Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Babuškas,tantiņas,ekstrasensi..Saucat kā gribat.

 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Cik no jums ir bijušas pie tām babuškām,kas kko var paskatīties par Tevi? Vai kkas uzlikts,vai neesi norakstāma? :D

Un piem.nav tā,ka viņas pateiks kko pozitīvu pat ja redzēs tikai negatīvu? Jo tad jau neviens nemaksās :D

Cik no tā visa,kas pateikts ir piepildījies? Vai pateiktas pilnīgas muļķības?

Jūsu pieredze?
21.09.2014 13:40 |
 
Reitings 110
Reģ: 12.09.2014
Vienreiz kaut kad padsmit gados biju pie kaut kādas zīlnieces, kas dzīvoja netālu no mana rajona. Izzīlēja, ka nomiršu vēl 20 gadus nesasniegusi. Nu ko, tagad ir 23 un vēl esmu dzīva, kaut kā kavējas tas pareģojums:D
21.09.2014 13:43 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Betsy - tā neko izdzirdēt padsmit gados tādu "jauku" ziņu. :o
21.09.2014 13:45 |
 
Reitings 110
Reģ: 12.09.2014
Nu jā, nebija toreiz labi ap dūšu, jo bija cilvēki, kas apgalvoja, ka viņa pareizi pateikusi nākotnes noteikumus.
21.09.2014 13:50 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
Es pati neesmu gājusi, un ietu tikai pie zināmām un ar labām atsauksmēm, ja ietu, bet ir zināmi gadījumi, kad tiešām pastāsta par cilvēku visu kā ir, nu šajā gadījumā mamma aizgāja pie tāda veida tantiņas ar dēla bildēm un tikai no bildēm pastāstīja ļoti precīzu informāciju :) Man pašai ir pieredze tikai cilvēka pazušanā ar ekstrasensu iesaistīšanu
21.09.2014 13:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.09.2014
Esmu pati bijusi.. Pagajuso gadu 16 aprili.. Nu teiksu ta..visi cik pie vinas bijusi-Ir apmierinati..un saka ka ja,tantuks ir speciga,un ne sarlatane.. Teiksu ta.. Ir kuri sevi uzskata par zilniekiem,paregotajiem un vini prasa kadu noteiktu summu par savu pakalpojumu..beigas izradas sarlatans/ne.. Bet tas kuram tiesam ir spejas..vinas sniedz savus pakalpojumus pret ziedojumiem.. Ok neskaitot extrasensus,kurus pa TV redzam..vini tada veida sevi popularize + naudu prasa par pakalpojumiem..un nejau mazas summas..(tie saucas jau-naudas karie extrasenci) Taka..kka ta:)
22.09.2014 00:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mana mamma ir gājusi pie zīlnieces, un viņa ļoti daudz pateica pareizi. Mamma nevarēja izšķirties par to, ko dzīvē darīt, aizgāja lūgt "padomu". Zīlniece izskaidroja situāciju, un mamma varēja gan pieņemt pareizo lēmumu, gan uzzināt jaunas lietas, kas tiešām piepildījās.
22.09.2014 00:38 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
betsy, varbūt tajā brīdī Tev tā arī bija lemts. Tomēr esmu daudzkur lasījusi, par to, ka savu likteni cilvēks ietekmē un tā plūdumu maina pats un "tantītes" var redzēt tikai to, kas notiks no konkrētā brīža, ja Tu nepieņemsi lēmumus, kas tiešā vai netiešā veidā būtiski ietekmē Tavu nākotni. Piemēram, es esmu bezdarbniece, aizeju pie zīlnieces un viņa man pasaka, ka viss būs labi, es dabūšu darbu loģistikā, bet mans nākotnes vīrs būs alkoholiķis, kurš agri mirs un palikšu viena ar 3 bērniem. Bet es aizeju strādāt tirdzniecībā. Līdz ar to mana nākotne iegrozās citāda.
Tātad kaut ko Tu izdarīji pareizi :)
22.09.2014 03:00 |
 
Reitings 190
Reģ: 29.01.2009
maasa gaja - "obligatajos ziedojumos" samaksaja 70 eur x kadas 6 reizes pa stundai. bija tipa kaut kada burve ar psihologa izglitibu... dedzinaja diedzinu un domaja par ex. pilnigas mulkibas! bet masa itka ticeja, tik no malas zjel bija skatities ka tiek chakareta :/ realas izmainas uz labo pusi nebija.

ta pati sieviete 2 pazistamam meitem pilnu galvu pieboreja ka vinjam salikti lasti, kur janonem ejot uz kapiem kaut ko aprakt..bla bla bla lai tikai atnaktu velreiz un samaksaatu .. tas pashas meichas ari maasai vinju ieteica...


gan jau ir cilveki kuriem ir spejas, bet nav nacies saskarties.

patik skatities to krievijas shovu - ekstrasensu cinas, kas shobrid pa tv iet. shad tad pat baisi paliek, ja ta ir taisniba.
22.09.2014 04:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)