patiesību? Manuprāt, tad labāk pateikt, kā ir, ka vismaz pati priekš sevis visu nokārtotu, neatstātu vietu šaubām.
Un tu paliksi vēl sliktākā situācijā, nekā esi.
Kāda tad būtu tā vēl sliktākā situācija? Kas var notikt? Sliktākajā gadījumā tikai tiktu apstiprināts tas, ko jau tāpat autore domā - ka džekam pret viņu jūtu nav. Un tik un tā tā situācija būtu labāka par pašreizējo, jo tad viss būtu 100% skaidrs.
nevis viņš tev patīk, bet kāda idealizēta ideja par to, kāds viņš ir. Un realitāte tev liktu vilties
Tas tad tikai palīdzētu tikt pāri un virzīties tālāk.
22.09.2014 18:00 |
 
Reitings 10
Reģ: 22.09.2014
Jo kāda gan jēga no tā, ka atzīsies viņam jūtās?

Es jau to esmu izdarijusi! Viņš vienkarsi raksta un prasa vai tas ir domats viņam, nu noteikti grib lai paskaidroju. Tiesām esmu tik nesaprotami uzrakstijusi? :D
Jautajums bija par to- paskaidrot kaut ko, melot, ka sajaucu vai ignoret.
22.09.2014 22:42 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Es tavā vietā ignorētu.
Pati taču saproti, ja viņam būtu jūtas, tad jūs nebūtu šķirti jau 3 gadus..
22.09.2014 22:53 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Vispār arī zin ka piedzērusies sieviete savai pizdai nav saimniece.


paldies par vakara iesmējienu :D labs teikums :D arlabunakti...sasmējos :)
22.09.2014 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits