riebjās vienkārši

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Gribēju padalīties ar savu dīvainību, dzirdēt jūsu komentārus un gala beigās saprast, vai tas ir mans kukū un stulbums, jeb arī ir iemesls dusmoties...
Pēc dabas mani ir grūti izvest no pacietības tā, ka to izrādu, bet ir lietas, kad vnk dusmas ir kā vulkāns.
Man nepatīk tas, ka mana drauga draugi par mani interesējas, un viņš viņiem arī stāsta, to, ko par mani prasa (kur mācos, kur strādāju, kur atrodos, kad būšu utt). Man tas viss kapitāli besī un riebjās. Piemēram biju nelielā ceļojumā, atbraucu, viņa draugi man prasa, kas tad tur un tur bij jauns... vai uzsāku jaunu darbu, par to stāstu tikai savam puisim, nē, kā satieku viņa draugus, tā prasa, kas tad tajā darbā jauns, kā veicas utt.

Es tad arī izbrīnīta prasu - kā tu zini, ka tur biju/ ka tur sāku strādāt (utml)
Viņi saka - viņš pateica.
Es vienmēr tad ar ironiju arī pasmaidu un saku, aaaa nu ja viņš pateica, tad viņam arī prasi, ko es tur darīju un kā man gāja.

Man reāli RIEBJAS šītāda aizmugures aprunāšana, RIEBJAS. Ja viņiem interesē, lai zvana man, satiek mani un prasa, bļāviens! Nē, klačojās ar manu draugu, no tā arī rodas visādas muļkības, kā es varu zināt, ko viņš stāsta, visādi nepareizi viedokļi pieneemumi var rasties, man riebjās konkrēti.

Tas ir mans stulbums vai ir iemesls būt dusmīgai??
21.09.2014 13:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nesaprotu šo jautājumu pieklājības pēc. Pieklājības pēc svešinieki apjautājas "kāds šodien skaists laiks" un tt, bet ne jau vīriešiem pēkšņi iestāsies mulsuma pauzes no sērijas "vaiiiii... mums džeku kompānijā vairs nav neeeeeekas, par ko parunāt, hmm"
Ne jau pieklājības pēc tādā ziņā, ka lai aizpildītu klusuma brīžus sarunā. Bet gan pieklājības pēc tādā ziņā, ka interesējas par drauga dzīvi un lietām, kas viņam ir svarīgas. Vai viss kārtībā ar tām lietām viņa dzīvē, kas viņam ir būtiskas. Saproti atšķirību?
Un tas, ka Tev ko pajautā, kad satiek - vienkārši izrāda pieklājigu interesi par Tevi.

Moš parādi draugam diskusiju
+++ Šim piekrītu.
21.09.2014 14:53 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Man arī riebjas,ka tā dara.. Tāpēc arī esmu palūgusi saviem tuviniekiem,lai par mani neklačojās un viņi to nedara. :) Un tagad,ja kādam kaut kas par mani interesē,tad nāk un jautā man,nevis ar starpnieka palīdzību. :D
Atceros,ka jau bērnībā mana mamma tā darīja,lielījās ar maniem panākumiem,un jau toreiz man tas nenormāli kaitināja. :D
Jā,es saprotu,ka tiem cilvēkiem,kas par mani jautā īstenībā ir vienalga,jautā pieklājības pēc,bet nu man tas nepatīk un viss,katram ir savas dīvainības,man šī..

es tev iesaku? Parunā ar draugu. ;)
21.09.2014 14:54 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ja jau esi tik pārliecināta par savu viedokli, tad ko neaizej pie drauga un tā arī nepasaki, ka "negribi, lai viņš saviem stulbajiem draugiem jebko par tevi stāsta!"? Dūša nepietiek?
21.09.2014 14:54 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
darla, es to esmu darījusi, palasi nedaudz augstāk, tā kā dūša pietiek, jēga maza... nekāda
labi meitenes paldies par viedokļem, saprotu, ka neko tur nevar darīt... ir cilvēki, kas nejūtas neērti jautājot man par lietām ,ko neesu viņiem stāstījusi un viss... laikam tur neknepadarīt... neņemšu galvā...
21.09.2014 14:59 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
ir cilvēki, kas nejūtas neērti jautājot man par lietām ,ko neesu viņiem stāstījusi un viss...

beidzot sapratu sevi, laikam šis ir sakne cepienam!
21.09.2014 15:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
saprotu,ka tiem cilvēkiem,kas par mani jautā īstenībā ir vienalga,jautā pieklājības pēc,bet nu man tas nepatīk un viss,katram ir savas dīvainības,man šī..
Tavu nostāju es ļoti labi saprotu un respektēju.
Autores gadījums man šķiet drusku savādāks gan.
Es tā arī nesaprotu, kā viņa iedomājas - kāpēc tad viņa vīrieša draugi par viņu interesējas (ja viņa saka, ka tas nevarētu būt tikai pieklājības pēc vai tādēļ, ka interesētos par paša vīrieša dzīvi, kuras daļa viņa ir)?
21.09.2014 15:00 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
emelie, tiešām - parādi viņam šo diskusiju - viņš noteikti aizdomāsies, ja neaizdomāsies, tad no tāda puiša jēga maza!
21.09.2014 15:02 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
emelie, nu bet tā ir sarunas uzturēšana. Nespēju saprast, kas tur tev liekas tik šokējošs. Tas ir normāli, ja draugi apvaicājas, kā iet, kā draudzenei iet, ko labu darat, utml. Ja viņi izprašņātu kādas ļoti privātas lietas vai noslēpumus un pēc tam tev to bāztu sejā, tad jā, bet runa tak ir par parastiem, ikdienišķiem notikumiem.
21.09.2014 15:08 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es ka jau teicu tads lietas uztvertu ka vīrietis ar mani lielās. Ja tu uztver citadak, tatad tev par sevi un svau dzivi ir kauns. Padomā kāpēc tā!
21.09.2014 15:11 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manupraat, draama tur, kur taas nav. Vrb tev baigi gribeetos,lai drauga draugi par tevi vien runaatu, bet ganjau situaacija ir pavisam citaadaaka. Piezvana chaliem draugs saka-mana beibe aizbrauca uz Griekjiju, padaram kko. Nu lgjiski, ka naakamreiz tevi satiekot, pieklaajiibas peec uzjautaas kaa gaaja, a, tu tur cel savu snukji gaisaa un spreegaa.
Vieniigais,ko ar taadu attieksmi vareetu panaakt ir tas, ka tava drauga draugi saaks apcelt tavu draugu, par to,ka ir kopaa ar kkaadu histeerikji.
Mana drauga draugi arii parasti regulaari prasa draugam , kaa man iet. Satiekos apjautaajas, kaa pa darbu sokas, utt..tas ir pieklaajiigi un es ar to esmu mieraa.
21.09.2014 15:12 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manupraat, drauga draugu zvaniishana tev buutu veel tizlaaka, nekaa shii histeerija. Galu galaa, tie nav tavi draugi!
Ja tik ljoti nepatiik, tad iemaaci savam draugam tevi pat nepiemineet saskaroties ar sveshiem cilveekiem, nevis taisi histeeriju uz cinja draugiem! Tavs draugs jau palaizh muti, nevis vinji pashi prasa-nu, ko...baiba nebrauc uz Griekjiju? Nemaina darbu?
Tavs draugs pats klachojas.
Bet vispaar-iedomiiba ir slikta lieta. Nokaap nomplauktinja. Aciimredzot, elementaara saskarsme tevir svesha lieta.
21.09.2014 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Es vienmēr draudzenēm pajautāju kā viņu otrajām pusītēm iet un nejau lai aprunātu vai tāpēc, ka man baigi interesētu, vienkārši, man interesē kā iet man tuvam cilvēkam- draudzenei. Un no tā, kā iet viņai ļoti lielā mērā ir atkarīgs no tā, kā iet viņas vīrietim.

Un satiekot tā arī pajautāju, ko nu esmu par viņu dzirdējusi, piemēram- kā pa Zviedriju gāja? Viņš nekad nav cēlis degunu gaisā ar jautājumu- kā tu iedrošinies, vai ko tādā garā, drīzāk, pasmaida un pastāsta, dršoši, ka jūtas glaimots, ka par viņu ari atceras un pieminam savā starpā.

Vispār būtu šokā par negatīvu reakciju un tā arī draudzenei pajautātu- Kur tu šitādu izraki, kuram pat normāli jautajumu nav iespējams uzdot, lai sarunu uzturētu, jo nejau es jautāju viņam, jo man baigi interesētu, bet tādā veidā parādu, ka man ir laba attieksme pret viņu un pieņemu viņu kā draudzenes puisi.
21.09.2014 15:35 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Euu nu vel nepietiks? Nu nevelas vina saprast, ka tas ir normali,ka pa tevi apvaicajas, tad lai ari ta paliek.Visam tas skiet te normali,vinai gan nee. Tad lai ari ta paliek un viss. Tikai pec tam nesudzies ka visi palikusi vienalzigi pret tevi.
21.09.2014 15:40 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
labi meitenes, paldies par viedokļiem visām, centīšos sevi pieradināt pie tā, ka tas ir normāli un pamainīt savu domāšanu, varbūt kaut kas arī sanāks...
21.09.2014 15:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu labāk priecājies, tas nozīmē, ka tevi pieņem. Ja neinteresētos par tevi, tad varētu besīties.
21.09.2014 15:44 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Sema! - tieši tā es arī saprotu to interesēšanos.. Ne jau tiem draugiem nez kāda īpaša interese par viņas dzīvi. Tikai pieklājības pēc apjautājas, kā viņai iet.
Un es nesaku, ka tas būtu jāpieņem, ja tik ļoti nepatīk - tepat iepriekšējā lapā lietotāja neveiklā stāstīja, ka arī viņai nav patīkami, ja cilvēki par viņu runā, kad viņas nav klāt. OK. Es to saprotu, kamēr vien cilvēks apzinās, ka tas nav nekas ārkārtējs un nesaprotams, ja citiem cilvēkiem mēdz būt šādas sarunas, un šiem cilvēkiem normāli pasaka - ka labāk justos, ja par viņu nerunātu (nevis saskarsmē ar šiem cilvēkiem uzvedas tā, it kā viņi būtu aizmuguriski nez kādu ļaunumu nodarījuši).
21.09.2014 15:53 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Savā ziņā saprotu autori :D Mani nenormāli besī, ja kāds par mani izjautā vīru, manu mammu, vai kādu no tuvākajiem draugiem. Es interesējos tikai par pašiem svarīgākajiem cilvēkiem manā dzīvē - pilnīgi pie kājas, kur bijušie skolasbiedri strādā, ar ko ir precējies 10 gadus nesatikts brālēns utml.
Uzskatu, ka mana dzīve ir mana (un tuvāko cilvēku) darīšana, pārējie lai liek man mieru. Tas, kur es strādāju vai ar ko dzīvoju, vispār ne uz vienu neattiecas.
21.09.2014 17:31 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Jā..un ir starpība, vai par mani pajautā, kā man iet, vai arī prasa, kur strādāju, kas ir mans vīrs/draugs, cik lielā dzīvoklī dzīvoju utt. Tā vairs nav pieklājīga sarunas uzturēšana, bet prasta ziņkārība un šņukura bāšana svešās darīšanās. Imho.
21.09.2014 17:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Būtu labāk pricājusies, ka tava puiša draugi ir ieinteresēti... Nez vai tev patiktu veidot diskusiju - mana puiša draugi ar mani nerunā....
21.09.2014 17:36 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Godīgi sakot, man arī nepatīk.

Bet ir jāsamierinās ar tādām lietām, tā tas notiek un notiks. Draugam taču Tev nav pamats kaut ko pārmest. Būtu pamats, ja viņš paziņām stāstītu piem. kādus tamponus Tu lieto vai tml :D Bet viņš tikai ir pieklājīgs un atklāts. :)
21.09.2014 17:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits